X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Honda21 Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 11 lipca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzyma kciuki :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie kicha. Iui nie będzie bo pęcherzyk nie dorósł i teraz biorę już luteine i w następnym cyklu będę brać lametta i zastrzyki bo taki zestaw leków powoduje że mam 2 pęcherzyki które dorastają do odpowiednich rozmiarów. U mnie niestety problem z receptorami na jajnikach. Mam dobra rezerwę a FSH wysokie. Czyli to tak że receptory nie wykrywają tych pęcherzyków i same nie chcą rosnąć. Bez leków nie mam owu. W tym cyklu miałam tylko zastrzyki menopurze 75j bo poprzednio zmagalam się z torbiela, dlatego gin chciała działać ostrożnie. Ale mam nadzieję że następny cykl będzie już lepszy i zakończy się iui.

    Honda21 lubi tę wiadomość

  • daaaisy1989 Koleżanka
    Postów: 68 13

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jestem tu nowa:) moge sie do was dołączyc?? Moze kilka słow o mnie mam 26 lat od zawsze mialam problem z @. od kilku miesiecy chodze do angeliusa:) po odstawieniu tabletek mialam piekana owulacje ( dwa pecherzyki) niestety ciąży nie bylo:( nastepnie dwa cykle clo+pregnyl+duphaston ale moj organizm slabo na niego reagowal i teraz Pani doktor przepisala mi apo-letro i zastanawiam sie czy na ktoras z was ten lek zadzialal?

    Honda21, Amarylis lubią tę wiadomość

  • Amarylis Przyjaciółka
    Postów: 78 74

    Wysłany: 16 lipca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okazało się,że był w tym cyklu pęcherzyk (to mój 1szy cykl z letrozozlem),ale nie wiadomo kiedy miałam owulacje- w pon 29.06 miałam 15mm pęcherzyka a wczwartek było już po. Porbowalismy w srode i czwartek. Okres powinnam dostać już wczoraj,ale narazie nie ma tyle,że po 1 test wyszeł negatywny a o 2 od wielu cykli spoznia mi się okres. Co najgrosze w tym cyklu nie dała mi luteiny a jak jej nie biore otrafie nie dostawac okresu tygodniami, takze nie wiem co robić.. chyba zrobie hcg jeśli bedzię neg to poczekam cierliwie na okres a jak nie przyjdzie jeszcze z 2 tyg to wezmę luteine na wlasna reke..

    f2w3krntoe238by8.png
    381e78656e.png
  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 30 lipca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Dołączam do grona stymulowanych letrozolem, u mnie jest to lametta. To mój pierwszy cykl z nią, a rezultaty: w 11dc pęcherzyk 19 mm, w 12dc ovitrelle, 14dc ciałko żółte, endo 11mm, luteina 100 i czekanie.. Beta 14 dni po zastrzyku.
    Wcześniej 6 cykli z clo, owulka była ale efektów brak, 1 cykl z gonadotropiną Menopur i bardzo słaba reakcja.

    Amarylis to dziwne, że nie dostałaś luteiny, ja też bez niej nie mam @.

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • daaaisy1989 Koleżanka
    Postów: 68 13

    Wysłany: 31 lipca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Cię czarnulko;) widzę ze teraz nie tylko ja czekam na pozytywny test;) juz się nie mogę doczekać 6 sierpnia; ) daj znać czy są II krechy;*

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 31 lipca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 10 sierpnia idę na betę, więc wynik dzień później :) testów z moczu lekarze nie kazali mi robić bo mogą być fałszywie ujemne. Ale jak już kiedyś wyjdzie mi ciąża z bety to na pewno zrobię też test z moczu żeby zobaczyć jak wyglądają te II kreseczki :) Daaaisy trzymam kciuki!! :)

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu nowa, widzę że nie tylko ja jestem stymulowana letrozolem:) Mam 26 lat i od 6 miesięcy staramy się o dziecko. Bez leków nie mam owulacji a clo na mnie nie działa, dlatego od 2 miesięcy biorę letrozol, w zeszłym miesiącu pojawiła się torbiel krwotoczna, teraz w 13 dc okazało się że pęcherzyk już pękł, prawdopodobnie w 11 dc, i powstało ciałko żółte, teraz jem duphaston i zobaczymy co dalej. Bardzo się boję ponownego rozczarowania. Pocieszeniem jest to że po przeczytaniu tego forum widzę że nie jestem sama :)

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Monikę :) Grono "letrozolek" się powiększa i bardzo dobrze nie jesteśmy same, ja na początku myślałam że jestem jedyna z tymi tabletkami ;) Poza tym widzę, że jesteśmy młode :) ja mam 24 lata. To ogromna zaleta naszej sytuacji.

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula z moich obliczeń wynika że w tym samym czasie będziemy testować :) jak się nie uda to mojego męża czeka badanie nasienia w angeliusie. To czekanie jest najgorsze, ale wierzę że kiedyś każdej z nas uda się :)

  • Honda21 Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kolejny cykl nic nie przyniósł
    Więc 13sierpnia będziemy juz w klinice
    Zobaczymy co tam powie lekarz
    Dziewczyny trzymam kciuki za was :-)

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to fajnie ;) mój już przeszedł badania, wszystko w normie. U mnie to nieszczęsne PCO. Też wierzę, że kiedyś wszystkie się doczekamy, jedne szybciej, drugie później, tylko trzeba wierzyć...

    Honda21 lubi tę wiadomość

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Honda, wyczytałam we wcześniejszych postach, że planujesz Gyncentrum, też tam jeżdzę tyle że do Częstochowy. Jak na razie bez iui. A Ty gdzie miałaś robione iui?

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podejrzenie pco, dopiero po letrozolou coś się ruszyło, a w tym cyklu jak poszłam na usg w 13 dc to się okazało że jest już po i Pan doktor zobaczył tylko ciałko żółto, starania były w 9, 11 (w tym dniu test owulacyjny wyszedł pozytywny) i 12 dc, ale coś czuje że w tym cyklu się nam nie udało więc trzeba będzie zrobić te nieszczęsne badania nasienia.

  • daaaisy1989 Koleżanka
    Postów: 68 13

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę ze nie tylko letrozol nas łączy ale pco i z Monika łączy nas jeszcze angelius;) u mnie to 4 cykl staram tyle ze pierwszy po tabletkach miałam naturalna owulacje potem dwa na clo ale niestety na mnie nie działał i teraz ten letrozol.

  • Honda21 Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czar-nula wrote:
    Przykro mi Honda, wyczytałam we wcześniejszych postach, że planujesz Gyncentrum, też tam jeżdzę tyle że do Częstochowy. Jak na razie bez iui. A Ty gdzie miałaś robione iui?
    W Przyszowicach ale niestety nie udane a do młodych juz nie należę więc nie ma na co czekać
    Cala sie jestem zestresowana ale sie nie poddaje

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daaaisy1989 my staramy się pół roku z tym że dopiero w tym cyklu wszystko przebiegło tak jak powinno, w zeszłym miesiącu miałam podany pregnyl ale po nim powstała torbiel krwotoczna. Jak zaczynaliśmy starania to wydawało się mi że to nic trudnego zajść w ciąże a tu cały czas coś nowego się pojawia, jak nie torbiel to mi hormony szaleją i tak cały czas. Teraz czekam do przyszłego tygodnia ale coś czuje że się nie udało... płakać się chce...

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honda21 wrote:
    W Przyszowicach ale niestety nie udane a do młodych juz nie należę więc nie ma na co czekać
    Cala sie jestem zestresowana ale sie nie poddaje

    Ja też cały czas sobie powtarzam żeby się nie poddawać, przecież kiedyś musi się udać

  • daaaisy1989 Koleżanka
    Postów: 68 13

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy być dobrej mysli;) musi się nam udac. Ja od początku wiedziałam że będę miała problem z zajściem gdyż zawsze miałam problem@ potrafiło jej nie być po pół roku a lekarze dawali mi tylko anty.dopiero jak zdecydowaliśmy się z mężem na maluszka to padło na klinikę.

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daaaisy1989 wrote:
    Musimy być dobrej mysli;) musi się nam udac. Ja od początku wiedziałam że będę miała problem z zajściem gdyż zawsze miałam problem@ potrafiło jej nie być po pół roku a lekarze dawali mi tylko anty.dopiero jak zdecydowaliśmy się z mężem na maluszka to padło na klinikę.

    Tak bez żadnych wątpliwości jesteśmy w dobrych rękach, nie wiem do jakiego lekarza chodzisz ale ja swojego nie zamieniłabym na innego. Pisałaś że 6.08 testujesz a masz jakieś objawy, wiem że to za wcześnie, ale może przeczuwasz że to może być Ten cykl?

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ