X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    No w sumie ja tez nie mialam żadnych objawów. Ale teraz sie ciagle próbuje czegos doszukiwać. Wiem ze to glupie, ale chyba jak czlowiek sie stara o dzidzie to normalne
    Ja mam to samo i sama sobie nakręcam. Mam nadzieję że będzie dobrze...

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • LiLi89 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 marca 2019, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa bo powiem szczerze, że juz nie wiem co robić. Staramy sie z mężem o dzidzie juz ze 2 lata, badania w porządku, mąż nasienie ok, drożność tez ok. Zaczęłam brać letrazol. Biorę dnia cyklu 3-7 po 1 tabletce. Będąc u ginekologa w 13 dniu estradiol 53,56 także lipa, potem kazal mi przyjść w 16 dniu cyklu no i nadal nic, estradiol 43 i pęcherzyk ani drgnal, i byłam teraz gdzie byłam w 21 dniu cyklu no i od dnia dzisiejszego mam brac ten letrazol 2 tabletki dziennie przez 5 dni o się pokazać jak akurat mi wyjdzie 30 dzień i mówię do niego ze wtedy dostane okresu to mi powiedział ze nie dostane bo tam progesteron coś tam i tego w sumie nie zrozumiałam. Wyszłam, pojechałam do domu i tak myślę to co ja okresu mam nie dostać i co wtedy moge mieć owulacje ? Dziewczyny może ktoś pomoże mi to zrozumieć. Dziękuję 🙂

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 6 marca 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam taka sama sytuację. Zaczęłam brać od 13dc ponieważ naturalnie nic nie drgnęło. Lekarz mi wytłumaczył że ostatnie badania pokazują, że jeżeli nie doszło do dojrzewania pęcherzyków można zacząć stymulować w połowie cyklu. Nie dostaniesz okresu bo po prostu przez takie coś będziesz mieć wydłużony cykl. Ja po takim braniu w połowie cyklu wychodowalam dwa pęcherzyki, piekły same. Niestety ciąży nie było ale okres dostałam 13 dni po owulacji. Wszystko ok robi lekarz. Mój powiedział że daje w połowie żeby nie tracić czasu. Że zanim dostane okres itp itp.

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 6 marca 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    Ja miałam taka sama sytuację. Zaczęłam brać od 13dc ponieważ naturalnie nic nie drgnęło. Lekarz mi wytłumaczył że ostatnie badania pokazują, że jeżeli nie doszło do dojrzewania pęcherzyków można zacząć stymulować w połowie cyklu. Nie dostaniesz okresu bo po prostu przez takie coś będziesz mieć wydłużony cykl. Ja po takim braniu w połowie cyklu wychodowalam dwa pęcherzyki, piekły same. Niestety ciąży nie było ale okres dostałam 13 dni po owulacji. Wszystko ok robi lekarz. Mój powiedział że daje w połowie żeby nie tracić czasu. Że zanim dostane okres itp itp.

    Tak bo dopóki dostajesz estrogeny to nie ma opcji żeby był okres w momencie ich wyrzuty drugiej fazy zaczyna produkcie przejmować progesteron jeżeli spada jest miesiączka

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 7 marca 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powtórzylyscie bete? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 11dpo - 47,7
    12 dpo - 103,4
    Właśnie czekam w labo w kolejce po 3cia:)

    Wiem że wczoraj trochę niepotrzebnie, bo robi się co 48/72 godz. Ale byłam w labo więc przy okazji.

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 7 marca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieknie rośnie :) bardzo sie cieszę, gratulacje :) :)

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 7 marca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za tydzień w sobotę mam lekarza przed zrobię bete. Mam stress co nie miarą....

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mara dzięki :)

    KammaMarra kciuki :*

    Ja mam jutro lekarza już, a dziś jade skoncultować pomysł insuliny z endo/diabetologiem [innym niz prowadzący diabetolog] .
    Do tego tsh mi wywalilo 2,5 :( A jeszcze miesiąc temu było 0,79 :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I komplet badań:)

    Beta HCG
    11dpo- 47,7
    12dpo- 103,4
    13dpo- 176,3

    Progesteron
    7dpo- 23,2 ng/ml
    13dpo- 37,3 ng/ml

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! W środę byłam na monitoringu i miałam dwa pęcherzyki 19 i 23 mm i ten większy już był podobno nadpęknięty. Dostałam zastrzyk ok godziny 17 i dr powiedziała, że mam brać duphaston od piątku rano. Czy to nie za szybko? Niby ból tego jajnika mocno nasilił się po zastrzyku i dzisiaj popołudniu już przestał boleć, ale zastanawiam się po jakim czasie od zastrzyku wy bierzecie duphaston ?

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 8 marca 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    groszeek wrote:
    Hej dziewczyny! W środę byłam na monitoringu i miałam dwa pęcherzyki 19 i 23 mm i ten większy już był podobno nadpęknięty. Dostałam zastrzyk ok godziny 17 i dr powiedziała, że mam brać duphaston od piątku rano. Czy to nie za szybko? Niby ból tego jajnika mocno nasilił się po zastrzyku i dzisiaj popołudniu już przestał boleć, ale zastanawiam się po jakim czasie od zastrzyku wy bierzecie duphaston ?
    Nei za szybko będzie okej :)

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj znowu biel :(:(... Czekam na okres :(

    Dziewczyny podpowiedzcie mi jakie badania hormonow zrobic i w ktorym dniu cyklu. Robilam ze 3 lata temu i juz nie pamietam

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 8 marca 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    U mnie dzisiaj znowu biel :(:(... Czekam na okres :(

    Dziewczyny podpowiedzcie mi jakie badania hormonow zrobic i w ktorym dniu cyklu. Robilam ze 3 lata temu i juz nie pamietam

    Kochana jakie miasto? Wysłałam Ci na priv cały pakiet tylko nie wiem czy u ciebie w labo tak robią dlatego pytam

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 8 marca 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :* Łódź :) robia na pewno

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 8 marca 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    Dziękuję :* Łódź :) robia na pewno

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 8 marca 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz do mnie na priv kochana

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 8 marca 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha nie śmiejcie się ale chyba nie ogarniam ;p nie wiem jak wysłać prywatną wiadomość

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 8 marca 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    haha nie śmiejcie się ale chyba nie ogarniam ;p nie wiem jak wysłać prywatną wiadomość
    Dodaj. Mnie do przyjaciółek :)

    MamaMara lubi tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 8 marca 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyslalam zaproszenie, ale nie wiem czy sie udalo

    KammaMarra lubi tę wiadomość

‹‹ 552 553 554 555 556 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ