X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    U mnie trochę lepiej z plecami objawów póki co nie widzę specjalnych. Plecy dalej czuje ale minimalnie nie wiem skąd ten ból pleców.... Oby było dobrze...
    Musi być kochana !!! Robiłaś bete 2 razy??

    LH do FSH mam 0.98 (pisałam i góry ;) )

    Dziewczyny A wam działało forum wczoraj? Widzę że wpisy są A ja nie mogłam wejść bo przerwa techniczna?

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 2 marca 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie moglam wejść

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 2 marca 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.P. wrote:
    Musi być kochana !!! Robiłaś bete 2 razy??

    LH do FSH mam 0.98 (pisałam i góry ;) )

    Dziewczyny A wam działało forum wczoraj? Widzę że wpisy są A ja nie mogłam wejść bo przerwa techniczna?

    Niestety nie robiłam nie miałam jak... No może będzie dorbze

    To stosunek super :) wychodzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2019, 08:26

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    To stosunek super :) wychodzi
    Niby tak A dziecka nie ma ;)

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 3 marca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.P. wrote:
    Niby tak A dziecka nie ma ;)


    Będzie :)

    Ja na swoje czekałam rok od poronienia dokładnie rok później zaszłam. Teraz też się boję ale wierzę że będzie dobrze objawów brak póki co :)

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę ze wszystkie sie w końcu doczekamy :) tylko musi nasejsc odpowiedni czas :) ja jestem w 20dc. Jak byla owulacja nie udalo nam sie poprzytulac :( bylo dzien wcześniej... Mam nadzieje ze to wystarczy :(

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 3 marca 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    Wierzę ze wszystkie sie w końcu doczekamy :) tylko musi nasejsc odpowiedni czas :) ja jestem w 20dc. Jak byla owulacja nie udalo nam sie poprzytulac :( bylo dzien wcześniej... Mam nadzieje ze to wystarczy :(
    Wystarczy na pewno ❤️

    MamaMara lubi tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 3 marca 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę.

    Od 2dc do 6dc brałam Aromek. W 11 dc (czyli w środę) mam wizytę by sprawdzić czy coś urosło. Bardzo mnie martwi, że nadal krwawię (to już 8dc), w sumie to tylko plamienie ale żywa krew, okres w ogóle przeżyłam bez żadnego bólu ale spóźniony o 5dni.
    Czy to wpływ Aromku na przedłużający się okres? Któraś tak miała? Dodam że miałam w tamtym cyklu hsg i antybiotyk.

    Pozdrawiam,
    Paulina

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 3 marca 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jakieś 2/3 dni po okresie miałam lekkie krwawienie. Nawet zapomniałam o to się zapytać ginekologa na monitoringu. Więc może to normalne. Na monitoringu w 11dc było wszystko ok, Endo 8 i dwa pęcherzyki po 13 i 14mm

  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 3 marca 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękują za informację. To moja pierwsza stymulacja. Zupełnie nie wiem czego się spodziewać ;/ wcześniej nawet monitoringu nie miałam.

    Teraz ze wzg na amh od razu robimy inseminację.

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Będzie :)

    Ja na swoje czekałam rok od poronienia dokładnie rok później zaszłam. Teraz też się boję ale wierzę że będzie dobrze objawów brak póki co :)
    Już czekam od czerwca :( masakra jakaś! Wcześniej w 3 ciążę zaszłam od razu! A po poronieniu nie wychodzi.
    Wyniki piękne, tarczyca uregulowana.. podejrzewam że winowajca jest moja waga :( +20 kilo od poronienia :( jak w tym cyklu nie wyjdzie to biorę się ostro za siebie miesiąc, dwa i dopiero zacznę walczyć od nowa.

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 4 marca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.P. wrote:
    Już czekam od czerwca :( masakra jakaś! Wcześniej w 3 ciążę zaszłam od razu! A po poronieniu nie wychodzi.
    Wyniki piękne, tarczyca uregulowana.. podejrzewam że winowajca jest moja waga :( +20 kilo od poronienia :( jak w tym cyklu nie wyjdzie to biorę się ostro za siebie miesiąc, dwa i dopiero zacznę walczyć od nowa.

    Myślę ze jak hormony okej to będzie dorbze zobaczysz

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Madzka92 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 4 marca 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy jest tu jakaś pani która brała najpierw clo po którym nie udało się zajść w ciążę, następnie zaczęła brać letrozol po którym się udało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak myślicie?

    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/0c23aed57be9440c18878885d96cfb19.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj bardziej optymistycznie bo okazało się że jednak nie mam żadnego polipa, a endometrium piękne 15 mm w 13 dc :)
    W prawym jajniku dwa pęcherzyki 18 i 19 mm. W środę mam iść sprawdzić czy pękły, jak nie to zastrzyk. Ale dalej boli mnie lewy jajnik, w którym nic nie ma a lewy tylko czasem zakłuje ! :) Pojawił się natomiast wodnisty śluz także musze mieć nadzieję na owocny cykl :)

    Madzka92 ja brałam jeden cykl clo i miałam 5 dużych pęcherzyków które nie pękły i porobiły mi się duże torbiele, więc lekarz stwierdził że jak po 1 tabletce tak miałam to lepiej przejść na letrozol i jak widać lepiej działa bo są max 2 pęcherzyki. Na clo miałam cały tydzień gorączkę i estradiol powyżej 800 więc czułam sie fatalnie, jak podczas przeziębienia.

    Wszędzie na forum czytałam, że na stymulacji trzeba być pod kontrolą na monitoringu. A dzisiaj w klinice lekarz powiedział mi, że jeśli okaże się że same mi pęcherzyki pękają to mogę brać letrozol bez monitoringu, ew. jedna wizyta żeby sprawdzić co się dzieje. Powiedział, że stosują to u wielu młodych kobiet, żeby nie stresować wizytami, nie tracić pieniędzy itp tylko cieszyć się życiem bezstresowo. Oczywiście zaznaczył, że jeśli będą mi pękać, bo jak nie to kontrola przymusowa. I do tego jeśli cokolwiek by się działo to natychmiastowe wizyty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2019, 14:22

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 4 marca 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.P. wrote:
    dziewczyny jak myślicie?

    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/0c23aed57be9440c18878885d96cfb19.jpg
    Który to dzień po owu?

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Madzka92 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 4 marca 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.P. wrote:
    dziewczyny jak myślicie?

    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/0c23aed57be9440c18878885d96cfb19.jpg

    Ja widzę druga kreskę :-)

  • Madzka92 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 4 marca 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    groszeek wrote:
    Ja dzisiaj bardziej optymistycznie bo okazało się że jednak nie mam żadnego polipa, a endometrium piękne 15 mm w 13 dc :)
    W prawym jajniku dwa pęcherzyki 18 i 19 mm. W środę mam iść sprawdzić czy pękły, jak nie to zastrzyk. Ale dalej boli mnie lewy jajnik, w którym nic nie ma a lewy tylko czasem zakłuje ! :) Pojawił się natomiast wodnisty śluz także musze mieć nadzieję na owocny cykl :)

    Madzka92 ja brałam jeden cykl clo i miałam 5 dużych pęcherzyków które nie pękły i porobiły mi się duże torbiele, więc lekarz stwierdził że jak po 1 tabletce tak miałam to lepiej przejść na letrozol i jak widać lepiej działa bo są max 2 pęcherzyki. Na clo miałam cały tydzień gorączkę i estradiol powyżej 800 więc czułam sie fatalnie, jak podczas przeziębienia.

    Wszędzie na forum czytałam, że na stymulacji trzeba być pod kontrolą na monitoringu. A dzisiaj w klinice lekarz powiedział mi, że jeśli okaże się że same mi pęcherzyki pękają to mogę brać letrozol bez monitoringu, ew. jedna wizyta żeby sprawdzić co się dzieje. Powiedział, że stosują to u wielu młodych kobiet, żeby nie stresować wizytami, nie tracić pieniędzy itp tylko cieszyć się życiem bezstresowo. Oczywiście zaznaczył, że jeśli będą mi pękać, bo jak nie to kontrola przymusowa. I do tego jeśli cokolwiek by się działo to natychmiastowe wizyty.

    Dziękuję za odpowiedź. Ja biorąc clo przez 4 cykle za każdym razem miałam pęcherzyk w jednym cyklu nawet miałam 3, ale niestety za każdym razem kończyło się okresem. Dodam jeszcze że zawsze mam pęcherzyk ale tylko na lewym jajniku, prawy ciągle śpi jak to mówi lekarz.
    Teraz od nowego cyklu zaczęłam brać aromek i zastanawiam się czy może on zdziała jakieś cuda

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 4 marca 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.P. wrote:
    dziewczyny jak myślicie?

    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/0c23aed57be9440c18878885d96cfb19.jpg
    Widze widze :) :) super!

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 4 marca 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzka92 wrote:
    Hej dziewczyny, czy jest tu jakaś pani która brała najpierw clo po którym nie udało się zajść w ciążę, następnie zaczęła brać letrozol po którym się udało?
    Ja przez 5 cykli bralam clo i nic. Tzn mialam pęcherzyki, ktore same nawet pekaly ale ciazy nie bylo. Poznien zaszlam przy pierwszym cyklu z letrozolem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2019, 14:48

‹‹ 550 551 552 553 554 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ