X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Jeeee piękne dwa pęcherzyki, juz prawie na pęknięciu :)
    jeszcze cos trzeba podziałać z mężem dzis :P
    kuracja lametta + encorton pomaga :):)


    Cudowne wieści, na bank będzie z tego dzidzia:) trzymam kciuki...działajcie:)

    Karola138 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Jeeee piękne dwa pęcherzyki, juz prawie na pęknięciu :)
    jeszcze cos trzeba podziałać z mężem dzis :P
    kuracja lametta + encorton pomaga :):)
    A encorton na co bralas?

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    A encorton na co bralas?

    również na szybszy wzrost pęcherzyków.

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Cudowne wieści, na bank będzie z tego dzidzia:) trzymam kciuki...działajcie:)

    Trzymaj, trzymaj...w końcu widać światełko w tunelu :)
    oby @ w tym miesiącu nie przyszła...

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę się wetnę - encorton to steryd hamujący reakcje immunologiczne organizmu oraz przeciwzapalny. Podaje się go, m.in. po to, żeby organizm lepiej "tolerował" w pierwszej kolejności spermę, a w drugiej zarodek (jeśli takowy powstanie) - nie odrzucał go jako ciała obcego. Często dostają go przeciwzapalnie dziewczyny z endometriozą. Standardem praktycznie jest przy IVF. Nie ma raczej bezpośredniego wpływu na szybkość wzrostu pęcherzyków.

    Tu po ludzku tłumaczą więcej: http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/domowa-apteczka/encorton-przeciwzapalny-lek-sterydowy-w-jakich-chorobach-jest-stosowan_41639.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 16:42

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Trzymaj, trzymaj...w końcu widać światełko w tunelu :)
    oby @ w tym miesiącu nie przyszła...


    Nie przyjdzie. Nie ma prawa:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to ładnie, super wynik :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14dc dwa pęcherze, jeden 20mm, drugi schował sie za pierwszym wiec cieżko go wymierzyć. Płyn w zatoce Douglasa, duże prawdopodobieństwo ze juz jeden pęcherzyk pęknal. Endo 10mm... I słowa lekarki - "wyglada to cudownie, wszystko idealnie, zapraszam we wtorek na USG sprawdzić czy pęcherze pękły, proszę nie rezygnować dziś z sexu". Ależ proszę pani ja nie rezygnuje tylko mam go juz po prostu dość:))) małżonek szczęśliwy a ja po 10 godzinach pracy przez 6 dni w tygodniu ostatnia rzeczą o jakiej marzę to uprawianie miłości:) jeśli sie w tym miesiącu nie uda to chyba umrę ze zmęczenia:)))

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    14dc dwa pęcherze, jeden 20mm, drugi schował sie za pierwszym wiec cieżko go wymierzyć. Płyn w zatoce Douglasa, duże prawdopodobieństwo ze juz jeden pęcherzyk pęknal. Endo 10mm... I słowa lekarki - "wyglada to cudownie, wszystko idealnie, zapraszam we wtorek na USG sprawdzić czy pęcherze pękły, proszę nie rezygnować dziś z sexu". Ależ proszę pani ja nie rezygnuje tylko mam go juz po prostu dość:))) małżonek szczęśliwy a ja po 10 godzinach pracy przez 6 dni w tygodniu ostatnia rzeczą o jakiej marzę to uprawianie miłości:) jeśli sie w tym miesiącu nie uda to chyba umrę ze zmęczenia:)))

    Aska, super :) Trzymam kciuki za ciebie i za siebie w tym miesiącu musi sie udać!! Ale z chęciami mam podobnie...ileż można :P

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Aska, super :) Trzymam kciuki za ciebie i za siebie w tym miesiącu musi sie udać!! Ale z chęciami mam podobnie...ileż można :P



    Ja nie wiem jak można sie nie wstrzelić kochając sie tyle razy....bo jak nie to...to nie wiem co jeszcze mogę zrobić żeby zaciążyć:)

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 5 marca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Ja nie wiem jak można sie nie wstrzelić kochając sie tyle razy....bo jak nie to...to nie wiem co jeszcze mogę zrobić żeby zaciążyć:)

    Mam to samo...dla mnie teraz "czarną magią" jest wpadka. Po tylu miesiącach prób my dalej nic:( a innym wystarczy tylko raz..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lipa, wziełam jednak jedną tabletkę i za mało, jest jeden pecherzyk ale słabiutki, wiec w następnym cyklu zwiększamy dawkę. Jedyny plus ze chyba owulacje bedzie szybciej jak to coś w ogole pęknie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    U mnie lipa, wziełam jednak jedną tabletkę i za mało, jest jeden pecherzyk ale słabiutki, wiec w następnym cyklu zwiększamy dawkę. Jedyny plus ze chyba owulacje bedzie szybciej jak to coś w ogole pęknie.

    Ja w 1 cyklu z letrozolem tez miałam jeden pęcherzyk, a teraz az3:) ale nie wiem czy te dwa pękną

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska :) U mnie wyglądało ze chyba pęka bo z tego co widziałam na usg, niemniej stanowczo za mały był wiec i tak pewnie komorki jajowej nie wyprodukuje :) Teraz nowy cykl nowe nadzieje :D Moze Twoje pękna, a masz cos na pękanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Aska :) U mnie wyglądało ze chyba pęka bo z tego co widziałam na usg, niemniej stanowczo za mały był wiec i tak pewnie komorki jajowej nie wyprodukuje :) Teraz nowy cykl nowe nadzieje :D Moze Twoje pękna, a masz cos na pękanie?

    Na pękanie nic nie mam:) moja są juz duże wiec lekarka mi powiedziała ze powinien pęknąć i jeden i drugi. Na razie nie czuje bólu ale mam nadzieje ze sie uda. Ja zawsze miałam max 1 pęcherz, teraz wyszły 3 to dobry znak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez przy jednej tabletce miałam jeden dominujący pęcherzyk ale słabo rósł dlatego teraz w drugim cyklu z lametta mam po 2 tabletki. Także to jest cykl pełen nadziei.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Ja tez przy jednej tabletce miałam jeden dominujący pęcherzyk ale słabo rósł dlatego teraz w drugim cyklu z lametta mam po 2 tabletki. Także to jest cykl pełen nadziei.

    Mi od razu lekarz przepisal 2 tabletki dziennie i faktycznie wszystko zaczęło działać. Po Clo nawet nie było owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 21:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko działać dziewczyny a później testować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam najpierw po jedne tabletce. Ale teraz juz dwie. A w 8,10,12 dzien cyklu zastrzyk menopur.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Ja miałam najpierw po jedne tabletce. Ale teraz juz dwie. A w 8,10,12 dzien cyklu zastrzyk menopur.
    to szybko masz te owulacje po letrozolu. U mnie tez szybko urosł tylko ze stanał w sumie lekarz powiedział, ze moze byc owulacja ale raczej peknie i sie wchłonie bo za mały.

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ