X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She ten cykl nie stymuluje, w wakacje odpuszczam. Jajniki dają się we znaki to samo cos się dzieje. Miałam podwyższony cukier i home 2,5 czego się nie robi dla dzidzi, teraz hormony super wiec nie wiadomo co jest powodem w tamte ciąże zacodzilam, może to głowa, twierdze tez ze brak śluzu, jestem na euthyroxie i jakoś brak śluzu jakiegokolwiek...

    Rochi ja tez myśli oddalam :-)

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Heja Kochane,
    w koncu koniec @ u mnie (trwa tylko 4 dni), wrocilam do cwiczen, na tapecie "focus t25 alpha" zobaczymy ile wytrwam, dobrze byloby do urlopu, moze cos zrzuce ;-) i glowe tez zajme innymi rzeczami niz starania...

    Poki co łykam sobie lamette i ovarin, w poniedzialek monit w 10dc

    To w poniedziałek oby był nasz szczęśliwy dzień. Ja robie w poniedziałek betę, choc w tym cyklu jakos malo w to wszystko wierze..

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w poniedziałek na monit lecę, niestety nie udało mi się dostać na wizytę w 8 dc bo lekarz jest na urlopie więc dopiero w poniedziałek mnie przyjmie (12 dc) oby nie było za późno bo chicałabym już wiedzieć czy ten letrozol na mnie działa czy nie.
    Rocheera a napisz coś więcej o tym ovarinie. Też się ostatnio natknęłam na niego ale nie wiem czy go kupić czy wrócić do inofemu (kiedyś piłam ale sobie odpuściłam).

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    U mnie owulacja pełną parą. Jajnik daje czadu.
    Nie wiecie może jak to jest, jak jest wiecej pęcherzyków, pękną w tym samym momencie czy to jakoś rozwleka się w czasie? Nigdy nie miałam wiecej niż 1 i nie pomyslałam żeby gin zapytac. Jutro się dowiem, bo jade na monit ale żałuje że nie spytałam, bo chciałabym to wiedzieć.

    Kikka - na brak śluzu polecam olej z wiesiołka. Na mnie działa. Zdecydowanie się śluz poprawił, bo nie miałam go prawie wcale, a teraz jest całkiem przyzwoity.

    Kikaaa, Miśkowa lubią tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera, Miśkowa , mmmarita - ale się złożyło. To bedzie dla was ważny poniedziałek :)
    trzymam kciuki za wszytkie razem i za każdą z osobna.

    A dziewczyny na lepsze ukrwienie macicy polecam acesan 75 (ja biore) albo acard.
    Rośnie lepszej jakości endometrium, równiejsze. łatwiej się zarodek zagnieżdża no i jest lepiej dożywiony. Lek bez recepty. Zauważyłam, że dużo dziewczyn z forum go łyka. Ja też polecam.

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    Rocheera, Miśkowa , mmmarita - ale się złożyło. To bedzie dla was ważny poniedziałek :)
    trzymam kciuki za wszytkie razem i za każdą z osobna.

    A dziewczyny na lepsze ukrwienie macicy polecam acesan 75 (ja biore) albo acard.
    Rośnie lepszej jakości endometrium, równiejsze. łatwiej się zarodek zagnieżdża no i jest lepiej dożywiony. Lek bez recepty. Zauważyłam, że dużo dziewczyn z forum go łyka. Ja też polecam.
    To prawda ale niektóre mogą mieć uczulenie czyli. Ez wskazan lekarskich trochę strach

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa czy cos wiecej powiem to chyba nie, pokierowalam sie opiniami, wczesniej bralam sam kwas, pozniej probowalam inofemu, infolicu i teraz drugi cykl ovarin.
    Nie wiem czy to wplyw ovarinu czy lametty czy zastrzyku ovitrelle, ale ostatnie 2 cykle mam dluzsze o 2-3 dni.

    Kiedys mialam wlasnie Was pytac po co łykacie acard albo pochodne, a to na endometrium... Ja to jednak ciemnota niedoczytana jestem ;-)

    Miśkowa lubi tę wiadomość

  • Auris88 Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)

    Witam nową koleżankę w której wyczuwam fankę Shakiry;) She Wolf;)
    Mnie udało się zajść o ile dobrze liczę w 27 cyklu także głowa do góry.

    Wczoraj byliśmy na 1 wizycie i cóż...Serduszko mocno bije, także dawno nie czułam się taka szczęśliwa i dopiero teraz do mnie dociera, że te całodobowe mdłości dzień w dzień to nie jest przypadek.

    Wiem, że wiele razy już to pisałam, ale nawet z lekarzem śmialiśmy się, że jak to jest, że staraczki zachodzą dopiero wtedy kiedy odpuszczą emocjonalnie. Ja w momencie kiedy powinnam iść na monitoring stwierdziłam, że nie warto, że i tak nic nie będzie...a w momencie kiedy powinnam się starać dostałam wypowiedzenie z pracy;) Ogromny stres ale też ogromna ulga. Wszystkie moje myśli były skierowane na to co teraz, gdzie szukać pracy i jak teraz starać się o kredyt i proszę...taka niespodzianka^^

    Efta życzę bliźniaków! Mmmamarita hmmm jak dorwiesz już męża to później nogi do góry a nóż robaczki zdążą na czas;)

    Dziewczyny trzymam za Was kciuki i wciąż z Wami jestem;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2016, 10:54

    efta, Miśkowa lubią tę wiadomość

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird - o uczulaniach na acard nigdy nie słyszałam ale pewnie i racja to jednak lek i na własną rękę lepiej nie brać, (choć jest bez recepty) zawsze mozna spytać swojego ginekologa. Pewnie powie , że nie zaszkodzi i żeby brać.

    Auris - szalona kobieto życzysz mi bliźniaków??? czy ty wiesz co to znaczy :p ???
    Jeszcze raz gratuluję ci małego serduszka. Rośnijcie zdrowo.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kikaaa, watpie zeby to byla wina eutyroxu. Ja juz zanim zaczelam brac lek na tarczyce, mialam problemy ze sluzem. Probowalam chyba wsystkich metod na jego poprawe: guajazyl, ocet jablkowy, wiesiolek, niepokalanek, flegamina, duze ilosci wit B6 itp. Kiedys pomogl mi tran i siemie lniane, ale teraz tez raczej susza. Ratuje sie zelami Conceive plus i Pre Seed, bo inaczej nawet do seksu by nie doslo :/

    Efta, ja tez biore Acard, ale Lady Bird dobrze mowi - kazdy lek powinien zalecic lekarz. Mnie go przepisal lekarz po poronieniu, a teraz lekarz w klinice niepldnosci zalecil go brac bez przerwy.

    Auris, a jaki byl u Was problem?
    Wiem, ze dziewczyny zachodza i po 5 i po 10 latach, ale mnie to jakos nie pociesza haha :) Troche mnie moj PESEL goni jednak ...


    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wolf - faktycznie z tym acardem to racja. mi kazała brać na lepsze endometrium. Też biore bez przerwy.

    A jeśli chodzi o wiesiołek to ja biorę go 3 cykl i dopiero teraz mam efekty. Długo go brałaś? może za szybko odstawiłas, bo nie dał od razu efektu?

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta, wiekszosc suplementow bralam ponad 3 miesiace, zeby im dac szanse. Mnie sie wydaje ze mi uszkodzili gruczoly sluzowe podczas zabiegu elektrosekcji szyjki macicy. A mialam tych zabiegow dwa. Porobily mi sie cysty Nabotha, a to sa wlasnie te zapchane gruczoly z tego co czytalam :/

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa to taka sprawa. nie wiem na czym polega ten zabieg , czemu go miałaś?

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    wróciłam z kliniki
    podróż okropna, w tamtą stronę korek na obwodnicy trójmiasta, bo wypadek i ledwo zdążyłam na wizytę, a w powrotną drogę startowałam o 13:00 i jechałam pod słońce. samochód mam obez klimy, wiec ugotowałam się prawie na twardo. Byłam tak przegrzana , że w połowie drogi, na skrzyżowaniu w Tczewie majtki ściągnęłam, niewiele to dało... ;) czego się nie robi... mam nadzieję , że jechałam ostatni raz!
    19 dc.
    według gin owulacja była wczoraj rano. pękły 3 pęcherzyk, ten 4 taki nijaki, trochę się zapadł i tyle ale na niego i tak nie liczyłyśmy.
    od dziś leki luteina i estrofem.
    BHCG w sobotę 2 lipca ale nie bede miała gdzie jej zrobić, bo u mnie tylko od pn do pt. no to okaże się w poniedziałek.
    A teraz luz blues
    mam mieć udany urlop. wszystko na luzie nawet z pozwolonym alkoholem z czego się śmiałam. No bo jak to? p. doktor powiedziała że do 3 tygodni może pić alkohol, poki nie ma połączenia mama dzidzia i serduszko nie bije to niby można... ja tam bym była w tym temacie sceptyczna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2016, 17:15

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    aaa to taka sprawa. nie wiem na czym polega ten zabieg , czemu go miałaś?

    Mialam zla cytologie dwa razy i komorki abnormalne :/

    Super, ze 3 jajka pekly, to nie lada wynik :) Ogromne kciuki za piekna bete :)
    A powiedz, bylas z wynikami u jakiegos immunologa? Bo ja mam zamiar zrobic subpopulacje limfocytow jak bede w sierpniu w Polsce, ale nie wiem do jakiego lekarza sie udac w trojmiescie :/
    Myle zeby zrobic tez MTHFR, krzywa cukrowa i insulinowa. Moze cos tam jeszcze, ae to zobacze jeszcze.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    hej dziewczyny,
    wróciłam z kliniki
    podróż okropna, w tamtą stronę korek na obwodnicy trójmiasta, bo wypadek i ledwo zdążyłam na wizytę, a w powrotną drogę startowałam o 13:00 i jechałam pod słońce. samochód mam obez klimy, wiec ugotowałam się prawie na twardo. Byłam tak przegrzana , że w połowie drogi, na skrzyżowaniu w Tczewie majtki ściągnęłam, niewiele to dało... ;) czego się nie robi... mam nadzieję , że jechałam ostatni raz!
    19 dc.
    według gin owulacja była wczoraj rano. pękły 3 pęcherzyk, ten 4 taki nijaki, trochę się zapadł i tyle ale na niego i tak nie liczyłyśmy.
    od dziś leki luteina i estrofem.
    BHCG w sobotę 2 lipca ale nie bede miała gdzie jej zrobić, bo u mnie tylko od pn do pt. no to okaże się w poniedziałek.
    A teraz luz blues
    mam mieć udany urlop. wszystko na luzie nawet z pozwolonym alkoholem z czego się śmiałam. No bo jak to? p. doktor powiedziała że do 3 tygodni może pić alkohol, poki nie ma połączenia mama dzidzia i serduszko nie bije to niby można... ja tam bym była w tym temacie sceptyczna.
    Efta jak pięknie! mogłaś pożyczyć choć jedno jajeczko dla mnie ;) to teraz się luzuj, wszystko było pięknie w tym cyklu więc i zakończenie musi być pięknie zielone:)

    Przepraszam dziewczyny, że ostatnio się tak mało udzielam, staram się podczytywać na bieżąco ale na pisanie albo nie starcza mi czasu albo sił, mam trochę urwanie głowy teraz a o urlopie nawet nie ma co myśleć. A póki co to właśnie czekam na męża aż wróci z Gdańska:) jeśli znowu skok tempki będzie tak wcześnie to nie chciałabym przegapić potencjalnej owulki... (jak już łaskawie coś urośnie) kurde znowu mi się wszystko komplikuje w tym cyklu.

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EFTA ale wynik :-)))) super, mam nadzieję że Ci się uda.
    Coś czuję że to BARDZO TWOJ CZAS :-D

    Miśkowa lubi tę wiadomość

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Mialam zla cytologie dwa razy i komorki abnormalne :/

    Super, ze 3 jajka pekly, to nie lada wynik :) Ogromne kciuki za piekna bete :)
    A powiedz, bylas z wynikami u jakiegos immunologa? Bo ja mam zamiar zrobic subpopulacje limfocytow jak bede w sierpniu w Polsce, ale nie wiem do jakiego lekarza sie udac w trojmiescie :/
    Myle zeby zrobic tez MTHFR, krzywa cukrowa i insulinowa. Moze cos tam jeszcze, ae to zobacze jeszcze.

    Ja to w szoku jestem, że w końcu odpowiednio na leki zareagowałam. Za 2 tygodnie zobaczymy co z tego bedzie.
    Do immunologa jeszcze żadnego się nie zapisałam. Czekam na wszystkie wyniki między innymi na MTHFR. I zobacze co dalej.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa - kochana życzę ci, aby w końcu lek podziałał i żebyś także wyhodowała co najmniej taka ilość pęcherzyków jak ja!!! Okaże się w poniedziałek :) Trzymam kciuki za usg.
    Koniec miesiąca co raz bliżej. Plan działania, tzn wyjazd do kliniki ustalony?

    Rocheera - obyś miała rację.
    No kurczę jak ma się udać to teraz. W końcu to potrójna szansa, a nie jak zawsze tylko jedna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2016, 08:13

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta na razie czekam na poniedziałek i powrót męża, jak wyjdzie klapa to śmigamy do kliniki. A jak z terminami? długo się czeka czy można się umówić z dnia na dzień?

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ