X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy co u mnie lekarz powie na kolejnej wizycie i monitoringu w klinice.
    No i czy letrozole w ogóle podziała, a to jeszcze 11 dni czekania.....

    Najjulka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten mój organizm to najbardziej niezrozumiała dla mnie istota. Zaczęłam miesiąc z letrozolem, od paru dni robię testy owulacyjne i wychodzą negatywnie. Dziś wizyta u lekarza, siadam na fotel i słyszę.."dziś lub wczoraj miała pani owulacje, widzę płyn w zatoce i ślady po pęcherzu". Wracam do domu robię test owulacyjny - pozytywny! Hmmm no i teraz bedzie coś z tego czy nie bedzie? Jakoś sie w tym miesiącu specjalnie nie staraliśmy:(

  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze! Czasem jak się mniej stara to lepiej wychodzi :) powodzenia!

    Aska84 lubi tę wiadomość

    Najjulka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Ten mój organizm to najbardziej niezrozumiała dla mnie istota. Zaczęłam miesiąc z letrozolem, od paru dni robię testy owulacyjne i wychodzą negatywnie. Dziś wizyta u lekarza, siadam na fotel i słyszę.."dziś lub wczoraj miała pani owulacje, widzę płyn w zatoce i ślady po pęcherzu". Wracam do domu robię test owulacyjny - pozytywny! Hmmm no i teraz bedzie coś z tego czy nie bedzie? Jakoś sie w tym miesiącu specjalnie nie staraliśmy:(
    Hahaha mój organizm tez dziwak. Ale nie martw się ,grunt ze owu po leku jest. A który to Twój dzień cyklu?
    A poza tym to widzę ze działaliście wczoraj. Sprobujcie jeszcze dziś i głowa do gory:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 21:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najjulka wrote:
    zobaczymy co u mnie lekarz powie na kolejnej wizycie i monitoringu w klinice.
    No i czy letrozole w ogóle podziała, a to jeszcze 11 dni czekania.....
    Nie możesz tyle myśleć o tym. A od kiedy bierzesz lek i w jakich dawkach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Hahaha mój organizm tez dziwak. Ale nie martw się ,grunt ze owu po leku jest. A który to Twój dzień cyklu?
    A poza tym to widzę ze działaliście wczoraj. Sprobujcie jeszcze dziś i głowa do gory:)


    Dziś mój 14 dc ale nic mnie bolało na owulke, dopiero dziś po badaniu je poczułam. Boże spraw zeby sie znów udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najjulka wrote:
    Będzie dobrze! Czasem jak się mniej stara to lepiej wychodzi :) powodzenia!


    No coś w tym prawdy jest. W zeszłym cyklu mało o tym myśleliśmy i zaskoczyło:)

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam znów zle przeczucia :( 26 dc i zaczyna mnie pobolewać podbrzusze :(:( oby to nie byla @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Ja mam znów zle przeczucia :( 26 dc i zaczyna mnie pobolewać podbrzusze :(:( oby to nie byla @


    Spokojnie, mnie brzuch bolał jak byłam w ciazy:)

  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Nie możesz tyle myśleć o tym. A od kiedy bierzesz lek i w jakich dawkach.


    Biorę od 3 do 7 dnia cylku raz dziennie

    Najjulka
  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, dziewczyny jutro 28dc myślicie że mogę testować? Zwykle moje cykle trwaja ok 30 dni. Ale strasznie się niecierpliwie

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Kurcze, dziewczyny jutro 28dc myślicie że mogę testować? Zwykle moje cykle trwaja ok 30 dni. Ale strasznie się niecierpliwie
    Ja bym już testowała. Po 12 dniach od owu już beta hcg wychodzi. Nie wiem jak z testami domowymi ale ja takich nie robię, tylko zawsze od razu na betę idę.

    Testuj i daj znać :) Powodzenia:)

  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej znalazłam ten wątek i postanowiłam do Was dołączyć. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :). na początku kwietnia byłam u lekarza, który przepisał mi jako lek do stymulacji Clarzole. Mam go brać od 3-7dc. Teraz czekam na @ i zaczynam stymulację, mam nadzieję że przyniesie ona pożądane efekty w postaci małej kruszynki

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni wrote:
    Hej znalazłam ten wątek i postanowiłam do Was dołączyć. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :). na początku kwietnia byłam u lekarza, który przepisał mi jako lek do stymulacji Clarzole. Mam go brać od 3-7dc. Teraz czekam na @ i zaczynam stymulację, mam nadzieję że przyniesie ona pożądane efekty w postaci małej kruszynki


    Powodzenia moja droga:))

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni wrote:
    Hej znalazłam ten wątek i postanowiłam do Was dołączyć. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :). na początku kwietnia byłam u lekarza, który przepisał mi jako lek do stymulacji Clarzole. Mam go brać od 3-7dc. Teraz czekam na @ i zaczynam stymulację, mam nadzieję że przyniesie ona pożądane efekty w postaci małej kruszynki
    Bądzź z nami:-) wszystkie damy rade!:-)

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Kurcze, dziewczyny jutro 28dc myślicie że mogę testować? Zwykle moje cykle trwaja ok 30 dni. Ale strasznie się niecierpliwie
    Ja zawsze testuje najwczesniej po 2 tygodniach od owulacji:-) choc i wtedy moze jeszcze test nie wykryc. Spokojnie poczekaj jeszcze moze... wiem ze ciezko.

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni wrote:
    Hej znalazłam ten wątek i postanowiłam do Was dołączyć. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :). na początku kwietnia byłam u lekarza, który przepisał mi jako lek do stymulacji Clarzole. Mam go brać od 3-7dc. Teraz czekam na @ i zaczynam stymulację, mam nadzieję że przyniesie ona pożądane efekty w postaci małej kruszynki
    Hej bedziemy mniej wiecej w jednym czasie sie starac:-) tez teraz czekam na @ ma sie jutro lub pojutrze pojawic ( wstaw sywaczek bedziemy wiedzialy kiedy masz owu) i mam brac letrozol i zastrzyki z gonalu f. A za 12 dni na monitoring. Daj znac jakie plany u Ciebie. Widze ze juz dosyc przeszliscie w tej naszej drodze do szczescia:-(. Ja dodac jeszcze ze pije codziennie inofem, biore castagnus i pije z mezem ziola ojca sroki wraz z mezem. Ale to juz od siebie biore takie wspomaganie do lekow stymulujacych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po drugim zastrzyku z menopur. Jeszcze 2 zastrzyki. W pt i niedz. A potem na monitoring. Ahh żeby wszystko było dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Ja dziś po drugim zastrzyku z menopur. Jeszcze 2 zastrzyki. W pt i niedz. A potem na monitoring. Ahh żeby wszystko było dobrze.


    Bedzie bedzie, trzymam kciuki:)

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    Ja bym już testowała. Po 12 dniach od owu już beta hcg wychodzi. Nie wiem jak z testami domowymi ale ja takich nie robię, tylko zawsze od razu na betę idę.

    Testuj i daj znać :) Powodzenia:)

    No i niestety I krechą :(

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ