X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • spioch2 Przyjaciółka
    Postów: 76 118

    Wysłany: 14 listopada 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja w poprzednim cyklu mialam robione HSG i oba jajowody drożne a od dziś zaczynam przygode z Aromkiem. Trochę was tu podczytuje bo jestem ciekawa efektów więc chcialam sie z Wami przywitać ;-)

    Dopóki walczysz nie jesteś przegranym <3
    Październik 2017 HSG -> oba jajowody drożne
    Luty 2017 morfologia 2% -> Czerwiec 2017 morfologia 8%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie niecałą godzinę temu wzięłam Lamettę i czuję się ok :) po Clo bolała mnie głowa i miałam napady gorąca a tutaj odpukać nic.

  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 14 listopada 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu mialam stymulacje Aromkiem, potworne bole glowy przez pierwsze dwa dni i w dodatku straszne oslabienie organizmu, naszczescie pozniej juz objawy ustepowały

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 14 listopada 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Hej dziewczyny :) od jutra zaczynam przygodę z Lamettą. Proszę o opinie i informacje jak szybko Wam się udało na tym leku :)

    Nie wiem czy Cie pocieszę, ale mi udało się zajść w ciąże po 3 latach starań i 12 cyklu z letrozolem, u mnie pomogła laparoskopia. Teraz nasze największe Szczęście skończyło 9 miesięcy :) będzie dobrze :)

    Flowwer, Esperanza Mia, spioch2 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 listopada 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch2 wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja w poprzednim cyklu mialam robione HSG i oba jajowody drożne a od dziś zaczynam przygode z Aromkiem. Trochę was tu podczytuje bo jestem ciekawa efektów więc chcialam sie z Wami przywitać ;-)
    Witaj!!

    spioch2 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 15 listopada 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka, Tobie przed ivf w posiewie wyszło jakieś dziadostwo czy w zwykłej Cytologii? Ehh dostałam wczoraj smsa od pani dr która robiła mi cytologie i posiew do zabiegu i napisała "hodowla przedłużona" i wyniki zamiast w ten piątek będą we wtorek :( cokolwiek to znaczy pewnie zabiegu mieć nie będę :( jestem załamana ;( tyle czasu czekałam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 11:11

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 15 listopada 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia01 wrote:
    Dootka, Tobie przed ivf w posiewie wyszło jakieś dziadostwo czy w zwykłej Cytologii? Ehh dostałam wczoraj smsa od pani dr która robiła mi cytologie i posiew do zabiegu i napisała "hodowla przedłużona" i wyniki zamiast w ten piątek będą we wtorek :( cokolwiek to znaczy pewnie zabiegu mieć nie będę :( jestem załamana ;( tyle czasu czekałam..

    Ja jestem nosicielem paciorkowca (GBS) jak polowa ludzi ;) Przed ivf robilam wymaz z pochwy bakteriologia i mykologia :) Nic nie przeszkadza w ivf. Teraz zeby bylo smiesznie mecze sie z grzybica od czasu transferu po encortonie, pojawia sie candida i znika...Teraz w wymazie znowu candida a gbs nie ma, a tego sie nie da pozbyc, wiec jakim cudem nie wiem ;)

    Nie martw sie, poczekaj na wynik spokojnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 15:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w posiewie wyszło jakieś dziadostwo - bakteria i candida,a w zwiazku z tym, że nie zaczęłam jeszcze stymulacji do ivf to wszystko mam przesunięte do czasu czystego posiewu :( to samo miałam przed hsg i pierwsza iui. Wiem że to potwornie wkurza, ale z drugiej strony dodatni posiew niesie za soba ryzyko komplikacji po zabiegu/ badaniu, a to będzie większy problem i na dłużej może wstrzymać starania niż ten jeden miesiąc. Ja tak sobie to musiałam tłumaczyć żeby nie oszaleć ;)

  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 15 listopada 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko do histero i laparo nie mogę mieć żadnego dziadostwa z tego co mi wiadomo.. :( a to jest mój pierwszy krok w kierunku ivf.. Jej jak nie urok to s*raczka, ale maleństwa to nie zagraża?

    Buko szkoda ze tak się to potoczyło, miejmy nadzieję że przyszły rok będzie dla nas laskawszy ;) czekałam na ten zabieg od lipca albo sierpnia tylko tym jestem rozwscieczona bo gdyby lekarz zlecił te badania wcześniej mogłabym temu zaradzić..

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dokładnie co czujesz, tak samo myslalam ze zaczne juz stymulacje w tamtym tygodniu, a tu wszystko sie przesunelo, ale jakie wyjscie. Ja sobie mysle ze jakbym nie miala na wizycie startowej wyniku to zaczelabym stymulacje i wtedy juz nie byloby odwrotu, a leczenie mialabym rownolegle, bo widze na forum ze czesc dziewczyn odbiera posiewy juz po rozpoczeciu stymulacji, ale czy to byloby lepsze, tego nie wiem.

  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 15 listopada 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia01 wrote:
    Tylko do histero i laparo nie mogę mieć żadnego dziadostwa z tego co mi wiadomo.. :( a to jest mój pierwszy krok w kierunku ivf.. Jej jak nie urok to s*raczka, ale maleństwa to nie zagraża?

    Buko szkoda ze tak się to potoczyło, miejmy nadzieję że przyszły rok będzie dla nas laskawszy ;) czekałam na ten zabieg od lipca albo sierpnia tylko tym jestem rozwscieczona bo gdyby lekarz zlecił te badania wcześniej mogłabym temu zaradzić..
    Grzyb podobno niegroźny ale oczywiście leczyć trzeba, właśnie maz zasuwa po leki do apteki bo ja do aptek nie chodzę -boje się infekcji ;)
    Anemie mam dziewczyny...wkurzona jestem bo jedzenie mi niespecjalnie wchodzi. W sumie 15t mam 1kg na plusie ale apetyt zero...jem deserki w sloiczkach dla dzieci ;)

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamaporaz2 wrote:
    Grzyb podobno niegroźny ale oczywiście leczyć trzeba, właśnie maz zasuwa po leki do apteki bo ja do aptek nie chodzę -boje się infekcji ;)
    Anemie mam dziewczyny...wkurzona jestem bo jedzenie mi niespecjalnie wchodzi. W sumie 15t mam 1kg na plusie ale apetyt zero...jem deserki w sloiczkach dla dzieci ;)
    A co na grzybka bierzesz, jaki konkretnie preparat masz zalecony? Pytam z ciekawości, bo od inseminacji i ostatnich starań męczy mnie swędzenie, zwykle to candida u mnie... Biorę probiotyk dopochwowo, trochę pomógł. Pimafucortem też smaruję lub clotrimazolum.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    A co na grzybka bierzesz, jaki konkretnie preparat masz zalecony? Pytam z ciekawości, bo od inseminacji i ostatnich starań męczy mnie swędzenie, zwykle to candida u mnie... Biorę probiotyk dopochwowo, trochę pomógł. Pimafucortem też smaruję lub clotrimazolum.
    Biorę pimafucin globulki 1x1 6 dni, wczesniej brałam nystatyne ale na długo nie pomogła.

    Malwas lubi tę wiadomość

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nystatyna też mi za bardzo nie pomaga. Wcześniej brałam 3 globulki Gynopevaryl 150mg, ale to silny lek.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz stosowałam fluomizin przez 6 dni, a nastepnie Lactovaginal. Objawy minęły, a czy posiew jest czysty to się dopiero okaże :/ a wyhodowałam w posiewie candidę i jeszcze jakąś bakterię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 14:51

  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 17 listopada 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie wyboru nie ma albo pimafucin albo nystatyna, nic więcej w ciazy nie mozna

  • Aneczka11 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 listopada 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia wrote:
    Hej dziewczyny chciałam Was zapytać czy któraś była stymulowana tym środkiem (Lametta, Femara)
    jakie efekty przy nich zauważyłyście? jak z owulacją?

    Aneczka11
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 21 listopada 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki i jest gorzej niż myślałam.. Zabiegu na pewno mieć nie będę :(

    Dootka czy nasz gin odpisywal Ci na SMS?

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 21 listopada 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazwyczaj odpisywał albo oddzwaniał, może raz nie odpisał

  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 21 listopada 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co sie dzieje Natalia? Jak chcesz zapros mnie do przyjaciółek, pogadamy na priv

‹‹ 499 500 501 502 503 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ