X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    U mnie pękł jeden z trzech pęcherzyków. Dwa są przetrwałe. Lekarka znalazła ciałko żółte, więc owu była. Jeśli się nie uda teraz to następnym razem będzie zastrzyk na pęknięcie.
    Póki co temp ładna, zobaczymy co z tego wyjdzie. Entuzjazm opadł, bo liczyłam, że wszystkie trzy pękną i będzie większa szansa.

    Mam dokładnie taka sama sytuacje, z ta różnica ze przestałam juz mierzyć temperaturę. Czuje ze u Ciebie sie uda. Trzymam kciuki!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Ciekawa jestem dziewczyny która w końcu zajdzie w ciążę wspomagając się letrozolem. Ja dziś mam 31 dc (przy cyklach 26-29 dni) testy negatywne (zrobiłam już chyba z 5). Biorę duphaston jutro ostatni dzień, pewnie wtedy @ się pojawi.


    31 dzien...brzmi obiecująco. Jak sie nie pojawi to biegnij na betę:) ja przyszły miesiąc zaczynam z zastrzykami;(

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80, zrób betę najlepiej :) Ja bym nie odstawiała duphastonu zanim nie zrobię testu.

    Aska84, musi nam się w końcu udać!

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 76 20

    Wysłany: 16 marca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aż sie boje testować, dzis jest mój 27 dc. O ile moja silna wola przetrzyma to poczekam do końca tygodnia - i wtedy wszystko sie wyjaśni.
    Chociaz zastanawiam sie nad betą...

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 76 20

    Wysłany: 18 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj strasznie zaczelo boleć podbrzusze,jakby bóle miesiączkowe :( Jestem załamana ;( oby @ sie nie pojawiła!!

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Mnie dzisiaj strasznie zaczelo boleć podbrzusze,jakby bóle miesiączkowe :( Jestem załamana ;( oby @ sie nie pojawiła!!
    Trzymam kciuki, żeby te bóle jednak co innego zapowiadały.

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 76 20

    Wysłany: 19 marca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zrobilam test...4 dni przed okresem, nie wiem czy dobrze zrobilam bo wyszla jedna gruba krechą ;(;(
    Teraz zastanawiam sie czy nie isc na betę jutro, wtedy wszystko by bylo jasne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Ja dziś zrobilam test...4 dni przed okresem, nie wiem czy dobrze zrobilam bo wyszla jedna gruba krechą ;(;(
    Teraz zastanawiam sie czy nie isc na betę jutro, wtedy wszystko by bylo jasne.


    Poczekaj jeszcze te 4,5 dni. Jeśli @ nie przyjdzie, wtedy idź na betę...i głowa do góry, jeszcze nic straconego

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 19 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja zrobiłam z 5 testów wszystkie negatywne, w 31 dc przestałam brac dupka i na drugi dzień @ więc u mnie dupek blokuje @ nie wiem czy to dobrze czy źle...

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron 20,3 ng/ml :) Daaawno takiego ładnego nie miałam. Czyli owulacja była na pewno. Lametta działa:) Nawet jak tym razem nie trafiliśmy to cieszę się, że wszystko pracuje jak trzeba:) Chociaż bardzo bym chciała żeby się już w tym cyklu udało ;)

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaa II na teście....to jest niemożliwe:)

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 76 20

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Aaaaaaaaa II na teście....to jest niemożliwe:)
    Gratulacje!! Super w końcu którejś sie udało:):)
    w którym dc robiłaś test ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Gratulacje!! Super w końcu którejś sie udało:):)
    w którym dc robiłaś test ??


    28dc, maź ma dziś urodziny....test zrobiłam w zasadzie tak po prostu. Ale jutro rano go powtórzę i ewentualnie pójdę na betę. Druga kreska jest jasnoróżowa wiec to nic pewnego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż*

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Aaaaaaaaa II na teście....to jest niemożliwe:)
    Gratulacje !!!!! :)

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro biorę ovitelle i dzialamy z M. Będzie to pracowity weekend :) oby zakończony na zielono. Oby cos z tych dwóch pęcherzyków było.

    Jokaa, Aska84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a od kiedy brać duph? Mam jutro wieczorem wziasc ovitelle. i tak się zastanawiam od kiedy ten duph.zawsze bralam 16dc ale, owu będzie dopiero w 17-18dc. A na wizytę mam przyjsc równo za tydzień, zęby sprawdzić czy pęcherzyki pękły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Aska, super wieści :)

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Dziewczyny a od kiedy brać duph? Mam jutro wieczorem wziasc ovitelle. i tak się zastanawiam od kiedy ten duph.zawsze bralam 16dc ale, owu będzie dopiero w 17-18dc. A na wizytę mam przyjsc równo za tydzień, zęby sprawdzić czy pęcherzyki pękły.


    Może lepiej skontaktować sie z lekarzem, ja zawsze brałam koło 16 dnia ale przy owulacji w dniu 13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Gratuluje Aska, super wieści :)

    Dzięki Brtiii86, ale dopiero jutro wszystko sie wyjaśni, testy pozytywne wychodzą tez przy torbielach:(

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ