X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Amarylis Przyjaciółka
    Postów: 78 74

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wszystkie rady Dziewczyny! mam jeszcze jedno pytanie-czy w trakcie brania letrozolu czujecie jakieś kłucie jajników? np w mommencie brania tabletek lub tuz po? czy czujecie ten wzrost pecherzyków?

    f2w3krntoe238by8.png
    381e78656e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amarylis wrote:
    Dzięki za wszystkie rady Dziewczyny! mam jeszcze jedno pytanie-czy w trakcie brania letrozolu czujecie jakieś kłucie jajników? np w mommencie brania tabletek lub tuz po? czy czujecie ten wzrost pecherzyków?
    ja troche czułam ale słabo. Przed sama owulacja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do starań. :-) po torbieli zielone światło. Czekam na @ i dzialamy

    Moni lubi tę wiadomość

  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my odpoczywamy, ogólnie zaczęłam zastanawiać się nad in vitro, tylko jeszcze małżowi o tym nie powiedziałam. Zresztą nikgy na ten temat nie rozmawialiśmy bo myśleliśmy że uda nam sięnaturalnie...

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni wrote:
    A my odpoczywamy, ogólnie zaczęłam zastanawiać się nad in vitro, tylko jeszcze małżowi o tym nie powiedziałam. Zresztą nikgy na ten temat nie rozmawialiśmy bo myśleliśmy że uda nam sięnaturalnie...
    Mi gin powiedziała że jeśli kolejna torbiel się pojawi to kwalifikuje mnie do in vitro. Bo skoro po stymulacji pojawiają się torbiele to nie ma co odwlekac starań tylko od razu przejść do tej metody. I dobrze bo ją też już nie mam siły a in vitro mi nie przeszkadza jako metoda. Jedyne co chce to wkoncu zostać matka.

  • Honda21 Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni wrote:
    A my odpoczywamy, ogólnie zaczęłam zastanawiać się nad in vitro, tylko jeszcze małżowi o tym nie powiedziałam. Zresztą nikgy na ten temat nie rozmawialiśmy bo myśleliśmy że uda nam sięnaturalnie...
    Jeśli w tym cyklu nam nie wyjdzie a jesteśmy na luzie bez "dopingów" to w lipcu idę do mojej gin i biorę dokumentacje mojego przypadku i skierowanie i witaj kliniko
    Narazie mam 13dc więc jeszcze troszkę czasu jest :)

  • Amarylis Przyjaciółka
    Postów: 78 74

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy miałyście śluz z krwią w trakcie stymulacji. ja jestem w 9 dc i mam tkai śluz jakby płodny ale dość dużo żywej krwi i nie wiem co to :(

    f2w3krntoe238by8.png
    381e78656e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy tak nie miałam. Ani przy lamettcie ani przy menopurze.

    Amarylis lubi tę wiadomość

  • Honda21 Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam przy CLO byłam przerażona ale nic poważnego sie nie działo

    Amarylis lubi tę wiadomość

  • Amarylis Przyjaciółka
    Postów: 78 74

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi Dziewczyny. W 11 dc cyklu byłam na monitoringu i lekarka mnie uspokoiła,że tak może być przy zmianach hormonalnych jakie wywołuje femara,że jest lekkie krwawienie, NIBY stwierdziła,że nic się złego nie dzieje. Miałam pęcheryk 14 mm około czwartku prewidziała owulację. Wystąpiła ona jednak wczęśniej- na czwartkowym monitoringu było już po owulacji także zobaczymy co będzie. Pozdrowienia!

    f2w3krntoe238by8.png
    381e78656e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ją wczoraj miałam monitoring. W 9dc miałam pęcherzyk 10mm także we wt monitoring kolejny i ciekawe kiedy decyzją o iui. :-)

  • Honda21 Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 6 lipca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów nic nie wyszło I tak jak co miesiąc @za rogiem sie czaji
    Jestem zalamana :-( :'(

  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 6 lipca 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja miałam stymulację letrozolem (Apo-Letro) 5 tabletek od 4 do 8dc. I martwi mnie moje endometrium, które miało po owulacji 8,5mm :( Mimo migdalów i czerwonego wina....W następnym cyklu mam mieć stymulację 2 tabletkami letrozolu przez 5 dni i juz się boje, jak będzie wyglądalo moje endometrium. Macie jakieś rady na to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    godaweri wrote:
    Hej dziewczyny ja miałam stymulację letrozolem (Apo-Letro) 5 tabletek od 4 do 8dc. I martwi mnie moje endometrium, które miało po owulacji 8,5mm :( Mimo migdalów i czerwonego wina....W następnym cyklu mam mieć stymulację 2 tabletkami letrozolu przez 5 dni i juz się boje, jak będzie wyglądalo moje endometrium. Macie jakieś rady na to?
    niech lekarz lek doda na endometrium: estoferm.

    godaweri lubi tę wiadomość

  • Honda21 Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 9 lipca 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu nic więc czekam aż @sie skończy i wizyta u mojej gin skierowanie i klinika
    Mam nadzieję ze wkońcu sie uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś monitoring. W 13dc pęcherzyk miał 14mm. Ciekawe ile ma teraz. Iui w pt lub sobote

    Honda21 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honda21 wrote:
    I znowu nic więc czekam aż @sie skończy i wizyta u mojej gin skierowanie i klinika
    Mam nadzieję ze wkońcu sie uda
    Może i lepiej że już do kliniki pojedziesz. Ja leczenia się w klinice od stycznia i widzę efekty. Wcześniej brak owu. Teraz owu mam. Przez ta torbiel miałam 2 miesiące przerwy od starań ale teraz wkoncu się doczekałam. W klinice jeśli coś nie pomaga,to przechodzisz do kolejnych etapów żeby jak najszybciej wyszło. Także nie martw się i głowa do góry. Bo wszystko dobrze się skończy:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 15dc mam pęcherzyki 14 i 16mm. W sobotę kolejny monitoring. Iui w sobotę? Hm nie wiem.może się okazać że w niedzielę.

  • Honda21 Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 10 lipca 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Może i lepiej że już do kliniki pojedziesz. Ja leczenia się w klinice od stycznia i widzę efekty. Wcześniej brak owu. Teraz owu mam. Przez ta torbiel miałam 2 miesiące przerwy od starań ale teraz wkoncu się doczekałam. W klinice jeśli coś nie pomaga,to przechodzisz do kolejnych etapów żeby jak najszybciej wyszło. Także nie martw się i głowa do góry. Bo wszystko dobrze się skończy:-)
    Ja juz pod In Vitro sie szykuje troszkę sie boję ale muszę dac radę :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honda21 wrote:
    Ja juz pod In Vitro sie szykuje troszkę sie boję ale muszę dac radę :-D
    Nie martw się .do celu już blisko. Ja dziś jadę na usg żeby sprawdzić pęcherzyki. I decyzją o iui dziś lub jutro. Mam nadzieję że się doczekać iui i będę odpocząć do testowania.:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2015, 07:06

    Honda21 lubi tę wiadomość

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ