X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołek byleby przed owu albo jak piszą dziewczyny do ok 12 dc powinno być ok, jeśli nie masz naprawdę krótkich cyklów 😉

    Agusia dobrze Cie rozumiem, że masz takie obawy, bo sama mam takie myśli jeśliby się udało, że tym razem może być podobnie... Jeśli ma się jakieś przykre doświadczenia to naturalne że wracają w identycznych sytuacjach😒 ale najważniejsze, że teraz jest maluszek i bije ❤️, a tak jak któraś pisała to może być zupełnie inna historia - wierzę w to i tym razem może się skończyć dobrze 😉 i dawaj już znać czego się dowiedziałaś po tej wizycie - oby same pomyślności 😊😊
    Super ze przedłużyli Ci umowę. Ktoś tam chyba jednak ma kawałek serca🥰😋

    Domma na Ciebie w poniedziałek też czekamy 😁🤞

    Emimor walcz! 3 pęcherzyki to spore szanse🙂

    Trzymam kciuki za nas - bardzo dużo nowych owocnych cykli widzę że się zaczyna 🥰😋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 17:04

    Agusia94, Domma lubią tę wiadomość

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za wszystkie miłe i podtrzymujące na duchu słowa. Przydały się. Człowiek się denerwuje fasolka to odczuwa ale wie że to z miłości wszystko.
    Ja już po wizycie 10+6 tydzień wiek ciąży idealnie się pokrywa z om. Dzidzia urosla dwukrotnie od ostatniej wizyty serduszko pięknie bije 174 na min.
    Lekarz powiedział że dla niego wszystko wygląda idealnie. Obraz usg jest idealny. Glowka, mozg wszystko. Mówił że troszkę za wcześnie ale zmierzył przeziernosc karkowa i też powiedział że wszystko pięknie. Torbielki nie ma być może się wchlonela.
    A teraz najlepsze ten pęcherzyk na jajniku to ciałko żółte które musi być do jakiegoś tygodnia 🙂 już się uspokoiłam teraz czekam do 9 lipca na usg prenatalne 🥰🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 17:28

    Domma, Margaritta, Mujer, Ves, Bunia96, Zuuuz, emimor89 lubią tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Dziewczyny dziękuję za wszystkie miłe i podtrzymujące na duchu słowa. Przydały się. Człowiek się denerwuje fasolka to odczuwa ale wie że to z miłości wszystko.
    Ja już po wizycie 10+6 tydzień wiek ciąży idealnie się pokrywa z om. Dzidzia urosla dwukrotnie od ostatniej wizyty serduszko pięknie bije 174 na min.
    Lekarz powiedział że dla niego wszystko wygląda idealnie. Obraz usg jest idealny. Glowka, mozg wszystko. Mówił że troszkę za wcześnie ale zmierzył przeziernosc karkowa i też powiedział że wszystko pięknie. Torbielki nie ma być może się wchlonela.
    A teraz najlepsze ten pęcherzyk na jajniku to ciałko żółte które musi być do jakiegoś tygodnia 🙂 już się uspokoiłam teraz czekam do 9 lipca na usg prenatalne 🥰🥰
    Cudnowne wiadomości ❤️❤️❤️❤️❤️


    Również dziękuję Wam dziewczyny za słowa wsparcia, byle do poniedziałku! 😘

    Agusia94, Bunia96 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Margaritta Przyjaciółka
    Postów: 79 68

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja jestem po badaniu prenatalnym i wszystko jest dobrze.. 😀 Denerwowałam się bardzo aż dostałam skurczu macicy i musiałam pochodzić 40 min i odpocząć aby lekarz mógł dokończyć badanie. Jutro mam wizytę kontrolną u mojego ginekologa. Wiek ciąży na dzień dzisiejszy to 11 tygodni i 5 dni.

    Domma, Agusia94, Ves, Bunia96, Anika89, Zuuuz, emimor89 lubią tę wiadomość

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaritta wrote:
    Cześć dziewczyny! Ja jestem po badaniu prenatalnym i wszystko jest dobrze.. 😀 Denerwowałam się bardzo aż dostałam skurczu macicy i musiałam pochodzić 40 min i odpocząć aby lekarz mógł dokończyć badanie. Jutro mam wizytę kontrolną u mojego ginekologa. Wiek ciąży na dzień dzisiejszy to 11 tygodni i 5 dni.
    Cudownie❤️! to widzę że my tak pokolei
    Ty 11+5
    Agusia94 10+6
    A ja według ostatniego badania dziś mam 9+4

    ❤️❤️❤️

    Margaritta, Agusia94 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Cudownie❤️! to widzę że my tak pokolei
    Ty 11+5
    Agusia94 10+6
    A ja według ostatniego badania dziś mam 9+4

    ❤️❤️❤️




    Święta Trójca 🥰 mnie tydzien dzieli do Ciebie i do Margaritty. Fajnie wszystkie badania w podobnych terminach można się dzielić dobrymi informacjami. Może porody też będziemy razem przechodzić. Różnie bywa. A juz pod koniec stycznia będziemy w trójkę robić spacery z wózkami on-line 😅😅😅


    Domma ja już jestem mądrzejsza o tą dzisiejszą wizytą więc muszę napisać że i u Ciebie będzie wszystko dobrze 😘

    Margaritta, Domma lubią tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia96 wrote:
    Widzę, że my chyba znów w podobnych dniach cyklu. U mnie 9 dc i tez za 5 dni monitoring, bo nie miałam jak się umówić na okolice 12 dc wiec wypadnie 14. Wiec trzymam mocno kciuki, żebyśmy usłyszały same dobre wieści, u z Ciebie że jest piękny pęcherzyk i będzie owulacja a u mnie, że pęcherzyk jeszcze nie pękł, żeby mi się nie poprzesuwały dni do laparo i żebym nie była na niej po owulacji 🙈

    Ja również, dzisiaj 8 dzień cyklu 😊 monitoring mam w sobotę a potem we wtorek. Zobaczymy czy coś rośnie i co z torbielą z poprzedniego cyklu.

    Bunia96 lubi tę wiadomość

  • OlaOla90 Przyjaciółka
    Postów: 112 119

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer a jesteś czymś teraz stymulowana? Ja skończyłam 3-7dc po jednym letrozolu a od dzisiaj czyli 8-12dc mam po jednym estrofemie i we wtorek monitoring :) praktycznie jeszcze nic nie czułam jajników więc nie wiem na co się nastawiać... niby wiem że nie muszą boleć żeby pracować ;) te cykle w których już w połowie wiesz że nawet nie ma sensu sie starać bo owu nie będzie są chyba najgorsze bo miesiąc czekania do kolejnych starań a jak jest owu to jakaś nadzieja się tli aż do końca cyklu ;)

    31l, IO, PCOS, nieregularne cykle, brak owulacji, LUF. Zero ciąż. Laparoskopia 02.2021 udrożnione oba jajowody.
    Starania od 07.2019r. Aktualnie:pregna plus 1x1, pregna dha, glucophage 2x850, progesterone besins 3x1, utrogestan 2x1, actifolin 1x1.
    06,07.21r. Letrozole 1x1, estrofem 1x1, ovitrelle, distreptaza
    08.21r. Letrozole 2x1, estrofem 1x1, distreptaza
    09.21r. powtórka + ovitrelle
    10.21r. powtórka, owu bez ovitrelle

    29.10. (31dc) Beta 1890
    16.11. Biją !! Ciąża mnoga potwierdzona 6t+6 ❤❤
    30.11. Cudowne 2x2,5cm szczęścia na usg 8t+6 💖💖
    21.12. I prenatalne 11t+6 piękne 6 i 6,2 cm na usg 😍
    18.01. USG dwóch chłopczyków 165g i 156g :)
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla90 wrote:
    Mujer a jesteś czymś teraz stymulowana? Ja skończyłam 3-7dc po jednym letrozolu a od dzisiaj czyli 8-12dc mam po jednym estrofemie i we wtorek monitoring :) praktycznie jeszcze nic nie czułam jajników więc nie wiem na co się nastawiać... niby wiem że nie muszą boleć żeby pracować ;) te cykle w których już w połowie wiesz że nawet nie ma sensu sie starać bo owu nie będzie są chyba najgorsze bo miesiąc czekania do kolejnych starań a jak jest owu to jakaś nadzieja się tli aż do końca cyklu ;)

    Ja podobnie, 1 tabletka Letrozolu. Na szczęście endometrium zazwyczaj mam szerokie więc nie biorę nic więcej. Oby teraz udało się z zastrzykiem. Zobaczymy.

  • OlaOla90 Przyjaciółka
    Postów: 112 119

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja endometrium też mam dobre z tego co pamiętam, może lekarz tak mi zalecił bo akurat letrozol mam pierwszy raz, mialam w zeszłym roku sporo Clo a nawet gonadotropin. No zobaczymy we wtorek:) na razie nastawiam się pozytywnie i działamy z mężem ;)

    31l, IO, PCOS, nieregularne cykle, brak owulacji, LUF. Zero ciąż. Laparoskopia 02.2021 udrożnione oba jajowody.
    Starania od 07.2019r. Aktualnie:pregna plus 1x1, pregna dha, glucophage 2x850, progesterone besins 3x1, utrogestan 2x1, actifolin 1x1.
    06,07.21r. Letrozole 1x1, estrofem 1x1, ovitrelle, distreptaza
    08.21r. Letrozole 2x1, estrofem 1x1, distreptaza
    09.21r. powtórka + ovitrelle
    10.21r. powtórka, owu bez ovitrelle

    29.10. (31dc) Beta 1890
    16.11. Biją !! Ciąża mnoga potwierdzona 6t+6 ❤❤
    30.11. Cudowne 2x2,5cm szczęścia na usg 8t+6 💖💖
    21.12. I prenatalne 11t+6 piękne 6 i 6,2 cm na usg 😍
    18.01. USG dwóch chłopczyków 165g i 156g :)
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam jeszcze pytanie. Jak udało mi się drugi raz w ciążę zajść lekarz przepisał mi profilaktycznie Acard 75 . Ale na kolejnej wizycie stwierdził że jednak u mnie poronienie było spowodowane wadą płodu nie genetyczną bo biopsja to wykluczyła i kazał przestać brac te tabletki i w końcu przestałam. Ale jak zaczęłam czytać zastosowanie tego leku w ciąży to zastanawiam się czy nie zacząć go brać tak na wszelki wypadek. Co o tym sądzicie? 6 lipca mam kolejną wizytę u innego lekarza więc może podpytam o to .

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    A mam jeszcze pytanie. Jak udało mi się drugi raz w ciążę zajść lekarz przepisał mi profilaktycznie Acard 75 . Ale na kolejnej wizycie stwierdził że jednak u mnie poronienie było spowodowane wadą płodu nie genetyczną bo biopsja to wykluczyła i kazał przestać brac te tabletki i w końcu przestałam. Ale jak zaczęłam czytać zastosowanie tego leku w ciąży to zastanawiam się czy nie zacząć go brać tak na wszelki wypadek. Co o tym sądzicie? 6 lipca mam kolejną wizytę u innego lekarza więc może podpytam o to .
    Ja brałam acard przy stymulacji po owulacji, ale jak zaszłam w ciążę dr prosił o odstawienie. Samemu lepiej nie kombinować w ciąży, bo może być więcej szkody niż pożytku.

    Agusia94 lubi tę wiadomość

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaritta robiłaś dodotkowo test pappa przy usg prentalnym? Albo jakiś inny test? Ja się ciągle waham.
    W poprzedniej ciąży miałam robiony test pappa ponieważ na usg wyszła wada pęcherza (megacystis) z testu papa wyszło ryzyko ZD 1:300 i miałam powiększone NT przeziernosc karkowa. Z kolei miałam dodatkowe usg u pani genetyk i na tym usg wszystkie parametry wyszły bardzo prawidłowe oprócz tego pęcherza. By móc ratować maluszka musiałam mieć zrobioną biopsje kosmowki w 13 tygodniu ciąży która wyszła także prawidłowa miała być dziewczynka.
    I teraz się zastanawiam czy robić dodatkowe badania i narażać się na dodatkowy stres gdy usg wyjdzie całkowicie prawidłowe. A to już coraz mniej czasu .

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    A mam jeszcze pytanie. Jak udało mi się drugi raz w ciążę zajść lekarz przepisał mi profilaktycznie Acard 75 . Ale na kolejnej wizycie stwierdził że jednak u mnie poronienie było spowodowane wadą płodu nie genetyczną bo biopsja to wykluczyła i kazał przestać brac te tabletki i w końcu przestałam. Ale jak zaczęłam czytać zastosowanie tego leku w ciąży to zastanawiam się czy nie zacząć go brać tak na wszelki wypadek. Co o tym sądzicie? 6 lipca mam kolejną wizytę u innego lekarza więc może podpytam o to .

    Ja biorę acard ale ze względu na mutacje trombofilipo tych badaniach został mi przepisany wraz z heparyna która ma pomóc żeby nie wystąpiło poronienie.

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Margaritta robiłaś dodotkowo test pappa przy usg prentalnym? Albo jakiś inny test? Ja się ciągle waham.
    W poprzedniej ciąży miałam robiony test pappa ponieważ na usg wyszła wada pęcherza (megacystis) z testu papa wyszło ryzyko ZD 1:300 i miałam powiększone NT przeziernosc karkowa. Z kolei miałam dodatkowe usg u pani genetyk i na tym usg wszystkie parametry wyszły bardzo prawidłowe oprócz tego pęcherza. By móc ratować maluszka musiałam mieć zrobioną biopsje kosmowki w 13 tygodniu ciąży która wyszła także prawidłowa miała być dziewczynka.
    I teraz się zastanawiam czy robić dodatkowe badania i narażać się na dodatkowy stres gdy usg wyjdzie całkowicie prawidłowe. A to już coraz mniej czasu .

    Ja się zdecydowałam na ten pappa test, będą go wykonywać przed właśnie pierwszymi prenatalnymi, zastanawiałam się długo nam tdstamy nifty, ale po konsultacji z lekarzem ze względu na wysoką cenę zaleca on to kobieta powyżej 35roku oraz gdy coś wyjdzie źle na pierwszych prenatalnych, więc czekamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2021, 13:47

    Agusia94 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Ja się zdecydowałam na ten pappa test, będą go wykonywać przed właśnie pierwszymi prenatalnymi, zastanawiałam się długo nam tdstamy nifty, ale po konsultacji z lekarzem ze względu na wysoką cenę zaleca on to kobieta powyżej 35roku oraz gdy coś wyjdzie źle na pierwszych prenatalnych, więc czekamy :)




    No właśnie Domma ja się waham bo często wynik tego testu jest niewiarygodny i człowiek później niepotrzebnie się stresuje. Mi po tych wynikach lekarz tez sugerował prawdopodobieństwo wystąpienia ZD a wcale tak nie było. I tyle stresu co wtedy przeżyłam przez 3 tygodnie tej ciąży to w całym życiu tyle nie miałam. I teraz gdy usg wyjdzie dobrze to raczej zrezygnuje z tego testu. Na tą chwilę tak myślę.

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Margaritta Przyjaciółka
    Postów: 79 68

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Margaritta robiłaś dodotkowo test pappa przy usg prentalnym? Albo jakiś inny test? Ja się ciągle waham.
    W poprzedniej ciąży miałam robiony test pappa ponieważ na usg wyszła wada pęcherza (megacystis) z testu papa wyszło ryzyko ZD 1:300 i miałam powiększone NT przeziernosc karkowa. Z kolei miałam dodatkowe usg u pani genetyk i na tym usg wszystkie parametry wyszły bardzo prawidłowe oprócz tego pęcherza. By móc ratować maluszka musiałam mieć zrobioną biopsje kosmowki w 13 tygodniu ciąży która wyszła także prawidłowa miała być dziewczynka.
    I teraz się zastanawiam czy robić dodatkowe badania i narażać się na dodatkowy stres gdy usg wyjdzie całkowicie prawidłowe. A to już coraz mniej czasu .
    Tak miałam robiony test pappa gdyż na jednym obrazie miałam nieprawidłowości tzn powiększoną przeziorność karkową. Lekarz który mnie badał konsultował ten obraz usg z drugim lekarzem, który także wykonał mi dodatkowe pomiary. Wszystko okazało się dobrze, ale nerwów się najadłam. Ale dodatkowo także pobrali krew na test pappa. Na szczęście Wszystko jest super. Gdyby nie ten niejasny obraz usg nie wykonywałabym innych testów. Z pierwszym dzieckiem robiłam tylko jedno badanie genetyczne chyba w 20 tyg ciąży i żadnych innych testów.

    Agusia94 lubi tę wiadomość

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaritta wrote:
    Tak miałam robiony test pappa gdyż na jednym obrazie miałam nieprawidłowości tzn powiększoną przeziorność karkową. Lekarz który mnie badał konsultował ten obraz usg z drugim lekarzem, który także wykonał mi dodatkowe pomiary. Wszystko okazało się dobrze, ale nerwów się najadłam. Ale dodatkowo także pobrali krew na test pappa. Na szczęście Wszystko jest super. Gdyby nie ten niejasny obraz usg nie wykonywałabym innych testów. Z pierwszym dzieckiem robiłam tylko jedno badanie genetyczne chyba w 20 tyg ciąży i żadnych innych testów.






    I właśnie o to mi chodziło. Nie będę robiła tego testu gdy z usg będzie wszystko dobrze 🥰 z drugiej strony popatrzeć do usg połówkowego też szybko zleci 😁

    Margaritta lubi tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po usg. Jest pęcherzyk 16 mm w tym samym jajniku co ostatnio, prawy chyba leniuchuje. Ale endometrium tylko 5,5. Trochę mało ale może jeszcze narośnie. Ostatnio w tym dniu cyklu miałam już 8. No cóż, zobaczymy.

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Jestem po usg. Jest pęcherzyk 16 mm w tym samym jajniku co ostatnio, prawy chyba leniuchuje. Ale endometrium tylko 5,5. Trochę mało ale może jeszcze narośnie. Ostatnio w tym dniu cyklu miałam już 8. No cóż, zobaczymy.




    A w którym dc jesteś? Pęcherzyk trochę podrośnie to i endometrium powinno 😊😊😊 trzymam kciuki ✊✊✊

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
‹‹ 973 974 975 976 977 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ