X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Margaritta Przyjaciółka
    Postów: 79 68

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia96 wrote:
    Dziewczyny ja znów potrzebuje Waszej porady 😅

    Na koniec lipca mam mieć ta laparoskopie, na której muszę być miedzy miesiączka a owulacja. Ostatni cykl mi się skrócił i jeśli ten, który dziś się zaczął tez będzie taki krótki to może mi wypaść zabieg po owulacji... w zeszłym cyklu owulacja nastąpiła sama, bez ovitrelle w 14 dc i jeśli to się powtórzy to w lipcu zabieg wypadnie mi w 15 dc..
    Myślicie, że jeśli zmniejszę sobie na własna rękę dawkę letrozolu to może pęcherzyk już w tym cyklu nie urośnie tak szybko ? Mogłabym napisać maila do mojego lekarza ale już kilka razy pisałam do niego przy jakimś problemie to odpowiada bardzo zdawkowo i mam wrażenie ze niezbyt dokładnie. Pewnie kazałby mi brać jak dotychczas.

    Strasznie nie chce zmiany terminu zabiegu, co pewnie każda z Was rozumie- im szybciej zabieg tym szybciej większe szanse na ciąże.
    Nie wiem co mam teraz robić 😕

    Co prawda taki krótki cykl to był jednorazowy wybryk organizmu, ale strasznie się boje ze się powtórzy... chcoiaz jest tez szansa ze nawet jeśli w tym cyklu się powtórzy to może w kolejnym już nie i owulacja wypadnie np 16 dc jakoś się zmieszczę przed tym zabiegiem. Jeny, życie na krawędzi 😅
    U mnie wyglądało to tak że ordynator ginekologii kazał zgłosić się w celu ustalenia terminu laparoskopii zaraz po ustaniu krwawienia miesiączkowego. I wtedy zaraz za 3 dni miałam robioną laparoskopie. Oczywiście byłam przygotowana z wszystkimi potrzebnymi badaniami czyli wymazy w kierunku Chlamydii Myco i Ureaplasma, paciorkowiec gbs i test na covid. W cyklu po laparoskopii absolutnie nie mogłam kochać się z mężem, zresztą byłam tak obolała że nawet o tym nie myślałam. Dopiero w kolejnym cyklu mogłam przyjąć letrozol i działać 😁 w pierwszym cyklu się udało 😀😀😀

  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia96 wrote:
    Dziewczyny ja znów potrzebuje Waszej porady 😅

    Na koniec lipca mam mieć ta laparoskopie, na której muszę być miedzy miesiączka a owulacja. Ostatni cykl mi się skrócił i jeśli ten, który dziś się zaczął tez będzie taki krótki to może mi wypaść zabieg po owulacji... w zeszłym cyklu owulacja nastąpiła sama, bez ovitrelle w 14 dc i jeśli to się powtórzy to w lipcu zabieg wypadnie mi w 15 dc..
    Myślicie, że jeśli zmniejszę sobie na własna rękę dawkę letrozolu to może pęcherzyk już w tym cyklu nie urośnie tak szybko ? Mogłabym napisać maila do mojego lekarza ale już kilka razy pisałam do niego przy jakimś problemie to odpowiada bardzo zdawkowo i mam wrażenie ze niezbyt dokładnie. Pewnie kazałby mi brać jak dotychczas.

    Strasznie nie chce zmiany terminu zabiegu, co pewnie każda z Was rozumie- im szybciej zabieg tym szybciej większe szanse na ciąże.
    Nie wiem co mam teraz robić 😕

    Co prawda taki krótki cykl to był jednorazowy wybryk organizmu, ale strasznie się boje ze się powtórzy... chcoiaz jest tez szansa ze nawet jeśli w tym cyklu się powtórzy to może w kolejnym już nie i owulacja wypadnie np 16 dc jakoś się zmieszczę przed tym zabiegiem. Jeny, życie na krawędzi 😅
    Kurcze chyba nie ma zasady. U mnie na mniejszych dawkach nie rosły wcale wiec zmniejszenie spowodowałoby w moim przypadku brak owulacji. Są też przypadki że czasem może pęcherzyk nie urosnąć mimo że poprzednio na tej samej dawce urósł. Chyba działałabym jak dotychczas .
    Ja już miałam w garści letrozol żeby sobie sama podać - przedłużyć stymulację jak jajeczka średnio rosły ale mąż mnie powstrzymał i dobrze bo pewnie doszłoby do hiperstymulacji albo coś bym przekombinowała a tak to owu się udała wystarczyło poczekać cierpliwie i o tym nie myśleć . Czasem lepiej pozostawić wszystko losowi.

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam test 9 dni po zastrzyku :/ trochę za wcześnie wiem ale może będę miała jakieś odniesienie w kolejnych dniach. Z moczu popołudniowego i nawet średnio mi się chciało siku wiec niewiele było tego moczu i jest cien. Nawet nie cień cienia . Jutro rano będę robić do niedzieli codziennie i zobaczę czy kreska zyskuje na intensywności .

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test 9 dni po zastrzyku :/ trochę za wcześnie wiem ale może będę miała jakieś odniesienie w kolejnych dniach. Z moczu popołudniowego i nawet średnio mi się chciało siku wiec niewiele było tego moczu i jest cien. Nawet nie cień cienia . Jutro rano będę robić do niedzieli codziennie i zobaczę czy kreska zyskuje na intensywności .




    Kurcze mam nadzieję że to to 🙂 ale mi osobiście 13 dni po owu wyszła rano bardzo blada kreska.

    Wierzę że nie mogłaś wytrzymać. Trzymam ✊✊✊✊✊✊


    Może zrób betę jutro i w piątek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2021, 18:57

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • emimor89 Ekspertka
    Postów: 133 145

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    dawno mnie tu nie było. A tu widzę stopkę taka ładna u Ciebie! Gratuluję xx

    Domma lubi tę wiadomość

    :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test 9 dni po zastrzyku :/ trochę za wcześnie wiem ale może będę miała jakieś odniesienie w kolejnych dniach. Z moczu popołudniowego i nawet średnio mi się chciało siku wiec niewiele było tego moczu i jest cien. Nawet nie cień cienia . Jutro rano będę robić do niedzieli codziennie i zobaczę czy kreska zyskuje na intensywności .
    A nie lepiej beta?

  • emimor89 Ekspertka
    Postów: 133 145

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wywalczyłam monitoring przed ovitrelle. W zeszłym cyklu test owu nie był pozytywny, więc nie było sensu wykorzystywać zastrzyku, tym bardziej, że walczyłam o niego kilka miesięcy hah. Jest to mój ostatni cykl stymulowany. Tak zwana ostatnia szansa. Jeśli nie wyjdzie, robimy ivf z kd.

    Szpacza223 lubi tę wiadomość

    :)
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Domma wrote:
    dawno mnie tu nie było. A tu widzę stopkę taka ładna u Ciebie! Gratuluję xx

    Dziękuję :*
    Istne cudna!
    Z niepeknietgeo pęcherzyka 4 dni po iui takie cuda się czasem dzieją 🙈🙈🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2021, 19:35

    emimor89 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej beta wiadomo ale czuję się fatalnie katar i ból głowy strasznie mi dokuczają cały czas mam stan podgorączkowy wiec nie wiem czy mam siłę jechać .. kupiłam 6 testów i będę pewnie do niedzieli testować każdego ranka i patrzeć czy kreska ciemnieje. Może jutro znajdę siłę tylko boje się że to za wcześnie na betę ale skoro już coś wyszło z takiego moczu późnego to może wszystko poszło jakoś szybko i jest już wysoka hmm.. nie wiem totalnie jak to rozegrać żeby jak najszybciej się upewnić .

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Lepiej beta wiadomo ale czuję się fatalnie katar i ból głowy strasznie mi dokuczają cały czas mam stan podgorączkowy wiec nie wiem czy mam siłę jechać .. kupiłam 6 testów i będę pewnie do niedzieli testować każdego ranka i patrzeć czy kreska ciemnieje. Może jutro znajdę siłę tylko boje się że to za wcześnie na betę ale skoro już coś wyszło z takiego moczu późnego to może wszystko poszło jakoś szybko i jest już wysoka hmm.. nie wiem totalnie jak to rozegrać żeby jak najszybciej się upewnić .
    Polecam zrobić betę, która jest bardziej wiarygodna na tym etapie. Hormon ciążowy jest na początku we krwi, dopiero później w moczu się pojawia. U mnie testy nie pokazywały nic, a betke mialam 39 🙂.
    Ja chyba bym nie wytrzymała robiąc codziennie test, lepiej i szybciej pójść na betę i się nie zastanawiać ani niepotrzebnie stresować.
    Powodzenia 🙂🙂🙂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2021, 21:32

  • Bunia96 Przyjaciółka
    Postów: 105 34

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 mam nadzieje, że to 🤰!
    Dawaj znać ☺️

    Może masz racje, żeby brać letrozol normalnie, może za mocno się przejmuje i się wszystko samo ułoży. Chyba posłucham tej rady i będę mieć nadzieje, że termin będzie idealny 😄❤️

    Szpacza223 lubi tę wiadomość

  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra , to co myślicie że jutro już beta ? Będzie 10 doba po zastrzyku :/ mój lekarz w ogóle powiedział żeby zrobić test 14 dni po zastrzyku czyli niedziela i jak będzie pozytywny to wtedy na betę a jeśli nie to mam odstawić duphaston i zacząć brać letrozol po miesiączce. Wiec w zasadzie ryzykowne zagranie bo jeśli beta będzie pozytywna duphaston mam wykupić kolejny i brać dalej. dziwię się że wierzy tak testom ale on jest facetem i to młodym nie wie co my tu przeżywamy :D no nic to pójdę na betę pewnie jutro i piątek.

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika89 wrote:
    Polecam zrobić betę, która jest bardziej wiarygodna na tym etapie. Hormon ciążowy jest na początku we krwi, dopiero później w moczu się pojawia. U mnie testy nie pokazywały nic, a betke mialam 39 🙂.
    Ja chyba bym nie wytrzymała robiąc codziennie test, lepiej i szybciej pójść na betę i się nie zastanawiać ani niepotrzebnie stresować.
    Powodzenia 🙂🙂🙂.
    Co do stresu jutro mam egzamin o 11 za tydzień jeszcze gorszy a 30 obronę pracy magisterskiej, za tydzień dodatkowo jeszcze szczepienie na które nie wiem czy iść teraz bo to druga dawka po chorobie już nie mówię o ewentualnej ciąży a czuję taki spokój nie umiem się stresować a ostatnio żołądek miałam ściśnięty permanentnie biorąc pod uwagę to co mnie czeka w najbliższych tygodniach wiec chociaż tyle

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Lepiej beta wiadomo ale czuję się fatalnie katar i ból głowy strasznie mi dokuczają cały czas mam stan podgorączkowy wiec nie wiem czy mam siłę jechać .. kupiłam 6 testów i będę pewnie do niedzieli testować każdego ranka i patrzeć czy kreska ciemnieje. Może jutro znajdę siłę tylko boje się że to za wcześnie na betę ale skoro już coś wyszło z takiego moczu późnego to może wszystko poszło jakoś szybko i jest już wysoka hmm.. nie wiem totalnie jak to rozegrać żeby jak najszybciej się upewnić .
    Nie chciałabym gasic Twojej nadziei... Ale z tego co się orientuję to dziewczynom wychodziły pozytywne testy przed spodziewanym okresem ze względu na pozostalosci hormonu po zastrzyku wlasnie hcg. Także wydaje mi się rozsądnym to co Ci powiedział gin, że dopiero w dniu okresu. Lub jeśli chcesz szybciej się upewnić to faktycznie jedynie Beta-i powtórka po 2-och dniach czy rosnie. 😊 To pewny sposób. Szkoda Twoich nerwów na testy 😉
    Trzymam kciuki, że do jednak to✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2021, 06:42

    Agusia94 lubi tę wiadomość

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ves wrote:
    Nie chciałabym gasic Twojej nadziei... Ale z tego co się orientuję to dziewczynom wychodziły pozytywne testy przed spodziewanym okresem ze względu na pozostalosci hormonu po zastrzyku wlasnie hcg. Także wydaje mi się rozsądnym to co Ci powiedział gin, że dopiero w dniu okresu. Lub jeśli chcesz szybciej się upewnić to faktycznie jedynie Beta-i powtórka po 2-och dniach czy rosnie. 😊 To pewny sposób. Szkoda Twoich nerwów na testy 😉
    Trzymam kciuki, że do jednak to✊✊✊
    Mi się zastrzyk utrzymywał 11 dni akurat . Lekarze ogólnie zlecają po 14 dniach bo po co robić SB fałszywa nadzieję bo to może być zastrzyk... Chociaż znajomej utrzymywał się nawet 14 dni..

    Agusia94 lubi tę wiadomość

  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja wiem że on się utrzymuje . Dzisiaj mega blada kreska ledwo zauważalna z porannego moczu także pewnie wszystko znika mam na myśli pozostałości po zastrzyku. No nic dzisiaj o 11 mam egzamin o 12 pojadę na bete tylko szkoda że to co wyjdzie dalej nie będzie żadnym potwierdzeniem ciąży..

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Tak ja wiem że on się utrzymuje . Dzisiaj mega blada kreska ledwo zauważalna z porannego moczu także pewnie wszystko znika mam na myśli pozostałości po zastrzyku. No nic dzisiaj o 11 mam egzamin o 12 pojadę na bete tylko szkoda że to co wyjdzie dalej nie będzie żadnym potwierdzeniem ciąży..





    Przykro mi, wyobrażam sobie co czujesz ale dla pocieszenia dodam że mi 10dpo test też wyszedł negatywny a 13dp już pozytywny i ja nie brałam zastrzyku .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2021, 11:00

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Tak ja wiem że on się utrzymuje . Dzisiaj mega blada kreska ledwo zauważalna z porannego moczu także pewnie wszystko znika mam na myśli pozostałości po zastrzyku. No nic dzisiaj o 11 mam egzamin o 12 pojadę na bete tylko szkoda że to co wyjdzie dalej nie będzie żadnym potwierdzeniem ciąży..
    Nie wiem, jak jest podane w ulotce Ovitrelle, do ilu dni test może wyjść fałszywie dodatni. Na forach czytam, że po około 10 dniach można zrobić betę od zastrzyku. Oczywiście każdy organizm jest inny i pewnie w różnym stopniu ten zastrzyk się utrzymuje u każdej z nas. Najbezpieczniej byłoby zrobić w dniu spodziewanej miesiączki, ale kto tyle wytrzyma 🙂.

    Agusia94 lubi tę wiadomość

  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika89 wrote:
    Nie wiem, jak jest podane w ulotce Ovitrelle, do ilu dni test może wyjść fałszywie dodatni. Na forach czytam, że po około 10 dniach można zrobić betę od zastrzyku. Oczywiście każdy organizm jest inny i pewnie w różnym stopniu ten zastrzyk się utrzymuje u każdej z nas. Najbezpieczniej byłoby zrobić w dniu spodziewanej miesiączki, ale kto tyle wytrzyma 🙂.
    Znalazłam taką informację;
    „W ulotce leku zaznaczono również, że od momentu podania zastrzyku, aż przez ok. 10 dni po jego podaniu, może dochodzić do zaburzeń w oznaczaniu poziomu hCG metodami immunologicznymi, zarówno w surowicy, jak również w moczu. Oznacza to, że we wskazanym okresie kobieta może uzyskać fałszywie dodatni wynik testu ciążowego".
    Czyli to 10 dni to jest wartość umowna, u jednych może być 8, u innych 12 dni.

    Agusia94 lubi tę wiadomość

  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie dzięki dziewczyny. Jadę na betę mimo wszystko ale to tylko dlatego że serio chce zacząć się leczyć IBUPROMEM!! Dalwj mam rano 37.2 wstanę i zaraz 37.5 pomaga tylko chłodny prysznic ale na chwilę. Zatoki mam mega zawalone a musze się uczyć. Już 7 dzień takiej temperatury... Nie wiem jakim cudem zdałam dzisiaj ten egzamin taka skołowana ... Dla jasności mam 28 lat nie 24 , miałam przerwę w studiach więc już nie taka 20 latka że mnie bardziej 30 :D wiec dlatego tak mi zależy jutro pojadę na bete znowu jak będzie malała to będzie jakiś znak mimo że dalej nie wiadomo czy właściwy bo jak wiecie na własnych przykładach beta może sobie rosnąć później. Boże daj mi siłę!

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
‹‹ 968 969 970 971 972 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ