X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86, to te zastrzyki robi się sobie samemu? Uuu obym nie musiała ich mieć :P

    Mam 3 piękne pęcherzyki, jeden 18,4 a dwa ok 18. Endometrium 11 mm. Gin się zachwycała, że nareszcie wszystko jest idealne. Oby teraz pękło jak trzeba. Zapytała tylko czy jestem przygotowana na ewentualną ciążę mnoga, bo tego wykluczyć nie może.

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 77 22

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mam 3 piękne pęcherzyki, jeden 18,4 a dwa ok 18. Endometrium 11 mm. Gin się zachwycała, że nareszcie wszystko jest idealne. Oby teraz pękło jak trzeba. Zapytała tylko czy jestem przygotowana na ewentualną ciążę mnoga, bo tego wykluczyć nie może.[/QUOTE]

    U mnie byly te dwa pęcherzyki dominujące oby dwa pekly i na kontrolnym monitoringu byly dwa ciała żółte..czy to tez moze oznaczać prawdopodobieństwo ciąży mnogiej ?? Teraz jestem przerażona

    Justi77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak te zastrzyki robi się samemu. Ja bym się cieszyła jakbym miała mieć bliźniaki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja od przyszłego cyklu biorę lamette, powiedzcie mi czy lamette jest silniejszy od clo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Tak te zastrzyki robi się samemu. Ja bym się cieszyła jakbym miała mieć bliźniaki ;)

    Czy któraś z Was zle sie czuła po zastrzykach. Mam małe obawy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dobrze czuje po tych zastrzykach. Balam się tylko przy wstrzykiwaniu , ale nic nie bolalo. Samo wkłucie nic nie poczulam. Jutro i w niedz ponownie robię sobie zastrzyk. Oby tylko w pon był ładny pęcherzyk. Bo o to się martwie najbardziej. Jeśli będą dwa pęcherzyki takie ładne to będę podwójnie szczęśliwa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 08:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    Brtiii86, to te zastrzyki robi się sobie samemu? Uuu obym nie musiała ich mieć :P

    Mam 3 piękne pęcherzyki, jeden 18,4 a dwa ok 18. Endometrium 11 mm. Gin się zachwycała, że nareszcie wszystko jest idealne. Oby teraz pękło jak trzeba. Zapytała tylko czy jestem przygotowana na ewentualną ciążę mnoga, bo tego wykluczyć nie może.
    A w którym dniu cyklu mialas te pęcherzyki takie ładne? I czy stosowalas cos jeszcze oprócz lametty?

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, zawsze przy stymulacji jest ryzyko ciąży mnogiej ;) Szanse są większe niż przy naturalnych staraniach.

    Brtii86, Pęcherzyki w 12 dc. Biorę bromergon, ale to od ponad roku. W tym cyklu zwiększyłam sobie sama o pół tabletki - czułam, że coś jest nie tak, jakby mi objawy hiperprolaktynemii wróciły i sama zdecydowałam o zwiększeniu. Nie wiem jak to na cykl wpłynęło, na pewno objawy minęły. Wiesiołek jeszcze biorę do owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa to ładne pęcherzyki w 12dc. Tez takie chce!!!:) ja na monitoring IDE w swoim 13dc. A ja oprócz lametty biorę juz od 6-7 tygodni euthyrox na tarczycę. No a te zastrzyki to od tego cyklu dostalam. Byle do pon i wiescimusza być bardzo dobre. Innej opcji nie ma!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa a jaka dawkę bralas lametty? Po 2 tab dziennie?

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 77 22

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Hej ja od przyszłego cyklu biorę lamette, powiedzcie mi czy lamette jest silniejszy od clo?

    Tak silniejsza jest od clo. Ja po clo wogole nie reagowałam dopiero po lamette cos ruszyło :):)
    A jaką dawkę bierzesz ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 10:33

    Ania1986 lubi tę wiadomość

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś już chyba pisałam. Od 2 do 6 dc kolejno 1 - 2 - 2 - 3 - 4 tabletki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Tak silniejsza jest od clo. Ja po clo wogole nie reagowałam dopiero po lamette cos ruszyło :):)
    A jaką dawkę bierzesz ??
    Ja na clo reagowała bez problemu 1x1 miałam 1-2 pęcherzyki 2x1 jak brałam to potrafiłam mieć 3, ale ciazy z tego nie było dlatego próbuje z lamette Mam dawkę 2x1 ale jeśli ona jest mocniejsza od clo to nie w
    wiem czy ta dawka jest ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś drugi zastrzyk za mną. Jakoś poszło. Oby efekty były bardzo dobre.

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Dziś drugi zastrzyk za mną. Jakoś poszło. Oby efekty były bardzo dobre.
    Trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Ja na clo reagowała bez problemu 1x1 miałam 1-2 pęcherzyki 2x1 jak brałam to potrafiłam mieć 3, ale ciazy z tego nie było dlatego próbuje z lamette Mam dawkę 2x1 ale jeśli ona jest mocniejsza od clo to nie w
    wiem czy ta dawka jest ok.
    moze sprobuj od 1x1.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Hej ja od przyszłego cyklu biorę lamette, powiedzcie mi czy lamette jest silniejszy od clo?

    Nie da sie porownac czy silniejszy czy nie, bo to inne substancje czynne i inny mechanizm dzialania. CLO dziala na jajniki, a Letrozole dzialaja na przysadke, ktora oddzialowuje nastepnie na jajniki. Czesoto jest tak, ze dziewczyny, ktore po clo owulacji nie mialy, po letrozolu maja :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ostatni zastrzyk za mną,oby ostatni wogole.

    Anatolka, Aska84 lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 15 marca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem dziewczyny która w końcu zajdzie w ciążę wspomagając się letrozolem. Ja dziś mam 31 dc (przy cyklach 26-29 dni) testy negatywne (zrobiłam już chyba z 5). Biorę duphaston jutro ostatni dzień, pewnie wtedy @ się pojawi.

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pękł jeden z trzech pęcherzyków. Dwa są przetrwałe. Lekarka znalazła ciałko żółte, więc owu była. Jeśli się nie uda teraz to następnym razem będzie zastrzyk na pęknięcie.
    Póki co temp ładna, zobaczymy co z tego wyjdzie. Entuzjazm opadł, bo liczyłam, że wszystkie trzy pękną i będzie większa szansa.

    Aska84 lubi tę wiadomość

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ