X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to dobrze jeśli mu ufasz:) ja też miałam dużą torbiel 5 cm i się wchłonęła po lekach:)

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 100 % a Tobie życzę żeby Ci się udało, chociaż jednej z nas :) będę trzymać kciuki :)

    czar-nula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czar-nula wrote:
    Czytałam kiedyś na forum, że dziewczyna odstawiła luteinę zgodnie z "zaleceniem" lekarza, miała plamienia, zrobiła test i wyszły dwie kreski, ale ciąży nie udało się już uratować, @ się rozkręciła. Nie chcę nic sugerować, ale wg mnie to dziwne, że kazał Ci odstawić progesteron, nie wiedząc czy jesteś w ciąży czy nie. Jeśli się już zaczyna brać to trzeba kontyunuować min. do 3 miesiąca ciązy, a czasem nawet do końca. A jeśli chodzi o @ to też mam zawsze problem kiedy pierwszy dzień ;) ale pytałam jednego lekarza i mówił, że jak wystąpi krwawienie, czyli jak się rozkręci.
    bo w 1 trym jest niestety tak moze byc, moze miała problem z progsteronem a moze ciaza nie była prawidłowa, na takim etapie nie mozna tego stwierdzic. Na pewno jezeli ciaza byłąby prawidłowa nawet dwudniowe odstawienie luteiny by nie spowodowało poronienia.

    KMK lubi tę wiadomość

  • basiurka Ekspertka
    Postów: 205 277

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    janette wrote:
    Witam dziewczyny ja jestem stymulowana w tym cyklu lamettą i jestem również nieszczęśliwą posiadaczką PCO. Dziś 13 dpo. Staramy sie od ponad 3 lat i mamy za sobą długą historie.
    my więcej sie staralismy, cykle z clo i letrozolem za nami, później IUI i invitro i się udało. Powodzenia.

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie udało się:( czekam na @ i nowy cykl

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze, głowa do góry, wiem co czujesz, dzisiaj rano jak okres jednak przyszedł prawie się popłakałam, ale popołudniu po rozmowie z mężem jestem pełna nadziei:)damy radę i w końcu spełnią się nasze marzenia:)

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za dobre słowa:) ja się chyba za bardzo wszystkim przejmuję, jeszcze mamy na głowie umeblowanie domu i wkrótce przeprowadzkę co dodatkowo mnie bardzo stresuje

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • daaaisy1989 Koleżanka
    Postów: 68 13

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy patrzeć pozytywnie;) dobrze ze przyszły chociaż @ przynajmniej zaczyniemy nowy cykl;) ja od wczoraj biorę znów letrozol po 2 tabsy i męża zapisałam na badanie nasienia. Zobaczymy co w tym cyklu będzie.

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam od jutra po 1,5 tab. ;)) a w piątek wielki dzien, na kiedy się umowiliscie? Też robicie badania w angeliusie?

  • Honda21 Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to już jutro
    Cała się denerwuje :(

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak teraz czytam różne fora i zastanawiam się czy przypadkiem problemem który utrudnia zajście mi w ciąże jest śluz, a raczej jego bardzo mała ilość, niby w okolicach dni płodnych czuje że jest bardziej wilgotno niż zwykle, ale jednak jak na moje oko jest go zdecydowanie za mało, dodatkowo pojawia się on może na 2-3 dni i potem znika. Myślicie że tu może leżeć problem? muszę zapytać w piątek mojego ginekologa o to. W sumie na każdej wizycie pyta się czy jest śluz a ja jak głupia zawsze mówie że tak, ale teraz, kiedy w tym cyklu bardzo szczegółowo obserwowałam swoje ciało, widzę że nie do końca tak jest. Co myślicie o specjalnych żelach, które pomagają plemnikom w drodze ku spełnieniu naszych marzeń? :)

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honda21 wrote:
    Dziewczyny to już jutro
    Cała się denerwuje :(
    Nie martw się będzie dobrze :) ja też się denerwuje, w piątek mąż ma badanie nasienia i boję się jakie będą wyniki, mama nadzieję że chociaż u niego wyjdzie wszytko OK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika5 wrote:
    Tak teraz czytam różne fora i zastanawiam się czy przypadkiem problemem który utrudnia zajście mi w ciąże jest śluz, a raczej jego bardzo mała ilość, niby w okolicach dni płodnych czuje że jest bardziej wilgotno niż zwykle, ale jednak jak na moje oko jest go zdecydowanie za mało, dodatkowo pojawia się on może na 2-3 dni i potem znika. Myślicie że tu może leżeć problem? muszę zapytać w piątek mojego ginekologa o to. W sumie na każdej wizycie pyta się czy jest śluz a ja jak głupia zawsze mówie że tak, ale teraz, kiedy w tym cyklu bardzo szczegółowo obserwowałam swoje ciało, widzę że nie do końca tak jest. Co myślicie o specjalnych żelach, które pomagają plemnikom w drodze ku spełnieniu naszych marzeń? :)
    u mnie prawie w ogole sluzu nie bylo, uzywalam tego coinceve ale nie pomoglo. Teraz jest lek na sluz, a poza tym niektorym dziewczynom pomaga wiesiolek do owulacji albo siemie lniane, mi to nie pomagało.

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołek źle mi się kojarzy, bo w pierwszym cyklu jak zaczęłam go brać to zrobiła mi się torbiel, wiem że to pewnie nie miało żadnego wpływu, ale uraz został :) siemie też piłam co wieczór przez kilka miesięcy i nic. Zapytam lekarza o ten żel, zobaczymy co mi powie, bo może tu leży problem skoro wszystkie wyniki mam teraz ok, owulacja jest, może trzeba to poprawić. Ciekawa jestem czy ktoś na forum miała taki problem

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    u mnie prawie w ogole sluzu nie bylo, uzywalam tego coinceve ale nie pomoglo. Teraz jest lek na sluz, a poza tym niektorym dziewczynom pomaga wiesiolek do owulacji albo siemie lniane, mi to nie pomagało.
    piszez, że jest jakiś lek na to, znasz może jego nazwę? ja Ty sobie z tym radzisz? co mówi lekarz?

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam wiesiołka:) w tym cyklu pierwszy raz go stosowałam 2 tab dziennie i efekty na prawdę było widać i czuć aż za bardzo może;) ale przynajmniej nie musieliśmy stosować żadnych żeli intymnych. Czytałam też że najlepsze efekty daje po 3 miesiącach stosowania.

    aszka lubi tę wiadomość

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika5 wrote:
    piszez, że jest jakiś lek na to, znasz może jego nazwę? ja Ty sobie z tym radzisz? co mówi lekarz?
    to juz trzeba lekarza sie zapytac bo to nowy lek, nazwy nie pamietam, niemniej pewnie tylko gin w klinice niepłodnosci bedzie wiedział. Ja juz jestem w ciazy po letro i IUI. IUI omija sluz, wiec dla mnie to było jedyne wyjscie. Wiesiołek nie powoduje torbieli, sama miałam torbiel po clo, po stymulantach typu clo, letrozol lub jak ktos ma skłonnosci do torbieli to sie moga tworzyc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 18:37

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka dobrze wyczytałam we wcześnejszych postach, że po 1 IUI Wam się udało? :) Co dokładnie brałaś?

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czar-nula wrote:
    Aszka dobrze wyczytałam we wcześnejszych postach, że po 1 IUI Wam się udało? :) Co dokładnie brałaś?
    tak po 1. Brałam najpierw jakies 10 cykli clo, pozniej przerwa,przerwa (leczyli mnie z roznych cudaków) a nastepnie lametta -2 cykle i aromek. Na aromku po IUI sie udało. Aromek i lametta to letrozol.

  • daaaisy1989 Koleżanka
    Postów: 68 13

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na przyszły tydzień jest umówiony. Jak możesz to zdaj relacje po;) jak to mniej więcej wyglada;) tez w angeliusie robimy badania;)) może coś jest z tym sluz em ze jest go za mało i dlatego nie wychodzi:(( chociaż teraz mam o wiele więcej niż po clo;) w sumie po clo to wgl go nie było ale podobno po nim tak bywa

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ