X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    Rocheera - czyli CLO zdecydowanie nie jest dla ciebie.
    Czyli to był twoj łącznie 3 cykl stymulowany z czego tylko 2 razy była owulacja. Kochana. Daj temu lekarzowi szanse. Widać , że on na razie szuka, Próbuje...
    Kiedy znów idziesz na monitoring? Ciekawe co powie na wynik progesteronu.

    Czekam na @, zaczynam kolejne tabsy i ide 10/11/12dc

    Miśkowa może jednak ;-) trzymam kciuki żebyś się mocno zdziwiła

    Miśkowa lubi tę wiadomość

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz na rozluźnienie opisze wam historię, którą usłyszałam wczoraj.
    Moja dalsza znajoma, a przyjaciółka mojej ciotki ma 38 lat męża i 14 letnie dziecko.
    Nie wiem w jaki sposób zaszła w pierwszą ciążę ale ogólnie uważana jest za bezpłodną. Bez leków zero szans na zajście. szczegółów nie znam ale chodzi o męskie hormony.
    No więc kobiecina nie zabezpieczała się od lat. Bo po co skoro jest bezpłodna.
    Od kilku tygodni bolały ją piersi, a że nie miesiączkuje nie przyszło jej do głowy z jakiego to może być powodu.
    Poszła do ginekologa na ogólną kontrolę i poskarżyć się na ból w piersiach. Jak się dowiedziała, że jest w ciąży była w takim szoku, że nie pamięta co w nerwach powiedziała lekarzowi, obawia się nawet , że padły niecenzuralne słowa. Wybiegła z nerwów z gabinetu.
    Dopiero w domu się uspokoiła, wróciła do lekarza , przeprosiła i zapłaciła za wizytę...
    Mąż w domu został zwyzywany od wszelkich ch i sk..ów.

    Dziewczyny dla wszystkich jest szansa na macieżyństwo dla tych co bardzo chcą i dla tych co myślą, że są bezpłodni i wcale nie myslą o powiekszaniu rodziny.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha! ha! Moja koleżanka o pco dowiedziała się jeszcze wcześniej niż ja, lekarka powiedziała jej, że nie będzie mogła mieć dzieci i musi brać antyki. Ona łykała przez miesiąc te tabsy, a potem jej się nie chciało, a skoro lekarz powiedział, że nie może mieć dzieci to sobie "używali" przez dwa lata nie marnując kasy na zabezpieczenia. O ciąży dowiedziała się jak się "zatruła" "paskudnym wirusem" i wymioty nie przechodziły:) Teraz jej synek ma prawie 3 lata:)

    efta lubi tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Czekam na @, zaczynam kolejne tabsy i ide 10/11/12dc

    kurcze też bym tak wolała.miała bym jeden wyjazd mniej, a co za tym idzie około 150zł w kieszeni. moja gin chce mnie zawsze widzieć na początku cyklu, robi usg podczas miesiączki i przepisuje leki.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    kurcze też bym tak wolała.miała bym jeden wyjazd mniej, a co za tym idzie około 150zł w kieszeni. moja gin chce mnie zawsze widzieć na początku cyklu, robi usg podczas miesiączki i przepisuje leki.

    To też dobrze, bo widzi czy nie masz jakiś torbieli czy innych nieproszonych gości

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    To też dobrze, bo widzi czy nie masz jakiś torbieli czy innych nieproszonych gości
    no niby tak, ale i tak jest usg po owulacji wiec raczej żadna torbiel nie powinna się trafić.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    no niby tak, ale i tak jest usg po owulacji wiec raczej żadna torbiel nie powinna się trafić.

    Wiesz, jak to się mówi "przezorny zawsze ubezpieczony"
    Jak chodzi o kasę to mam że swoim ginem dobrze, jeden monit robi mi za 100zl a drugi czy była ovu juz za free ;-)

    Dziewczyny dzięki jeszcze raz, pomogłyście mi przetrwać popołudnie, bo normalnie to pewnie przebeczalabym całe zwinięta w kulkę pod kocem...

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    ha! ha! Moja koleżanka o pco dowiedziała się jeszcze wcześniej niż ja, lekarka powiedziała jej, że nie będzie mogła mieć dzieci i musi brać antyki. Ona łykała przez miesiąc te tabsy, a potem jej się nie chciało, a skoro lekarz powiedział, że nie może mieć dzieci to sobie "używali" przez dwa lata nie marnując kasy na zabezpieczenia. O ciąży dowiedziała się jak się "zatruła" "paskudnym wirusem" i wymioty nie przechodziły:) Teraz jej synek ma prawie 3 lata:)

    też mam w rodzinie taki przypadek. ( łącznie osobiście znam 2 dziewczyny którym lekarze powiedzieli, że są bezpłodne a one zaliczyły wpadki).
    Moja kuzynka, też się nie zabezpiczała bo lekarze mówili, że jest bezpłodna. Nie miesiączkowała, a że ciązy nie planowała (panna 23 lata) wiec nie była stymulowana. W końcu któryś z lekarzy przepisał leki na tarczycę. Miesiączka wystapiła ale druga juz nie. kuzynki to nie zdziwiło przecież ciągle jej nie miewała. Druga miesiaczka nie wystapila, bo juz w ciazy była. A jej synek jesienią 3 lata skończy.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Wiesz, jak to się mówi "przezorny zawsze ubezpieczony"
    Jak chodzi o kasę to mam że swoim ginem dobrze, jeden monit robi mi za 100zl a drugi czy była ovu juz za free ;-)

    Dziewczyny dzięki jeszcze raz, pomogłyście mi przetrwać popołudnie, bo normalnie to pewnie przebeczalabym całe zwinięta w kulkę pod kocem...

    to cenowo faktycznie rewelacja. doceniaj takie rzeczy. daj mu szanse. podpytaj o badania. no i co o progesteronie myśli...

    nie załamuj się kochana. trochę łez nie zaszkodzi, czasem warto uwolnić emocje. ciesze się , że dałaś rade w to niemiłe popołudnie, że masz nowe siły. Że może się uśmiechasz jak to czytasz.
    Jesteśmy z tobą.

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej piękne

    U mnie 4 dpo a czuje sie okresowo bardzo :/
    Ledwo wstałam dzis , piersi ciężkie i brzuch ciągnie na @

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Hej piękne

    U mnie 4 dpo a czuje sie okresowo bardzo :/
    Ledwo wstałam dzis , piersi ciężkie i brzuch ciągnie na @

    Hej, wczoraj byłam poza światem, to kiedy powinnaś dostać?

  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja też 6 dpo czułam ból myślałam, że coś się udało, dostałam luteinę monitoring potwierdził ovu a tutaj wczoraj brązowy śluz, i dziś ból pleców chyba znowu się nie udało, zapadam na tydzień w dolinę :((

    Lady moze u Ciebie to dobry znak!!!!

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • Auris88 Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kikaaa u Ciebie to też może być dobry znak. Ja takich objawów nie miałam ale one także mogą świadczyć o ciąży;)

  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za przełamanie, potrzebne nam tu wirussski

    Miśkowa lubi tę wiadomość

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Hej, wczoraj byłam poza światem, to kiedy powinnaś dostać?
    Za 10 dni około powinna także to raczej nie świadczy o niczym niestety :p

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc... dziś 14 dpo, zrobiłam rano sikańca i... zobaczyłam piękną, grubą różowiutką kreseczkę! Szkoda, że tylko jedną :/ w 14 dniu już chyba powinno coś widać? choć cień cienia? Także niestety ja nie przełamię tej złej passy...

    Lady kto wie? może coś się ruszyło? Co prawda masz doświadczenie z ciążami ale jak wiadomo podobno każda inna... :)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa - teoretycznie faktycznie powinno już coś być widać ale jeszcze nic straconego bo @ nie przyszła.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta wiem wiem, że póki nie @ to są szanse:) ale jakoś czuję po kościach, że sprawa już jest przesądzona:) To chyba byłoby zbyt piękne żeby było prawdziwe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2016, 16:55

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    A więc... dziś 14 dpo, zrobiłam rano sikańca i... zobaczyłam piękną, grubą różowiutką kreseczkę! Szkoda, że tylko jedną :/ w 14 dniu już chyba powinno coś widać? choć cień cienia? Także niestety ja nie przełamię tej złej passy...

    Lady kto wie? może coś się ruszyło? Co prawda masz doświadczenie z ciążami ale jak wiadomo podobno każda inna... :)
    Kurde ja czytam " piękna różowa kreseczkę " juz mi buzia sie ciezzy a Ty ze tylko jedna. Bardzo mi przykro ;(

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro moj mąż jedzie do gdyni na to darmowe badanie spermy. niestety nie udało się żebyśmy pojechali jednego dnia. Moja wizyta jest w czwartek a jego w środę. Niestety w czwartek nie wykonują tego badania darmowo... (tylko w poniedziałki i środy) trochę to chore... całe szczęscie moj tata ma jutro sprawę do załatwienia w Gdańsku, wiec go zabierze i załatwią 2 spawy za jednym wyjazdem. A ja w czwartek pojade sama. Trochę się ponudzę , bo krew do badania mam oddać do 9:00 a wizyte mam przed 12:00.
    Jestem bardzo ciekawa zarówno wyników jak i oceny cyklu, nie mam żadnych objawów działających jajników. Niby nigdy nie czułam aby się coś w nich po stymulacji działo ale czasem coś gdzieś mnie za kóło. Teraz zupełna cisza. Podejrzewam, że bede miała małe pecherzyki i owulację normalnie dopiero 18 - 19 dnia cyklu. A w czwartek dopiero 12 dc. i dostane następną dawkę leków...

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ