X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    póki @ nie ma jest nadzieja! Głowa do góry i do przodu!

    Karola138, Aska84 lubią tę wiadomość

    Najjulka
  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Dzięki za miłe powitanie :)
    Lamienka no ja spodziewam się @ ok soboty. Dziś mój 28dc. Cykle mam co 28-30 dni. Niby po laparo miało wszystko wrócić do normy a jest w cały świat. Miałam robioną elektrokauteryzację jajników, mialo być dobrze ale nie jest dobrze owu jak nie było tak nie ma. Jedynie jajowody mam drożne.
    Suwaczek z owu wstawię jak dostanę @. A u mnie jakie plany - wywołać owu i staranka i dzidzia.
    Wcześniej leczyłam się u innego lekarza który pakował we mnie clo które nie działało na mnie (oprócz przyrostu wagi),zwiększał dawki i nie chciał zrobić drożności więc dałam sobie z nim spokój. Trafiłam do innego, który na dzień dobry zrobił drożność, okazało się że lewy jajowód nie drożny, później laparo...
    Powiedzcie mi ile płaciłyście z clarzole, i jak to jest z tym zamawianiem leków prszez doz

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 22

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najjulka wrote:
    póki @ nie ma jest nadzieja! Głowa do góry i do przodu!

    ehh jakieś mam złe przeczucia :( ale nic...czas pokaże.
    W około same wiadomości o ciążach...dołujące to trochę jest

  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znam to uczucie... ale ostatnio jakoś dałam radę się go wyzbyć. Postanowiłam sobie, że prędzej czy później na pewno się uda! Wcześniej miałam parcie, że musi być już, teraz, zaraz. Staram się od września, zycie zweryfikowało "moje już" i zmieniłam podejście :)

    Najjulka
  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    No i niestety I krechą :(
    Hej moze za wczesnie jednak. Poczekaj jeszcze albo skocz na bete. Nie zalamuj sie. Cierpliwosci. Wyjedzcie moze na majowke gdzie wypoczniesz moze sie wtedy uda.

    Najjulka lubi tę wiadomość

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 22

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    Hej moze za wczesnie jednak. Poczekaj jeszcze albo skocz na bete. Nie zalamuj sie. Cierpliwosci. Wyjedzcie moze na majowke gdzie wypoczniesz moze sie wtedy uda.
    Możliwe że się troszkę pospieszyłam, no cóż weekend przyniesie odpowiedź...
    Mimo wszystko trzymajcie dalej kciuki;)

    Najjulka lubi tę wiadomość

  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Możliwe że się troszkę pospieszyłam, no cóż weekend przyniesie odpowiedź...
    Mimo wszystko trzymajcie dalej kciuki;)

    Udanego weekendu:) ja dzisiaj idę na wesele. gdzie jak na ironię panna młoda jest w ciąży :)

    Najjulka
  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 22

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najjulka wrote:
    Udanego weekendu:) ja dzisiaj idę na wesele. gdzie jak na ironię panna młoda jest w ciąży :)
    Dziękuje a Tobie udanej zabawy ;) ehh..mnie również czeka taka impreza również z tego powodu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez IDE na wesele. Miłej zabawy w takim razie

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 22

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie weekend nieudany,znów przyszła @ ;(
    Zaczynamy od początku :( Jeszcze badanie armii męża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak po weselu? Jak po sobocie? My wrocilismy szybko dość, bo rano musialam zrobić sobie zastrzyk. Jutro monitoring,trzymajcie kciuki, zeby wszystko było dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    U mnie weekend nieudany,znów przyszła @ ;(
    Zaczynamy od początku :( Jeszcze badanie armii męża.


    I nowe nadzieje....trzeba być dobrej mysli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    I jak po weselu? Jak po sobocie? My wrocilismy szybko dość, bo rano musialam zrobić sobie zastrzyk. Jutro monitoring,trzymajcie kciuki, zeby wszystko było dobrze.


    Brtiii86 trzymam mocno cały czas. Musi być dobrze:)

  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi czy bolą Was piersi po letrozolu? bo mnie coraz bardziej...zaczęło się od jednej, teraz bolą mnie jak przed okresem a jest 9 dc...

    Najjulka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najjulka wrote:
    powiedzcie mi czy bolą Was piersi po letrozolu? bo mnie coraz bardziej...zaczęło się od jednej, teraz bolą mnie jak przed okresem a jest 9 dc...

    Hmmm mnie nigdy nie bolą piersi po Letrozolu. Nawet znoszę ten lek lepiej niż Clo po którym ciagle mnie modliło

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi po ovitrelle wcześniej @ się pojawił. Wczoraj jakieś dziwne różowe plamienie, myślałam może, że to implantacyjne, ale nadzieja matką głupich. Dzisiaj jakby @ ale słabszy i mniej niż zwykle. Temperatura wysoka, piersi bolą. Dziwne, bo dopiero 25 dc i 11 dni po zastrzyku. Test sikany nie wyszedł. Rozregulowalo się czy co...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo ha w sumie tez mam rozkmine. Dziś mój 20 dc i mam jasnobrązowe plamienie. Nigdy tak nie miała i nie za bardzo wiem co myślec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Dziewczyny bo ja w sumie tez mam rozkmine. Dziś mój 20 dc i mam jasnobrązowe plamienie. Nigdy tak nie miała i nie za bardzo wiem co myślec

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska, ja takie plamienia brązowe miałam przy niskim progesteronie. Bierzesz duphaston albo luteine? Badalas pprogesteron 7 dni po owulacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    Aska, ja takie plamienia brązowe miałam przy niskim progesteronie. Bierzesz duphaston albo luteine? Badalas pprogesteron 7 dni po owulacji?


    Tak, ja biorę Duphaston juz pół roku. Przed poronieniem miałam robione badania i wszystko ok. Właśnie dlatego mnie to dziwi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 17:13

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ