X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joke wrote:
    Jaki olej z wiesiołka polecasz? Brałam zarówno w tabletkach jak i taki do picia w butelce, ale nie wiem, który lepszy.
    Ja używałam z olini i szczerze polecam - taki do picia

    Joke lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joke wrote:
    Jaki olej z wiesiołka polecasz? Brałam zarówno w tabletkach jak i taki do picia w butelce, ale nie wiem, który lepszy.

    Ja brałam w kapsułach, bo nie wiem czy w płynie by mi przez gardło przechodził. Nie wiem, czy ten do picia jest bardziej skuteczny. U mnie po kapsułach zdecydowanie byla zmiana śluzu, dużo więcej i bardziej wodnisty podczas owulacji. Więc polecam kapsułki :)
    Co do firmy to miałam chyba Wiesiołek od Apteo 🙂

    Joke lubi tę wiadomość

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma jak sytuacja u Ciebie? 🙂 czujesz już zbliżający się poród?
    Jakby to wczoraj było, pamiętam Twój post z wiadomością o II 😄 a tu już poród 😊 powodzenia!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2022, 21:53

    Domma, Szpacza223 lubią tę wiadomość

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2021 wrote:
    Domma jak sytuacja u Ciebie? 🙂 czujesz już zbliżający się poród?
    Jakby to wczoraj było, pamiętam Twój post z wiadomością o II 😄 a tu już poród 😊 powodzenia!!
    Nic, a nic :O zero skurczy, szyjka 3 cm. Małemu chyba za dobrze 🤷‍♀️🤷‍♀️
    Jestem już na takim etapie że chciałabym bardzo juuuuz! A tu nic :D

    Sama nie wiem kiedy ten czas przeleciał, to jest niemożliwe że człowiek przymknie oczy i za chwilę mała kruszynka będzie z nami 👩‍❤️‍💋‍👨 ahhh
    20stego mam wizytę, mam nadzieję że nie dotrwam do niej w pakiecie xD

    Malinka2021, Loko lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Nic, a nic :O zero skurczy, szyjka 3 cm. Małemu chyba za dobrze 🤷‍♀️🤷‍♀️
    Jestem już na takim etapie że chciałabym bardzo juuuuz! A tu nic :D

    Sama nie wiem kiedy ten czas przeleciał, to jest niemożliwe że człowiek przymknie oczy i za chwilę mała kruszynka będzie z nami 👩‍❤️‍💋‍👨 ahhh
    20stego mam wizytę, mam nadzieję że nie dotrwam do niej w pakiecie xD

    Wczoraj byłam na 1szych zajęciach szkoły rodzenia i położna mówiła, że olej z wiesiolka pomaga przyspieszyć 😄 wiesiołek bezcenny 😍 aczkolwiek opierała się tylko na swoim doświadczeniu bo badań klinicznych nie ma w tym kierunku.

    Domma lubi tę wiadomość

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2021 wrote:
    Wczoraj byłam na 1szych zajęciach szkoły rodzenia i położna mówiła, że olej z wiesiolka pomaga przyspieszyć 😄 wiesiołek bezcenny 😍 aczkolwiek opierała się tylko na swoim doświadczeniu bo badań klinicznych nie ma w tym kierunku.
    Olej z wiesiołka stosuje już jakiś czas do masażu krocza :D może uda się bez nacięć etc.
    Chodzę dużo chodzę, ćwiczę na piłce i nic:D wiadomo niby sex najlepszy ale też nie pomaga 🤣🤣🤣 będę się już chyba wszystko łapać żeby przyspieszyć, nie chciałabym urodzić po terminie bo już mi ciężko a wywołanie znajome wspominają bardzo sceptycznie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2022, 10:17

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny wznawiam walkę. Trochę kulawo bo od wigilii dosłownie choruje w ciągu dnia czuję się okej a wieczorami tragedia jak najgorsza grypa i rano znów okej także poddałam się już wczoraj i poszłam do lekarza mam antybiotyk i wczoraj też odstawiłam dupka. Testy negatywne (nie monitorowałam owu nie brałam też nic na stymulację jak pisałam wcześniej na okres świąt jednak przełożyliśmy lamette na nowy cykl). Także czekam na @ i zaczynam lamette. Mam nadzieję że będzie można ją brać wraz z antybiotykiem :/ i tak dzisiaj będę gadać z moją gin bo wczoraj chciałam od razu wykupić lamette i się już przeterminowała recepta wiec zapytam co robić ale już nie chce czekać ! Jestem obstawiona witaminami na ten cykl jak nigdy mam nadzieję że w końcu zaskoczy :(

    Malinka2021, Helcia, Loko, Domma lubią tę wiadomość

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • AleksandraOla Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    powiedzcie miałyście kiedyś taki pęcherzyk dominujący przy stymulacji lametta? Ma 16 mm ale tak dziwnie wygląda.. nie za bardzo zrozumiałam tłumaczenia ginekolog czemu taki jest..

    https://ibb.co/gMLx4JH

    Będę wdzięczna za odpowiedź 🙂

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Ja dziewczyny wznawiam walkę. Trochę kulawo bo od wigilii dosłownie choruje w ciągu dnia czuję się okej a wieczorami tragedia jak najgorsza grypa i rano znów okej także poddałam się już wczoraj i poszłam do lekarza mam antybiotyk i wczoraj też odstawiłam dupka. Testy negatywne (nie monitorowałam owu nie brałam też nic na stymulację jak pisałam wcześniej na okres świąt jednak przełożyliśmy lamette na nowy cykl). Także czekam na @ i zaczynam lamette. Mam nadzieję że będzie można ją brać wraz z antybiotykiem :/ i tak dzisiaj będę gadać z moją gin bo wczoraj chciałam od razu wykupić lamette i się już przeterminowała recepta wiec zapytam co robić ale już nie chce czekać ! Jestem obstawiona witaminami na ten cykl jak nigdy mam nadzieję że w końcu zaskoczy :(

    Miło słyszeć o powrocie!
    Trzymam mocno kciuki! ❤️

    Szpacza223 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Mikoshi Ekspertka
    Postów: 183 119

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po monitoringu kontrolnym.
    W 11 dc tak jak pisałam wcześniej miałam na lewym 10mm I na prawym 10mm
    Po zastrzyku mensinorm
    W 15 dc w lewym 18mm I 14mm, natomiast w prawym nie ma nic... 😒
    Jak to jest ze jeden z 10 urusl do 18 a drugiego nie ma. Dodam że ovufriend na podstawie wykresu wyznaczylo Mi najpierw ovulacje w 14 dc, a teraz po 2 dniach w 15 dc xD. Co jest nie możliwe no przecież byłam wczoraj na usg i pecherzyki były xD.
    Moja prowadząca gin mówi że ovu powinna być dziś lub jutro, za to ta u której byłam kontrolne na monitoringu powi że dopiero w weekend. 😒
    Jak się nastawić?
    Pekna oba? Czy tylko ten 18mm? A może ten z prawego urusl bardziej niż ten z lewego i on już pękł? Możliwe żeby gin nie nauwazyl że doszło do owu z prawego jajnika?
    Dodam że mam jeszcze jutro monitoring, tym razem znowu u innego gin.

    05/03/2021 Szymon <3
    13/10/2022 Aniela <3
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikoshi wrote:
    Jestem po monitoringu kontrolnym.
    W 11 dc tak jak pisałam wcześniej miałam na lewym 10mm I na prawym 10mm
    Po zastrzyku mensinorm
    W 15 dc w lewym 18mm I 14mm, natomiast w prawym nie ma nic... 😒
    Jak to jest ze jeden z 10 urusl do 18 a drugiego nie ma. Dodam że ovufriend na podstawie wykresu wyznaczylo Mi najpierw ovulacje w 14 dc, a teraz po 2 dniach w 15 dc xD. Co jest nie możliwe no przecież byłam wczoraj na usg i pecherzyki były xD.
    Moja prowadząca gin mówi że ovu powinna być dziś lub jutro, za to ta u której byłam kontrolne na monitoringu powi że dopiero w weekend. 😒
    Jak się nastawić?
    Pekna oba? Czy tylko ten 18mm? A może ten z prawego urusl bardziej niż ten z lewego i on już pękł? Możliwe żeby gin nie nauwazyl że doszło do owu z prawego jajnika?
    Dodam że mam jeszcze jutro monitoring, tym razem znowu u innego gin.
    Zdarza się że pęcherzyk 'opadnie' i zniknie. Trzeba cieszyć się tym 18mm! Dostałaś coś na pęknięcie? Umówiona jesteś na wizytę kontrola czy pękło?

    Gdyby pękł to byłaby zatoka Douglas zapełniona płynem, więc myślę że nie można tego przegapić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2022, 09:48

    Cynamonowa122414 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Mikoshi Ekspertka
    Postów: 183 119

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Zdarza się że pęcherzyk 'opadnie' i zniknie. Trzeba cieszyć się tym 18mm! Dostałaś coś na pęknięcie? Umówiona jesteś na wizytę kontrola czy pękło?

    Gdyby pękł to byłaby zatoka Douglas zapełniona płynem, więc myślę że nie można tego przegapić.

    Mam monitoring jutro. Potem już nie mam bo ostatnio u mnie peklo samo dlatego nic narazie na pekniecie nie dostałam. Jedynie mam zmierzyć progesteron 7 dni po owu.

    05/03/2021 Szymon <3
    13/10/2022 Aniela <3
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikoshi wrote:
    Mam monitoring jutro. Potem już nie mam bo ostatnio u mnie peklo samo dlatego nic narazie na pekniecie nie dostałam. Jedynie mam zmierzyć progesteron 7 dni po owu.
    Trzeba być dobrej myśli, trzymam kciuki ✊

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikoshi wrote:
    Mam monitoring jutro. Potem już nie mam bo ostatnio u mnie peklo samo dlatego nic narazie na pekniecie nie dostałam. Jedynie mam zmierzyć progesteron 7 dni po owu.




    Kochana głowa do góry. Mi się udało tylko jedynie z jednym pęcherzykiem . Jeden jedyny w dniu monitoringu miał 19mm albo 18mm już dokładnie nie pamiętam. Szczęście w tym że sam pękł. Także wystarczy tylko jeden 😘

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Mikoshi Ekspertka
    Postów: 183 119

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 🤗😘.

    Jeszcze mam jedną zagwostke. Skoro w prawym lekarz nie uwidocznil pecherzyka graffa, to dlaczego bolą mnie oba jajniki na zmianę.? O.o
    Jestem szara w te klocki, ale zawsze miałam tak że jak bolał mnie lewy to było w lewym, jak prawy to w prawym.

    05/03/2021 Szymon <3
    13/10/2022 Aniela <3
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikoshi wrote:
    Dzięki dziewczyny 🤗😘.

    Jeszcze mam jedną zagwostke. Skoro w prawym lekarz nie uwidocznil pecherzyka graffa, to dlaczego bolą mnie oba jajniki na zmianę.? O.o
    Jestem szara w te klocki, ale zawsze miałam tak że jak bolał mnie lewy to było w lewym, jak prawy to w prawym.
    Ciężko ocenić dlaczego boli nie po tej stronie, po której jest pęcherzyk dojrzały. Miałam podobnie, bolał mnie prawy bok przed monitoringiem i powiedziałam o tym lekarzowi, a okazało się, że to na lewym coś urosło. Także nie ma reguły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2022, 14:15

  • Mikoshi Ekspertka
    Postów: 183 119

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika89 wrote:
    Ciężko ocenić dlaczego boli nie po tej stronie, po której jest pęcherzyk dojrzały. Miałam podobnie, bolał mnie prawy bok przed monitoringiem i powiedziałam o tym lekarzowi, a okazało się, że to na lewym coś urosło. Także nie ma reguły.

    Okej dzięki. :) Dam znać dla potomnych w czwartek wieczorem, jak sprawa się ma po monitoringu :)

    Domma lubi tę wiadomość

    05/03/2021 Szymon <3
    13/10/2022 Aniela <3
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikoshi wrote:
    Okej dzięki. :) Dam znać dla potomnych w czwartek wieczorem, jak sprawa się ma po monitoringu :)
    No ciekawe, co powie kolejny lekarz 😉. Jak widać, co rusz to inna opinia, ale pewnie tak na 100% nie da się nawet po monitoringu ocenić, kiedy dojdzie do owulacji. Poza tym mówisz, że jest jeszcze jeden pęcherzyk 14mm, więc on też jeszcze może dojrzeć i pęknąć, także nic straconego. Trzeba działać z partnerem 😉 i nie przejmować się zbytnio tymi minitoringami, najważniejsze, że są obiecujące pęcherzyki/ pęcherzyk.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2022, 14:58

  • Mikoshi Ekspertka
    Postów: 183 119

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika89 wrote:
    No ciekawe, co powie kolejny lekarz 😉. Jak widać, co rusz to inna opinia, ale pewnie tak na 100% nie da się nawet po monitoringu ocenić, kiedy dojdzie do owulacji. Poza tym mówisz, że jest jeszcze jeden pęcherzyk 14mm, więc on też jeszcze może dojrzeć i pęknąć, także nic straconego. Trzeba działać z partnerem 😉 i nie przejmować się zbytnio tymi minitoringami, najważniejsze, że są obiecujące pęcherzyki/ pęcherzyk.

    Właśnie o to chodzi ze wolałabym aby owulka była wczoraj lub w weekend 😅. Mąż przedstawiciel. I we wtorki wyjeżdża a w piątki wraca. 😒 Więc na ten monitoring będę szła z nadzieją że jeszcze owulki nie było 😂

    05/03/2021 Szymon <3
    13/10/2022 Aniela <3
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam za cenę wysyłki (najlepiej jednej osobie)

    Ovarin 53 tabletki ( w całym opakowaniu jest 60 sztuk) ważne do 05/22 -
    Luteina dopochwowo 26 tabletek

    13 zł paczkomat

    Może komuś się tutaj przydadzą? A u mnie tylko leżą.

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
‹‹ 1082 1083 1084 1085 1086 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ