X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może robię sobie nadzieje zbytnie ale czy istnieje możliwość zeby to było plamenienie implantacyjne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 17:15

  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Hmmm mnie nigdy nie bolą piersi po Letrozolu. Nawet znoszę ten lek lepiej niż Clo po którym ciagle mnie modliło

    widocznie jestem podatna na skutki uboczne, po clo miałam uderzenia gorąca

    co do plamień miałam je w trakcie brania duphastonu, czemu niby powinien zapobiegać

    Najjulka
  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    U mnie weekend nieudany,znów przyszła @ ;(
    Zaczynamy od początku :( Jeszcze badanie armii męża.
    Bardzo mi przykro:-(. Zbadajcie jeszcze rzeczywiscie plemniczki ale tym dokladniejszym badaniem. To sie chyba nazywa morfologia nasienia. Duzo lepsze od zwyklego. Moj M to mial. Pozniej sluchalam ze musial ,,to,, robic w niekomfortowych warunkach:-) 3 maj sie! Wszystkie damy rade!

  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najjulka wrote:
    powiedzcie mi czy bolą Was piersi po letrozolu? bo mnie coraz bardziej...zaczęło się od jednej, teraz bolą mnie jak przed okresem a jest 9 dc...
    Mnie po letrozolu tylko jajniki,ale kazdy reaguje inaczej.,,

  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    Mnie po letrozolu tylko jajniki,ale kazdy reaguje inaczej.,,
    jajniki też mnie bolały, ale to uznałam za pozytywny efekt :)

    Najjulka
  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    Bardzo mi przykro:-(. Zbadajcie jeszcze rzeczywiscie plemniczki ale tym dokladniejszym badaniem. To sie chyba nazywa morfologia nasienia. Duzo lepsze od zwyklego. Moj M to mial. Pozniej sluchalam ze musial ,,to,, robic w niekomfortowych warunkach:-) 3 maj sie! Wszystkie damy rade!

    Tak dokładne badanie nasienia jest bardzo ważne. My wcześniej robiliśmy badanie w zwykłej poradni i wyszło że wszystko ok, a jak poszliśmy zrobic prywatnie to wcale tak kolorowo nie było.

    Ja czekam na @ w sobotę miała przyjść a tu dupa. Wkurzam się już bo lekarz kazał mi przyjść ok 11-12dc. A jak dziś nie dostanę tylko jutro lub w środę to mi podglądanko wypada na weekend majowy. Nic tylko się zabić

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I rozpoczynam kolejny, czwarty już cykl z lamettą :/ @ się rozkręcił, temperatura spada, więc to nie plamienie implantacyjne tylko wcześniejszy @.

    Ale żeby nie smęcić, bo to nie pomaga, to przynajmniej wiem, że zastrzyk działa na pęcherzyki :)

  • Karola138 Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni wrote:
    Tak dokładne badanie nasienia jest bardzo ważne. My wcześniej robiliśmy badanie w zwykłej poradni i wyszło że wszystko ok, a jak poszliśmy zrobic prywatnie to wcale tak kolorowo nie było.

    Ja czekam na @ w sobotę miała przyjść a tu dupa. Wkurzam się już bo lekarz kazał mi przyjść ok 11-12dc. A jak dziś nie dostanę tylko jutro lub w środę to mi podglądanko wypada na weekend majowy. Nic tylko się zabić

    My na badania nasienia idziemy do prywatnej kliniki więc myślę ze zbadają od A do Z.
    Najgorsze jest to ze skończyła mi sie lametta a moja lekarka dopiero w srode będzie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    I rozpoczynam kolejny, czwarty już cykl z lamettą :/ @ się rozkręcił, temperatura spada, więc to nie plamienie implantacyjne tylko wcześniejszy @.

    Ale żeby nie smęcić, bo to nie pomaga, to przynajmniej wiem, że zastrzyk działa na pęcherzyki :)

    Kochana zobaczysz bedzie dobrze. Zastrzyki działają teraz to juz tylko sie wstrzelić;)

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas badanie nasienia też w klinice i wszystko w porządku wyszło. To ja muszę nafaszerowana lekami być, żeby wszystko działało jak trzeba.

  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam 10 dc i brązowe plamienie, przy clo tego nie było... czyżby plamienie okołoowulacyjne?

    Najjulka
  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka razy zdarzyło mi się plamienie owulacyjne i były to dosłownie dwie kropelki krwi. Brązowe mi się tylko z drugą fazą kojarzą.
    Co my wszystkie z tymi plamieniami mamy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie zastrzyki menopur tez działają,dziś miałam monitoring i mam dwa pęcherzyki (18mm i 15mm) jutro mam podać sobie ovitelle i w pt na monitoring. I to racja teraz trzeba tylko się wstrzelic.

    Jokaa lubi tę wiadomość

  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    Kilka razy zdarzyło mi się plamienie owulacyjne i były to dosłownie dwie kropelki krwi. Brązowe mi się tylko z drugą fazą kojarzą.
    Co my wszystkie z tymi plamieniami mamy...
    w piątek mam monitoring więc zapytam lekarza o co kaman

    Najjulka
  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w końcu dostałam @. Najpierw zaczęłam brązowo plamić, ale teraz już mi się rozkręciło na dobre. Także od środy zaczynam brać clarzole i zobaczymy czy mi coś tam urośnie. I rzeczywiści coś dziwnie mamy z tymi plamieniami

    Brtiii86- masz rację ważne żeby się wstrzelić w ten właściwy moment

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te plemienia to właśnie tłumaczy się dwojako.albo SA to plemienia okoloowulacyjne lub implantacyjne. ja nie miałam takich plamien,ale wiem ze mogą być.

    m
    Moni najważniejsze zeby znaleźć przyczynę niepowodzeń a potem sposób leczenia. Jak to juz będzie ustalone to polowa sukcesu. Wszędzie pisza przecież ze pary bez żadnych problemów, tez nie od razu zawsze za pierwszym razem zachodzą w ciąże. Jest to niewielki odsetek.
    Ale nam tu wszystkim się uda.zobaczycie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Te plemienia to właśnie tłumaczy się dwojako.albo SA to plemienia okoloowulacyjne lub implantacyjne. ja nie miałam takich plamien,ale wiem ze mogą być.

    m
    Moni najważniejsze zeby znaleźć przyczynę niepowodzeń a potem sposób leczenia. Jak to juz będzie ustalone to polowa sukcesu. Wszędzie pisza przecież ze pary bez żadnych problemów, tez nie od razu zawsze za pierwszym razem zachodzą w ciąże. Jest to niewielki odsetek.
    Ale nam tu wszystkim się uda.zobaczycie:)


    Co wiec mogą oznaczać plamienia w 20 dc? 6 dni temu pęknal pęcherzyk a @ powinnam dostać dopiero za 8-9 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Co wiec mogą oznaczać plamienia w 20 dc? 6 dni temu pęknal pęcherzyk a @ powinnam dostać dopiero za 8-9 dni
    To mogabyc plemienia świadczące o zagniezdzaniu się zarodka:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    To mogabyc plemienia świadczące o zagniezdzaniu się zarodka:-)


    Boże spraw:))

  • Karola138 Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, brała któraś z was lamette dopiero od 5dc ??
    Ja zawsze stosowałam ja od 2-6 dc ale z uwagi na fakt iż mojego lekarza teraz nie ma to wszystko trochę sie opóźni i boję się jak zareaguje.

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ