X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Dziewczyny, brała któraś z was lamette dopiero od 5dc ??
    Ja zawsze stosowałam ja od 2-6 dc ale z uwagi na fakt iż mojego lekarza teraz nie ma to wszystko trochę sie opóźni i boję się jak zareaguje.
    Hej ja brałam raz od 6dc a raz od 5dc. Teraz mam od 3 dc. I powiem ci że im później zaczęłam brać to mi rosło. A teraz im wcześniej to nie rośnie w ogóle. I nie wiem czy nie nakierować mojego lekarza, żeby jednak później zacząć brać. Ja wzięłam od 6dc to owulacje miałam w 18 dc. Ale miałam. Więc może i dobrze. Z tego co mi mówił lekarz że maksymalnie podają od 7dc letrozol, czy clo. Także nic się nie martw. Nie za późno :)

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    Hej ja brałam raz od 6dc a raz od 5dc. Teraz mam od 3 dc. I powiem ci że im później zaczęłam brać to mi rosło. A teraz im wcześniej to nie rośnie w ogóle. I nie wiem czy nie nakierować mojego lekarza, żeby jednak później zacząć brać. Ja wzięłam od 6dc to owulacje miałam w 18 dc. Ale miałam. Więc może i dobrze. Z tego co mi mówił lekarz że maksymalnie podają od 7dc letrozol, czy clo. Także nic się nie martw. Nie za późno :)

    Dzięki bo wlasnie sie zastanawiałam bo wcześniej zawsze urosły mi dwa pęcherzyki, pewnie tym razem będzie podobnie tylko ze moze troszke później wystąpi owulacja, która zwykle byla w 14-15dc.

  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze u mnie brązowy śluz zamienił się w lekkie krwawienie, już nie wiem co o tym myśleć i zaczynam się martwić :( oby do piątku...

    Najjulka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dupa...temp spada:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    U mnie dupa...temp spada:(
    Jeszcze nie mów hop. Bierzesz duph,tak wiec rożne czynniki mogą wpływać na temp. Bądź dobrej myśli. Pamiętasz u mnie. Temp była wysoka bardzo długo i co nie wyszło. Nie można się poddawać. Do końca trzeba wierzyć.

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Witam się z Wami serdecznie i przybywam z pytaniem: czy po letrozolu (ja akurat brałam go pod nazwą aromek) miałyście po owulacji (np 7 dni po) wyższy progesteron niż w tym samym czasie w cyklach bez stymulacji?

    Pytam bo mi się poprawił i zastanawiam się czy to norma?

    Będę wdzięczna za odpowiedź :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 16:54

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KMK wrote:
    Hej dziewczyny!

    Witam się z Wami serdecznie i przybywam z pytaniem: czy po letrozolu (ja akurat brałam go pod nazwą aromek) miałyście po owulacji (np 7 dni po) wyższy progesteron niż w tym samym czasie w cyklach bez stymulacji?

    Pytam bo mi się poprawił i zastanawiam się czy to norma?

    Będę wdzięczna za odpowiedź :*

    Witaj :)
    Tak po owulacji progesteron wzrasta. Ja jeśli nie mialam mozliwosc pójść na monitoring sprawdzić czy pęcherzyki pękły, lekarz kazał mi sprawdzić progesteron wlasnie po ok. tygodniu od owu. Jeżeli byl wysoki to oznaczało to że owulacja była:)

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KMK wrote:
    Hej dziewczyny!

    Witam się z Wami serdecznie i przybywam z pytaniem: czy po letrozolu (ja akurat brałam go pod nazwą aromek) miałyście po owulacji (np 7 dni po) wyższy progesteron niż w tym samym czasie w cyklach bez stymulacji?

    Pytam bo mi się poprawił i zastanawiam się czy to norma?

    Będę wdzięczna za odpowiedź :*

    Hej!
    Mi się bardzo poprawił progesteron po letrozolu. Wcześniej miałam max 8 a teraz 20 a ostatnio nawet 60 (były trzy pęcherzyki i wszystkie pękły po ovitrelle).

    KMK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 - to, że po owu progesteron wzrasta to wiem, ale dzięki za odpowiedź ;)

    Jokaa - właśnie o to mi chodziło :) Czyli można powiedzieć, że na letrozolu można wyhodować więcej niż 1 pęcherzyk i jak one pękają to progesteron jest wyższy niż w cyklach bez stymulacji gdzie pęcherzyka nie było/był tylko jeden/był słabej jakości.

    :)

    To już wszystko wiem - dzięki jeszcze raz dziewczyny za szybką odpowiedź.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Jeszcze nie mów hop. Bierzesz duph,tak wiec rożne czynniki mogą wpływać na temp. Bądź dobrej myśli. Pamiętasz u mnie. Temp była wysoka bardzo długo i co nie wyszło. Nie można się poddawać. Do końca trzeba wierzyć.


    Racja, nie ma co panikować. czuje ze bedzie dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 18:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak trzymaj:) nie poddawaj się i nie martw.

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymam:))) tak mi sie chce zatestowac ale wiem ze to za wcześnie:) nie znoszę siebie za taka niecierpliwość:)

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Nie wytrzymam:))) tak mi sie chce zatestowac ale wiem ze to za wcześnie:) nie znoszę siebie za taka niecierpliwość:)
    Wlasnie takie sytuacje chyba tej cierpliwości nas nauczą :) a kiedy zamierzasz testować??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Wlasnie takie sytuacje chyba tej cierpliwości nas nauczą :) a kiedy zamierzasz testować??

    W poniedziałek mam 28dc. Jeśli jestem w ciazy test powinien juz wyjsc

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    W poniedziałek mam 28dc. Jeśli jestem w ciazy test powinien juz wyjsc
    No to trzymam kciuki ;) i czekamy na wieści!

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Nie wytrzymam:))) tak mi sie chce zatestowac ale wiem ze to za wcześnie:) nie znoszę siebie za taka niecierpliwość:)
    Czekaj,za wcześnie chcesz testować. Poczekaj ze 2 dni:-)
    Czekaj do pon :-) ale mam tak jak Ty, stres robi swoje i nawołuje do wcześniejszego testowania:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 13:08

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    W poniedziałek mam 28dc. Jeśli jestem w ciazy test powinien juz wyjsc


    Poczekaj jeszcze, wiem że łatwo pisać ale poczekaj :)

    Ja dziś 2 dzień z clarzole, nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia ale jużmnie kłuje lewy jajnik

    Aska84 lubi tę wiadomość

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni wrote:
    Poczekaj jeszcze, wiem że łatwo pisać ale poczekaj :)

    Ja dziś 2 dzień z clarzole, nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia ale jużmnie kłuje lewy jajnik
    Hmm bycmoze nie wydaje Ci się. Ale ja w tym cyklu jakoś za specjalnie nie czulam na poczatku jajników a pęcherzyki dwa były. I najlepsze ze z lewej strony,gdzie ja zawsze prawa odczuwam:-) ale najważniejsze ze owulacja jest,a ja juz czulam.

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po konsultacji z moim gin. w tym cyklu odpuszczamy :(
    Mąż musi zrobić badanie nasienia i ja również dostalam skierowanie na dokładniejsze badania wymazy itp.
    Moze chociaż bardziej wyluzujemy i w wakacje uda nam sie wstrzelić:)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 21:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni wrote:
    Poczekaj jeszcze, wiem że łatwo pisać ale poczekaj :)

    Ja dziś 2 dzień z clarzole, nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia ale jużmnie kłuje lewy jajnik

    Kłuje bo pęka pęcherzyk:))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 20:15

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ