X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem po usg w 11dc. Pecherzyk jeden, 9mm i dość cienkie endometrium. Owulacje mam czas mi 13dc A czasem 18. Lekarz tutaj stwierdził że nie ma sensu brac Ovitrelle, bo za mały pecherzyk I nic z tego nie będzie. Moje pytanie brzmi... czy któraś z Was miała tak, że mały pecherzyk. Tydzień czasu i normalnie urósł tak, jak powinien? Mam jeszcze resztki nadziei, że owu będę miała później I da się jeszcze coś ugrać w tym cyklu. A taka ciekawostka- w klinice płodności do której mnie przypisali, jedynej z resztą w moim okręgu, nie robią Beta HCG. Jak k... To jest możliwe? Tylko w GB takie cuda...
    Ja miałam 9mm w 9 DC i to był największy pęcherzyk jaki zobaczyłam u siebie w życiu także dla mnie był już duży :) w 14 DC miał już 20 mm :) także pewnie że może coś urosnąć !

    emimor89 lubi tę wiadomość

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Niestety, nie będę miała więcej monitoringu. :( sama w domu testami owu ocenie, czy płodne są, dam ten zastrzyk wtedy... w sumie może i racja, że dlatego nie robią bety. Znalazłam testy ciążowe beta z krwi palca. Spoko opcja.




    Testy z krwi fajna sprawa. Na pewno szybciej wykrywają ciążę niż te z moczu 🙂 szkoda że nie będziesz miała monitoringu. Ja osobiście testom owu nie wierzę. Ale być może gdy już wyjdzie pozytywny to faktycznie daj ten zastrzyk. 🥰

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Na kiedy masz termin @ ? 🙂
    Nie mam okresów samoistnych wiec trudno określić. Po odstawianiu duphastonu dostawałam miesiączkę w ostatnich miesiącach okolo 2,3,4 dni
    po odstawieniu . Duphaston mam do niedzieli wiec wypadałby wtorek, środa, czw.. ale w poprzednich cyklach jak zaczynałam brać dupka to moje Endo miało 3mm-5mm max w 16dc a tutaj już było dość rozbudowane dużo wcześniej wiec @ może przyjść wcześniej na logikę. Wiec teoretycznie @ najwcześniej za 5-6 dni. W nocy strasznie dzisiaj bolała mnie macica i jajniki myślałam że coś złego się dzieje to był dziwny ból niby okresowy ale no inny trochę aczkolwiek momentami bałam się że się obudzę rano i będzie przykra niespodzianka w postaci @ ale na razie nic ani plamki ból ustał rano. Dzisiaj test negatywny czyli zastrzyk zszedł całkowicie także kolejne dwa dni będą decydujące. Niech to się już skończy 😩

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Nie mam okresów samoistnych wiec trudno określić. Po odstawianiu duphastonu dostawałam miesiączkę w ostatnich miesiącach okolo 2,3,4 dni
    po odstawieniu . Duphaston mam do niedzieli wiec wypadałby wtorek, środa, czw.. ale w poprzednich cyklach jak zaczynałam brać dupka to moje Endo miało 3mm-5mm max w 16dc a tutaj już było dość rozbudowane dużo wcześniej wiec @ może przyjść wcześniej na logikę. Wiec teoretycznie @ najwcześniej za 5-6 dni. W nocy strasznie dzisiaj bolała mnie macica i jajniki myślałam że coś złego się dzieje to był dziwny ból niby okresowy ale no inny trochę aczkolwiek momentami bałam się że się obudzę rano i będzie przykra niespodzianka w postaci @ ale na razie nic ani plamki ból ustał rano. Dzisiaj test negatywny czyli zastrzyk zszedł całkowicie także kolejne dwa dni będą decydujące. Niech to się już skończy 😩





    Szpacza chyba niepotrzebnie ten test tak szybko zrobiłaś. Tylko niepotrzebne nadzieję z widoku II kreseczek. Ale rozumiem ja tez jestem bardzo niecierpliwa i najlepiej na drugi dzień bym testowała. Mimo wszystko nadzieja jakaś jest. Zrób test w poniedziałek. Powinien być już pewny. Ja też miałam dziwne bóle brzucha w cyklu udanym i tak jakby jakies prądy czasami w piersiach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2021, 12:34

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • emimor89 Ekspertka
    Postów: 133 145

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Testy z krwi fajna sprawa. Na pewno szybciej wykrywają ciążę niż te z moczu 🙂 szkoda że nie będziesz miała monitoringu. Ja osobiście testom owu nie wierzę. Ale być może gdy już wyjdzie pozytywny to faktycznie daj ten zastrzyk. 🥰
    Wiem, że szkoda. Ale tutaj leczą letrozole bez jakiegokolwiek monitoringu. 🤷‍♀️ wydaje mi się, że większa kasa z ivf I dążą tylko I wyłącznie do tego. Chciałam prywatnie, £109 ale termin na 25.06. Najwcześniej, A to już będzie za późno... albo £389 za skan. No 389 to już raczej aktualnie poza moim zasięgiem. Za 10 minut albo I mniej badania. 🤷‍♀️

    :)
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No za szybko, więcej tego błędu nie popełnię. Na szczęście dzisiaj już resztki choroby czuję się w końcu dobrze, temperatura nadal się utrzymuje ale już jej nie czuje wiec przynajmniej lepszy nastrój i siły do działania :) zostajemy w kontakcie !

    Co do testów owu jak mówiłam u mnie zawsze pozytywne że względu na za wysoki poziom lh, jedynie śluz okazał się dobrą wskazówką co do płodnych dni.

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • emimor89 Ekspertka
    Postów: 133 145

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Co do testów owu jak mówiłam u mnie zawsze pozytywne że względu na za wysoki poziom lh, jedynie śluz okazał się dobrą wskazówką co do płodnych dni.
    Śluz to dobra wskazówka. Bo mierzenie temperatury u mnie jakoś dziwnie nie zdaje egzaminu. Często mi się waha, więc nie wiadomo, czy to dlatego, że owulacja, czy po prostu ot tak. Też mam wysokie lh, odkryłam, że takie tańsze testy często wychodzą pozytywne w różnych dniach cyklu, ale te elektroniczne z clearblue pokazują tylko w określonych dniach cyklu pozytywny wynik. Nie jest to potwierdzone monitoringiem, ale pozwala mi to myśleć, że są bardziej wiarygodne.

    :)
  • Agawa_ Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety letrozol w połączeniu z Menopurem się nie sprawdził.. w 12 dc pęcherzyk 15mm i endometrium 7.8 no i niestety trzy dni pozniej bez zmian. Dodatkowo miałam robiony estradiol ok 90 i lekarz stwierdził ze w tym cyklu nic z tego. Zlecił badania Lh fsh prl hormony tarczycy i AMH. Niby w usg nie widac pcs, ale już sama nie wiem. Od nowego cyklu probuję z innym lekiem. Niby tak nieduzo trzeba, a jednak. Mam chaos w głowie. Zdarzały mi się nieregularne miesiączki, ale czułam ból owulacyjny, śluz też mialam dość obfity, ale nie miałam w tym czasie robionego monitoringu, może na jakimś etapie niski estradiol wstrzymywał wszystko, bo jqk pisałam wczesniej moje endo miało max 5.6 mm.
    Musiałam się wygadać... :( od wczoraj znowu złapałam doła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2021, 16:34

  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agawa_ wrote:
    U mnie niestety letrozol w połączeniu z Menopurem się nie sprawdził.. w 12 dc pęcherzyk 15mm i endometrium 7.8 no i niestety trzy dni pozniej bez zmian. Dodatkowo miałam robiony estradiol ok 90 i lekarz stwierdził ze w tym cyklu nic z tego. Zlecił badania Lh fsh prl hormony tarczycy i AMH. Niby w usg nie widac pcs, ale już sama nie wiem. Od nowego cyklu probuję z innym lekiem. Niby tak nieduzo trzeba, a jednak. Mam chaos w głowie. Zdarzały mi się nieregularne miesiączki, ale czułam ból owulacyjny, śluz też mialam dość obfity, ale nie miałam w tym czasie robionego monitoringu, może na jakimś etapie niski estradiol wstrzymywał wszystko, bo jqk pisałam wczesniej moje endo miało max 5.6 mm.
    Musiałam się wygadać... :( od wczoraj znowu złapałam doła.

    No właśnie najgorsze jest to że posiadanie pcos nic nie zmienia.. w moim przypadku mam pełny obraz pcos i hormony i obraz usg ale postępowanie wygląda identycznie jedynie biorę leki na tarczycę bo mam niedoczynność dodatkowo ale nic innego letrozole bluefish OVARIN i miovella NAC brana w tych dniach co letrozole pomogło aczkolwiek nie mam pojęcia czy jakbym nie brała ovarinu i miovelli to ovu by się nie pojawiła.
    Co do amh ja mam aż 16 i też nie da się tego zmniejszyć.
    Testosteron mam pod sufit wynik również nie ma leku aby go obniżyć także pcos czy nie w sumie co za różnica..
    Aczkolwiek przed stymulacja miałam zrobione całe badania hormonalne i drożność, do tego krzywa cukrowa i nasienie męża i wyszła mi hipoglikemia zasłabłam po krzywej bo miałam taki duży spadek glukozy , Endo niby dała metformine najniższą dawkę i brałam w kratkę a ostatni cykl nie brałam wcale mój lekarz mówi że merformina nie jest mi potrzebna . Nie wiem czy ma rację. Także nie wiem. Mogę wam jedynie polecić akademię płodności. Sama kupiłam jedną książkę na początku bardzo stosowałam się do diety o niskim IG Teraz po prostu staram się jesc zdrowo i w diecie na stałe mam borówki truskawki jeżyny i wszystkie czerwone warzywa do tego czarnuszka olej lniany chia i minimum 10 tys kroków dziennie to naprawdę się sprawdza. Myślę że jakbym stosowała się totalnie do diety i więcej się ruszała to już dawno byłoby po problemie.

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem po usg w 11dc. Pecherzyk jeden, 9mm i dość cienkie endometrium. Owulacje mam czas mi 13dc A czasem 18. Lekarz tutaj stwierdził że nie ma sensu brac Ovitrelle, bo za mały pecherzyk I nic z tego nie będzie. Moje pytanie brzmi... czy któraś z Was miała tak, że mały pecherzyk. Tydzień czasu i normalnie urósł tak, jak powinien? Mam jeszcze resztki nadziei, że owu będę miała później I da się jeszcze coś ugrać w tym cyklu. A taka ciekawostka- w klinice płodności do której mnie przypisali, jedynej z resztą w moim okręgu, nie robią Beta HCG. Jak k... To jest możliwe? Tylko w GB takie cuda...

    Mój pęcherzyk po 13 dc dostał takiego speeda, że nie zdążyłam z zastrzykiem (choć teraz bardzo żałuję że go nie zrobiłam). Niestety ciężko podać ovitrelle przy braku monitorowania bo nikt nie przewidzi jak szybko będzie rósł. Więc szansa że urośnie jest ale bez monitorowania ciężko to ocenić.

    Szpacza223, emimor89 lubią tę wiadomość

  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Mujer 🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂 jakie to wszystko niesprawiedliwe. Kochana trzymaj się jesteśmy z Tobą. Na pewno ujrzysz upragnione II kreseczki. Nowy cykl = nowa szansa może tą pozytywnie wykorzystasz w końcu będzie
    już wakacyjnie a w wakacje dużo jest niespodzianek 🥰🥰🥰🥰

    Bardzo Wam dziękuję za wsparcie 😘 każda z Nas przeżyła chwile załamania i braku sił ale oczywiście wstaniemy z kolan bo za bardzo chcemy żeby odpuścić. I prędzej czy później każdej z Nas się uda 😊😍

    Agusia94, Szpacza223 lubią tę wiadomość

  • Paulik_30 Autorytet
    Postów: 401 263

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Bardzo Wam dziękuję za wsparcie 😘 każda z Nas przeżyła chwile załamania i braku sił ale oczywiście wstaniemy z kolan bo za bardzo chcemy żeby odpuścić. I prędzej czy później każdej z Nas się uda 😊😍


    Ja już powiedziałam głośno, że na czas wakacji chcę odpuścić, a mąż że nie, dalej jedziemy z kliniką. I teraz sama już nie wiem 🤷‍♀️
    W środę byłam na monitoringu, pęcherzyk 21mm, endo 11mm, od razu ovitrelle, ❤️ i czekamy, od 20. 06 mam brać duphaston 3x1 a 30 testować. Jak się nie uda to inseminacja w następnym miesiącu.

    Mujer, Szpacza223 lubią tę wiadomość

  • Agawa_ Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    No właśnie najgorsze jest to że posiadanie pcos nic nie zmienia.. w moim przypadku mam pełny obraz pcos i hormony i obraz usg ale postępowanie wygląda identycznie jedynie biorę leki na tarczycę bo mam niedoczynność dodatkowo ale nic innego letrozole bluefish OVARIN i miovella NAC brana w tych dniach co letrozole pomogło aczkolwiek nie mam pojęcia czy jakbym nie brała ovarinu i miovelli to ovu by się nie pojawiła.
    Co do amh ja mam aż 16 i też nie da się tego zmniejszyć.
    Testosteron mam pod sufit wynik również nie ma leku aby go obniżyć także pcos czy nie w sumie co za różnica..
    Aczkolwiek przed stymulacja miałam zrobione całe badania hormonalne i drożność, do tego krzywa cukrowa i nasienie męża i wyszła mi hipoglikemia zasłabłam po krzywej bo miałam taki duży spadek glukozy , Endo niby dała metformine najniższą dawkę i brałam w kratkę a ostatni cykl nie brałam wcale mój lekarz mówi że merformina nie jest mi potrzebna . Nie wiem czy ma rację. Także nie wiem. Mogę wam jedynie polecić akademię płodności. Sama kupiłam jedną książkę na początku bardzo stosowałam się do diety o niskim IG Teraz po prostu staram się jesc zdrowo i w diecie na stałe mam borówki truskawki jeżyny i wszystkie czerwone warzywa do tego czarnuszka olej lniany chia i minimum 10 tys kroków dziennie to naprawdę się sprawdza. Myślę że jakbym stosowała się totalnie do diety i więcej się ruszała to już dawno byłoby po problemie.

    Mam dwa e-booki Akademii Płodności i może nie stosujemy się do nich rygorystycznie, ale wybieramy posiłki które nam pasują i ogołnie jemu zdrowo. Tak jak piszesz warzywa, owoce, czarnuszka i powiem szczerze, że zauwżam zmiany. Miałam dosyć bolsne miesiączki, teraz dwa cykle delikatny ból, bez tabletek. Endometrium też mam większę.

    Szpacza223 lubi tę wiadomość

  • Bunia96 Przyjaciółka
    Postów: 105 34

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez korzystamy ze wskazówek akademii płodności, wierze ze mogą działać cuda. U mojego męża tez poprawiły się wyniki nasienia, ale było połączenie wskazówek dietetycznych i suplementacji :)

  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pojechałam na betę dzisiaj po namowie męża , sama już nie chciałam. Czułam się jak największa naiwniaczka jadąc tam więc zrobiłam przy okazji TSH bo i tak miałam skierowanie żeby jakos to znieść . Cały czas dokuczają mi te jajniki szczególnie nocą , wczoraj znowu ból z tego z którego była owu aż promieniował do uda . Ból oczywiście do wytrzymania bo miesiączki bez leków mam tak tragiczne że jestem już przyzwyczajona. W macicy też jakieś dziwne wiercenia i ukłucia. Nigdy nie miałam aż takiego uczucia trochę się w nocy bałam i dzisiaj i wczoraj co się dzieje , zaczęłam już myśleć że może jakas torbiel bo czuję że moje jajniki to dwie napompowane kule. Rano wszystko ustało i teraz znowu mnie costam wierci. Do tego zrobiła mi się jakaś żyła na piersi idącą aż do samego sutka ale może to wysoki progesteron. Został mi dzięki Bogu ostatni test i zrobię go w poniedziałek i już czekam na @ chyba że zaskoczy mnie wcześniej ale wolałabym być na nią psychicznie gotowa. Nie chciałabym żeby to ona była tą oznaką że nic z tego. Nigdy tak nie miałam, ból na @ zazwyczaj się zaczyna lekko dostaje plamien i na drugi dzień już mam dramat ale biorę poprawkę na to że przyjmuje leki i jestem po zastrzyku i nie wiadomo jak on oddziałuje na mnie także cóż. Prawda nas wyzwoli a cierpliwość jest cnotą .

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Dziewczyny pojechałam na betę dzisiaj po namowie męża , sama już nie chciałam. Czułam się jak największa naiwniaczka jadąc tam więc zrobiłam przy okazji TSH bo i tak miałam skierowanie żeby jakos to znieść . Cały czas dokuczają mi te jajniki szczególnie nocą , wczoraj znowu ból z tego z którego była owu aż promieniował do uda . Ból oczywiście do wytrzymania bo miesiączki bez leków mam tak tragiczne że jestem już przyzwyczajona. W macicy też jakieś dziwne wiercenia i ukłucia. Nigdy nie miałam aż takiego uczucia trochę się w nocy bałam i dzisiaj i wczoraj co się dzieje , zaczęłam już myśleć że może jakas torbiel bo czuję że moje jajniki to dwie napompowane kule. Rano wszystko ustało i teraz znowu mnie costam wierci. Do tego zrobiła mi się jakaś żyła na piersi idącą aż do samego sutka ale może to wysoki progesteron. Został mi dzięki Bogu ostatni test i zrobię go w poniedziałek i już czekam na @ chyba że zaskoczy mnie wcześniej ale wolałabym być na nią psychicznie gotowa. Nie chciałabym żeby to ona była tą oznaką że nic z tego. Nigdy tak nie miałam, ból na @ zazwyczaj się zaczyna lekko dostaje plamien i na drugi dzień już mam dramat ale biorę poprawkę na to że przyjmuje leki i jestem po zastrzyku i nie wiadomo jak on oddziałuje na mnie także cóż. Prawda nas wyzwoli a cierpliwość jest cnotą .
    Już niedługo będzie wszystko jasne, wiem, że każdy dzień dłuży się bardzo, jeśli się na coś czeka, ale trzeba się trochę wyluzować. Inaczej można sfiksowac już do reszty.

    Szpacza223 lubi tę wiadomość

  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Dziewczyny pojechałam na betę dzisiaj po namowie męża , sama już nie chciałam. Czułam się jak największa naiwniaczka jadąc tam więc zrobiłam przy okazji TSH bo i tak miałam skierowanie żeby jakos to znieść . Cały czas dokuczają mi te jajniki szczególnie nocą , wczoraj znowu ból z tego z którego była owu aż promieniował do uda . Ból oczywiście do wytrzymania bo miesiączki bez leków mam tak tragiczne że jestem już przyzwyczajona. W macicy też jakieś dziwne wiercenia i ukłucia. Nigdy nie miałam aż takiego uczucia trochę się w nocy bałam i dzisiaj i wczoraj co się dzieje , zaczęłam już myśleć że może jakas torbiel bo czuję że moje jajniki to dwie napompowane kule. Rano wszystko ustało i teraz znowu mnie costam wierci. Do tego zrobiła mi się jakaś żyła na piersi idącą aż do samego sutka ale może to wysoki progesteron. Został mi dzięki Bogu ostatni test i zrobię go w poniedziałek i już czekam na @ chyba że zaskoczy mnie wcześniej ale wolałabym być na nią psychicznie gotowa. Nie chciałabym żeby to ona była tą oznaką że nic z tego. Nigdy tak nie miałam, ból na @ zazwyczaj się zaczyna lekko dostaje plamien i na drugi dzień już mam dramat ale biorę poprawkę na to że przyjmuje leki i jestem po zastrzyku i nie wiadomo jak on oddziałuje na mnie także cóż. Prawda nas wyzwoli a cierpliwość jest cnotą .
    Trzymam kciuki! Żeby jednak beta szła w dobrą stronę :)

    Szpacza223 lubi tę wiadomość

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś bylam na monitoringu jednak i owulacja byla z prawegonjajnika, nawet jie wiem kiedy, pibralam wymazy do drożności, cytologię i mam jeszcze zrobić biopsję endometrium bo coś tam jest podejrzanego..

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobry znak! Uważam że przy pcos oczywiście zależy jak nasilenie ale każda owu jest na wagę złota :)

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika89 wrote:
    Już niedługo będzie wszystko jasne, wiem, że każdy dzień dłuży się bardzo, jeśli się na coś czeka, ale trzeba się trochę wyluzować. Inaczej można sfiksowac już do reszty.
    Dzięki , jakoś muszę wytrwać . To prawda że można zwariować. Mąż namówił mnie żebyśmy w kolejnym cyklu też robili stymulacje skoro raz się udało i zgodziłam się bo w sumie akurat jak już będzie po owu jeśli wystąpi jedziemy na wakacje wiec nie będzie czasu o tym myśleć a ja nie zamierzam się ograniczać tylko bawić się totalnie :) także zdążyłabym z ewentualnymi wszystkimi monitoringami i zastrzykiem bo wyjazd jakoś będzie w okolicach 17 DC wiec jeśli się nie uda perspektywa kolejnego cyklu będzie bardziej przyjemna dla umysłu wiec wchodzę w to. :)

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
‹‹ 970 971 972 973 974 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ