X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Moniaa93 Debiutantka
    Postów: 8 22

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale miałam dzisiaj stresujący dzień 😄 noc nieprzespana, bo rano miał być wynik bety, ale wzrosła ile powinna z 457 do 965 w dwa dni 😊 udało mi się dostać do mojego gin, jest pęcherzyk ciążowy - najładniejsze zdjęcie USG jakie do tej pory miałam! 😊 kolejna wizyta za dwa tygodnie, więc trochę odpocznę od nerwów🙈 podczas starań brałam bromergon na wysoką prolaktyne, ale że nie była dużo przekroczona to mogę go odstawić. Jeszcze przyplątała mi się bakteria i mam przepisane Betadine. I dodatkowo heviran bo nie mogę doleczyć opryszczki na twarzy... Dużo tego, ale mam nadzieję że wyjdę z tego cało 😄

    Domma, Malinka2021, emimor89, Zuuuz lubią tę wiadomość

  • emimor89 Ekspertka
    Postów: 133 145

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! Byłam dzisiaj na monitoringu. 3 pęcherzyki! 18 mm 15 I 12,5 mm poleciała do lekarza w klinice, rzuciłam mu zdjęcia i powiedziałam, że spisał mój pecherzyk na straty, a on już 18 mm ma, że poszłam na monitoring prywatnie, a powinnam mieć to zapewnionego w klinice. Nic nie odpowiedział... Ovitrelle mam wziąć dzisiaj.
    Dziewczyny, wierzę bardziej Wam, niż jemu. Czekać jeszcze dzień? Czy podać dzisiaj po południu? Ile czekać że stosunkiem?
    Aaa. Endometrium 8mm. To trochę słabo, co? Ale może jeszcze zgrubiec? Jem wiesiolek I orzechy brazulijskie I migdały.

    Gosiar1988, Ves, Malinka2021, Szpacza223, Zuuuz lubią tę wiadomość

    :)
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Kochane! Byłam dzisiaj na monitoringu. 3 pęcherzyki! 18 mm 15 I 12,5 mm poleciała do lekarza w klinice, rzuciłam mu zdjęcia i powiedziałam, że spisał mój pecherzyk na straty, a on już 18 mm ma, że poszłam na monitoring prywatnie, a powinnam mieć to zapewnionego w klinice. Nic nie odpowiedział... Ovitrelle mam wziąć dzisiaj.
    Dziewczyny, wierzę bardziej Wam, niż jemu. Czekać jeszcze dzień? Czy podać dzisiaj po południu? Ile czekać że stosunkiem?
    Aaa. Endometrium 8mm. To trochę słabo, co? Ale może jeszcze zgrubiec? Jem wiesiolek I orzechy brazulijskie I migdały.





    Super wiadomość 🥰🥰 kochana ja jak byłam na monitoringu to pęcherzyk miał 19mm nie brałam zastrzyku bo nie wiedziałam czy muszę czy nie. Endometrium też miałam takie jak Ty. Lekarz mówił że pęcherzyk może pęknąć za godzinę za dzień wręcz w każdej chwili. Może daj dzisiaj wieczorem zastrzyk albo jutro rano. Stosunek odbyłam w ten sam dzień co wizyta później dzień przerwy i 2 dni z rzędu i się w tym cyklu udało . Ale ja nie mam pewności kiedy dokładnie pękł pęcherzyk i też nie wiem kiedy pęka po zastrzyku. Czytałam gdzieś że kobieta najbardziej płodna jest dzień przed owulacja i dzień po . Zresztą plemniki to sprytne bestie i sobie żyją trochę czasu. 🥰🥰🥰

    emimor89 lubi tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Kochane! Byłam dzisiaj na monitoringu. 3 pęcherzyki! 18 mm 15 I 12,5 mm poleciała do lekarza w klinice, rzuciłam mu zdjęcia i powiedziałam, że spisał mój pecherzyk na straty, a on już 18 mm ma, że poszłam na monitoring prywatnie, a powinnam mieć to zapewnionego w klinice. Nic nie odpowiedział... Ovitrelle mam wziąć dzisiaj.
    Dziewczyny, wierzę bardziej Wam, niż jemu. Czekać jeszcze dzień? Czy podać dzisiaj po południu? Ile czekać że stosunkiem?
    Aaa. Endometrium 8mm. To trochę słabo, co? Ale może jeszcze zgrubiec? Jem wiesiolek I orzechy brazulijskie I migdały.
    Ja bym dała zastrzyk zgodnie z zaleceniem, czyli dziś wieczorem 🙂. Pęcherzyk po zastrzyku pęka między 24 a 36 godziną, ale sądzę, że to też jest wartość umowna. Tego nie wiemy, czy pęknie za godzinę, czy na kolejną dobę. Mój lekarz zalecał zbliżenia 3 dni pod rząd licząc od dnia zastrzyku, ale widziałam tu też co drugi dzień. Na pewno najbezpieczniej byłoby dziś jeszcze działać, a plemniczki poczekają 🙂. Jest duży potencjał, piękne pęcherzyki, Ovitrelle też podkręca endometrium, także działajcie 🙂❤️ i powodzenia🙂🙂🙂. Czekamy tutaj na tylko i wyłącznie dodatni test 🙂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2021, 14:59

    emimor89 lubi tę wiadomość

  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na endometrium miałam zalecany Mensil (viagre) dopochwowo 0.5 tabletki przez 4 dni po krwawieniu.

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój miał 18x20 i dostałam tego samego dnia asap zastrzyk. Owu się udała wszystko było ok. Co prawda raczej nie wyszło choć @ nadal nie ma co się u mnie po duphastonie nie zdarza tak długo ale wczorajszy test nadal pokazał biel także czekam cierpliwie

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • OlaOla90 Przyjaciółka
    Postów: 112 119

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 7dc więc zabrałam ostatni letrozol, od jutra mam na 5 dni przepisany 1x1 estrofem a w 12dc idę na monitoring. To jest już piąty cykl po laparo i udrożnieniu jajowodów :( Ostatnie 2 cykle mnie dobiły, że okazały się bezowulacyjne i to czekanie i czekanie na nowe cykle jest męczące... 2 wcześniejsze cykle z owulacjami ale nic nie wyszło. Oficjalnie w czerwcu odhaczam 2 lata starań z pomocą lekarzy. Trzymajcie kciuki za ten cykl, bo jeszcze nie straciłam nadziei.

    Kupiłam wczoraj olej z wiesiołka, czy myślicie że mogę go jeszcze zacząć stosować przez najbliższych kilka dni? Czy muszę zaczynać w 1dniu cyklu? Co robicie zażywając wiesiołka w cyklu, w którym nie wiecie kiedy dokładnie wypadnie owulacja?

    31l, IO, PCOS, nieregularne cykle, brak owulacji, LUF. Zero ciąż. Laparoskopia 02.2021 udrożnione oba jajowody.
    Starania od 07.2019r. Aktualnie:pregna plus 1x1, pregna dha, glucophage 2x850, progesterone besins 3x1, utrogestan 2x1, actifolin 1x1.
    06,07.21r. Letrozole 1x1, estrofem 1x1, ovitrelle, distreptaza
    08.21r. Letrozole 2x1, estrofem 1x1, distreptaza
    09.21r. powtórka + ovitrelle
    10.21r. powtórka, owu bez ovitrelle

    29.10. (31dc) Beta 1890
    16.11. Biją !! Ciąża mnoga potwierdzona 6t+6 ❤❤
    30.11. Cudowne 2x2,5cm szczęścia na usg 8t+6 💖💖
    21.12. I prenatalne 11t+6 piękne 6 i 6,2 cm na usg 😍
    18.01. USG dwóch chłopczyków 165g i 156g :)
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj o 15 mam kolejną wizytę u mojego gina prywatnie. Oczywiście nie mogę się doczekać ale równie mocno się boję. Siedzą mi w głowie wydarzenia z przeszłości że znowu usłyszę że serduszko nie bije i mam tak co wizytę. Myślicie że ten strach minie razem razem z tygodniem w którym to się wydarzyło poprzednio? Ogólnie wczoraj minął rok tak dowiedziałam się w dzień ojca że serduszko nie bije. Piękny prezent sprawiłam swojemu partnerowi wtedy. Mysle sobie jesteś twarda dasz radę ale jest zupełnie inaczej taka miękka ze mnie gąbka. Będę miała okazję zapytać o tą torbielke i ten pęcherzyk. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. 🙂🙂🙂

    Wybaczcie ale jakoś musiałam się trochę wygadac kto mnie tak zrozumie jak nie Wy kochane 🥰

    Gucik lubi tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla90 wrote:
    U mnie dzisiaj 7dc więc zabrałam ostatni letrozol, od jutra mam na 5 dni przepisany 1x1 estrofem a w 12dc idę na monitoring. To jest już piąty cykl po laparo i udrożnieniu jajowodów :( Ostatnie 2 cykle mnie dobiły, że okazały się bezowulacyjne i to czekanie i czekanie na nowe cykle jest męczące... 2 wcześniejsze cykle z owulacjami ale nic nie wyszło. Oficjalnie w czerwcu odhaczam 2 lata starań z pomocą lekarzy. Trzymajcie kciuki za ten cykl, bo jeszcze nie straciłam nadziei.

    Kupiłam wczoraj olej z wiesiołka, czy myślicie że mogę go jeszcze zacząć stosować przez najbliższych kilka dni? Czy muszę zaczynać w 1dniu cyklu? Co robicie zażywając wiesiołka w cyklu, w którym nie wiecie kiedy dokładnie wypadnie owulacja?




    Myślę że możesz zacząć brać ten wiesiolek. Ja przestałam brać po wizycie jak był ładny pęcherzyk który mógł w każdej chwili pęknąć.. Tez nie wiedziałam kiedy dokładnie będzie owulacja.

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Dzisiaj o 15 mam kolejną wizytę u mojego gina prywatnie. Oczywiście nie mogę się doczekać ale równie mocno się boję. Siedzą mi w głowie wydarzenia z przeszłości że znowu usłyszę że serduszko nie bije i mam tak co wizytę. Myślicie że ten strach minie razem razem z tygodniem w którym to się wydarzyło poprzednio? Ogólnie wczoraj minął rok tak dowiedziałam się w dzień ojca że serduszko nie bije. Piękny prezent sprawiłam swojemu partnerowi wtedy. Mysle sobie jesteś twarda dasz radę ale jest zupełnie inaczej taka miękka ze mnie gąbka. Będę miała okazję zapytać o tą torbielke i ten pęcherzyk. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. 🙂🙂🙂

    Wybaczcie ale jakoś musiałam się trochę wygadac kto mnie tak zrozumie jak nie Wy kochane 🥰

    A miałaś wcześniej jakieś objawy tego że serduszko przestało bić? Nie mam takich przeżyć za sobą, ale też cały czas mam myśli że coś złego się wydarzy i przed każdą wizyta mam miliony myśli, zastanawiam się czy dziecko dobrze się rozwija czy bije serduszko.. Nie mam żadnych boli, czy plamień też nie wiem czy byłoby to objawem gdyby serduszko przestało bić.. Ehhh ciężkie chwilę przezywamy, pewnie to że tak długa i ciężka droge przeszliśmy do zobaczenia ⏸️⏸️⏸️..
    Ja mam wizytę w poniedzialek, chciałabym już być po wizycie i usłyszę ze wszystko jest super ✊✊✊.

    Daj znać koniecznie po wizycie co i jak!

    Agusia94 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Moniaa93 Debiutantka
    Postów: 8 22

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla90 wrote:
    U mnie dzisiaj 7dc więc zabrałam ostatni letrozol, od jutra mam na 5 dni przepisany 1x1 estrofem a w 12dc idę na monitoring. To jest już piąty cykl po laparo i udrożnieniu jajowodów :( Ostatnie 2 cykle mnie dobiły, że okazały się bezowulacyjne i to czekanie i czekanie na nowe cykle jest męczące... 2 wcześniejsze cykle z owulacjami ale nic nie wyszło. Oficjalnie w czerwcu odhaczam 2 lata starań z pomocą lekarzy. Trzymajcie kciuki za ten cykl, bo jeszcze nie straciłam nadziei.

    Kupiłam wczoraj olej z wiesiołka, czy myślicie że mogę go jeszcze zacząć stosować przez najbliższych kilka dni? Czy muszę zaczynać w 1dniu cyklu? Co robicie zażywając wiesiołka w cyklu, w którym nie wiecie kiedy dokładnie wypadnie owulacja?
    Też nie zawsze pamiętałam brać wiesiołek od początku cyklu, jak teraz zaczniesz brać to też pomoże :) chociaż w moim przypadku gdy brałam estrofen, nie był mi potrzebny wiesiołek, bo po estrofenie już miałam dużo śluzu. Ale jako dodatek na pewno nie zaszkodzi. Brałam do 12 dc bo też nie umiałam przewidzieć kiedy owulacja i wolałam szybciej skończyć niż za późno.

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    A miałaś wcześniej jakieś objawy tego że serduszko przestało bić? Nie mam takich przeżyć za sobą, ale też cały czas mam myśli że coś złego się wydarzy i przed każdą wizyta mam miliony myśli, zastanawiam się czy dziecko dobrze się rozwija czy bije serduszko.. Nie mam żadnych boli, czy plamień też nie wiem czy byłoby to objawem gdyby serduszko przestało bić.. Ehhh ciężkie chwilę przezywamy, pewnie to że tak długa i ciężka droge przeszliśmy do zobaczenia ⏸️⏸️⏸️..
    Ja mam wizytę w poniedzialek, chciałabym już być po wizycie i usłyszę ze wszystko jest super ✊✊✊.

    Daj znać koniecznie po wizycie co i jak!





    Nie nie miałam żadnych objawów. Miałam poronienie zatrzymane i później wywoływane w szpitalu tabletkami. Wiem Domma że każda z nas się denerwuje i obawia się ze strachu . I pewnie to normalne że jak komuś zależy to tak bardzo emocjonalnie do tych spraw podchodzi.
    Mam nadzieję że zamartwiamy się na darmo i niech to będzie taki pozytywny stres 🙂 i ja to mogłabym mieć wizyty codziennie dla świętego spokoju. Albo domowe usg by samemu móc sprawdzić czy wszystko gra 😁😁

    Ale ogólnie też mam dobre informacje. W pracy przedłużyli mi umowę do dnia porodu a o to też się martwiłam. Także już musi być z górki 🥰

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • OlaOla90 Przyjaciółka
    Postów: 112 119

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 o to nie musiałaś się martwić, takie jest prawo pracy, musieli Ci przedłużyć. Umowa wręcz "sama" przedłuża się do dnia porodu. Oczywiście są wyjątki uzależnione od tego kiedy oznajmia się ciążę pracodawcy i w którym tygodniu ciąży kończy się pierwotna umowa... no chyba że umowa na zastępstwo to ona się nie wydłuża do dnia porodu nigdy.

    31l, IO, PCOS, nieregularne cykle, brak owulacji, LUF. Zero ciąż. Laparoskopia 02.2021 udrożnione oba jajowody.
    Starania od 07.2019r. Aktualnie:pregna plus 1x1, pregna dha, glucophage 2x850, progesterone besins 3x1, utrogestan 2x1, actifolin 1x1.
    06,07.21r. Letrozole 1x1, estrofem 1x1, ovitrelle, distreptaza
    08.21r. Letrozole 2x1, estrofem 1x1, distreptaza
    09.21r. powtórka + ovitrelle
    10.21r. powtórka, owu bez ovitrelle

    29.10. (31dc) Beta 1890
    16.11. Biją !! Ciąża mnoga potwierdzona 6t+6 ❤❤
    30.11. Cudowne 2x2,5cm szczęścia na usg 8t+6 💖💖
    21.12. I prenatalne 11t+6 piękne 6 i 6,2 cm na usg 😍
    18.01. USG dwóch chłopczyków 165g i 156g :)
  • OlaOla90 Przyjaciółka
    Postów: 112 119

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 tak napisałam co wiedziałam bo nie wiem w którym tygodniu jesteś ani jaką dokładnie masz umowę ;) ale cieszę się że masz umowę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 12:48

    Agusia94 lubi tę wiadomość

    31l, IO, PCOS, nieregularne cykle, brak owulacji, LUF. Zero ciąż. Laparoskopia 02.2021 udrożnione oba jajowody.
    Starania od 07.2019r. Aktualnie:pregna plus 1x1, pregna dha, glucophage 2x850, progesterone besins 3x1, utrogestan 2x1, actifolin 1x1.
    06,07.21r. Letrozole 1x1, estrofem 1x1, ovitrelle, distreptaza
    08.21r. Letrozole 2x1, estrofem 1x1, distreptaza
    09.21r. powtórka + ovitrelle
    10.21r. powtórka, owu bez ovitrelle

    29.10. (31dc) Beta 1890
    16.11. Biją !! Ciąża mnoga potwierdzona 6t+6 ❤❤
    30.11. Cudowne 2x2,5cm szczęścia na usg 8t+6 💖💖
    21.12. I prenatalne 11t+6 piękne 6 i 6,2 cm na usg 😍
    18.01. USG dwóch chłopczyków 165g i 156g :)
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla90 wrote:
    Agusia94 o to nie musiałaś się martwić, takie jest prawo pracy, musieli Ci przedłużyć. Umowa wręcz "sama" przedłuża się do dnia porodu. Oczywiście są wyjątki uzależnione od tego kiedy oznajmia się ciążę pracodawcy i w którym tygodniu ciąży kończy się pierwotna umowa... no chyba że umowa na zastępstwo to ona się nie wydłuża do dnia porodu nigdy.




    Ola wiem to doskonałe ale umowa kończy mi się teraz 30 czerwca a nie będę miała wtedy skończonego 12 tygodnia więc według prawa mogli mi nie przedłużyć. Na darmo bym się nie martwiła.

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Dzisiaj o 15 mam kolejną wizytę u mojego gina prywatnie. Oczywiście nie mogę się doczekać ale równie mocno się boję. Siedzą mi w głowie wydarzenia z przeszłości że znowu usłyszę że serduszko nie bije i mam tak co wizytę. Myślicie że ten strach minie razem razem z tygodniem w którym to się wydarzyło poprzednio? Ogólnie wczoraj minął rok tak dowiedziałam się w dzień ojca że serduszko nie bije. Piękny prezent sprawiłam swojemu partnerowi wtedy. Mysle sobie jesteś twarda dasz radę ale jest zupełnie inaczej taka miękka ze mnie gąbka. Będę miała okazję zapytać o tą torbielke i ten pęcherzyk. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. 🙂🙂🙂

    Wybaczcie ale jakoś musiałam się trochę wygadac kto mnie tak zrozumie jak nie Wy kochane 🥰

    Obawiam się że to nie minie 🙈 nawet jak już zdrowy Dzidziuś pojawi się na świecie będzie ciągły strach więc chyba powinnaś się przyzwyczajać. Taki los Matki 🤷‍♀️ my nie potrafimy inaczej.
    A co do Twoich wcześniejszych doświadczeń pamiętaj, że to nie Twoja wina. Nie Ty sprawiłaś, że serduszko przestało bić. Nic w tej sprawie nie mogłaś zrobić. Tak jak żadna z nas nie może sprawić żeby się udało. Staramy się, robimy co możemy żeby przygotować podłoże ale nie od naszej woli zależy czy to się uda. Teraz jest nowy rozdział. Teraz trzeba skupiać się na pozytywach. Także proszę się tutaj natychmiast wziąć w garść bo wszystko będzie dobrze!
    U Ciebie Domma również! Te Małe Człowieczki czują Wasz niepokój więc proszę się do Nich uśmiechać!! 😘

    Bunia96, Agusia94 lubią tę wiadomość

  • Zuuuz Przyjaciółka
    Postów: 61 121

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Kochane! Byłam dzisiaj na monitoringu. 3 pęcherzyki! 18 mm 15 I 12,5 mm poleciała do lekarza w klinice, rzuciłam mu zdjęcia i powiedziałam, że spisał mój pecherzyk na straty, a on już 18 mm ma, że poszłam na monitoring prywatnie, a powinnam mieć to zapewnionego w klinice. Nic nie odpowiedział... Ovitrelle mam wziąć dzisiaj.
    Dziewczyny, wierzę bardziej Wam, niż jemu. Czekać jeszcze dzień? Czy podać dzisiaj po południu? Ile czekać że stosunkiem?
    Aaa. Endometrium 8mm. To trochę słabo, co? Ale może jeszcze zgrubiec? Jem wiesiolek I orzechy brazulijskie I migdały.

    I jak podałaś wieczorem zastrzyk?
    Mój doktorek mówi, ze endometrium 8mm jest już spoko i teraz miałam podobnie i powiedział ze bez estrofemu próbujemy. Mimo, ze w poprzednim cyklu miałam poniżej 6mm i wtedy estrofem wjechał i się podwyższył. Tak teraz zupełnie inny cykl.
    Co do stosunków, to tak jak pisała Anika, tez mamy zalecane 3 dni pod rząd. Ja zazwyczaj jednak czuje kiedy jest owulacja. Trzymam mocno kciuki!! 🤞🏼🤞🏼

    Monia gratulacje!! 😊 pięknie beta wzrosła, suepr ze tez już było widać na usg pęcherzyk. Tez trzymam kciuki 🤞🏼

    Moniaa93 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2020

    PCOS❌
    Drożność ✔️

    od 01 2021 Letrozole = co mc owu
    Ovitrelle
    teraz: Duphaston, Estrofem
  • Zuuuz Przyjaciółka
    Postów: 61 121

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Dzisiaj o 15 mam kolejną wizytę u mojego gina prywatnie. Oczywiście nie mogę się doczekać ale równie mocno się boję. Siedzą mi w głowie wydarzenia z przeszłości że znowu usłyszę że serduszko nie bije i mam tak co wizytę. Myślicie że ten strach minie razem razem z tygodniem w którym to się wydarzyło poprzednio? Ogólnie wczoraj minął rok tak dowiedziałam się w dzień ojca że serduszko nie bije. Piękny prezent sprawiłam swojemu partnerowi wtedy. Mysle sobie jesteś twarda dasz radę ale jest zupełnie inaczej taka miękka ze mnie gąbka. Będę miała okazję zapytać o tą torbielke i ten pęcherzyk. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. 🙂🙂🙂

    Wybaczcie ale jakoś musiałam się trochę wygadac kto mnie tak zrozumie jak nie Wy kochane 🥰

    Agusia, czekamy na wieści! Wiadomo lepiej się czasem wygadać 😄 chociaż nie miałam nigdy takich przeżyć jak Ty, ale wierze ze tym razem bedzie dobrze. Wysyłam dobre myśli do Was 🥰

    Agusia94 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2020

    PCOS❌
    Drożność ✔️

    od 01 2021 Letrozole = co mc owu
    Ovitrelle
    teraz: Duphaston, Estrofem
  • emimor89 Ekspertka
    Postów: 133 145

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie byłam w ciąży, ale moja przyjaciółka pierwsze poroniła. Po 3 miesiącach znów zaszła. Jest teraz w 6 miesiącu. Ale mówi mi, że chociaż wszystko jest dobrze, to I tak jak idzie do toalety, to boi się, że będą plamienia I to silniejsze od niej. Aga, mam nadzieję, że to u Ciebie przejdzie, że zaznacz spokojnie będzie tylko szczęście:)
    Co do wiesiołka, to też biorę od 1 do 12dc, bo nie mam monitoringu 🤦‍♀️ więc tak jest bezpieczniej.
    Podałam zastrzyk wczoraj po południu. Co za przeżycie 🤣 bałam się, że będzie bolało, ale w rezultacie nic nie czuć 😳🙊 seksy były, też będą 3 dni pod rząd. Szkoda tylko, że przez chorobę I migdalki wielkości piłek golfowych (Nic się nie zmieniło, dosłownie nic. Pomimo antybiotyku z penicyliny branego 4 razy na dobę od poniedzialku) nie mam ochoty na seks. Trochę to przykre. Ale... Mam tą nadzieję, że wyjdzie. Że będzie dobrze. Że będą te 2 kreski... 🙊

    Agusia94 lubi tę wiadomość

    :)
  • Bunia96 Przyjaciółka
    Postów: 105 34

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla90 wrote:
    U mnie dzisiaj 7dc więc zabrałam ostatni letrozol, od jutra mam na 5 dni przepisany 1x1 estrofem a w 12dc idę na monitoring. To jest już piąty cykl po laparo i udrożnieniu jajowodów :( Ostatnie 2 cykle mnie dobiły, że okazały się bezowulacyjne i to czekanie i czekanie na nowe cykle jest męczące... 2 wcześniejsze cykle z owulacjami ale nic nie wyszło. Oficjalnie w czerwcu odhaczam 2 lata starań z pomocą lekarzy. Trzymajcie kciuki za ten cykl, bo jeszcze nie straciłam nadziei.

    Kupiłam wczoraj olej z wiesiołka, czy myślicie że mogę go jeszcze zacząć stosować przez najbliższych kilka dni? Czy muszę zaczynać w 1dniu cyklu? Co robicie zażywając wiesiołka w cyklu, w którym nie wiecie kiedy dokładnie wypadnie owulacja?

    Widzę, że my chyba znów w podobnych dniach cyklu. U mnie 9 dc i tez za 5 dni monitoring, bo nie miałam jak się umówić na okolice 12 dc wiec wypadnie 14. Wiec trzymam mocno kciuki, żebyśmy usłyszały same dobre wieści, u z Ciebie że jest piękny pęcherzyk i będzie owulacja a u mnie, że pęcherzyk jeszcze nie pękł, żeby mi się nie poprzesuwały dni do laparo i żebym nie była na niej po owulacji 🙈

‹‹ 972 973 974 975 976 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ