X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Madzka92 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 4 marca 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    Ja przez 5 cykli bralam clo i nic. Tzn mialam pęcherzyki, ktore same nawet pekaly ale ciazy nie bylo. Poznien zaszlam przy pierwszym cyklu z letrozolem :)

    O jej naprawde? Ale super! Ja właśnie clo brałam przez 4 cykle pęcherzyki były za każdym razem,od nowego biorę aromek i mam wielką nadzieję że on pomoże.

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 4 marca 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrząc na inne dziewczyny letrozol daje duza nadzieje :) na pewno sie uda

    Madzka92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny U mnie 10 dpo, i to nie z 1 moczu test.

    Masakra jakaś, pół dnia wyłam, boję się :(

    Jutro test rano + beta i powtórka w czwartek, a w piątek do gina po leki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/91a16323bd5bf9c8c5e68926113f41cf.jpg

    i następny :)
    Wiem słabe, ale to nie z rannego moczu i po 3 h przerwy w sikaniu więc chyba i tak ładne :)

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest bardzo dobrze :)

    E.P. lubi tę wiadomość

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 4 marca 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super jest dobrze :)

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 4 marca 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj mam dola :( jak zawsze staram sie podchodzic do wszystkiego dosyc optymistycznie to dzisiaj mi nie wychodzi. Czuje ze znowu bedzie lipa. W okresie okoloowulacyjnym nie mialam za bardzo sluzu plodnego :( wiem ze podobno wiesiolek pomaga, znacie jeszcze jakies inne sposoby? Bede musiala w następnym cyklu cos podzialac

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 4 marca 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    A ja dzisiaj mam dola :( jak zawsze staram sie podchodzic do wszystkiego dosyc optymistycznie to dzisiaj mi nie wychodzi. Czuje ze znowu bedzie lipa. W okresie okoloowulacyjnym nie mialam za bardzo sluzu plodnego :( wiem ze podobno wiesiolek pomaga, znacie jeszcze jakies inne sposoby? Bede musiala w następnym cyklu cos podzialac
    Kochana ja brałam sieziowel i słuchaj gdyby nie tyle Mokotów byłabym pewna że owu ma w 10dc
    A miałam w 22. A była Sahara 🤣

    MamaMara lubi tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 4 marca 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, czyli tak tez sie da :) oby... Bede testowac w piatek... Jakos do tej pory mialam szczesliwe 8. O dwoch ciazach dowiedzialam sie 8 i coreczke tez urodzilam 8. Oby teraz tez tak bylo

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 4 marca 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    Hehe, czyli tak tez sie da :) oby... Bede testowac w piatek... Jakos do tej pory mialam szczesliwe 8. O dwoch ciazach dowiedzialam sie 8 i coreczke tez urodzilam 8. Oby teraz tez tak bylo
    Na pewno będzie dobrze ❤️
    Ja już 18/19 dni po owu oby był odonrze. Co chwilę zaglądam w majty ech....

    MamaMara lubi tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    A ja dzisiaj mam dola :( jak zawsze staram sie podchodzic do wszystkiego dosyc optymistycznie to dzisiaj mi nie wychodzi. Czuje ze znowu bedzie lipa. W okresie okoloowulacyjnym nie mialam za bardzo sluzu plodnego :( wiem ze podobno wiesiolek pomaga, znacie jeszcze jakies inne sposoby? Bede musiala w następnym cyklu cos podzialac
    Kochana ja ladowalam wiesiołek od kilku miesięcy.. zero śluzu plodnego, w środku niewiele..

    MamaMara lubi tę wiadomość

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 4 marca 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, troche mnie uspokoilyscie :) wasze historie tez dodają otuchy :)

    E.P. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde aż mam wrażenie że za szybko ciemnieje !
    Napewno jutro beta :)

    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/f026da52b510f16cbd41f26efa2c09b1.jpg

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 5 marca 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieknie :) gratulacje

  • Nati12 Autorytet
    Postów: 304 317

    Wysłany: 5 marca 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    A ja dzisiaj mam dola :( jak zawsze staram sie podchodzic do wszystkiego dosyc optymistycznie to dzisiaj mi nie wychodzi. Czuje ze znowu bedzie lipa. W okresie okoloowulacyjnym nie mialam za bardzo sluzu plodnego :( wiem ze podobno wiesiolek pomaga, znacie jeszcze jakies inne sposoby? Bede musiala w następnym cyklu cos podzialac


    Hej, jestem tu nowa. Zaczęłam pierwszy cykl z Letrozolem. Mam już jedno dziecko, dwu letnią córkę. Zaszłam z nią w ciążę w drugim cyklu z Femarą. O drugie dziecko staramy się już od roku.

    MamaMara - ja na poprawę śluzu biorę od 7 dnia cyklu do drugiego dnia po owulacji ACC optima (3x dziennie) + 2,5l wody przez cały dzień. Lekarz powiedział, że taki sam skład ma też NAC to suplement diety który można kupić w sklepie z odżywkami. Jest dużo tańszy. Na mnie to super działa :)

    MamaMara lubi tę wiadomość

    17u9anlitbltln0j.png

    klz99vvjenfzk8m9.png
    Rocznik 1990

    12.2014 początek starań,
    11.2015 zaczynamy leczenie Naprotechnologia,
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa, niski progesteron, podejrzenie endometriozy, niedobór Wit D3,
    03.2016 nieudana próba HSG
    04.2016 II cykl z Femarą i udało się ❤
    12.2016 córeczka jest z nami👨‍👩‍👧 3280g, 54cm
    03.2018 starania o rodzeństwo,
    11.2018 początek leczenia
    02-07.2019 VI. cykli z Letrazolem + Glucophage XR 750
    26.09.2019 laparoskopia - wykryto i usunięto endometrioze 2 st., usunięto torbiel endometrialną na lewym jajniku, usunięto torbiel okołojajowodową na prawym jajowodzie, przeczyszczono jajowody.
    10.2019 I cykl po laparo z Lametta
    28.11. 2019 jest ❤️ dzidziuś 1,04cm
    02.07.2020 synek jest z nami 👨‍👩‍👧‍👦 3660g, 56cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta w 11 dpo - 47,7 :)

    AneTkaa87 lubi tę wiadomość

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieknie :) a masz jakies objawy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    Pieknie :) a masz jakies objawy?

    ja oglnie zawsze od 4-10 dpo mam objawy ciazowe, mdlosci, wrazliwosc piersi, zgage, bole brzucha itp.. teraz ustapily w 9 dniu i wczoraj bylo ok 10 dpo [poza bolami brzucha jak na okres i sennoscia to bylo ok] a dzis wieczorem zaczyna pojawiac sie zgaga.. moja zmora w ciązy noi kurde apetyt taki że masakra od kilku miesiecy mam slaby apetyt a od tygodnia bym pochlaniala wszystko..

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam, w ogóle objawów :) w ciąży z synkiem to samo było

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sumie ja tez nie mialam żadnych objawów. Ale teraz sie ciagle próbuje czegos doszukiwać. Wiem ze to glupie, ale chyba jak czlowiek sie stara o dzidzie to normalne

‹‹ 551 552 553 554 555 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ