X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Test zrobiony, wynik negatywny w 27dc. Czekam na @ i próbujemy dalej:)
    Następny cykl będzie juz na zielono:)

    AniaBe lubi tę wiadomość

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 17 lutego 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84, a nuż w następnym się uda :) Trzymam kciuki.

    Ja wczoraj wzięłam duphaston jednak. Lekarz kazał to będę brała żeby się już zupelnie nie rozregulowało wszystko, bo biorę go od roku to pewnie organizm przyzwyczajony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 13:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa ja duph tez biorę od roku. Teraz mam cykl z lametta. Jeśli się nie uda (ale wierze ze jednak się uda) to następny juz biorę zastrzyki. Wczoraj na monitoringu gin mi powiedziała ze wyniki moich badan, rezerwa jajnikowa sa dobre. Ahh może w końcu wszystko się układa tak jak powinno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Jokaa ja duph tez biorę od roku. Teraz mam cykl z lametta. Jeśli się nie uda (ale wierze ze jednak się uda) to następny juz biorę zastrzyki. Wczoraj na monitoringu gin mi powiedziała ze wyniki moich badan, rezerwa jajnikowa sa dobre. Ahh może w końcu wszystko się układa tak jak powinno.

    Brtii86 uda sie na pewno.

    Brtiii86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Jokaa ja duph tez biorę od roku. Teraz mam cykl z lametta. Jeśli się nie uda (ale wierze ze jednak się uda) to następny juz biorę zastrzyki. Wczoraj na monitoringu gin mi powiedziała ze wyniki moich badan, rezerwa jajnikowa sa dobre. Ahh może w końcu wszystko się układa tak jak powinno.
    a ile tabletek bierzesz dziennie?

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak Wy bierzecie tego dupka? Mi gin kazał dopiero 7 dni po owu jak zbadam progesteron, bo chce sprawdzić czy owu była. Czytałam gdzieś, że duphaston nie wpływa na wynik progesteronu no ale skoro tak każe tylko boję się że cykl mi się przedłuży. Bierzecie 1 tabletkę czy 2?

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Dziewczyny jak Wy bierzecie tego dupka? Mi gin kazał dopiero 7 dni po owu jak zbadam progesteron, bo chce sprawdzić czy owu była. Czytałam gdzieś, że duphaston nie wpływa na wynik progesteronu no ale skoro tak każe tylko boję się że cykl mi się przedłuży. Bierzecie 1 tabletkę czy 2?
    3 dni po owulacji po 1 tabletce przez 10 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę 2x1 przez 14 dni(zeby nie doszło do poronienia) zawsze biorę po stwierdzeniu owulacji. Mam monitorowane cykle.

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    a ile tabletek bierzesz dziennie?
    Aszka a o co pytasz o duph czy lamette?

  • AniaBe Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 18 lutego 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę 2 razy dziennie przez 10 dni, opakowanie jedno. Potem odstawiam i zawsze na drugi dzien małpa przychodzi, ale kontrolnie test sobie robie, żeby reagować.

  • AniaBe Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 18 lutego 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Aniu teraz możesz jedynie iść na badanie progesteronu około 8 dni po owu, a i nie odpuszczaj starań bo może był pęcherzyk na tym jajniku co go lekarz nie mógł zobaczyć. U mnie były podobne cuda. U mnie w 13 dc na dwóch jajnikach nie było pęcherzyka dominującego, a 15dc test owu pozytywny i progesteron 13,45 w 25dc. Teraz jak byłam na usg u mojego gina (usg 13dc robił inny) to powiedział, ze to tylko usg i musiał ten pęcherzyk gdzieś być bo progesteron się z sufitu nie bierze. Robisz testy owulacyjne?
    Testy robie, ale nie zawsze. Nigdy jeszcze mi nie wyszedł pozytywny. Lekarz twierdzi, że czasem u niektórych kobitek tak jest. Ja mam za to stresa, że może owulacji po prostu nie ma i stąd do tej pory brak ciązy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od 16 dc po dwie tabletki przez 10 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie jest nadzieja:) nadal brak@, dziś robię betę. Trzymajcie kciuki

    aszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Aszka a o co pytasz o duph czy lamette?
    o lamette

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    o lamette


    Ja biorę Letrozol 3-5 po jednej tabl, podobnie jak kiedyś brałam Clo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole tez dziś dostałam letrozol i dupka na wywołanie @. Dołączam więc do Was :) Jestem po stymulacji clo. A jak własnie bierzecie te leki z letrozolem bo mi lekarz powiedział ze 2 dziennie, boje sie hiperstymulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Ja biorę Letrozol 3-5 po jednej tabl, podobnie jak kiedyś brałam Clo
    o widzisz a mi kazał 2 i teraz nie wiem.

    freta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od następnego cyklu, jeśli nie uda się w tym, mam brać lamette od 2dc po 2 tabletki a potem w 8,10,12dc zastrzyk menopur. Ja całkowicie ufam lekarzowi wiec biorę tak jak mi mówi. Jeśli macie monitorowane cykle to wasz gin widzi czy potrzebujecie brać po jednej czy dwie tabletki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Ja od następnego cyklu, jeśli nie uda się w tym, mam brać lamette od 2dc po 2 tabletki a potem w 8,10,12dc zastrzyk menopur. Ja całkowicie ufam lekarzowi wiec biorę tak jak mi mówi. Jeśli macie monitorowane cykle to wasz gin widzi czy potrzebujecie brać po jednej czy dwie tabletki.
    wiesz niekoniecznie, bo ja bylam pzedtem na clo zaczełam od duzej dawki i było przestymulowanie i wlasnie dopiero na usg wyszło. Dupka tez juz biore z 8/9 miesiecy. Dobra biore jak zapisał :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Moje drogie jest nadzieja:) nadal brak@, dziś robię betę. Trzymajcie kciuki
    powodzenia.

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ