X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Dzięki dziewczyny. Ja wcześniej też miałam zarówno igm jak i igg ujemne...
    W pon mam hepatologa i wtedy też mam iść do lekarza chorób zakaźnych. Na razie z tym drugim kontaktowalam się telefonicznie.


    Mam dziecko zlobkowe... zagadka rozwiązana...
    Do własnego dziecka raczej nie będę wprowadzać zakazu zbliżania się ;)
    A co do mycia rak, to u nas się tego bardzo przestrzega, jednak wiadomo - w zlobku nie myją co chwilę a tam dzieci masa, jedno obslini zabawkę, drugi wezmie ja do buzi...
    Lepiej złapać przez ciąża. Będziesz miała przeciwciała a ja bede się telepać przez 9 mies ze złapie jeśli zajdę w ciąże oczywiscie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę tak się podjarałam tą wizytą i ilością ciałek żółtych że jak się okaże 1.04 ze beta ujemna to będzie mi mega przykro...niepotrzebnie się chyba nakręcam co? Miałyście też tyle ciałek żółtych bo mój lekarz to jak zrobił usg to był w skowronkach ze tak słabe leki a taki efekt (no fakt gonadotropiny to nie są). A on jest strasznie zaangażowany w swoją pracę przezywa wszystko bardzo mocno.

  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 24 marca 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka_86 wrote:
    Kurczę tak się podjarałam tą wizytą i ilością ciałek żółtych że jak się okaże 1.04 ze beta ujemna to będzie mi mega przykro...niepotrzebnie się chyba nakręcam co? Miałyście też tyle ciałek żółtych bo mój lekarz to jak zrobił usg to był w skowronkach ze tak słabe leki a taki efekt (no fakt gonadotropiny to nie są). A on jest strasznie zaangażowany w swoją pracę przezywa wszystko bardzo mocno.

    Dootka, ja miałam 2 sztuki, co dla mnie też jest super, bo zwykle przy cyklach stymulowanych albo było jedno, albo robiła się torbiel i nie było wcale ;)
    Dobrze, że masz takiego lekarza. Lepiej jak się przejmuje za bardzo niż nie przejmuje się wcale ;)

    Nie dziwię Ci się wcale że masz nadzieje, ja też jeszcze mam. Chociaż u mnie lekkie rozczarowanie dzisiaj- zrobiłam test i byłam nastawiona hura optymistycznie, a okazało się, że kreska praktycznie taka sama jak wczoraj. Nie wiem, czy wciaż pregnyl powoduje że ona wyłazi. Ale ja ciągle wierzę ;), temperatura cały czas wysoka, poza tym u mnie zwykle przed @ pojawia się śluz R, a teraz jeszcze nic nie widać ;). Będę miała przymusową przerwę w testowaniu- dzis wyjeżdzam i wracam w niedziele wieczorem, wiec test dopiero w poniedziałek. Co prawda w sobote biore ostatni duphaston, ale lekarz powiedział że nawet jak jest ciąża, to nic się nie stanie jak przez jeden dzien nie wezmę. Miałam nie brać termometra, ale kusi mnie żeby sprawdzać jak sprawy się mają ;)

    Dootka, przestroga dla Ciebie- nie testuj wcześniej niż 14 dni po zastrzyku ;)

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali wrote:
    Dootka, ja miałam 2 sztuki, co dla mnie też jest super, bo zwykle przy cyklach stymulowanych albo było jedno, albo robiła się torbiel i nie było wcale ;)
    Dobrze, że masz takiego lekarza. Lepiej jak się przejmuje za bardzo niż nie przejmuje się wcale ;)

    Nie dziwię Ci się wcale że masz nadzieje, ja też jeszcze mam. Chociaż u mnie lekkie rozczarowanie dzisiaj- zrobiłam test i byłam nastawiona hura optymistycznie, a okazało się, że kreska praktycznie taka sama jak wczoraj. Nie wiem, czy wciaż pregnyl powoduje że ona wyłazi. Ale ja ciągle wierzę ;), temperatura cały czas wysoka, poza tym u mnie zwykle przed @ pojawia się śluz R, a teraz jeszcze nic nie widać ;). Będę miała przymusową przerwę w testowaniu- dzis wyjeżdzam i wracam w niedziele wieczorem, wiec test dopiero w poniedziałek. Co prawda w sobote biore ostatni duphaston, ale lekarz powiedział że nawet jak jest ciąża, to nic się nie stanie jak przez jeden dzien nie wezmę. Miałam nie brać termometra, ale kusi mnie żeby sprawdzać jak sprawy się mają ;)

    Dootka, przestroga dla Ciebie- nie testuj wcześniej niż 14 dni po zastrzyku ;)
    Trzymam kciuki żeby ta kreska to nie był pregnyl. Ja od dzisiaj encorton i bede musiała zrobić z siebie idiotkę i dzwonić do kliniki żeby pielęgniarki zapytały lekarza czy jak beta ujemna to mam go odstawić...bo oczywiście zapomniałam co mówił :/ już raz dzwoniłam kiedyś z pytaniem i znowu....ach wyjdę na jakas wariatke

  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 24 marca 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka, masz prawo kontaktować się w kwestiach, które są dla Ciebie niejasne, nie martw się, myslę, że oni mają gorsze "przypadki" niż telefony z takimi pytaniami ;)
    A może poczekaj aż juz zrobisz tę bete? Może nie będzie trzeba dzwonić ;)

    A u mnie niestety chyba pregnyl, ten specyfik długo utrzymuje się u mnie, nie wiem dlaczego :). Dziś 12 dzien po pregnylu, więc myślę, że w poniedziałek, juz 15 dni po, jeśli test bedzie pozytywny, to będzie faktycznie pozytyw. Teraz tak naprawdę jak u każdej z nas,jest 50/50.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 07:09

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali wrote:
    Dootka, masz prawo kontaktować się w kwestiach, które są dla Ciebie niejasne, nie martw się, myslę, że oni mają gorsze "przypadki" niż telefony z takimi pytaniami ;)
    A może poczekaj aż juz zrobisz tę bete? Może nie będzie trzeba dzwonić ;)

    A u mnie niestety chyba pregnyl, ten specyfik długo utrzymuje się u mnie, nie wiem dlaczego :). Dziś 12 dzien po pregnylu, więc myślę, że w poniedziałek, juz 15 dni po, jeśli test bedzie pozytywny, to będzie faktycznie pozytyw. Teraz tak naprawdę jak u każdej z nas,jest 50/50.
    Niby mam prawo ale ostatnio niezbyt mile te panie były wiec teraz to już mnie chyba wpisza na listę "tej pani nie obsługujemy" ;) ja mam testować 15 dni po ovitrelle

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma mia wszystko naraz ;o masakra. Ja też miałam i cytomegalie i przechodziłam mononukleoze, ale to wszystko przed staraniami o pierwsze. Ale może to i lepiej że wszystko na raz. Musisz teraz się podleczyć i później do dzieła, a tak to by może się ciągnęło jedno za drugim.

    Dootka następnym razem włącz dyktafon ;) Dzwoń sie nie przejmuj, przecież sama nie zdecydujesz.

    Ja dziś dziołchy ide na podglądanie, ciekawe jak tam Aromek zadzialał.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:

    Ja dziś dziołchy ide na podglądanie, ciekawe jak tam Aromek zadzialał.
    Daj znać po podglądzie !!! Ja mam za tydzień

    MalPog lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasna sprawa :)

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, powodzenia!

    Ja znikam na weekend ale zajrzę potem żeby przeczytać ;)
    Mnóóóóstwa pecherzyków Ci życzę ;)

    Asia87 lubi tę wiadomość

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoniłam do kliniki. O dziwo bardzo mila pielęgniarka i już wiem ze mam odstawić jeśli beta ujemna.

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 24 marca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje pecherzyk 26mm Endo ładne 11mm. Pregnyl podany i teraz starania przez 3 dni.
    Testujemy 8 kwietnia

    wombi, Dootka_86, Flowwer, Zuza2323, Natalia01, Mama-Ali lubią tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 super wiadomości:) trzymam kciuki za udane starania. Ja właśnie jem ananasa bo się na innym wątku naczytałam ze dobry na zagnieżdżanie a ja jestem 5dpo ;)

    Flowwer, Natalia01 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 marca 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 teraz brać się za przytulania ♡♡
    Ja właśnie ostatnią dawkę letrizolu zjadłam i za tydz podgląd.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba będzie szkoda testowac w ogóle...tak się wczoraj pożarłam z mężem i zdenerwowałam ze dostałam mega skurczy brzucha...wiec pewnie zaszkodziło jeśli coś było na rzeczy (5dpo)....bosko...

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka zdazyliscie się jeszcze poklocic eh :/ faceci...

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Dootka zdazyliscie się jeszcze poklocic eh :/ faceci...
    Piwo i koledzy sa najważniejsi...co tam żona....tylko po co ja się szprycuje tym encortonem i reszta jak on potrafi to wszystko spieprzyc w jeden wieczór...
    Teraz siedzę i się martwię ze ominęła mnie przez jego głupotę duza szansa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 09:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka_86 wrote:
    Piwo i koledzy sa najważniejsi...co tam żona....tylko po co ja się szprycuje tym encortonem i reszta jak on potrafi to wszystko spieprzyc w jeden wieczór...
    Teraz siedzę i się martwię ze ominęła mnie przez jego głupotę duza szansa...
    Dootko , nie Ty jedna. Ja mam takie jazdy praktycznie co cykl. Takiego wkurwa wtedy mam, nic tylko ubić dziada!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    Dootko , nie Ty jedna. Ja mam takie jazdy praktycznie co cykl. Takiego wkurwa wtedy mam, nic tylko ubić dziada!
    Tylko czemu akurat po owulacji...wtedy jak ja się ze soba obchodzę jak z jajem nie dzwigam, nawet z kąpieli zrezygnowałam tylko prysznic...a on jednym wieczorem to wszystko schrzanil

  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2091 1251

    Wysłany: 25 marca 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka_86 wrote:
    Lepiej złapać przez ciąża. Będziesz miała przeciwciała a ja bede się telepać przez 9 mies ze złapie jeśli zajdę w ciąże oczywiscie
    Nie do końca. Niestety jest to wirus, który może się później ponownie aktywować :/
    Ale fakt faktem,ze dla płodu najgrozniejsze jest pierwsze zarazenie u matki

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm, 12+5 tc CRL 71mm, 16+5 tc 198 g, 19+5 tc 370g, 20+6 tc 489g 24+6 810g
    27+5 1213g 💗
‹‹ 339 340 341 342 343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ