X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 20 lipca 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Dziewczyny, dzisiaj mam 7dc. Poszłam na monitoring właściwie bez przekonania a raczej z pewnością że jednak za wcześnie ale moja ginekolog idzie na urlop więc chciałyśmy zobaczyć przed urlopem co tam się dzieje tym bardziej że w tym cyklu podwoiłam dawkę Lametty. Jaki był mój szok kiedy się okazało że każdy jajnik ma swój pęcherzyk wielkości 18 mm, endometrium 7 mm. Od razu poszłam po podwójną dawkę ovitrelle i zobaczymy co z tego będzie. Nawet mój prawy jajnik wziął się do roboty, no szok! Zobaczymy czy którykolwiek z tych pęcherzyków pęknie 🤷‍♀️






    Mujer cudne wieści. Piękne pęcherzyki skoro tak wszystko dobrze idzie to podwójna dawka na pewno też sobie poradzi i tylko czekać na dobre nowiny za kilkanaście dni 🥰🥰

    Helcia, Szpacza223 lubią tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1465 802

    Wysłany: 20 lipca 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer- pięknie, powodzenia ! 😊

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 20 lipca 2021, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ☺️ oby choć jeden pękł...

  • Pola Jar Znajoma
    Postów: 30 20

    Wysłany: 21 lipca 2021, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helcia wrote:
    A czy drugą dawkę też przyjęła?

    Nie przyjęła ponieważ akcja działa się na przełomie grudnia/stycznia i mówiono wtedy że niby nie ma przeciwskazań, a szczepionki dopiero zaczynały byc w Polsce i ona zrezygnowała, bo była na samym początku ciąży. Rekomendacje WHO dotyczące szczepień kobiet w ciąży pojawiły się później (pod koniec stycznia?).
    Tak jak pisała Szpaczka lepiej się zaszczepic, ponieważ więcej powikłań może przynieść sam covid aniżeli szczepionka, ale można faktycznie się wstrzymać z decyzją na początku ciąży.
    Decyzja i tak należy do Ciebie, jeśli się obawiasz to nie szczep się, albo najlepiej zapytaj swojego ginekologa jaki ma do tego stosunek.

    Pamiętaj, że nie zaleca się podawania kobietom szczepionek żywych (czyli przeciw Odrze, różyczce, przeciw ospie wietrznej).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2021, 00:26

    Helcia, Szpacza223 lubią tę wiadomość

  • Helcia Autorytet
    Postów: 1465 802

    Wysłany: 21 lipca 2021, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zrobiłam jeszcze raz test ciążowy (7 dni po Ovitrelle) kreska już ledwo widoczna, słabsza niż w poniedziałek, więc pewnie nic z tego nie wyszło :-( mimo świadomości, żeby sie nie nastawiać za bardzo , nadzieje były... :-( drugie szczepienie mam w sobotę. I chyba jednak pójdę.

    Dziewczyny dzięki za radę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2021, 06:50

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Magda8989 Przyjaciółka
    Postów: 102 20

    Wysłany: 21 lipca 2021, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helcia wrote:
    Dziewczyny mam pytanie - co Wasi ginekolodzy mówią o szczepieniach na covid ? Jesteście lub planujecie szczepienie ? Co jeśli któraś zajdzie w ciążę i w tak wczesnej ciąży zaszczepi się? Pytam bo zdania wśród znajomych są podzielone. A znajome kobiety, które akurat są w ciąży nie szczepią się.

    Mój gin kazał się szczepić. Jako, że jestem nauczycielką, szczepiłam się Astra i martwiłam się co zrobić jeśli bym w odstępie pomiędzy dawkami zaszła. Nie zaszłam. A przynajmniej jestem już zaszczepiona. Druga dawkę miałam w drugiej fazie cyklu i w tym formularzu zaznaczyłam, że nie wiem czy jestem w ciąży. Nawet nikt nie zwrócił na to uwagi przy szczepieniu.

    Helcia lubi tę wiadomość

    Ja
    Wiek:33 lata
    Pcos w obrazie USG

    Sonohsg✔️
    3x iui nieudane
    Marzec 23' start invitro
    On
    Wiek 35 lat
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1465 802

    Wysłany: 21 lipca 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że większość (jak niemal nie wszyscy) lekarzy twierdzi, żeby się szczepić. Ja też już będę miała z głowy..

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 21 lipca 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helcia wrote:
    Dzisiaj zrobiłam jeszcze raz test ciążowy (7 dni po Ovitrelle) kreska już ledwo widoczna, słabsza niż w poniedziałek, więc pewnie nic z tego nie wyszło :-( mimo świadomości, żeby sie nie nastawiać za bardzo , nadzieje były... :-( drugie szczepienie mam w sobotę. I chyba jednak pójdę.

    Dziewczyny dzięki za radę.




    Hej . Trochę za wcześnie na testy i Trochę za wcześnie by test wykazał ciążę. Zastrzyk utrzymuje się nawet do 12 dni. A testy pewne wychodzą 14 dni po owulacji. Mi test ciążowy wyszedł pozytywny w 30dc gdzie prawdopodobnie 15dc lub 16dc miałam owualcje. Więc 2 tygodnie po i to bez brania zastrzyku. 😊 wcześniejsze 3 testy były negatywne.

    Helcia, Pola Jar, Szpacza223 lubią tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1465 802

    Wysłany: 21 lipca 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 dzięki za te słowa ♥️ muszę chyba się czymś zająć, bo ostatnio się zaniedbałam, ciągle tylko siedzę i myślę o staraniach...

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 21 lipca 2021, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Beta 0,2 no cóż.
    Trzymaj się ❤️

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 21 lipca 2021, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helcia wrote:
    Agusia94 dzięki za te słowa ♥️ muszę chyba się czymś zająć, bo ostatnio się zaniedbałam, ciągle tylko siedzę i myślę o staraniach...




    Wierzę Ci kochana naprawdę 🥰 każda z nas pewnie przechodzi przez taki kryzys jeden albo więcej w trakcie staran. A prawda jest taka że nawet jak chcesz się czymś innym zająć to i tak w głowie ciągle będzie to samo. I najgorszą radę jaką często słyszałam to nie myśl o tym a na pewno się uda. Szlag mnie trafiał bo takie rady ciągle słychać od osób które nie mają nawet małego pojęcia o tym jak kobieta bardzo chce a nie wychodzi.

    Helcia, Szpacza223 lubią tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 21 lipca 2021, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Wierzę Ci kochana naprawdę 🥰 każda z nas pewnie przechodzi przez taki kryzys jeden albo więcej w trakcie staran. A prawda jest taka że nawet jak chcesz się czymś innym zająć to i tak w głowie ciągle będzie to samo. I najgorszą radę jaką często słyszałam to nie myśl o tym a na pewno się uda. Szlag mnie trafiał bo takie rady ciągle słychać od osób które nie mają nawet małego pojęcia o tym jak kobieta bardzo chce a nie wychodzi.

    To prawda. Ja do wczoraj miałam zajętą głowę milionami rzeczy a od wczoraj znów w głowie tylko jedno - co jeśli nie pękną pęcherzyki. Nie da się o tym nie myśleć 🤷‍♀️

    Helcia lubi tę wiadomość

  • Helcia Autorytet
    Postów: 1465 802

    Wysłany: 21 lipca 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację dziewczyny. Ciężko o tym nie myśleć i zająć się czymś innym... nawet jak da się na czymś skupić, to z tyłu głowy gdzieś te myśli krążą.
    Łatwiej przez to przejść dzieląc się przeżyciami z kimś, z Wami bo tylko na forum o tym mówię. Naprawdę cieszę się, że tu trafiłam ♥️♥️♥️
    Mujer szczerze Ci kibicuję 🍀🍀🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2021, 11:52

    Szpacza223 lubi tę wiadomość

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 21 lipca 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helcia wrote:
    Macie rację dziewczyny. Ciężko o tym nie myśleć i zająć się czymś innym... nawet jak da się na czymś skupić, to z tyłu głowy gdzieś te myśli krążą.
    Łatwiej przez to przejść dzieląc się przeżyciami z kimś, z Wami bo tylko na forum o tym mówię. Naprawdę cieszę się, że tu trafiłam ♥️♥️♥️
    Mujer szczerze Ci kibicuję 🍀🍀🍀

    Dzięki ☺️ to forum jest o tyle fajne że jest tu grupa osób które są w bardzo podobnej sytuacji więc najlepiej potrafią zrozumieć. I zawsze można się wygadać i poradzić

    Helcia lubi tę wiadomość

  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 22 lipca 2021, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda ja mam mnóstwo bardzo dobrych przyjaciółek ale niestety i stety żadna nie była w tej sytuacji i żadna mnie nie rozumie, nie pamięta o moich monitoringach żadna w zasadzie nie zapytała czy się udało jak im mówiłam 2 tyg temu że mam 3 pęcherzyki... Mi już przeszedł żal w zasadzie trochę jeszcze kłuje w sercu że się nie udało ale już niewiele, czekam na @ żeby znów zacząć brać letrozol mimo że finansowo mi się to zupełnie nie spina monitoringi itp ale coz. Helcia ja miałam test pozytywny w 10 d po zastrzyku jeszcze i nic nie wyszło po zastrzyku za pierwsza udana stymulacja a znam dużo przypadków z forum że kreska zniknęła i później się pojawiła zastrzyk schodzi ale nadal tam wszystko pracuje jeszcze dużo za wczesnie jedyne co wiesz na ten moment że u ciebie zastrzyk nie utrzymuje się długo i tyle, nie ma potrzeby już się martwić że się nie udalo. Ja się właśnie dzisiaj dowiedziałam że jednak mam wolne dwa tygodnie od jutra a później jadę do Chorwacji na 2 tygodnie boje się że prześpię ten czas bo jestem totalnym spiochem macie jakieś pomysły na hobby ? Poza spacerami z psem ? Nie wiem czym się zająć. Dzisiaj robiłam już wszystko i wszystko mnie nudzi chyba jednak kupię bristole i będę malowac , nie jestem pro ale zawsze to uspokaja i pozwala zająć myśli a czas leci na produktywnym działaniu a nie oglądaniu netflixa. Może macie jakieś pomysły na takie rzeczy? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2021, 15:43

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1465 802

    Wysłany: 22 lipca 2021, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpaczka- zostaje mi czekać... Szkoda, że się tego czekania nie da przyśpieszyć....

    Niestety medycyna swoje kosztuje :( chyba większość czuje mocno po kieszeniach koszty... ;/

    Ja nie mówię nic koleżankom. Mimo, że jestem raczej towarzyską osobą, to nie potrafię się przed nimi otworzyć. Są to sprawy bardzo osobiste, nie lubię o takich sprawach mówić wprost, bo boję się, że odbije się to na mnie echem później....

    Szpaczka jeśli chodzi o malowanie, to są takie fajne gotowe pakiety- wybierasz wzór, a oni wysyłają Ci obraz. W ten sposób sama możesz zmalować arcydzieło :D

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 22 lipca 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na usg dzisiaj, jeden pęcherzyk pękł 😁 endometrium prawie 9 mm więc ładne. Zobaczymy za 2 tygodnie czy jest efekt. Ale przynajmniej jest na co czekać ☺️

    Szpacza223, Anika89, Agusia94, Domma, Helcia, Malinka2021 lubią tę wiadomość

  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 22 lipca 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helcia wrote:
    Szpaczka- zostaje mi czekać... Szkoda, że się tego czekania nie da przyśpieszyć....

    Niestety medycyna swoje kosztuje :( chyba większość czuje mocno po kieszeniach koszty... ;/

    Ja nie mówię nic koleżankom. Mimo, że jestem raczej towarzyską osobą, to nie potrafię się przed nimi otworzyć. Są to sprawy bardzo osobiste, nie lubię o takich sprawach mówić wprost, bo boję się, że odbije się to na mnie echem później....

    Szpaczka jeśli chodzi o malowanie, to są takie fajne gotowe pakiety- wybierasz wzór, a oni wysyłają Ci obraz. W ten sposób sama możesz zmalować arcydzieło :D
    No ja żałuję że zaczęłam ale miałam dość pytań czemu jestem smutna albo czemu nie mam dzieci i wolałam sprawę jasno postawić . I tak nikt tego nie pamięta jak widać także więcej już nie planuje nic wspominać nikomu

    Helcia lubi tę wiadomość

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Magda8989 Przyjaciółka
    Postów: 102 20

    Wysłany: 22 lipca 2021, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    To prawda ja mam mnóstwo bardzo dobrych przyjaciółek ale niestety i stety żadna nie była w tej sytuacji i żadna mnie nie rozumie, nie pamięta o moich monitoringach żadna w zasadzie nie zapytała czy się udało jak im mówiłam 2 tyg temu że mam 3 pęcherzyki... Mi już przeszedł żal w zasadzie trochę jeszcze kłuje w sercu że się nie udało ale już niewiele, czekam na @ żeby znów zacząć brać letrozol mimo że finansowo mi się to zupełnie nie spina monitoringi itp ale coz. Helcia ja miałam test pozytywny w 10 d po zastrzyku jeszcze i nic nie wyszło po zastrzyku za pierwsza udana stymulacja a znam dużo przypadków z forum że kreska zniknęła i później się pojawiła zastrzyk schodzi ale nadal tam wszystko pracuje jeszcze dużo za wczesnie jedyne co wiesz na ten moment że u ciebie zastrzyk nie utrzymuje się długo i tyle, nie ma potrzeby już się martwić że się nie udalo. Ja się właśnie dzisiaj dowiedziałam że jednak mam wolne dwa tygodnie od jutra a później jadę do Chorwacji na 2 tygodnie boje się że prześpię ten czas bo jestem totalnym spiochem macie jakieś pomysły na hobby ? Poza spacerami z psem ? Nie wiem czym się zająć. Dzisiaj robiłam już wszystko i wszystko mnie nudzi chyba jednak kupię bristole i będę malowac , nie jestem pro ale zawsze to uspokaja i pozwala zająć myśli a czas leci na produktywnym działaniu a nie oglądaniu netflixa. Może macie jakieś pomysły na takie rzeczy? :D

    Jeśli lubisz malować, to polecam malowanie po numerach. Mnie bardzo odpręża. Albo akwarele😃

    Helcia lubi tę wiadomość

    Ja
    Wiek:33 lata
    Pcos w obrazie USG

    Sonohsg✔️
    3x iui nieudane
    Marzec 23' start invitro
    On
    Wiek 35 lat
  • facebook Ekspertka
    Postów: 422 59

    Wysłany: 23 lipca 2021, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Od tego cyklu jestem stymulowana lametta 2-7 dc
    Gin zlecił ovitrelle w 14 dc o 7 rano ( pecherzyki 21 i 19mm). Ok godz 14 poczułam bol jajnika, teraz już nic nie czuje. Czy jak stosunek był z 12/13 dc I wieczorem w 14 dc to nie będzie za późno?

    * 06-09/20 stymulacja clo+ duphaston
    * 10/20 poronienie w 6tc
    * V leiden, mthfr c677T,mthfr a1298C, pai-1
    * droznosc 12/20, 05/21
    *Kir bx (brak -2ds3,2ds4norm,3ds1)
    *01-04/21 - clo + duphaston
    * 07- ... - lametta

    -letrox-bicaps b complex--magnella magnez-polocard-dostinex-
‹‹ 991 992 993 994 995 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ