X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    Miśkowa - dzieki , tak z synkiem juz lepiej. Wczoraj mial tylko stan podgoraczkowy , a dzis juz zupelnie ok. co to bylo nie wiem. najwazniejsze, ze minelo. spróbuje mu w buzi pogrzebać, moze to sie wyrzynaly ostatnie dolne ząbki.

    Zadzwoniłam dzis do gina na nfz i udalo mi sie wcisnac na dzis na usg. super nie musze jechac do kliniki, z reszta i tak nie planowalam jechac. Mam jej dość na chwile. moze dluzsza chwile. zobaczymy co mi powie moj gin na nfz.
    Od dzis przyjmuje luteine i estrofem dowcipnie , a od wczoraj zastrzyki w brzuch elexane. Po wczorajszym zastrzyku mam fioletowego sińca. juz sobie wyobrazam jak bedzie za kilka dni wygladal moj brzuch.

    To dobrze że z Małym już lepiej:)
    A co to za lek, że takie sińce robi? To normalne? Mam nadzieję, że tylko pierwszy taki był, a reszta pójdzie już bez znaku.

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    To dobrze że z Małym już lepiej:)
    A co to za lek, że takie sińce robi? To normalne? Mam nadzieję, że tylko pierwszy taki był, a reszta pójdzie już bez znaku.

    to niestety normalne. przyjmowałam już clexane jak byłam z jaskiem w ciązy. Wtedy mi to dawali na słabe przepływy pępowinowe i dostawałam je w ramie- też było całe w siniakach to był już 37 tydz, ciąży i w brzuch sie nie dało. Teraz je biorę na krzepliwość krwi - przez te moje mutacje genowe.
    Drugi zastrzyk zrobiłam sobie sama. jakos mniej bolał ;)

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 25 lipca 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj biedna Ty... ale dasz radę:) Kto jak nie Ty!

    efta lubi tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was ponownie, moglybyście rozwiać moje wątpliwości zastanawiam się czy jeśli przez Lamette w 11dc miałam pęcherzyk 27mm i od razu dostałam zastrzyk z ovitrelle i 12dc pękł pęcherzyk (potwierdzone monitoringiem) napewno nic z tego nie będzie bo M był obrażony.. To @ przyjdzie tak jak zawsze i tylko 2ga faza zostanie wydłużona czy będzie wcześniej? Owu mam zazwyczaj 15/16dc cykle 28/29d. Pozdrawiam

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzi że FL masz około 13 dni więc wydaje mi się, że po ok 13 dniach od owulacji powinna przyjść @. Jednak pamiętaj, że trudno przewidzieć jak zareaguje Twój organizm na leki (jak zapewne wiesz każda z nas jest inna i troszkę inaczej przebiega leczenie).

    efta lubi tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 25 lipca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie. Dostałam receptę na Clo. Mialam usg. 17 dc. Sa drobne pęcherzyki, brak cialka zoltego, brak plynu. Nie bylo owu. Z zwiazku z HSG i rtg jeszcze przez tydzien mam nie współżyć by jakims cudem nie zaciążyć w tym cyklu.

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 25 lipca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też juz po wizycie.
    pęcherzyk pękł niedawno. był płyn. wszystko się zgadza.
    endo - 10mm

    Dogadałam się z moim ginekologiem , że pociągnie stymulację. polecimy schematem z invicty. Dostałam recepte na aromek i umówiłam sie, że dostane recepte na zastrzyk na peknięcie pecherzyka. reszte leków mam.
    Muszę odpocząć od wyzjazdów zarówno finansowo jak i psychicznie.
    Oby to była dobra decyzja...
    A może zajde w tym cyklu i juz nie bede sie musiala zastanawiac czy nfz czy klinika.
    :/

    Natalia - nie wiadomo jak zareaguje organizm. ja nie pomogę, bo mi jak lametta w jednym cyklu przyspieszyla owu to potem i tak leki baralam i miesiaczka przyszla po odstawieniu luteiny. (w 14 dzien po owu).

    mmmarita - mam nadzieje, że clo na ciebie ładnie podziała i bedzie ślicznych klika pęcherzyków, a potem sliczna dzidzia albo dwie ;)
    A tam nie współżyć... skoro i tak owu nie było...
    z resztą co lekarz to inna opinia, widzisz ja mam zielone światło na zachodzenie mimio HSG w tym samym cyklu. Mi gin powiedziała, że "nie ma medycznych przeciwwskazań".

    mmmarita, Miśkowa lubią tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 25 lipca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa Efta dziekuje za odp, nie zostaje nic innego jak tylko czekac ;) ja całkiem odpuścilam w tym miesiącu jak juz wiedziałam że nic nie będzie nawet temp nie mierze a za 3 dni wyjazd z synkiem na wakacje bez M także odpoczniemy od siebie zatesknimy, odpoczne psychicznie i mam nadzieję że po powrocie się uda :) tak czy tak zaglądam tu co 2 dni i czytam co tam u Was bo to silniejsze ode mnie hrheh ;) pozdrawiam

    efta, mmmarita, Miśkowa lubią tę wiadomość

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 25 lipca 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia01 wrote:
    Miśkowa Efta dziekuje za odp, nie zostaje nic innego jak tylko czekac ;) ja całkiem odpuścilam w tym miesiącu jak juz wiedziałam że nic nie będzie nawet temp nie mierze a za 3 dni wyjazd z synkiem na wakacje bez M także odpoczniemy od siebie zatesknimy, odpoczne psychicznie i mam nadzieję że po powrocie się uda :) tak czy tak zaglądam tu co 2 dni i czytam co tam u Was bo to silniejsze ode mnie hrheh ;) pozdrawiam

    szkoda, ze mąż z fochem. cykl na lekach a tu klops. Ja mojego to bym chyba ubiła za takie zachowanie. U nas chocby najwieksza wojna byla , to jest haslo sex i nie ma ze foch! mnie za duzo kosztuje stymulacja : psychicznie, finansowo i fizycznie (6 kg do przodu :( )
    owu to owu topor wojenny zakopany , a potem niech sie reproduktor fochuje ;)
    udanego wypoczynku :D
    a forum jak nałóg - wciąga

    Miśkowa, Auris88 lubią tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 25 lipca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    ja też juz po wizycie.
    pęcherzyk pękł niedawno. był płyn. wszystko się zgadza.
    endo - 10mm

    Dogadałam się z moim ginekologiem , że pociągnie stymulację. polecimy schematem z invicty. Dostałam recepte na aromek i umówiłam sie, że dostane recepte na zastrzyk na peknięcie pecherzyka. reszte leków mam.
    Muszę odpocząć od wyzjazdów zarówno finansowo jak i psychicznie.
    Oby to była dobra decyzja...
    A może zajde w tym cyklu i juz nie bede sie musiala zastanawiac czy nfz czy klinika.
    :/

    Natalia - nie wiadomo jak zareaguje organizm. ja nie pomogę, bo mi jak lametta w jednym cyklu przyspieszyla owu to potem i tak leki baralam i miesiaczka przyszla po odstawieniu luteiny. (w 14 dzien po owu).

    mmmarita - mam nadzieje, że clo na ciebie ładnie podziała i bedzie ślicznych klika pęcherzyków, a potem sliczna dzidzia albo dwie ;)
    A tam nie współżyć... skoro i tak owu nie było...
    z resztą co lekarz to inna opinia, widzisz ja mam zielone światło na zachodzenie mimio HSG w tym samym cyklu. Mi gin powiedziała, że "nie ma medycznych przeciwwskazań".
    Dzięki Efta. Ja po lametta mialam zawsze tylko jeden... powiedziala ze jak nie zareaguje na Clo to w kolejnym cyklu jakis silny lek w zastrzyku.
    Co do staran to juz czlowiek ma dość postu... Wiesz moze miala jakis przypadek nawet niekoniecznie w w wyniku hsg i jest przewrazliwiona. W szpitalu nikt nie przestrzegal a mysle ze jakby to bylo jedno znaczne to by poinformowali mnie badz napisali w wypisie.

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 25 lipca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    ja też juz po wizycie.
    pęcherzyk pękł niedawno. był płyn. wszystko się zgadza.
    endo - 10mm

    Dogadałam się z moim ginekologiem , że pociągnie stymulację. polecimy schematem z invicty. Dostałam recepte na aromek i umówiłam sie, że dostane recepte na zastrzyk na peknięcie pecherzyka. reszte leków mam.
    Muszę odpocząć od wyzjazdów zarówno finansowo jak i psychicznie.
    Oby to była dobra decyzja...
    A może zajde w tym cyklu i juz nie bede sie musiala zastanawiac czy nfz czy klinika.
    :/

    Natalia - nie wiadomo jak zareaguje organizm. ja nie pomogę, bo mi jak lametta w jednym cyklu przyspieszyla owu to potem i tak leki baralam i miesiaczka przyszla po odstawieniu luteiny. (w 14 dzien po owu).
    Trzymam mocno za Ciebie Kciuki Efta, wiesci dobre i za dwa tyg testujesz!!!

    mmmarita - mam nadzieje, że clo na ciebie ładnie podziała i bedzie ślicznych klika pęcherzyków, a potem sliczna dzidzia albo dwie ;)
    A tam nie współżyć... skoro i tak owu nie było...
    z resztą co lekarz to inna opinia, widzisz ja mam zielone światło na zachodzenie mimio HSG w tym samym cyklu. Mi gin powiedziała, że "nie ma medycznych przeciwwskazań".

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta super wiadomości! Dobrze ,że się lekarz zgodził - wszystko wychodzi na plus (kasa, zdrowie itd.)

    Mmmarita trzymam kciuki, żeby zmiana na clo dała pożądane efekty:)

    efta lubi tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    Efta super wiadomości! Dobrze ,że się lekarz zgodził - wszystko wychodzi na plus (kasa, zdrowie itd.)

    \

    eeee
    sama nie wiem czy to super wiadomosc. po wizycie bylam super szczesliwa bo mam jakies 600 - 700 zł w kieszeni ale nie wiem czy dobrze robie... Gin z kliniki daje mi jakąś taką pewnosc - oparcie mi daje, moj gin z nfz to poczciwy pan, który nie wie co to letrozol... sprawdzał w systemie "co to" i mowi: "to lek na raka piersi..." no to jak ja mam mu ufać. w tym cyklu bede ufać sobie , bo on zrobi to o co ja go poproszę... 13 dni brania letrozolu a potem zastrzyk na pekniecie i pozostałe leki na standardowy cykl... a co bedzie jak wszytko nie pójdzie schematem... jak sie pogmatwa... itp...
    oj czy ja dobrze zrobiłam... ???
    tzn wszytsko jest do przemyslenia i do zmian. bo przeciez nowy cykl sie nie zaczął ( i moze sie nie zacznie, bo zaciążyłam - w co absolutnie nie wierze, bo pecherzyk chyba był za duży...)
    eee za duzo tego....

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 26 lipca 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomości chodziło mi o pęcherzyk i że pękł. Natomiast rozumiem Twoje rozterki, to normalne, że skoro masz zaufanie to lekarza z kliniki to czujesz niepokój. Mam nadzieję, że się nie pogmatwa i wszystko się ułoży jeżeli będzie oczywiście taka potrzeba bo tak jak piszesz może już jesteś w ciąży:) Efta uszy do góry, trzeba wierzyć, że będzie dobrze, a jak coś (tfu tfu!) pójdzie nie tak to wtedy pojedziesz do klinki na konsultacje i już. Zaufaj sobie:)

    Ja siedzę jak na szpilkach i czekam na jutrzejszą wizytę. Jestem ciekawa tego lekarza, co mi powie, jaki będzie miał (o ile będzie miał) pomysł na mnie i moje leczenie. Na gonadotropiny się nie zgodzę więc musi wymyślić coś innego. Ostatnio trochę czytam o insulinie itp. ciekawe czy będzie chciał mi przepisać metforminę - może to jest lek dla mnie? Czytałam że wielu pacjentkom pomaga i jak obniży się poziom insuliny (i uwrażliwi komórki organizmu na jej działanie) to wtedy robi się stymulację z dobrym efektem. Może tu jest pies pogrzebany?

    efta lubi tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Auris88 Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta a dostałaś jakieś dofinansowanie na te zastrzyki? Moje znajome je brały i mówiły, że są dość drogie.
    Moim zdaniem dobrze zrobiłaś. Nawet kilka prób to ile zaoszczędzonych pieniędzy a za coś jednak opłacamy ten cały NFZ... Ja bym tak przeczekała z 4 cykle i jeśli dalej nic to wtedy szukałabym innego rozwiązania, nowych badań/leków.
    Oczywiście trzymam mocno kciuki żebyś nie musiała już dłużej czekać:*

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auris88 wrote:
    Efta a dostałaś jakieś dofinansowanie na te zastrzyki? Moje znajome je brały i mówiły, że są dość drogie.
    Moim zdaniem dobrze zrobiłaś. Nawet kilka prób to ile zaoszczędzonych pieniędzy a za coś jednak opłacamy ten cały NFZ... Ja bym tak przeczekała z 4 cykle i jeśli dalej nic to wtedy szukałabym innego rozwiązania, nowych badań/leków.
    Oczywiście trzymam mocno kciuki żebyś nie musiała już dłużej czekać:*

    Auris - całe szczescie mam te zastrzyki ze zniżką, bo mam zdiagnozowana mutacje w genie. Cena bez znizki to 114zł a ryczałt tylko 12zł.
    Dzieki za te słowa, były mi potrzebne.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskowa - nie dziwie sie, ze sie nie mozesz doczekac. To wazny dzien dla ciebie. Z niecierpliwoscia czekam na wiesci.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • jonelle Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 26 lipca 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam z dobrą nowiną. Udało się :) Po 4 miesiącach od porodnienia zaszłam w ciąże na letrozolu i clo z inseminacją. Jestem w 6 tc, widziałam już pęcherzyk. Nie plamię, narazie wszyskto ok...trzymajcie kciuki !

    Kasiak621, mmmarita lubią tę wiadomość

  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 26 lipca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jonelle- Super wiadomość, jasne że bedziemy trzymac Kciuki Za WAS, jednak letrozol dziala cuda teraz nasza kolej Dziewczyny!!!

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 26 lipca 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jonelle wrote:
    Wpadam z dobrą nowiną. Udało się :) Po 4 miesiącach od porodnienia zaszłam w ciąże na letrozolu i clo z inseminacją. Jestem w 6 tc, widziałam już pęcherzyk. Nie plamię, narazie wszyskto ok...trzymajcie kciuki !
    gratulację :) Ja jak wszystko dobrze pójdzie to będę miała inseminację w przyszłym tygodniu...
    To była Twoja pierwsza?

    c5c9c0e3f3.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ