X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak szybko tez jest to mozliwe.

    Karola138 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Kochana tak mi przykro. A co lekarz mówił? Robilas ponownie bete. Ale może jeszcze nic straconego. Nie wiem co powiedzieć.:(

    Dziś beta jeszcze mniejsza...to juz koniec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tule mocno:( trzymaj się kochana

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh jak wytrzymać w spokoju do testowania:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Ahh jak wytrzymać w spokoju do testowania:(


    :) zawsze szukam sobie wtedy jakiegoś zajęcia np oglądam filmy, oby tylko nie testować hehe aaaa o oduczyłam sie kupować testy w ilościach 10 sztuk. Zawsze jak je mam pod ręka to siusiam na nie codziennie:) trzymam kciukasy zeby sie udalo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 12:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    :) zawsze szukam sobie wtedy jakiegoś zajęcia np oglądam filmy, oby tylko nie testować hehe aaaa o oduczyłam sie kupować testy w ilościach 10 sztuk. Zawsze jak je mam pod ręka to siusiam na nie codziennie:) trzymam kciukasy zeby sie udalo
    Kochana dziękuje za te dobre słowa. Byle do wt

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 29 marca 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Ahh jak wytrzymać w spokoju do testowania:(
    Ty w czwartek testujesz, a ja bede wiedziec czy cos urosli:-)

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 29 marca 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Ahh jak wytrzymać w spokoju do testowania:(
    Przepraszam mialam na mysli wtorek:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wielki test! Ale się boje. Ale mój M mówi ze dziś zjadł ostatnia tabletkę na swoje plemniki i od jutra free, bo dobre wieści będą.:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 16:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    Ty w czwartek testujesz, a ja bede wiedziec czy cos urosli:-)
    Czy cos urosło,w sensie pęcherzyki czy urosły?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Jutro wielki test! Ale się boje. Ale mój M mówi ze dziś zjadł ostatnia tabletkę na swoje plemniki i od jutra free, bo dobre wieści będą.:)

    Mój chłop jest taki sam. Jak zaszłam w ciazy to juz chciał zapisywać dziecko na rugby. Ale to dobrze ze jest pewny. To nam daje zawsze takie poczucie bezpieczeństwa. Mi tez sie wydaje ze będzie jutro u Was mega radocha:)

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Czy cos urosło,w sensie pęcherzyki czy urosły?
    Tak :-) wlasnie o to mi chodzilo. Ostatnio mialam dwa oba pekly ale nie wyszlo. W tym miesiacu mialam dosc duzo stresu w pracy i obawiam sie czy urosly jakies. Jesli tak to zastrzyk ovitrelle i 3 dni intensywnych staran. A Ty daj znac jak wynik:-) potrzebujemy dobrych fluidow:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana na pewno napisze od razu. Testuje jutro dość wcześnie. Masakra ale się boje. Nie mam jakiś takich objawów jak mdłości. Jedynie jajnik czuje, temp wysoka i dużo śluzu białego,kremowego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Kochana na pewno napisze od razu. Testuje jutro dość wcześnie. Masakra ale się boje. Nie mam jakiś takich objawów jak mdłości. Jedynie jajnik czuje, temp wysoka i dużo śluzu białego,kremowego.


    Bedzie dobrze kochana. Fasoleczka juz pewnie kiełkuje:)

    Brtiii86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test ujemny:( może za wcześnie,bo to 10 dzień po owu (nie licząc dnia owulacji)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Test ujemny:( może za wcześnie,bo to 10 dzień po owu (nie licząc dnia owulacji)

    Stanowczo za wcześnie. Zrób test za pare dni

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 31 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uwazam ze za wczesnie. Ja bym za kilka dni bete zrobila, bo test tez jeszcze moze byc niewiarygodny. Zagniezdzenie moglo byc pozniej nawet po kilku dniach od owu. 3 maj sie i daj znac!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może bete zrobić we czwartek?

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 31 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz mowil ze od owulacji do zagniezdzenia moze uplunac nawet 7 dni, a dopiero po zagniezdzeniu beta jest wykrywalna. Mozesz zrobic ale moze byc niska choc wydaje mi sie ze powinna byc juz pow. 5 a to juz oznaczaloby ciaze. Ja bymbposzla w piatek na Twoim miejscu, choc wiem jak trudno sie powstrzymac....:-)

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 31 marca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę jutro z rana na monitoring, zobaczymy czy w tym cyklu cos urosło. Trzymajcie kciuki! ;)

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ