X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ;) ja już po wakacjach wypoczęta i z pozytywnym nastawieniem gotowa do działania Hehe. Pochwalę się, byłam dziś u Gin 10dc (cykl z Lamette i ovitrelle) JP 17,5mm a JL 22,5mm endo 12,5mm dostałam zastrzyk i w piątek kontrolnie na monitoring :) jeśli w tym cyklu się nie uda to wysle mnie na laparoskopie. pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 22:44

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natali01- "parametry" masz super. Także niech wakacyjny nastrój Cię nie opuszcza przy staraniach :) a będzie dobrze

    c5c9c0e3f3.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onia wrote:
    Dzięki Efta :)
    No właśnie na tą chwilę nie wiem gdzie konkretnie wylądujemy. Bo to taka spontano-objazdowa wycieczka ma być, ale jakoś to zorganizuje żeby było dobrze.
    Dobrze robic w diagnostyce,punkty w róznych miejscach Polski a wynik odczytasz na necie.Przy okazji mozesz sobie po tym badaniu wyrobic karte stalego klienta i masz na nià 5%zniźki na kolejne badania.Ponadto czesto mają w promocji rózne pakiety badan nawet o 70%taniej,ja tak ostatnio zrobilam witD plus kilka innych badan

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 22:51

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Kochane moje jednak was nie opuszczam, beta z piatku 13,11 dzis 0,86 dalszy komentarz zbedny, bo i tak musialabym wszystko **** wykropkowac....
    Przykro mi,bardzo.Myslalsm ze bedziesz miec dobre wiesci..
    Badania mozesz zrobic,ja robilam choc wszyscy w okolo moeili ze to przypadek ze po pierwszym poronieniu sie nie robi..uparlsm sid i zrobilam,troche to trwalo bo trzy miesiące zanim wszystkie zrobilam,bo drogie troche ale cos wyszlo z nich,mutacja ktora prawdopodobnie byls przyczyną poronienia.
    Zachowaj wyniki bety jako dowód ze ciàza byla,niektorzy lekarze nie wierzà na słowo,nie wiem czy temat poronienia mozna uznac jako zart na wizycie ale sama tego doswiadczylam i odczulam ze lekarz twierdził ze sobie ciąze tylko wymysliłam,dobrze ze bety mialsm przy sobie,ale to byla tska wixyta po poronieniu na nfz,chcialam sprawdzic czy wszystko ładnie zeszlo,oczyscilo sie bo @ dlugo nie przychodzila wiec martwilam sie.
    Najwazniejsze to nie tracic nadzieji,ja wierze i to daje nadzieje.

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia to działasz kochana && trzymam kciuki bo jajo piekne

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie,wiec @ blisko.Testy negatywne,choc cien sie pojawił po paru godzinach jak zerkłam.Jednsk po poludniu kupilam drugi i tez negatyw bez cieni.Chcislsbym zeby @ jutro przyszla bo zdàze z monitoringiem,inaczej problem z wizytà moge miec bo swieto w poniedzislek i nie wiem czy przyjmie mnie ktos przez weekend...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 23:22

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta ciesz sie z obfitej @ to swiadczy o dobrym endo.Ja w tym cyklu mialsm slabe i martwi mnie czy @ jako taka bedzie.
    1dzien cyklu to jskby nie patrząc 1dzien ciązy :-) gratki i powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 23:26

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa strasznie mi przykro :( Życie jest naprawdę niesprawiedliwe. Myślę jednak, że mąż po jakimś czasie powinien powtórzyć badania, różnie to bywa i czasem jeden wynik nie jest do końca miarodajny. Życzę Ci, żeby tak było w Twoim przypadku, trzymaj się kochana.

    Kasiak przykro mi, że tak wyszło. Nie trać jednak nadziei, będzie dobrze w końcu każda się doczeka.

    Powodzenia dziewczyny.

    l54t4dr.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta przylączam sie do ciebie,zeby ci razniej bylo w tym cyklu.Tak wiec witam was lejdis w 1dniu cyklu,startujemy :-)
    Wizytuje w piątek o 12ej wiec dowiemy sie moze o jskichs nowych planach bo mam juz 5 cykli stymulacji za sobà

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 10:53

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia - piękne pęcherzyki, endo rewelacyjne. wczesna owulka u ciebie, fajnie (wiecej szans w roku). zycze owocnych staran!!!

    Jagna - a wiec i do ciebie franca zawitała. przykro mi.
    Idziemy łeb w łeb, bo ja też 5 cykli stymulowanych mam za sobą.
    Szósty bedzie nasz!
    Może byc że gin zacznie cos jeszcze szukac. HSG masz za sobą? A test po stosunku?

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Przykro mi,bardzo.Myslalsm ze bedziesz miec dobre wiesci..
    Badania mozesz zrobic,ja robilam choc wszyscy w okolo moeili ze to przypadek ze po pierwszym poronieniu sie nie robi..uparlsm sid i zrobilam,troche to trwalo bo trzy miesiące zanim wszystkie zrobilam,bo drogie troche ale cos wyszlo z nich,mutacja ktora prawdopodobnie byls przyczyną poronienia.
    Zachowaj wyniki bety jako dowód ze ciàza byla,niektorzy lekarze nie wierzà na słowo,nie wiem czy temat poronienia mozna uznac jako zart na wizycie ale sama tego doswiadczylam i odczulam ze lekarz twierdził ze sobie ciąze tylko wymysliłam,dobrze ze bety mialsm przy sobie,ale to byla tska wixyta po poronieniu na nfz,chcialam sprawdzic czy wszystko ładnie zeszlo,oczyscilo sie bo @ dlugo nie przychodzila wiec martwilam sie.
    Najwazniejsze to nie tracic nadzieji,ja wierze i to daje nadzieje.



    Dzieki Jagna, zrobilam badania we Wtorek, Panie z labolatorium patrzyły na mnie dziwnie jak im powiedziałam co chce zrobic, nawet stiwerdziły że pierwsze słyszzą o takich badaniach( nie ma to jak wykfalifikowany personel:) no i zobaczymy cena kolosalna 650 zl no ale wole wiedziec ze jest OK.
    Nowy cykl Kochana nowa szansa!, ja dalej czekam na @ dziwnie wysoką temp dalej mam, mam nadzieje ze nie bedzie tego przeciagac i tez @ szybko przyjdzie


    Natalia trzymam kciuki :)

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Dzieki Jagna, zrobilam badania we Wtorek, Panie z labolatorium patrzyły na mnie dziwnie jak im powiedziałam co chce zrobic, nawet stiwerdziły że pierwsze słyszzą o takich badaniach( nie ma to jak wykfalifikowany personel:) no i zobaczymy cena kolosalna 650 zl no ale wole wiedziec ze jest OK.
    Nowy cykl Kochana nowa szansa!, ja dalej czekam na @ dziwnie wysoką temp dalej mam, mam nadzieje ze nie bedzie tego przeciagac i tez @ szybko przyjdzie


    Natalia trzymam kciuki :)

    nie czekałaś super.
    tak z ciekawosci: jakie badania zrobiłaś?

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Dobrze robic w diagnostyce,punkty w róznych miejscach Polski a wynik odczytasz na necie.Przy okazji mozesz sobie po tym badaniu wyrobic karte stalego klienta i masz na nià 5%zniźki na kolejne badania.Ponadto czesto mają w promocji rózne pakiety badan nawet o 70%taniej,ja tak ostatnio zrobilam witD plus kilka innych badan
    Dzięki kochana za info.

    c5c9c0e3f3.png
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta, ja jestem z tych co sa w goracej wodzie kąpani:) i wola sprawdzac wszystko od razu, wiec dziekuje za podpowiedź. Zrobiłam to co pisałaś:
    detekcja mutacji leiden w genie proakceleryny - czynnik V,
    detekcja mutacji w genie MTHFR
    detekcja mutacji G20210A w genie protrombiny - czynnik II i hemocysteine.

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak -faktycznie w goracej wodzie, myslałam, że skonsultujesz to ze swoim lekarzem. 650 zł -Drogo wyszło. myslałam że cos jeszcze dołożyłaś , że taka cena.
    homocysteina pewnie bedzie juz jutro, za to na resztę 2 albo 3 tygodnie czekania zależy od lab.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    Natalia - piękne pęcherzyki, endo rewelacyjne. wczesna owulka u ciebie, fajnie (wiecej szans w roku). zycze owocnych staran!!!

    Jagna - a wiec i do ciebie franca zawitała. przykro mi.
    Idziemy łeb w łeb, bo ja też 5 cykli stymulowanych mam za sobą.
    Szósty bedzie nasz!
    Może byc że gin zacznie cos jeszcze szukac. HSG masz za sobą? A test po stosunku?
    Nie robilam jeszcze hsg bo lekarz na razie nie chce zadnych inwazyjnych badan robic gdyz ciàza byla.Z pewnoscià dojdzie do tego kiedy bedziemy blizej in vitro bo to wymagane.

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    Kasiak -faktycznie w goracej wodzie, myslałam, że skonsultujesz to ze swoim lekarzem. 650 zł -Drogo wyszło. myslałam że cos jeszcze dołożyłaś , że taka cena.
    homocysteina pewnie bedzie juz jutro, za to na resztę 2 albo 3 tygodnie czekania zależy od lab.
    Ja w diagnostyce mthfr i leyden mialam po tygodniu choc pisalo na info ze po 14 dniach roboczych

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta kiedy wizyta?

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Nie robilam jeszcze hsg bo lekarz na razie nie chce zadnych inwazyjnych badan robic gdyz ciàza byla.Z pewnoscià dojdzie do tego kiedy bedziemy blizej in vitro bo to wymagane.

    bierzesz pod uwagę in vitro?
    a test po stosunku macie? wymaz około 8 godzin po , żeby sprawdzić czy plemniki mają się u ciebie dobrze.

    ja na wizytę idę dopiero 11 dc.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wizytuje w 3dc bo nie wiem czy dalej stymulacja...pewnie ten cykl tak,dowiem sie co dalej..
    Bierzemy pod uwage in vitro,nawet gdyby trzeba bylo adoptowac komórke albo plemniki.Jestesmy za kazdà mozliwoscią.

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ