X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam 3 cykle z clo, z czego tylko jeden był owulacyjny więc gnka zmieniłą mi na letrozol (lametta) i w ciągu 3 cykli były piękne owulacje i w 3 zaszłam w ciąże :)

    vanessa lubi tę wiadomość

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiek191 wrote:
    ja miałam 3 cykle z clo, z czego tylko jeden był owulacyjny więc gnka zmieniłą mi na letrozol (lametta) i w ciągu 3 cykli były piękne owulacje i w 3 zaszłam w ciąże :)
    Dajesz mi nadzieje:) Bo ja tez na clo słabo reaguje. A czy moglabys napisać trochę więcej o tym leku. Czy to prawda ze on pozytywnie wpływa na estradiol,który zas jest niezbędny by pęcherzyki rosły? ja sie bardzo martwie, bo moje FSH jest podwyższone, bo mam 13. Natomiast amh jest dobre.

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Oj ja tez tak bardzo licze na to, ze mój cykl z lametta będzie zakończony na zielono. A Ty ile juz się starasz o dziecko? Ja teraz lecze się juz w klinice niepłodności, bo nie chce dłużej czekac. Miałam tez robione rożne badania,np amh,FSH, LH, TSH. Amh mam dobre, ale FSH jest podwyższone i to mnie martwi. A jak u Ciebie?

    Mam w podpisie - staramy się już ponad rok... Też chodzę do poradni leczenia niepłodności. Teraz czeka mnie laparoskopia, modle się, żeby udało się udrożnić jajowody

    Wiem, że to wina lekarza, że wcześniej nie wysłał mnie na HSG ale co mam teraz zrobić...

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na okres, żeby zacząć nowy cykl i nowe tabletki. Do tego jeszcze tydzień, oby szybko minęło.

  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Dajesz mi nadzieje:) Bo ja tez na clo słabo reaguje. A czy moglabys napisać trochę więcej o tym leku. Czy to prawda ze on pozytywnie wpływa na estradiol,który zas jest niezbędny by pęcherzyki rosły? ja sie bardzo martwie, bo moje FSH jest podwyższone, bo mam 13. Natomiast amh jest dobre.


    wiesz co tyle wiem że najczęściej w Polsce jest stosowane clo, a właśnie np. w USA lametta osiąga większą skuteczność i jest wpisany normalnie jako lek na stymulację a nie tak jak w Polsce lek na raka piersi:/ Na pewno nie upośledza tak endometrium co jest bardzo ważne :)
    Polecam jeszcze jedzenie ananasa po owulacji na zagnieżdżenie u mnie pomogło :)

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek mam nadzieje ze mi tez pomoze i będę się cieszyć tak jak Ty.:) teraz czekam na okres. A co do ananasa to będę go jeść, jak najbardziej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 15:12

  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Asiek mam nadzieje ze mi tez pomoze i będę się cieszyć tak jak Ty.:) teraz czekam na okres. A co do ananasa to będę go jeść, jak najbardziej.

    doczekasz się i ty zobaczysz :* pamiętaj tylko żeby nie jeść więcej niż 2 plasterki dziennie i razem z tym twardym środkiem :)

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek oby tak było. Moje pęcherzyki nie chcą rosnąc same. teraz temperatura tak się waha. Mam nadzieje ze po lamettcie wszystko juz się ułoży. Tobie gratuluje serdecznie.

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl z Lamettą. Drugi dzień biorę tabletki i mam pytanie, czy letrozol jakoś na Wasze @ wpłynął? Biorę od 2 dc i pierwszy dzień @ jak zawsze, średnie krwawienie a od wczoraj jakby prawie zanikł. Bardzo skąpe krwawienie, prawie wcale. Zastanawiam się, czy to normalne. Jajniki na pewno pracują, bo czuję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się ze to bez znaczenia czy okres jest bardzo obfity czy nie. U mnie jest np tak ze raz jest obfity a raz mniej. Tak naprzemiennie. A bierzesz lamette rano, ile tabletek dziennie?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w klinice letrozol kazali brac na noc. Leki do IMSI tez bralam na noc (zastrzyki w sensie), ale roznie dziewczyny biora. Mysle, ze jesli lekarz nie zwrocil uwagi na konkretna pore to nie ma to dla niego znaczenia. Ja clo bralam chyba o kazdej mozliwej porze i zawsze pecherzyk byl :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam brać rano. Tak mi zaleciła moja gin. Pewnie niektórzy lekarze zalecają brać na noc zeby nie odczuwać tak skutków ubocznych.

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86, biorę rano, lekarka nie mówiła o jakiej porze brać, rano wolę bo na wieczór mam bromergon, magnez, witaminy i już za dużo tego dla żołądka by było ;)
    Mam rozpisane tak, że 2 dc jedna tabletka, 3 i 4 dc dwie, 4 dc trzy tabletki i 5 dc aż cztery. Nigdzie się nie spotkałam z takim dawkowaniem, ale ufam lekarce i mam nadzieję, że wie, co robi.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wie, chce uwolnic duzy wyrzut estrogenow w ten sposob. Ja mam rano euthyrox, wiec moze dlatgo kazal wieczorem. Bierzcie jak sobie zazyczyli i po sprawie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 10:08

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy można lamette brać razem z euthyrox? Bo ja biorę tez właśnie lek na tarczycę.

    Ja mam brać od 2dc ale po jednej tabletce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 10:46

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mierzycie temperaturę w cyklu z letrozolem? Normalna jest? Bo u mnie 37 a przecież to 5 dc. Przed @ było 36,6.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie mogę się wypowiedzieć, bo dopiero będę stosować lamette. Ale tak będę mierzyć temperaturę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rownież zaczęłam stosować Letrozole Apotex. Mam nadzieje ze pomoże bo Clo zrujnowało moje endo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Ja rownież zaczęłam stosować Letrozole Apotex. Mam nadzieje ze pomoże bo Clo zrujnowało moje endo.
    A w jakiej dawce ? Na mnie cło słabo działało, dlatego zaczelam w tym cyklu z lametta. Dziś ostatnia tabletka a w pon monitoring

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    A w jakiej dawce ? Na mnie cło słabo działało, dlatego zaczelam w tym cyklu z lametta. Dziś ostatnia tabletka a w pon monitoring



    3-5 dzien cyklu, jedna tabletka dziennie, tak samo jak Clo. Mam nadzieje ze ten lek podziała:(

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ