X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 4aa, 4aa, 3ab i 5bc w azocie...Tylko ze mnie niczym nie leczyli tyle ze ivf...
    Dlatego razem z dr podejrzewamy ze zrosty po endomendzie ktora mam takie cuda narobily...a jakość tez nie wiem bo na 15 jajek pobranych do zapłodnienia nadawalo sie 6.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2017, 14:32

  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupie lamette. Pilnie.

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • Jagodzianka89 Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita ja mam lamette na sprzedaz. Chyba 5 tabletek tylko wzielam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ide do lekarza sprswdzic czy rosna jejeczka .bralam letrozoloe przez 3 dni . Odrazu po okresie sluz byl taki ladny jakby plodny . To moze przyspieszyc owila je ? Powycgodzilo mi jeszcze mnostwo pryszczy na plecach min

  • RedRose Autorytet
    Postów: 846 266

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja bralam 3-7 dc Lamette po 1 tabl. Dzis jest 10 dc a ja nie mam nic oprócz drobnych pęcherzyków.. Lekarz powiedzial ze jak sie nie uda to zeby zwiekszyc dawke 2 tabl dziennie.
    Jakie dawki Wy mialyscie? W ktorm dniu urósł ładnie pęcherzyk?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 10:57

    Jezu ufam Tobie
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RedRose wrote:
    Dziewczyny ja bralam 3-7 dc Lamette po 1 tabl. Dzis jest 10 dc a ja nie mam nic oprócz drobnych pęcherzyków.. Lekarz powiedzial ze jak sie nie uda to zeby zwiekszyc dawke 2 tabl dziennie.
    Jakie dawki Wy mialyscie? W ktorm dniu urósł ładnie pęcherzyk?
    Może jeszcze jest czas na rosnące pęcherzyki tylko będą później dojrzewać. Ja miałam dawkę 2tbl dziennie i rosły mi najpierw po 2 pęcherzyki, a w kolejnych cyklach po 4.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • RedRose Autorytet
    Postów: 846 266

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas ale dochodziło do owulacji u Ciebie ?

    Jezu ufam Tobie
  • Emi82 Autorytet
    Postów: 606 162

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jest to mój pierwszy post tutaj - poradźcie proszę. niestety mamy 4 stopien endometriozy. dotychczasowe stymulacje (również letrozolem) nie zakonczyly się ciążą. jestem po dwóch transferach (cykl stymulowany) i pozostaje ostatni mrozaczek. chcemy iść cyklem naturalnym - czy wiecie moze czy ktoś był delikatne stymulowany do transferu letrozolem w celu polepszenia warunków?

    Emi82
    1 mrozaczek 2.2.2;
    MTHFR_1298A-C Układ heterozygotyczny
    3 transfer z tevagrastimem :(
    2 transfer :(
    1 transfer :(.
    3 stymulacje: zebrane 4 zarodki 5 dniowe;
    2016: 1 pełen cykl in vitro z podaniami kolejno 3 zarodków 3 dniowych -:(
    endometrioza IV, biopsja endo - ok, uma 4 razy - ok
    3 laparoskopie,
    AMH około 1
    ANA pozytywny
    KIR brak 3DP1 haplo Bx.
    Maż OK
    Starania: 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi sie udalo po ponad 1,5 roku walki. Z Aromkiem w 5 cyklu.chociaz osobiscie uwazam ze pomogl mi najbardziej estrofem w 2 fazie cyklu i lyzeczkowanie macicy bo mialam endometrium polipowate. Mam nadzieje ze te moje dwie kreski zostana ze mna prosze trzymajcie zs mnir kciuki. To jest pierwszy cykl od 3 lat w ktorym nie mam plamien przed miesiaczka. Bralam jeszcze steryd pabi dexamethason chyba na endometrium bo po lyzeczkowsniu bylo cienke

    Natalia01 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze owulacje mialam co miesiac mimo to sie nie udawalo. Zawsze tylko 1 pecherzyk. W tym cyklu zreszta tez ale to niewazne. Mam nadziee ze wszystko skonczy sie dobrze :)

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RedRose wrote:
    Malwas ale dochodziło do owulacji u Ciebie ?
    Tak,za każdym razem. I jak sytuacja?

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny mi sie udalo po ponad 1,5 roku walki. Z Aromkiem w 5 cyklu.chociaz osobiscie uwazam ze pomogl mi najbardziej estrofem w 2 fazie cyklu i lyzeczkowanie macicy bo mialam endometrium polipowate. Mam nadzieje ze te moje dwie kreski zostana ze mna prosze trzymajcie zs mnir kciuki. To jest pierwszy cykl od 3 lat w ktorym nie mam plamien przed miesiaczka. Bralam jeszcze steryd pabi dexamethason chyba na endometrium bo po lyzeczkowsniu bylo cienke
    Steryd to raczej na immunologie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprawda. Przynajmniej mi lekarz powiedzial ze bedzie lepsze na endometrium niz estrofem w moim przypadku. I udalo sie. Po 6 tabletkach uroslo z 4mm do 9 mm. Estrofem bralam po owulacji razem z duphastonem

  • Millvaa Przyjaciółka
    Postów: 73 111

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RedRose wrote:
    Dziewczyny ja bralam 3-7 dc Lamette po 1 tabl. Dzis jest 10 dc a ja nie mam nic oprócz drobnych pęcherzyków.. Lekarz powiedzial ze jak sie nie uda to zeby zwiekszyc dawke 2 tabl dziennie.
    Jakie dawki Wy mialyscie? W ktorm dniu urósł ładnie pęcherzyk?

    Ja biorę 4 tabletki od 2dc przez 5 dni. Łaskawie mam po tym dwa pęcherzyki, owulację ok. 15-16 dc.

    Bez tabletek miałam swoją owulację po 20dc.

    16udgov3jpneva83.png
    22cs - 15dpo bhcg 190,00 -> 17dpo bhcg 512,82
    21cs - cb
  • Zoska123 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, wszystkiego najlepszego w nowym roku!!! Chyba nie muszę pisać czego Wam wszystkim j sobie życzę ;D ostatnio pisałam tutaj 2.12. Moje dwa pecherzyki wyhodowane w pierwszym stymulowanym lametta cyklu pękły ale nue przyniosły dwóch kresek. w tym cyklu urósł tylko jeden pecherzyk ale za to jaki- w 12dc 33 mm. Gin bal się zeby nie było torbieli ale ze w aptekach nue ma pregnyl to żniw monitoring za dwa dni i w 14 dc pękł sam. Jednak z tego co próbuje czytać to chyba mała szansa ze z takiego dużego pęcherzyka była prawidłowa komórka jajowa. Zna ktoś podobne sytuacje? Pozdrowienua dla wszystkich

    PCOS. Leki: bromergon, euthyrox, ovarin. 01.2018- sono-hsg
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoska123 wrote:
    Cześć Dziewczyny, wszystkiego najlepszego w nowym roku!!! Chyba nie muszę pisać czego Wam wszystkim j sobie życzę ;D ostatnio pisałam tutaj 2.12. Moje dwa pecherzyki wyhodowane w pierwszym stymulowanym lametta cyklu pękły ale nue przyniosły dwóch kresek. w tym cyklu urósł tylko jeden pecherzyk ale za to jaki- w 12dc 33 mm. Gin bal się zeby nie było torbieli ale ze w aptekach nue ma pregnyl to żniw monitoring za dwa dni i w 14 dc pękł sam. Jednak z tego co próbuje czytać to chyba mała szansa ze z takiego dużego pęcherzyka była prawidłowa komórka jajowa. Zna ktoś podobne sytuacje? Pozdrowienua dla wszystkich
    ja mam synka z 28mm pęcherzyka tzn tyle miał w dniu podania zastrzyku - nie mam pewnosci przy jakiej wielkości pękł. bądz dobrej myśli

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Zoska123 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Efta za dobre słowo ;)

    PCOS. Leki: bromergon, euthyrox, ovarin. 01.2018- sono-hsg
  • dalinka Koleżanka
    Postów: 85 8

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was stymulowala jajeczka z clo2x2 + lamette 2x2? Troche duzo tego i mam obawy

    c55f3e3kgczaomnj.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalinka wrote:
    Czy któraś z Was stymulowala jajeczka z clo2x2 + lamette 2x2? Troche duzo tego i mam obawy

    A jakie masz AMH ? miałaś sprawdzaną drożność jajowodów a partner seminogram z morfologią ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • dalinka Koleżanka
    Postów: 85 8

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amh nie badalam bo dr z gory zalozyl ze mam pewnie z 20 dzięki PCOS
    Drożności tez nie badalam bo mialam ciaze i z lewego a potem z prawego wiec drozne
    Seminogram meza w porzadku

    c55f3e3kgczaomnj.png
‹‹ 501 502 503 504 505 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ