X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To cudo jak duph tez mam, wiec w razie czego tez wchlonie się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Aska84 wrote:
    Moje drogie jest nadzieja:) nadal brak@, dziś robię betę. Trzymajcie kciuki[/QUOTE

    jak tam są już wynik? trzymam kciuki:)


    Wyniki w poniedziałek, @ właśnie nadeszła:) ech...pierwszy cykl z letrozolem nieudany, rozpocznamy raz jeszcze:)

    Karola138 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 04:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Wyniki w poniedziałek, @ właśnie nadeszła:) ech...pierwszy cykl z letrozolem nieudany, rozpocznamy raz jeszcze:)
    trzeba dalej probowac.

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Wyniki w poniedziałek, @ właśnie nadeszła:) ech...pierwszy cykl z letrozolem nieudany, rozpocznamy raz jeszcze:)
    dokładnie grunt to się nie poddawać! kiedyś w końcu wszystkie będziemy w ciąży!

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    dokładnie grunt to się nie poddawać! kiedyś w końcu wszystkie będziemy w ciąży!


    Otóż to:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma innej opcji. Nie można się poddawać. Najważniejsze ze plan działania jest określony. :)

    aszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plan to podstawa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Plan to podstawa :)

    Tak sie czasami zastanawiam co ja robię źle. Bo chyba coś jest nie tak skoro nie umiem zajść w ciąże:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska nic nie robisz zle. A ile bralas lametty, po jednej czy dwie tabletki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Tak sie czasami zastanawiam co ja robię źle. Bo chyba coś jest nie tak skoro nie umiem zajść w ciąże:)
    czasami dopiero tylko po invitro sie udaje...U mnie jak nie wypala inseminacje to lece na invitro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 15:16

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 21 lutego 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma co się załamywać ja o swojego syneczka (3 lata) starałam się ponad 2 lata i nie brałam wtedy żadnych wspomagaczy. A teraz się z mężem śmiejemy że na takie dzieci warto długo czekać:)

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh ja to chciałabym mieć choć jedno dziecko. Myślę ze gdybym juz miała maluszka i chciała walczyć o rodzeństwo to było by mi łatwiej.

    Ewayak lubi tę wiadomość

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Postanowiłam do was dołączyć bo dobrze wiedzieć że ktoś przezywa to samo co ja i oczekuje na dwie upragnione kreseczki...
    Ja bylam stymulowana clo ale niestety brak efektów:/ od poprzednie cyklu zaczelam brać lamette oraz encorton, urosły piękne dwa pęcherzyki ale niestety przedwczoraj przyszla @ Oby teraz sie udało! Czy któraś z was miala podobna stymulację?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka dawkę bralas lametty? A na co encorton?

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2x1 lametty od 2-6 dc oraz encorton 2-10 dc. Encorton to steryd również na wzrost pęcherzyków. Akurat ta stymulacja dala jakieś efekty bo niestety po clo nie bylo żadnych:( Staramy sie juz o dzidzię 9mc

    Agata1992 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bralam w tym cyklu lamette ale po 1 tabletce. Pęcherzyk dominujący był, ale wolno rośnie. Od następnego cyklu biorę lamette po 2 tabletki od 2 do 6dc i trzy zastrzyki menopur. Po clo tez słabo pęcherzyki rosły. Lametta jest lepsza, bo juz jedna tabletka doprowadziła ze jajniki zareagowały i pęcherzyk dominujący był. Teraz tylko czekać na nowy cykl, no chyba ze ten zakończy się szczęśliwie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola hej, fajnie ze dołączyłas :)
    To dopiero przede mna, branie tego leku, ale sie okaze jak zaskocze. Ja bylam 6 cykli na clo i niestety mimo ladnych pecherzykow nici.

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi po clo niestety nic ani pęcherzyków a @ tylko wywoływana luteiną zato z lametty jestem zadowolona + stosuje testy owulacje.

    AniaBe, Aska84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    mi po clo niestety nic ani pęcherzyków a @ tylko wywoływana luteiną zato z lametty jestem zadowolona + stosuje testy owulacje.
    dla mnie lekarz powiedzial, ze letrozol lepszy-sie okaze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Aska nic nie robisz zle. A ile bralas lametty, po jednej czy dwie tabletki?


    Biorę po jednej tabletce Letrozolu. Dziś zaczynam 2-gi cykl

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ