X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy zrób jeszcze betę, będziesz miała pewność. Z tego co się orientuję to można być stymulowanym przez max 6 cykli jednym lekiem, dalsza stymulacja nie ma wtedy sensu. A po krótkiej przerwie dalsza stymulacja z nowymi lekami. Ja miałam 6 cykli z clo, przerwa 2 miesiące bo była torbiel krwotoczna i od nowa..z innymi lekami. Ale wtedy to już krok od iui i ew in vitro.

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp. :) zobaczymy ile przyjdzie nam czekać na dwie kreski, oby jak najkrócej :) a powiedzcie mi Dziewczyny ile dni po owulacji pojawia się ciałko żółte?

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika5 wrote:
    Dzięki za odp. :) zobaczymy ile przyjdzie nam czekać na dwie kreski, oby jak najkrócej :) a powiedzcie mi Dziewczyny ile dni po owulacji pojawia się ciałko żółte?
    Nie powiem Ci dokładnie co do minuty ;) ale pojawia się od razu, pęknięty pęcherzyk uwalnia komórkę jajową, a sam przekształca się w ciałko żółte, które produkuje progesteron i wspomaga ewentualne zapłodnione jajeczko:)

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo tak się zastanawiam, kiedy mogłam mieć owulacje, 11 dc test owulacyjny wyszedł pozytywny, a w 12 dc był już negatywny, natomiast 13 dc na usg widac było ciałko żółte. Chciałam jutro zrobić bete ale nie wiem czy nie będzie to za wcześnie - 21 dc. Czy mogę przyjąć że owulacja była w poniedziałek? wtedy czwartek byłby 10 dniem po owulacji

  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupie lamette [email protected]

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • daaaisy1989 Koleżanka
    Postów: 68 13

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie miała bym za 5 dni okres ale letrozol spowodował ze miałam wcześniej owulacje to tak za 3 dni tylko ja biorę dupka i zawsze pi odstawieniu to tak dwa dni i dostaje. To jutro pójdę na ta betę żeby mieć.
    wyniki na piatek.

    Monika to wygląda ze w 12dc miałaś owulacje.

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To test mógł jeszcze nie wykryć ewentualne ciąży, ale beta na pewno będzie już wiarygodna. Dzięki Daisy, tak właśnie obstawiałam że wtorek :) no nic na razie czekam, ale wolę nie robić sobie zbyt dużych nadziei żeby się później nie rozczarować, jesteśmy już umówienie w przyszłym tyg.na badanie nasienia i przy okazji mój lekarz też wtedy jest więc od razu podejdziemy z wynikami, oby chociaż wyniki męża były ok. A Wy robiliście już badanie nasienia?

    daaaisy1989 lubi tę wiadomość

  • daaaisy1989 Koleżanka
    Postów: 68 13

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie robiliśmy ale na przyszły czwartek się umówiłam do lekarza to zapytam się o to a jak to wygląda z terminami? Jak to wgl wygląda? Bo akurat jestem zielona jeżeli o to chodzi.

    PanaKotka lubi tę wiadomość

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko fajnie opisane jest na stronie angelius-a, na tydzień przed badaniem nie wolno się przytulać:) zero alkoholu, papierosów. Jak chodzi o terminy to nie ma problemu ja dzwoniłam wczoraj i spokojnie mogłam umówić się na przyszły piątek i godz. mogłam sobie sama wybrać. Na wyniki czeka się 3 godziny i osobiście musi je odebrać mąż. Komplet badań kosztuje 240 zł. Jak będziemy po to napisze więcej :) My staraliśmy się pół roku, w tym 2 miesiące brałam tabletki anty na wyregulowanie hormonów i na ostatniej wizycie lekarz powiedziała że jeśli w tym cyklu nam sie nie uda to trzeba męża wysłać na badania, pomimo tego że jeszcze nie wiem czy sie udało czy nie to już się umówiliśmy, bo jeżeli dostanę okres w przyszłym tyg to znowu zaczynam brać letrozol a tu przed badaniem zero z przytulanek więc nie chce zmarnować cyklu :) a mój mąż, trochę boi się tego badania bo jednak to trochę krępujące dla faceta jest, to bez problemu się zgodził :)

    daaaisy1989 lubi tę wiadomość

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika5 wrote:
    Bo tak się zastanawiam, kiedy mogłam mieć owulacje, 11 dc test owulacyjny wyszedł pozytywny, a w 12 dc był już negatywny, natomiast 13 dc na usg widac było ciałko żółte. Chciałam jutro zrobić bete ale nie wiem czy nie będzie to za wcześnie - 21 dc. Czy mogę przyjąć że owulacja była w poniedziałek? wtedy czwartek byłby 10 dniem po owulacji
    Ja bym jeszcze poczekała z tą betą, najpewniej będzie 14 dni po owulacji

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • daaaisy1989 Koleżanka
    Postów: 68 13

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba porozmawiam z mężem jak wróci z pracy i tez go zapisze;) to może przed nowymi starankami będziemy wiedzieć co i jak;)

  • daaaisy1989 Koleżanka
    Postów: 68 13

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czar-nula wrote:
    Ja bym jeszcze poczekała z tą betą, najpewniej będzie 14 dni po owulacji
    Też bym poczekała z beta do 14 dni po:)

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba posłucham Waszych rad :) a czy któraś już testowała? prowadzicie wykres owulacji, które dostępny jest na tym portalu? Zastanawiam się jak np. zaznaczyć śluz, tzn. jeżeli pojawia się od jednorazowo w ciągu dnia to mam go zaznaczyć czy nie?

    daaaisy1989 lubi tę wiadomość

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ja nie pomogę bo nie prowadzę żadnych wykresów ani innych obserwacji. Nie chce mi się w to bawić ;) co ma być to będzie

    daaaisy1989 lubi tę wiadomość

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • daaaisy1989 Koleżanka
    Postów: 68 13

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez niestety nie pomoge;( kiedyś próbowałam a potem mi się zapominalo; p niestety test się nie mylił:( zaczynam kolejny cykl a któraś z was testowala?

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( ale trzeba iść do przodu :) no ja teoretycznie dopiero we wtorek powinnam zrobić test, ale nie wiem czy wytrzymam tyle :)

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula a Ty kiedy testujesz?

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro idę na betę :)

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znać potem :) Ja czekam na okres, ale mam nadzieję, że nie przyjdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski ;) jaka dawke bierzecie? Ja w tym cyklu bralam 1 tabletke od 3 do 7 dc i nie wyhodowalam nic ponad to, co hoduje bez lametty sama, wiec teraz mam brac 2 tabl. tez od 3-7 dc i cienawa jestem czy beda chociaz dwa pecherzyki ;)

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ