X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie mu nie zalezy :D na tym zeby sie zaglebic. To jak wolniej rosnie to pewnie u mnie tez bedzie pozno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 20:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    A kiedy macie tak mniej owulacje po letrozolu? Przyspiesza Wam? Czy tak samo co m-c? Bo po clo to ja mialam w roznych dniach cyklu owulacje i sie zastanawiam czy po lameccie bedzie tak samo.

    Ja mam w 13,14 dniu, cykle 30-dniowe. Po Clo na początku miałam tak samo, przy 3 cyklu z Clo owulacji juz nie miałam a endo zmalało do 5

    aszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po pierwszym cyklu z lametta, nie wiem czy owu wystąpiła. Pęcherzyk dominujący był ale nie wiem czy dorósł do pęknięcia. Choć owu mi zaznaczyło w tych dniach co miałaby być. Ale dziś temp 36,70 i juz chce mi wycofać owulację z wykresu. Dlatego nie zapisuje jej.

    aszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    A ja po pierwszym cyklu z lametta, nie wiem czy owu wystąpiła. Pęcherzyk dominujący był ale nie wiem czy dorósł do pęknięcia. Choć owu mi zaznaczyło w tych dniach co miałaby być. Ale dziś temp 36,70 i juz chce mi wycofać owulację z wykresu. Dlatego nie zapisuje jej.
    moze była, owu to tylko program wyciaga jakby srednia a owu moze byc wczesniej lub pozniej. U mnie raz w ogole nie zaznaczył, a po clo było bo monit wykazał.

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    moze była, owu to tylko program wyciaga jakby srednia a owu moze byc wczesniej lub pozniej. U mnie raz w ogole nie zaznaczył, a po clo było bo monit wykazał.
    No właśnie. Ahh i bądź tu człowieku mądry :p

    aszka lubi tę wiadomość

  • AniaBe Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 28 lutego 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Ja rownież leczyłam sie z Clo ale bezskutecznie, rownież zaczynam 2-go cykl z letrozolem i duphastonem, czuje ze tym raze sie uda..
    Ja podobnie - po CLO marnie. Teraz drugi cykl z letrozolem (4-8 dc po jednej tabl.) i duphastonem.
    Oby nam sie w koncu udalo Dziewczyny!!! :-)

    aszka, Aska84 lubią tę wiadomość

  • AniaBe Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 28 lutego 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pierwszym cyklu z letrozolem mialam monit w 13 dc - endometrium 9,5 i duzo plynu w macicy. Zalozylismy ze owu byla wczesniej. Ale zbadalam progesteron tydzien pozniej i byl bardzo mizerny - jedynie 0.65 wiec bez szans na owu.. i zdolowalam sie ze nie zadzialal letrozol na mnie..
    Teraz mam monit w 10 dc, boje sie ze znow owu nie bedzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaBe wrote:
    Ja po pierwszym cyklu z letrozolem mialam monit w 13 dc - endometrium 9,5 i duzo plynu w macicy. Zalozylismy ze owu byla wczesniej. Ale zbadalam progesteron tydzien pozniej i byl bardzo mizerny - jedynie 0.65 wiec bez szans na owu.. i zdolowalam sie ze nie zadzialal letrozol na mnie..
    Teraz mam monit w 10 dc, boje sie ze znow owu nie bedzie.
    a lekarz dopiero dhupaston dał Ci od tego cyklu? Mi lekarzporpzedni mowil, ze plyn niekoniecznie oznacza ze byla owulacja, bo czasami ogolnie tak sie moze zbierac.

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 1 marca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam 12 dc i pęcherzyk miał 22 mm i gin powiedział że widać że zaczyna pękać i że jestem w trakcie owu więc nie powinnam po lekarzach latać tylko chłopa atakować więc ja miałam szybko owu po letrozolu.

    AniaBe lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Milkowiec Autorytet
    Postów: 534 563

    Wysłany: 2 marca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz pół roku temu zalecił letrozol ze względu na pco. Brałam po 1 tbletce od 5 do 10 DC i rósł jeden pęcherzyk ładnie i ok 17 DC była owu. W tym cyklu miało być już IUI ale okazało się, że z rosnących 3 pęcherzyków nie wypalił żaden. Robiłam test owu, który był pozytywny, ale jak powiedziałam o tym lekarzowi przy kolejnym monitoringu to powiedział, że przy pco testy owu mogą kiedykolwiek pokazać, że jest owu. Dodam, że tempka też urosła. Teraz biorę luteine na zakończenie cyklu.
    Sama nie wiem co o tym myśleć, miała któraś z was coś podobnego?
    Od przyszłego cyklu mam brać letrozol o 2 dni dłużej ale cały czas po 1 tab.

    mhsvdf9hc5k12r5t.png
    klz9g7rf19f59cr1.png
    starania od 2012r., 2xIUI, 3xICSI (5 transferów w tym 1x cb i 1x cbz)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkowiec wrote:
    Mi lekarz pół roku temu zalecił letrozol ze względu na pco. Brałam po 1 tbletce od 5 do 10 DC i rósł jeden pęcherzyk ładnie i ok 17 DC była owu. W tym cyklu miało być już IUI ale okazało się, że z rosnących 3 pęcherzyków nie wypalił żaden. Robiłam test owu, który był pozytywny, ale jak powiedziałam o tym lekarzowi przy kolejnym monitoringu to powiedział, że przy pco testy owu mogą kiedykolwiek pokazać, że jest owu. Dodam, że tempka też urosła. Teraz biorę luteine na zakończenie cyklu.
    Sama nie wiem co o tym myśleć, miała któraś z was coś podobnego?
    Od przyszłego cyklu mam brać letrozol o 2 dni dłużej ale cały czas po 1 tab.
    jezeli nie działa trzeba zmienic na gonadotropiny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje jajniki dziwnie spokojnie...czyżby owulacji nie było? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie troche pobolewa, ale dodzwoniłam sie do lekarza i mówił ze to tak ma być a nie oznacza to owulacji bo dopiero biorę, to by było dopiero owulacja przy braniu leku :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 08:27

  • AniaBe Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 3 marca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    a lekarz dopiero dhupaston dał Ci od tego cyklu? Mi lekarzporpzedni mowil, ze plyn niekoniecznie oznacza ze byla owulacja, bo czasami ogolnie tak sie moze zbierac.
    Ciekawe skad zatem ten plyn..
    dupka bralam juz wczesniej. Przed letrozolem bralam CLO pil roku i wtedy dupka dostalam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro chwila prawdy, monitoring i wszystko będzie jasne czy szanse w tym miesiącu bedą....

    aszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Jutro chwila prawdy, monitoring i wszystko będzie jasne czy szanse w tym miesiącu bedą....
    powodzenia :)

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz dziś chwila prawdy - monitoring, strasznie się boje oby pęcherzyki rosły - trzymajcie kciuki!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    U mnie juz dziś chwila prawdy - monitoring, strasznie się boje oby pęcherzyki rosły - trzymajcie kciuki!!


    Trzymam mocno;) będzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    powodzenia :)


    Mam złe przeczucie...normalnie o tej porze juz rosła temp

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 4 marca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeee piękne dwa pęcherzyki, juz prawie na pęknięciu :)
    jeszcze cos trzeba podziałać z mężem dzis :P
    kuracja lametta + encorton pomaga :):)

    Aska84, aszka lubią tę wiadomość

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ