X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtii86 mnie kłują już oba maa nadzieję, że coś tam rośnie :)

    Karola a badaliście wcześniej nasienie małża, i trzymam kciuki za wakacyjne uniesienia :)

    Aska u mnie jeszcze troszke czasu zostało do owu dziś mam dopiero 5dc także daleko :)

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, pierwszy raz będzie robić badanie nasienia, w poniedziałek - troszke sie obawiam. Mąż też przestraszony bo nawet nie wie czego sie spodziewać i jak to wszystko wygląda.

  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Moni, pierwszy raz będzie robić badanie nasienia, w poniedziałek - troszke sie obawiam. Mąż też przestraszony bo nawet nie wie czego sie spodziewać i jak to wszystko wygląda.

    Najgorszy pierwszy raz powiem Ci. Mój to już można powiedzieć weteran w oddawaniu. Ważne aby miał miłe warunki ku temu, istnieje też możwilość iść razem z mężem ? Bo u nas tak było, ale nie skorzystaliśmy :)

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni wrote:
    Najgorszy pierwszy raz powiem Ci. Mój to już można powiedzieć weteran w oddawaniu. Ważne aby miał miłe warunki ku temu, istnieje też możwilość iść razem z mężem ? Bo u nas tak było, ale nie skorzystaliśmy :)
    Z tego co czytalam to chyba jest taka możliwość. Najgorsze jest chyba przełamać ten wstyd, chociaż to klinika niepłodności wiec z takimi sytuacjami spotykaja sie na codzien.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam...test negatywny:) zrobię jeszcze za 2 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Nie wytrzymałam...test negatywny:) zrobię jeszcze za 2 dni
    Trzymał kciuki za pozytywny:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska zdecydowanie za wcześnie. Owu w 15dc tak wiec za wcześnie. Poczekaj do pon
    :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Aska zdecydowanie za wcześnie. Owu w 15dc tak wiec za wcześnie. Poczekaj do pon
    :-)


    Hmmm zasugerowałam sie tym ze owulacje miałam dzien wcześniej niż wyznaczył ovu:) no juz poczekam grzecznie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Hmmm zasugerowałam sie tym ze owulacje miałam dzien wcześniej niż wyznaczył ovu:) no juz poczekam grzecznie:)
    No oby oby:-)

  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie monitoring wykazał, że w 14 dc jestem już po owulacji, a dowodem tego jest torbiel krwotoczna, która po niej powstała. Mam czekać na miesiączkę bez żadnych wspomagaczy i pojawić się na monitoringu 5 dc już bez letrozolu. Decyzja o dalszym przyjmowaniu po monitoringu co się dzieje.
    Plamienie jest albo objawem owulacji lub w moim przypadku wcześnijszą nadchodzącą @

    Najjulka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najjulka wrote:
    u mnie monitoring wykazał, że w 14 dc jestem już po owulacji, a dowodem tego jest torbiel krwotoczna, która po niej powstała. Mam czekać na miesiączkę bez żadnych wspomagaczy i pojawić się na monitoringu 5 dc już bez letrozolu. Decyzja o dalszym przyjmowaniu po monitoringu co się dzieje.
    Plamienie jest albo objawem owulacji lub w moim przypadku wcześnijszą nadchodzącą @
    A mialas tylko jeden pęcherzyk dominujący?

  • Najjulka Znajoma
    Postów: 30 26

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    A mialas tylko jeden pęcherzyk dominujący?

    tak, jeden. plamienie jakby powoli mijało. Na ciążę nie liczę, czekamy na @.
    aha, nie poprawiło mi się endometrium po letrozolu, ma od 5 do 8 mm.

    Najjulka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najjulka wrote:
    tak, jeden. plamienie jakby powoli mijało. Na ciążę nie liczę, czekamy na @.
    aha, nie poprawiło mi się endometrium po letrozolu, ma od 5 do 8 mm.
    Ja tez mam torbielke z jednego nie pękniętego pecherzyka. Ale ja miałam dwa dominujące pęcherzyki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najjulka na endo dobre SA migdały i czerwone,wytrawne wino. A z leków to SA takie plasterki chyba na endo. oprócz tego wiem ze letrozol nie niszczy endo jak np clo. Tyle wiem. Ja swego czasu jadlam te migdały i lampkę wina ale okazało się ze bez tego tez mam ładne endom ,wiec przestalam. Może sprobuj. A na pęknięcie nie bralas żadnego zastrzyku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzie @. Echh małpa jedna;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam cierpliwie. Dziś 5dpo,temp wzrosła do 37,09. Teraz muszę zachować spokój.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    A ja czekam cierpliwie. Dziś 5dpo,temp wzrosła do 37,09. Teraz muszę zachować spokój.


    Uda sie kochana. Mocno trzymam kciukasy:)

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    A ja czekam cierpliwie. Dziś 5dpo,temp wzrosła do 37,09. Teraz muszę zachować spokój.
    Super :-) Oby taka została i nie spadała :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    Super :-) Oby taka została i nie spadała :-)
    Mam nadzieje ze w tym cyklu tak juz będzie:-)

  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtii86 kciukasy :) trzymam mocno
    Aska84 a u Cibie jak tam sytuacja przyszła czy nie @

    A ja czuję jak mnie na zmianę jajniki kłują, mam nadzieję że mi tam coś rośnie i jak pójdę w czwartek na usg to ujrzę piękne jajca

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ