X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 31 marca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety lipa w tym miesiacu. Nic nie uroslo. Dziwnie ze raz reaguje na dana dawke letrozolu a raz nie. Lekarz twierdzi ze w moim przypadku nie czekalby 6 cykli stymulowanych na laparoskopie tylko przeprowadzal ja od razu, bo jajniki nie sa w dobrym stanie. Co myslicie? Kurcze mialam nadzieje ze jednak cos urosnie....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    To może bete zrobić we czwartek?


    zrob bete w pt….dasz rade…wytrzymasz:))

    Brtiii86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    U mnie niestety lipa w tym miesiacu. Nic nie uroslo. Dziwnie ze raz reaguje na dana dawke letrozolu a raz nie. Lekarz twierdzi ze w moim przypadku nie czekalby 6 cykli stymulowanych na laparoskopie tylko przeprowadzal ja od razu, bo jajniki nie sa w dobrym stanie. Co myslicie? Kurcze mialam nadzieje ze jednak cos urosnie....


    moja droga, ja w tym cyklu mialam miec bezowulacyjny, a zaszlam w ciaze:) trzeba miec do konca nadzieje ona czyni cuda:)

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam wizytę. Zastanawiam się jak mi zapisze zastrzyki skoro Święta będą i nie będzie monitoringu. A nie chciałabym stracić cyklu, bo już trzeci miesiąc faszeruje się lamettą. Następny monitoring najwcześniej za tydzień czyli w 14 dc i może już być za późno na zastrzyk.

    czy Wam też tak włosy wypadają po tym leku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 07:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    Ja dziś mam wizytę. Zastanawiam się jak mi zapisze zastrzyki skoro Święta będą i nie będzie monitoringu. A nie chciałabym stracić cyklu, bo już trzeci miesiąc faszeruje się lamettą. Następny monitoring najwcześniej za tydzień czyli w 14 dc i może już być za późno na zastrzyk.

    czy Wam też tak włosy wypadają po tym leku?

    Ja zazywam letrozol, dobrze sie czuje po tym leku. moze umow sie wczesniej do lekarza, obliczy jak szybko rosnie pecherz i przepisze zastrzyk

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84, idę dzisiaj. Może już coś będzie widać chociaż to 7dc. Ostatnio 13dc była owulka to może jej to coś pomoże przy obliczaniu. A Ty będziesz w tym cyklu mieć zastrzyki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    zrob bete w pt….dasz rade…wytrzymasz:))
    Tak zrobię. W pt jade do lab gdzie wynik będzie tego samego dnia. Trzymajcie kciuki bo temp jest wysoka. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o lamette to ja się dobrze po niej czuje. Nie mam skutków ubocznych, a zastrzyki można brać codzienne lub co drugi dzień w zależności od tego jak widzi to lekarz. Ja bralam najpierw trzy zastrzyki co drugi dzień a w 13dc szlam na monitoring i potem dostalam jeszcze 2 zastrzyki i monitoring w 16dc. Były dwa pęcherzyki dominujące wiec zastrzyk z ovitelli robilam sobie na drugi dzień wieczorem a juz 18dc była owulacja, potwierdzona monitoringiem. A teraz czekam na efekty. Temp wysoka ,wrażliwe piersi,kremowy śluz i bol prawego jajnika. Byle do pt.:)

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie jestem po wizycie, w tym cyklu również dwa pęcherzyki dominujące 2,5 cm oraz 2,0 - oby tym razem sie udało! Trzeba dalej działać:):)

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Ja wlasnie jestem po wizycie, w tym cyklu również dwa pęcherzyki dominujące 2,5 cm oraz 2,0 - oby tym razem sie udało! Trzeba dalej działać:):)
    To do roboty. Powodzenia. :)

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam lamette raz a w tym cyklu apo letro. To wszystko to samo jest. I to letrozol i to. Mnie nie wypadaly wlosy ale gdzies czytalam na forach ze niektore dziewczyny takie objawy mialy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    Aska84, idę dzisiaj. Może już coś będzie widać chociaż to 7dc. Ostatnio 13dc była owulka to może jej to coś pomoże przy obliczaniu. A Ty będziesz w tym cyklu mieć zastrzyki?



    Sama nie wiem. Po Letrozolu zaszłam w ciaze. Zobaczymy czy był to przypadek czy faktycznie leki pomagają.

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakieś dwa pęcherzyki rosną, może trzy ale nie była pewna lekarka, bo jeszcze małe - 7 dc był. Podejrzewa u mnie LUF, czyli niepękanie pęcherzyków. Pęcherzyk wygląda jakby pękł, temperatura rośnie a komórka jajowa się nie uwolniła :/ Trochę święta przeszkadzają w monitoringu. Za tydzień idę podejrzeć, co tam i jeśli jeszcze będą ładne pęcherzyki to od razu dostaję zastrzyk. Jak nie zdążymy to od następnego cyklu zastrzyki. Dziwi mnie tylko, że taki ładny progesteron był, więc nie wiem czy pęcherzyk pękł czy nie. Ale to by się zgadzało, bo do tej pory pęcherzyki rosły, niby pękały a progesteron niski był zawsze, więc może już od dawna mam ten LUF.

    Pozostaje mieć nadzieję, że albo teraz pękną same albo poczekają grzecznie i ładnie na zastrzyk za tydzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    U mnie jakieś dwa pęcherzyki rosną, może trzy ale nie była pewna lekarka, bo jeszcze małe - 7 dc był. Podejrzewa u mnie LUF, czyli niepękanie pęcherzyków. Pęcherzyk wygląda jakby pękł, temperatura rośnie a komórka jajowa się nie uwolniła :/ Trochę święta przeszkadzają w monitoringu. Za tydzień idę podejrzeć, co tam i jeśli jeszcze będą ładne pęcherzyki to od razu dostaję zastrzyk. Jak nie zdążymy to od następnego cyklu zastrzyki. Dziwi mnie tylko, że taki ładny progesteron był, więc nie wiem czy pęcherzyk pękł czy nie. Ale to by się zgadzało, bo do tej pory pęcherzyki rosły, niby pękały a progesteron niski był zawsze, więc może już od dawna mam ten LUF.

    Pozostaje mieć nadzieję, że albo teraz pękną same albo poczekają grzecznie i ładnie na zastrzyk za tydzień.


    Na bank pękły:) ja mam czysty teren zaczynam znów starania z letrozolem:)

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kolejny cykl letrozol plus 2 zastrzyki gonalu. Brala ktoras z Was gonal? Czy ten zastrzyk robi sie tak jak ovitrelle? Na razie czekam na miesiaczke. Szok ceny tych zastrzykow.

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja bym chciala zeby mi tez tak rosly. Moj maz sie smieje ze teraz jak jajka poswiecilismy to na bank musza urosnac:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie ze po poronieniu można szybko zajść w ciaze? Boje sie że będę sie znów starała 9 miesięcy albo dluzej

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po poronieniu starałam się od razu. Ale to już 6 miesięcy i nic od tamtej pory.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2015, 20:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam od nowa. Dziś mój 2dc i ponownie lametta po 2 tabletki rano i tak przez 5 dni.
    Aska84 powiedz kochana po ile tabletek Ty bierzesz?

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Zaczynam od nowa. Dziś mój 2dc i ponownie lametta po 2 tabletki rano i tak przez 5 dni.
    Aska84 powiedz kochana po ile tabletek Ty bierzesz?
    Ja tez bralam po 2 tabletki lametty od 2-6 dc i zawsze mialam dwa pęcherzyki dominujące. Wlasnie jestem po owu, 19dc... teraz pozostaje czekać
    Oby ten cykl był udany :)

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ