X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    No to dobry znak! Uważam że przy pcos oczywiście zależy jak nasilenie ale każda owu jest na wagę złota :)
    Szkoda że nie wiem kiedy była, ale watpie że coś tego będzie bo z mężem widzialam się w niedziwle a potem dziś.. więc małe szanse. Pozatm skoro już pobrałam wszystko do drożności to muszę to zrobić!

    Ves lubi tę wiadomość

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia24 wrote:
    Szkoda że nie wiem kiedy była, ale watpie że coś tego będzie bo z mężem widzialam się w niedziwle a potem dziś.. więc małe szanse. Pozatm skoro już pobrałam wszystko do drożności to muszę to zrobić!
    Mniejsza lub wieksza, ale jakaś szansa zawsze jest 😉 zgadzam się - nie ma co się nastawiać, bo to ryje mózg bardzo 🤯😅 plemniki u niektórych żyją nawet 5-7 dni. Ile razy już dziewczyny tutaj pisały, że to za duży pęcherzyk? Że nie pękł? Że test negatywny? Że W OGÓLE I W ŻYCIU nie ma szans A JEDNAK zaskoczyło 😊
    Tym bardziej u Ciebie owu była? Była. Seks był? Był. Czyli jakaś szansa jest, ale faktycznie warto nie myśleć non stop o tym i podejmować dalsze kroki jakby nie wyszło. Tak trzymaj! 😊❤️❤️
    A kiedyś szczęście na pewno się uśmiechnie do nas wszystkich 😉😊✊✊

    Paulik cierpliwości do czasu testu życzę 😅

    Szpacza trzymaj się tam, dobrze że już Ci lepiej. To jest to - tylko spokój (trudniej wykonać 😅) nas uratuje i pozwoli zachować zmysły. Będzie dobrze kiedyś na pewno. "Jeśli nie jest dobrze to to jeszcze nie koniec" 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2021, 20:56

    Paulik_30 lubi tę wiadomość

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja, grunt to nie zawriować, a czasami naprawdę jest blisko jak zacznie się wszystko liczyc, analizować i przemyśliwiać !!

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie niestety beta 0.9 wiec czas przestać się łudzić i zacząć żyć, dobrze że przynajmniej tarczyca 1.5 a na stadium początkowym była 4.2 wiec jeden plus. A mam nawet za dużo do zrobienia przez to wszystko. byłam tak rozkojarzona albo niezdolna do czegokolwiek że mam turbo zaległości. Wypiłam kilka piw, trochę wyluzowałam i od jutra zaczynam żyć. Do dzieła dziewczyny nie można się poddawać! Cuda się zdarzają jak dzisiaj pokazała nasza reprezentacja :D

    Anika89 lubi tę wiadomość

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Moniaa93 Debiutantka
    Postów: 8 22

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim, czytałam Was od dawna, w końcu postanowiłam opowiedzieć Wam swoją historię 🙂 z mężem staramy się o dziecko od półtora roku, od roku z pomocą lekarza. Do tej pory nie dostałam żadnej diagnozy, wykluczył PCOS. Pierwszą symulację miałam clo niestety jajniki nie zareagowały jak trzeba, miałam pełno małych pęcherzyków. Później dostałam aromek, w sumie na pięć cykli tylko raz nie udało się wychodować pęcherzyków, ale pęcherzyki same nie pękały, raz nawabiłam się nawet torbieli. Po mału myślałam o zmianie ginekologa na specjalistę od niepłodności, hamowała mnie jedynie duża odległość do najlepszej kliniki 😜 na przyszły cykl miałam zaplanowaną drożność i to trzymało mnie przy moim lekarzu. Przy dwóch ostatnich stymulacjach w końcu dostawałam zastrzyk ovitrelle i coś ruszyło 😁 w ostatnim cyklu brałam aromek 2x1 od 5 do 9 dnia, estrofen 1x1 9-12 i luteinę 2x2 od 20-26 dc. Zastrzyk dostałam 13 DC przy wielkości 2.41 cm. Bałam się że pęcherzyk jest za duży, ale był jaki powinien... i chyba się udało!! W 28dc była bardzo bladziutka druga kreseczka po kilkunastu minutach, ale w piątek już nie musiałam się jej doszukiwać 😁 w sobotę byłam na becie, niestety wynik w poniedziałek 🤦 i jutro jadę powtórzyć. Na razie boję się za bardzo cieszyć i snuć plany na przyszłość, ale chociaż wiem, że jestem w stanie zajść w ciążę i to mi daje radość 😊 a za Was trzymam kciuki ✊✊ i dalej będę śledzić Wasze historie 😊

    Domma, Mujer, Szpacza223, Malinka2021, Bunia96, Ves, Paulik_30 lubią tę wiadomość

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa93 wrote:
    Cześć wszystkim, czytałam Was od dawna, w końcu postanowiłam opowiedzieć Wam swoją historię 🙂 z mężem staramy się o dziecko od półtora roku, od roku z pomocą lekarza. Do tej pory nie dostałam żadnej diagnozy, wykluczył PCOS. Pierwszą symulację miałam clo niestety jajniki nie zareagowały jak trzeba, miałam pełno małych pęcherzyków. Później dostałam aromek, w sumie na pięć cykli tylko raz nie udało się wychodować pęcherzyków, ale pęcherzyki same nie pękały, raz nawabiłam się nawet torbieli. Po mału myślałam o zmianie ginekologa na specjalistę od niepłodności, hamowała mnie jedynie duża odległość do najlepszej kliniki 😜 na przyszły cykl miałam zaplanowaną drożność i to trzymało mnie przy moim lekarzu. Przy dwóch ostatnich stymulacjach w końcu dostawałam zastrzyk ovitrelle i coś ruszyło 😁 w ostatnim cyklu brałam aromek 2x1 od 5 do 9 dnia, estrofen 1x1 9-12 i luteinę 2x2 od 20-26 dc. Zastrzyk dostałam 13 DC przy wielkości 2.41 cm. Bałam się że pęcherzyk jest za duży, ale był jaki powinien... i chyba się udało!! W 28dc była bardzo bladziutka druga kreseczka po kilkunastu minutach, ale w piątek już nie musiałam się jej doszukiwać 😁 w sobotę byłam na becie, niestety wynik w poniedziałek 🤦 i jutro jadę powtórzyć. Na razie boję się za bardzo cieszyć i snuć plany na przyszłość, ale chociaż wiem, że jestem w stanie zajść w ciążę i to mi daje radość 😊 a za Was trzymam kciuki ✊✊ i dalej będę śledzić Wasze historie 😊
    3mam mocno kciuki, daj znać w poniedziałek ✊✊✊

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Dokładnie niestety beta 0.9 wiec czas przestać się łudzić i zacząć żyć, dobrze że przynajmniej tarczyca 1.5 a na stadium początkowym była 4.2 wiec jeden plus. A mam nawet za dużo do zrobienia przez to wszystko. byłam tak rozkojarzona albo niezdolna do czegokolwiek że mam turbo zaległości. Wypiłam kilka piw, trochę wyluzowałam i od jutra zaczynam żyć. Do dzieła dziewczyny nie można się poddawać! Cuda się zdarzają jak dzisiaj pokazała nasza reprezentacja :D

    Z tarczycy super wynik! :)
    Super podejście, nie ma co się załamywać kiedyś dla wszystkich wyjdzie słońce! Powodzenia w kolejnym cyklu ✊✊✊✊

    Gosiar1988 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Moniaa93 Debiutantka
    Postów: 8 22

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z soboty 467 mlU/ml, progesteron 36,7 ng/ml więc nadzieja wzrasta 😊 powtórzyłam dzisiaj betę ale wynik ma być jutro rano 🤦

    Mujer, Domma, Zuuuz, Szpacza223, Malinka2021, Gosiar1988, Bunia96, Ves lubią tę wiadomość

  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa93 wrote:
    Beta z soboty 467 mlU/ml, progesteron 36,7 ng/ml więc nadzieja wzrasta 😊 powtórzyłam dzisiaj betę ale wynik ma być jutro rano 🤦
    Moia gratulacje!

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa93 wrote:
    Beta z soboty 467 mlU/ml, progesteron 36,7 ng/ml więc nadzieja wzrasta 😊 powtórzyłam dzisiaj betę ale wynik ma być jutro rano 🤦

    Super :) Gratuluję

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa93 wrote:
    Beta z soboty 467 mlU/ml, progesteron 36,7 ng/ml więc nadzieja wzrasta 😊 powtórzyłam dzisiaj betę ale wynik ma być jutro rano 🤦
    Gratuluję ❤️

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • emimor89 Ekspertka
    Postów: 133 145

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, gratuluję!

    Przyszły wyniki AMH. Powtarzałam je sama z siebie, prywatnie. Pół roku temu 0,4 A dzisiaj
    <0,2 ... :( miałam nadzieję, że chociaż nie Bedzie tak mocno spadać. Biorąc pod uwagę, że owulacja tylko z jednego jajnika, to 3 owulacje osłabiły rezerwę o połowę. Przykre.
    Owulacji jeszcze nie miałam, umówiłam się na środę na skan. Zobaczę, czy w ogóle warto robić zastrzyk jeszcze I czy cokolwiek urosło. Niestety, dopadła mnie angina, sama nie przechodzi, a że węzły chłonne mam jak przy swince, to nie obyło się bez lekarza i niestety antybiotyków. Do tego co-codamol i coś do płukania gardła. Trochę nie w porę:(

    :)
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Monia, gratuluję!

    Przyszły wyniki AMH. Powtarzałam je sama z siebie, prywatnie. Pół roku temu 0,4 A dzisiaj
    <0,2 ... :( miałam nadzieję, że chociaż nie Bedzie tak mocno spadać. Biorąc pod uwagę, że owulacja tylko z jednego jajnika, to 3 owulacje osłabiły rezerwę o połowę. Przykre.
    Owulacji jeszcze nie miałam, umówiłam się na środę na skan. Zobaczę, czy w ogóle warto robić zastrzyk jeszcze I czy cokolwiek urosło. Niestety, dopadła mnie angina, sama nie przechodzi, a że węzły chłonne mam jak przy swince, to nie obyło się bez lekarza i niestety antybiotyków. Do tego co-codamol i coś do płukania gardła. Trochę nie w porę:(

    Bardzo mi przykro. Poczytaj coś o niskim amh wiem że niektórym udało się zwiększyć rezerwę nie wiem jak bo ja z kolei mam ogromną aż 16.5 co wcale nie jest dobre. Jakbym mogła oddałbym Ci połowę :( kiedyś oglądałam na youtubie historię pewnej dziewczyny która zmagała się z niskim amh nie wiem jaki to był wynik ale ma finalnie dwójkę dzieci , lekarze dawali jej niewielkie szanse. Życzę dużo zdrowia!
    Ja dzisiaj już test negatywny ostatni jaki miałam i faktycznie czekam na @. Powoli zamawiam znów suple na następny cykl i letrozolu też mi braknie na nast cykl:/

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa93 świetne wiadomosci, moje gratulacje! :)

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Moniaa93 Debiutantka
    Postów: 8 22

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo! Liczę, że Was zarażę II kreskami i niedługo Wy je u siebie zobaczycie 🥰

    Szpacza223 lubi tę wiadomość

  • emimor89 Ekspertka
    Postów: 133 145

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Bardzo mi przykro. Poczytaj coś o niskim amh wiem że niektórym udało się zwiększyć rezerwę nie wiem jak bo ja z kolei mam ogromną aż 16.5 co wcale nie jest dobre. Jakbym mogła oddałbym Ci połowę :( kiedyś oglądałam na youtubie historię pewnej dziewczyny która zmagała się z niskim amh nie wiem jaki to był wynik ale ma finalnie dwójkę dzieci , lekarze dawali jej niewielkie szanse. Życzę dużo zdrowia!
    Ja dzisiaj już test negatywny ostatni jaki miałam i faktycznie czekam na @. Powoli zamawiam znów suple na następny cykl i letrozolu też mi braknie na nast cykl:/

    To ostatni cykl, w którym próbujemy naturalnie. Dostaliśmy fundusz na IVF z KD. Mamy już dostęp do banku dawczyń. W środę jeśli na usg nie będzie odpowiedniego rozmiaru, wybieramy dawczynię I prawdopodobnie w nast cyklu będziemy działać. Probowalam różnych suplementów, w efekcie lykam 15 tabletek suplementów. Nie liczę tabletek na niedoczynność... Ale dziękuję bardzo za słowa wsparcia ❤

    :)
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyślam się że sprawdziłaś wszystko co możliwe . Życzę wszystkiego co najlepsze. Może to dobrze że przytrafił mi się taki problem z płodnością. Dzięki temu widzę jaka ogromna siła i solidarność jest w kobietach, niesamowicie mnie to wzrusza jak potrafimy się wspierać wzajemnie mimo że się nie znamy. Pozdrawiam Was i mocno ściskam, nie damy się!

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Bunia96 Przyjaciółka
    Postów: 105 34

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    To ostatni cykl, w którym próbujemy naturalnie. Dostaliśmy fundusz na IVF z KD. Mamy już dostęp do banku dawczyń. W środę jeśli na usg nie będzie odpowiedniego rozmiaru, wybieramy dawczynię I prawdopodobnie w nast cyklu będziemy działać. Probowalam różnych suplementów, w efekcie lykam 15 tabletek suplementów. Nie liczę tabletek na niedoczynność... Ale dziękuję bardzo za słowa wsparcia ❤

    Widzę, że macie już zaplanowaną drogę działania, wiec trzymam mocno kciuki, żeby szybko przyniosła owoce ❤️
    Ale tak na przyszłość nie wiem czy orientowałas sie w temacie Akademii Płodności, ale mignęło mi tam kilka historii, że po zmianie diety AMH wzrosło.
    Ale tez każdy organizm jest inny i nie na każdego zadziała to samo 🤷🏼‍♀️

    Czasem nie wszędzie się dotrze w internecie, wiec może którejś z Was ta informacja się przyda 🙂

  • Bunia96 Przyjaciółka
    Postów: 105 34

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa93 wrote:
    Beta z soboty 467 mlU/ml, progesteron 36,7 ng/ml więc nadzieja wzrasta 😊 powtórzyłam dzisiaj betę ale wynik ma być jutro rano 🤦

    Wielkie gratulacje Monia 😍

  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia świetna wiadomość! 🥰 Oby Beta rosła i żebyś zobaczyła niedługo ❤️🤞pozytywne wiadomości cieszą na tym naszym forum 😊

    Emimor bardzo współczuję, że masz takie problemy z opieką medyczną, gdzie wydaje mi się, że to powinno zupełnie inaczej wyglądać w sytuacji, gdy para ma problem z zajściem w ciążę... Zazwyczaj coś jest nie tak i nie powinni być zostawiani sami sobie, a jak tak czytam o tym co piszesz to serce się kraja, bo o wszystko musisz wręcz walczyć. Bardzo to smutne i mam wrażenie, że jesteś naprawdę silna w tej sytuacji i dalej walczysz o swoje szczęście mimo wielu przeciwności. Przykre, że występują taki problemy u kobiet które tak bardzo pragną tylko dziecka.... Życie nie jest sprawiedliwe, jak tak myślę ile rodzi się niechcianych/niekochanych dzieci...
    Z całego serca życzę Ci, abyś spełniła swoje marzenie i nosiła w końcu pod ❤️ maluszka 🙂

    Wszystkim nam tego życzę 🥰😊

    Anika89 lubi tę wiadomość

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
‹‹ 971 972 973 974 975 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ