X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 22 marca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Dziewczyny dziś mam podać sobie zastrzyk z ovitelli. I takie pytanie do kiedy działać z M? Wczoraj na USG pęcherzyk dominujący miał ok 18mm. Zaczynam starania juz od dziś, ale nie wiem dokładnie jak długo. Bo różnie pisze co do pękania pęcherzyków po ovitelli. Czy któraś może doradzic.
    Od zastrzyku przez 3 dni sie starasz codziennie. Mnie tak lekarz zalecil:-)

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 22 marca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Dziewczyny dziś mam podać sobie zastrzyk z ovitelli. I takie pytanie do kiedy działać z M? Wczoraj na USG pęcherzyk dominujący miał ok 18mm. Zaczynam starania juz od dziś, ale nie wiem dokładnie jak długo. Bo różnie pisze co do pękania pęcherzyków po ovitelli. Czy któraś może doradzic.
    Plemniki i tak zyja kilka dni jeszcze wiec spokojnie. Bardziej mysle mozna starania przesunac o dzien wczesniej, czyli zaczac starania dzien przed zastrzykiem, albo w dniu zastrzyku. :-)

  • Karola138 Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 22 marca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    Do karola128 Tego mlodego bez nazwisk bym wolala ale chyba sie domyslasz:-) do tej pory lekarze w stosunku do mnie byli bardzo ostrozni z lekami. Ten pierwszy zastosowal u mnie silniejsze leki. A Ty do kogo chodzisz? Mozesz podac inicjaly:-). Juz tak to jest. Gdyby za szybko sie udalo to by bylo za kolorowo. Trzeba poczekac i byc cierpliwym. A jak dlugo sie juz staracie jesli moge spytac?

    Ja leczę sie u M.B. :) my juz o dzieciątko walczymy prawie rok a wy jak dlugo? myślałam ze ten cykl będzie udany bo sie zapowiadało bardzo dobrze, no ale nic z tego zaczynam od początku..

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Ja leczę sie u M.B. :) my juz o dzieciątko walczymy prawie rok a wy jak dlugo? myślałam ze ten cykl będzie udany bo sie zapowiadało bardzo dobrze, no ale nic z tego zaczynam od początku..
    My 2 lata, ale ja wiedzialam ze u mnie bedzie ciezko. Mam miesiaczki co pol roku, wiec i owulacje. Teraz dwa pecherzyki byly, pekly, ale niestety nie zaszlam. Teraz kolejny cykl na letrozolu i 31 monitoring u P.J.zobaczymy tym razem co bedzie. U mnie maly sluz w dni plodne. Masz jakies rady w tym temacie? Olej z wiesiolka slabo dziala. A Ty w ktorym dniu cyklu jestes?

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Ja leczę sie u M.B. :) my juz o dzieciątko walczymy prawie rok a wy jak dlugo? myślałam ze ten cykl będzie udany bo sie zapowiadało bardzo dobrze, no ale nic z tego zaczynam od początku..
    M.B.? A nie M.P.? Nie widzialam tam w wykazie moze jakis nowy?:-)

  • Karola138 Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno m.b :) tylko ja do pani doktor chodzę do przychodni w innym mieście :) ale kiedyś w Angelliusie bylam u pani doktor na konsultacji.

  • Karola138 Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    My 2 lata, ale ja wiedzialam ze u mnie bedzie ciezko. Mam miesiaczki co pol roku, wiec i owulacje. Teraz dwa pecherzyki byly, pekly, ale niestety nie zaszlam. Teraz kolejny cykl na letrozolu i 31 monitoring u P.J.zobaczymy tym razem co bedzie. U mnie maly sluz w dni plodne. Masz jakies rady w tym temacie? Olej z wiesiolka slabo dziala. A Ty w ktorym dniu cyklu jestes?

    Teraz początek 3dc, w poprzednim tez mialam dwa pęcherzyki które pękły no ale nic z tego. Ja również mialam problemy z miesiączkowaniem. Aktualnie biore lamette + encorton.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    My 2 lata, ale ja wiedzialam ze u mnie bedzie ciezko. Mam miesiaczki co pol roku, wiec i owulacje. Teraz dwa pecherzyki byly, pekly, ale niestety nie zaszlam. Teraz kolejny cykl na letrozolu i 31 monitoring u P.J.zobaczymy tym razem co bedzie. U mnie maly sluz w dni plodne. Masz jakies rady w tym temacie? Olej z wiesiolka slabo dziala. A Ty w ktorym dniu cyklu jestes?



    Może to nie jest jakiś złoty środek, ale dziwnym sposobem i ja i moja siostra zaszliśmy w ciąże miesiąc po zażywaniu Castagnusa. To są tabletki ziołowe. W pierwszym cyklu z letrozolem niestety nie udało nam sie zaciążyć. w tym cyklu zaczęłam brać Castagnus i zaszłam w ciąże. Moja siostra starała sie o dziecko 4 lata, miała taka sama sytuacje jak ja, zaszła po miesiącu brania Castagnusa. Może to przypadek ale istnieje opcja ze to nam pomogło.

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 22 marca 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Może to nie jest jakiś złoty środek, ale dziwnym sposobem i ja i moja siostra zaszliśmy w ciąże miesiąc po zażywaniu Castagnusa. To są tabletki ziołowe. W pierwszym cyklu z letrozolem niestety nie udało nam sie zaciążyć. w tym cyklu zaczęłam brać Castagnus i zaszłam w ciąże. Moja siostra starała sie o dziecko 4 lata, miała taka sama sytuacje jak ja, zaszła po miesiącu brania Castagnusa. Może to przypadek ale istnieje opcja ze to nam pomogło.
    Dziekuje za info. A moglabys jeszcze napisac mi jak to brac? Jestem w 7 dc czy nie za pozno? Biore encorton i letrozol od 5 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja juz po obfitych staraniach. Temperatura wysoka ale owu nie zaznacza. Teraz tylko spokojnie czekać. We czwartek mam monitoring zęby sprawdzić jak to wszystko wygląda. Mam nadzieje ze moje dwa pęcherzyki popękały.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    Dziekuje za info. A moglabys jeszcze napisac mi jak to brac? Jestem w 7 dc czy nie za pozno? Biore encorton i letrozol od 5 dc.

    1 tabletka dziennie, przez cały czas:) możesz to skonsultować jeszcze ze swoim lekarzem ale tabletki są całkiem bezpieczne. To nie ma znaczeńia jaki dc, po prostu zacznij brać zaraz jak kupisz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 07:38

    chruszczow lubi tę wiadomość

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 24 marca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84, i jak tam, rośnie beta?

    Ja czekam na wyniki, dzisiaj betę robiłam, bo ostatni dzień duphastonu i nie wiem czy mogę odstawiać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    Aska84, i jak tam, rośnie beta?

    Ja czekam na wyniki, dzisiaj betę robiłam, bo ostatni dzień duphastonu i nie wiem czy mogę odstawiać.


    Rośnie, rośnie:)) 20.03 - 378,9mUI/ml, 23.03 - 536,80mUI/ml. W którym dc jesteś?

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25 dc, nic z tego, ujemna beta :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    25 dc, nic z tego, ujemna beta :-(


    Głowa do góry. Nie teraz to następnym razem. Walczymy dalej!!

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiaj jeszcze miała duże nadzieje, bo temperatura wysoka się utrzymuje i nic mnie na @ nie boli. No trudno. Czyli od nowego cyklu zastrzyki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa nie martw się. Każdej z nas się uda. Ja tez w tym cyklu miałam zastrzyki i pomogły, bo miałam dwa pęcherzyki dominujące. Musimy się trzymać. Ja teraz czekam 10 dni i tez robię bete.

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    A dzisiaj jeszcze miała duże nadzieje, bo temperatura wysoka się utrzymuje i nic mnie na @ nie boli. No trudno. Czyli od nowego cyklu zastrzyki.


    Dziewczyny nie ma co sie załamywać. Jeszcze pare miesięcy temu byłam w beznadziejnej sytuacji. To tylko kwestia czasu i zaraz będziecie w ciazy. Nie poddawajcie sie, grunt to wiara





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 15:22

    Brtiii86, Jokaa lubią tę wiadomość

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w to wierze ze uda sie tylko trzeba w to mocno wierzyc. Kupilam i jem castagnus. Dzieki dziewczyny!

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    Ja tez w to wierze ze uda sie tylko trzeba w to mocno wierzyc. Kupilam i jem castagnus. Dzieki dziewczyny!

    Bardzo dobre podejście. Tak trzymać!!

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ