X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 31 marca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    Witajcie:-)
    Ja po rannym monicie. Cykl naturalny po lamecie: 10dc 2 pęcherzyki ok 14-15mm, endo 6 mm.

    Kolejny monit w poniedziałek. A iui albo wtorek albo środa.
    Kurcze sądziłam ze jak na ten dzień cyklu i endo i jajka będą większe. Choć w sumie mamy jeszcze parę dni do iui.

    Gin powiedział ze przy cyklach 28dni owi możemy spodziewać się od 12 do 14dc
    Alisa!!!!!Kciuki!!!! :)
    Musi się udać ;)

    Alisa lubi tę wiadomość

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 31 marca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    U nas inna sytuacja. Kilka dni temu dowiedziałam się, że najprawdopodobniej na 1,5-2lata będę musiala odpuścić starania... we wt będę miała pewną informację, bo wówczas mam spotkanie z chirurgiem.
    Próbuję te uczucie tłumić, schowac głęboko, ale jest mi smutno. Wiem, że nie ma innego wyjścia, tak trzeba żeby później maluch mógł się zdrowo rozwijać, ale... jest mi zwyczajnie smutno, że koś ma "ot tak", z pacem w dupie za przeproszeniem, a ja mam ciągle pod górkę i marzenie o rodzeństwie dla synka prędko się nie spełni.
    Mojemu mężowi też jest przykro.[/QUOTE]

    Przykro mi, ale jak piszesz, lepiej, żeby maluch rozwijał się w zdrowym ciele.

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 31 marca 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka_86 wrote:
    Ja sikacz ujemny temp troche spadla wiec jutro beta dla zasady zrobiona będzie...nie rozumiem czemu przy trzech ciałkach żółtych się nie udało...boje się ze moje jajowody nie dają rady przez endometrioze i ze bez ivf nic z tego...laparoskopii mi nie zrobią przez niskie amh...

    Kochana, moje amh o wiele nizsze...a w ciaże zaszłam w zeszłym roku w lato- niestety puste jajo było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2017, 14:28

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    Dootka ja mam takie AMH jak Ty. Ale nie uważam by było niskie jak na moje 38 lat. Zresztą mój gin twierdzi ze AMH ładne.
    Pewnie ze mogłoby być wyższe, ale trzeba się cieszyć tym co jest:-)
    Ja mam 30 lat a nie 38 wiec to duza różnica. Jakby zoperowali mówił ze spadnie do 0.8 bo ja mam cały jajnik w torbielach endo wiec by go usuneli

  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 31 marca 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam własnie wyniki.
    Wyglada na to, że wszystko jest w normie.
    Robiłam sobie homocysteine, tsh, ft3, ft4, cała morfologię, witamine b12, kwas foliowy ( tu jeszcze czekam) i prolaktynę.

    No i bądź tu mądry człowieku- dlaczego od prawie 2 lat nie mogę spłodzić dziedzica skoro wyniki zawsze są dobre?
    U męża szału nie ma, ale wyniki były w miarę ok.

    Ja już nie wiem- może ja źle robię to dziecko czy jak? :)

    W każdym razie mam nadzieję że w poniedziałek immunolog powie mi coś wiecej, a w środę już pierwszy monit jajek. Od jutra lametta, więc trzymajcie kciuki za jajka :)

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 31 marca 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali wrote:
    Odebrałam własnie wyniki.
    Wyglada na to, że wszystko jest w normie.
    Robiłam sobie homocysteine, tsh, ft3, ft4, cała morfologię, witamine b12, kwas foliowy ( tu jeszcze czekam) i prolaktynę.

    No i bądź tu mądry człowieku- dlaczego od prawie 2 lat nie mogę spłodzić dziedzica skoro wyniki zawsze są dobre?
    U męża szału nie ma, ale wyniki były w miarę ok.

    Ja już nie wiem- może ja źle robię to dziecko czy jak? :)

    W każdym razie mam nadzieję że w poniedziałek immunolog powie mi coś wiecej, a w środę już pierwszy monit jajek. Od jutra lametta, więc trzymajcie kciuki za jajka :)
    Trzymam kciuki ja mam to samo wszystkonok a od 11 lat brak ciąży.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 31 marca 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja własnie po monitoringu rano
    E2 267 pg/ml
    LH 7,17 mIU/ml
    Endometrium 11 mm
    Jajko 20mm
    I pierwszy raz bede mieć stymulowany cykl bez prygnalu we wtorek kolejne usg bo do 3 dni ma być ovu.
    Pierwszy raz mam taki estradiol zawsze wynosił ok 105 ;)

    Mama-Ali, efta, Natalia01 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja gadałam z mężem o ivf i wygląda na to że nie ma szans żeby się zgodził...zostaje mi faszerowanie się clo i lametta i liczenie na cud...

  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 31 marca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka, a dlaczego nie chce?

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 31 marca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja własnie po monitoringu rano
    E2 267 pg/ml
    LH 7,17 mIU/ml
    Endometrium 11 mm
    Jajko 20mm
    I pierwszy raz bede mieć stymulowany cykl bez prygnalu we wtorek kolejne usg bo do 3 dni ma być ovu.
    Pierwszy raz mam taki estradiol zawsze wynosił ok 105 ;)

    estradiol jak na jeden pęcherzyk faktycznie piekny.
    ale piku lh to jeszcze nie miałaś. ciekawe kiedy bedzie owu bez zastrzyku. wątpie żeby we wtorek było juz po owu. bedziesz badała jeszcze raz lh lub robiła testy owu?

    Flowwer lubi tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali wrote:
    Dootka, a dlaczego nie chce?
    Bo mu się to nie podoba. I on chciał drugie dziecko normalnie, a nie taki cyrk i dziecko z probówki - tak to dokładnie powiedział

  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 31 marca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka_86 wrote:
    Bo mu się to nie podoba. I on chciał drugie dziecko normalnie, a nie taki cyrk i dziecko z probówki - tak to dokładnie powiedział

    To może warto mu uświadomić że brak drugiego dziecka to prawdopodobnie słabe plemniki. No chyba że on faktycznie nie chce. Wiem, że to zabrzmi źle, ale może warto pomyśleć czy chcesz mieć o drugie dziecko?

    Ostatnio czytałam artykuł że szczęście w małżeństwie jest odwrotnie proporcjonalne do ilości posiadanych dzieci ;)

    Powiem Wam, ze ja czasem jak patrze na inne rodziny to cenię sobie to, że mamy tylko jedną córę. Teraz przyjechał w odwiedziny moj tata, zajmuje się małą cały dzien, jutro mamy czas żeby iść do kina, na kolacje, na spacer- SAMI. Przy dwójce już nie jest tak łatwo.

    Ja bardzo dbam o to, żebyśmy mieli czas tylko dla siebie, bez dziecka. Przy tych całych staraniach chyba trochę o tym zapominamy, ale o związek trzeba ciągle dbać, bo inaczej jaki sens w posiadaniu dzieciaków skoro związek ma się rozwalić...

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 31 marca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Trzymam kciuki ja mam to samo wszystkonok a od 11 lat brak ciąży.
    11 lat...? To chyba jesteś rekordzistką.
    Trzymam kciuki żebyś w końcu zakończyła to odliczanie.

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali wrote:
    To może warto mu uświadomić że brak drugiego dziecka to prawdopodobnie słabe plemniki. No chyba że on faktycznie nie chce. Wiem, że to zabrzmi źle, ale może warto pomyśleć czy chcesz mieć o drugie dziecko?

    Ostatnio czytałam artykuł że szczęście w małżeństwie jest odwrotnie proporcjonalne do ilości posiadanych dzieci ;)

    Powiem Wam, ze ja czasem jak patrze na inne rodziny to cenię sobie to, że mamy tylko jedną córę. Teraz przyjechał w odwiedziny moj tata, zajmuje się małą cały dzien, jutro mamy czas żeby iść do kina, na kolacje, na spacer- SAMI. Przy dwójce już nie jest tak łatwo.

    Ja bardzo dbam o to, żebyśmy mieli czas tylko dla siebie, bez dziecka. Przy tych całych staraniach chyba trochę o tym zapominamy, ale o związek trzeba ciągle dbać, bo inaczej jaki sens w posiadaniu dzieciaków skoro związek ma się rozwalić...
    Lekarz mu na naszej wspólnej wizycie powiedział ze nie u niego jest problem tylko ze mną. Wiec to nie słabe plemniki...jak ja tak mowie to tylko krzyczy i się powołuje na lekarza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratujcie jestem końcówka cyklu dziś robię bete- wyjdzie ujemna już wiem. Ale od wczoraj mnie strasznie swędzi i piecze w intymnym miejscu. Zero upławów ale dotknąć się nie mogę...odstawilam luteine dopochwowa biorę pod język ale boje się ze to jakaś infekcja. I nie wiem co teraz czy brać od 3dc clo i lamette czy kwiecień odpuścić bo przecież do ginekologa pójdę dopiero po okresie czyli kolo 7dc...Kurde boje sie ze mi zabroni starań...

  • ..::Butterfly::.. Autorytet
    Postów: 694 709

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny . Chciałabym do Was dołączyć. Również jestem stymulowana letrozolem. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę a w środę idę na monitoring. U mnie głównym problemem jest endometrioza 3-go stopnia i niestety LUF. I ten pieprz*** luf nie daje za wygrana. Endometriozę mam usunięta , a jajowody drożne. Męża wyniki bardzo dobre. Dajemy sobie jeszcze 3 cykle, jeśli nie będą dalej pękać decydujemy się na ivf. Niestety ovitrellle itp zastrzyki na mojego LUFa nie działają :( . Mam jeszcze pytanie , czy któraś z Was ma plamienia po letrozolu ? Bo ja drugi cykl z letrozolem i plamie.

    Endometrioza 4 stopień
    Naturalsik
    dqprj48ads9ey279.png
    qdkk3e5ewur6ild8.png
    05.10.17 FET(blastocysta 1BC)i mamy to! Cudzie trwaj!<3
    15.05.18 Synek jest już na świecie <3
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka , cieżko cos doradzić- nie możesz wcześniej dostać sie do lekarza?

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali wrote:
    Dootka , cieżko cos doradzić- nie możesz wcześniej dostać sie do lekarza?
    No w poniedzielel dostane okres jak dziś odstawie progesteron. Pobrałam właśnie wymaz ale wynik za tydzień. Mam plan pójść do jakiegoś ginekologa zaraz po okresie...i tak przez okres się niczym smarować nie bede...pytanie czy takir leczenie przeszkadza w staraniach...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..::Butterfly::.. wrote:
    Hej Dziewczyny . Chciałabym do Was dołączyć. Również jestem stymulowana letrozolem. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę a w środę idę na monitoring. U mnie głównym problemem jest endometrioza 3-go stopnia i niestety LUF. I ten pieprz*** luf nie daje za wygrana. Endometriozę mam usunięta , a jajowody drożne. Męża wyniki bardzo dobre. Dajemy sobie jeszcze 3 cykle, jeśli nie będą dalej pękać decydujemy się na ivf. Niestety ovitrellle itp zastrzyki na mojego LUFa nie działają :( . Mam jeszcze pytanie , czy któraś z Was ma plamienia po letrozolu ? Bo ja drugi cykl z letrozolem i plamie.
    Ja nie miałam żadnych plamien

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    estradiol jak na jeden pęcherzyk faktycznie piekny.
    ale piku lh to jeszcze nie miałaś. ciekawe kiedy bedzie owu bez zastrzyku. wątpie żeby we wtorek było juz po owu. bedziesz badała jeszcze raz lh lub robiła testy owu?
    Kupiłam w aptece testy i od dzisiaj będę testować. Pójdę jeszczw raz w poniedziałek na badanie

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 348 349 350 351 352 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ