X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Żegnam się z Wami. Przestajemy się starać, zresztą i tak w takim stresie nie mogę liczyć na naturalną owulację. Musimy z mężem poukładać swoje sprawy. Po tych lekach jeszcze bardziej nam się stosunki wzajemne pogorszyły, nie mówiąc już o "tamtych" stosunkach. Mam takiego jedynaka-samoluba i sama z tym wszystkim jestem jak z każda inną rzeczą. Także jeśli nadal będę mężatką to będę się starać może za rok, narazie przerywam po 4 cyklach stymulacji. Trzymam za Was kciuki w końcu zajdziecie nie martwcie się :). Najważniejsze, że ma Was kto wspierać i być z Wami razem i wczuwać się w to wszystko, bo wtedy kobieta ma siłę. Będę Was obserwować i życzę szybkiego "zaciążenia" :). Pozdrawiam pa

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    Cześć dziewczyny. Żegnam się z Wami. Przestajemy się starać, zresztą i tak w takim stresie nie mogę liczyć na naturalną owulację. Musimy z mężem poukładać swoje sprawy. Po tych lekach jeszcze bardziej nam się stosunki wzajemne pogorszyły, nie mówiąc już o "tamtych" stosunkach. Mam takiego jedynaka-samoluba i sama z tym wszystkim jestem jak z każda inną rzeczą. Także jeśli nadal będę mężatką to będę się starać może za rok, narazie przerywam po 4 cyklach stymulacji. Trzymam za Was kciuki w końcu zajdziecie nie martwcie się :). Najważniejsze, że ma Was kto wspierać i być z Wami razem i wczuwać się w to wszystko, bo wtedy kobieta ma siłę. Będę Was obserwować i życzę szybkiego "zaciążenia" :). Pozdrawiam pa
    lamienka, nie wiem, co napisać. Przykro mi, że tak się u Was dzieje. Trzymam kciuki z całych sił żebyście odbudowali z mężem wasz związek. A wtedy żeby Wam się udało mieć upragnione dziecko :)
    No i zaglądaj do nas czasem:)

    Aska84, Sysunia89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni wrote:
    Brtii86 kciukasy :) trzymam mocno
    Aska84 a u Cibie jak tam sytuacja przyszła czy nie @

    A ja czuję jak mnie na zmianę jajniki kłują, mam nadzieję że mi tam coś rośnie i jak pójdę w czwartek na usg to ujrzę piękne jajca


    Jeszcze nie przyszła ale juz 3 dzien mam brązowe plamienia. Nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzało

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 77 21

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Jeszcze nie przyszła ale juz 3 dzien mam brązowe plamienia. Nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzało
    A kiedy testujesz ??
    Trzymam kciuki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    A kiedy testujesz ??
    Trzymam kciuki ;)



    Juz nie testuje. Dostałam @

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Juz nie testuje. Dostałam @
    O masz. Może organizm musi się pozbierać po wszystkim i w końcu zacznie działać normalnie. Tego życzę.

    U mnie to jakaś tragedia, jakieś dziwne rzeczy się dzieją :( Sił już nie mam. Nie dość, że po ovitrelle przyszedł @ wcześniej to był jakiś strasznie silny a teraz mam plamienie cały czas po nim.

  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 77 21

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też nieciekawie. Jesteśmy po badaniu nasienia męża ale wyniki niestety nie są za dobre :((
    Czekamy na decyzje co dalej.
    Ehhh..jak ja wyszłam na prostą to druga rzecz sie zawaliła:(

  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    U nas też nieciekawie. Jesteśmy po badaniu nasienia męża ale wyniki niestety nie są za dobre :((
    Czekamy na decyzje co dalej.
    Ehhh..jak ja wyszłam na prostą to druga rzecz sie zawaliła:(

    Nie za dobre tzn....

    Aska84 ja od jakiegoś czasu zanim dostanę @ mam własnie takie brązowe plamienia. Muszę jutro zapytać lekarza jak do niego pójde od czego to może być

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • Karola138 Przyjaciółka
    Postów: 77 21

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni wrote:
    Nie za dobre tzn....

    Aska84 ja od jakiegoś czasu zanim dostanę @ mam własnie takie brązowe plamienia. Muszę jutro zapytać lekarza jak do niego pójde od czego to może być

    Tzn. Słabe nasienie, ilość plemników znacznie poniżej normy i malo ruchliwe ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Tzn. Słabe nasienie, ilość plemników znacznie poniżej normy i malo ruchliwe ;(
    Nie martw się. SA specjalne tabletki. Kilka miesięcy i wszystko się polepszyć:-)

  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola138 wrote:
    Tzn. Słabe nasienie, ilość plemników znacznie poniżej normy i malo ruchliwe ;(

    Słuchaj słabe nasienie to jeszcze nie wyrok. Może warto wybrać się do urolog na konsultację. Mój małż też miał słabe nasienie c prawda i teraz nie ma rewelacji, ale poszliśmy do urologa i co się okazało miał żylaki powrózka nasiennego. Zdecydowaliśmy na zabieg i po nim ilość i jakość nasienia się poprawiła, choć tak jak piszę nie ma szału ale jest lepiej niż było bo 1% poprawiło się na 4%

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echh kiedy my wszystkie zaciążymy? No kiedy?:) oby wszystko w tym cyklu popękało, życzę i sobie i Wam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Echh kiedy my wszystkie zaciążymy? No kiedy?:) oby wszystko w tym cyklu popękało, życzę i sobie i Wam:)
    Żeby to było jak najszybciej. Ja czekam cierpliwie. Dziś mój 8dpo. Czekam do pon i sprawcze czy się udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Żeby to było jak najszybciej. Ja czekam cierpliwie. Dziś mój 8dpo. Czekam do pon i sprawcze czy się udało.


    brtiii86 bardzo jestem ciekawa jak to bedzie u Ciebie. Jestem pełna nadziei ze juz za chwile będziesz mama. Powodzenia Kochana:)

  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Żeby to było jak najszybciej. Ja czekam cierpliwie. Dziś mój 8dpo. Czekam do pon i sprawcze czy się udało.

    To będziemy trzymać kciuki mocno :)

    Ja już po wizycie i tak mam jeden pęcherzyk 16mm w prawym jajniku, lewym nic nie urosło jest mnóstwo malutkich. Endometrium jeszcze małe bo 6mm mam nadzieję że podrośnie. W poniedziałek kolejne USG, mam sobie jeszcze dodatkowo zbadać poziom estradiolu.
    Trzymajcie kciuki, za wizytę tzn za samo USG lekarz zaśpiewał sobie 150zł

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    brtiii86 bardzo jestem ciekawa jak to bedzie u Ciebie. Jestem pełna nadziei ze juz za chwile będziesz mama. Powodzenia Kochana:)
    Dziś temp spadła do 37,12. Wczoraj miałam 37,28. Dziś mój 8dpo, ciekawe czy to może zagniezdzenie? Ahh muszę cierpliwie poczekać.

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kończę przygodę z letrozolem póki co. To ostatni cykl z nim. Lekarka odsyła mnie do kliniki leczenia niepłodności, bo nie wie, co zrobić z tym, że reaguję pęcherzykami na stymulację, one pękają a w ciążę nie zachodzę. Wg niej powinnam mieć inseminację. W następnym cyklu jeśli teraz się nie uda to odpoczywam od leków i idę rozpoczynać od nowa diagnostykę tym razem w klinice :(

    Jutro zastrzyk, jeszcze w nim nadzieja, bo pęcherzyki są ładne. Tylko zero śluzu i szyjka wg gina zatrzymała się na etapie miesiączki i tak też wygląda, wcale się do owulacji nie przygotowuje:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    A ja kończę przygodę z letrozolem póki co. To ostatni cykl z nim. Lekarka odsyła mnie do kliniki leczenia niepłodności, bo nie wie, co zrobić z tym, że reaguję pęcherzykami na stymulację, one pękają a w ciążę nie zachodzę. Wg niej powinnam mieć inseminację. W następnym cyklu jeśli teraz się nie uda to odpoczywam od leków i idę rozpoczynać od nowa diagnostykę tym razem w klinice :(

    Jutro zastrzyk, jeszcze w nim nadzieja, bo pęcherzyki są ładne. Tylko zero śluzu i szyjka wg gina zatrzymała się na etapie miesiączki i tak też wygląda, wcale się do owulacji nie przygotowuje:/
    ja tez jestem w klinice. I dobrze ze się zdecydowalismy. Widzę co cykl zmiany na lepsze. Może u Was iui będzie pomocne. My z mężem postanowiliśmy ze następny cykl będzie z iui. Nie ma na co czekać dłużej.

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    ja tez jestem w klinice. I dobrze ze się zdecydowalismy. Widzę co cykl zmiany na lepsze. Może u Was iui będzie pomocne. My z mężem postanowiliśmy ze następny cykl będzie z iui. Nie ma na co czekać dłużej.
    A drogo to wszystko kosztuje? Przeraża mnie już ta ilość badań, za każde trzeba płacić, droższe wizyty, usg osobno płatne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    A drogo to wszystko kosztuje? Przeraża mnie już ta ilość badań, za każde trzeba płacić, droższe wizyty, usg osobno płatne.
    Niestety drogo to wychodzi. Ja na jeden cykl wydaje ok 500 zł ,w tym usg(trzy w ciągu cyklu), zastrzyki na pęcherzyki i zastrzyk na pęknięcie. Ale SA efekty. Bo mam owu po tym. To dopiero mój drugi cykl. Mam nadzieje ze juz się uda.

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ