X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :* trzymaj się Zosia wypoczywaj ! Dobrej nocy

  • Betty Coltrane Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 14 maja 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, pomocy. Jestem 7 dzień po transferze blastocyty, zrobiłam test sikany - druga ledwo widoczna kreska. Minęło 14 dni od ovitrelle, tyle że ja miałam dwie dawki. Nigdy nie wychodziły one na testach sikanych a miałam je podawane nie raz. Co sądzicie? Czy jest nadzieja?

  • Gryfno dziołcha Koleżanka
    Postów: 46 6

    Wysłany: 14 maja 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Coltrane wrote:
    Dziewczęta, pomocy. Jestem 7 dzień po transferze blastocyty, zrobiłam test sikany - druga ledwo widoczna kreska. Minęło 14 dni od ovitrelle, tyle że ja miałam dwie dawki. Nigdy nie wychodziły one na testach sikanych a miałam je podawane nie raz. Co sądzicie? Czy jest nadzieja?
    Nadzieje trzeba mieć zawsze :) najlepiej zrobić bete

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 14 maja 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Coltrane wrote:
    Dziewczęta, pomocy. Jestem 7 dzień po transferze blastocyty, zrobiłam test sikany - druga ledwo widoczna kreska. Minęło 14 dni od ovitrelle, tyle że ja miałam dwie dawki. Nigdy nie wychodziły one na testach sikanych a miałam je podawane nie raz. Co sądzicie? Czy jest nadzieja?
    Lec na bete:) one dadzą Ci 100%pewnosc

  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 14 maja 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem bardzo duża nadzieja :) tymbardziej ze wcześniej nie wychodziło . Trzymam kciuki .

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy zdarzalo Wam sie plamienie w czasie brania dupka? Wczoraj rano mialam kapke i dzisiaj.. az juz balam sie ze @ przyszla wczesniej ale w ciagu dnia nic

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus85 wrote:
    Dziewczyny czy zdarzalo Wam sie plamienie w czasie brania dupka? Wczoraj rano mialam kapke i dzisiaj.. az juz balam sie ze @ przyszla wczesniej ale w ciagu dnia nic
    A kiedy masz mieć okres??

    Ewus85 lubi tę wiadomość

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka2706 wrote:
    A kiedy masz mieć okres??

    Powinnam dostac pojutrze

  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus a ile jesteś dni po owulacji ?

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus85 wrote:
    Powinnam dostac pojutrze
    Poczekaj do tego dnia.. Jak kie będzie leć na betę. A duphaston bierzesz nadal?

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mraky wrote:
    Ewus a ile jesteś dni po owulacji ?

    15 dni po ovitrelle wiec pewnie jakieś 13 po owulacji...

    Mysiulka tak nadal biore duphaston jutro mam ostatni dzien brania. Do tej ppry musialam go odstawic i dopiero po dwoch dniach przychodzila @

  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytałam poniewaz dzisiaj czytałam : Około 12 dnia blastocysta jest całkowicie zatopiona w warstwie zbitej endometrium, a w miejscu jej wniknięcia znajduje się skrzep krwi, który wkrótce pokryty zostaje przez nabłonek.U niektórych kobiet pojawia się w tym okresie niewielkie krwawienie (krwawienie implantacyjne), które może mylnie sugerować miesiączkę

  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus, ja miałam plamienia podczas brania Duphastonu. Brałam go w dniach 16dc - 25dc i zdarzały mi się plamienia nawet zaczynające się od 20d-21dc. Konsultowałam z lekarzem, prawdopodobnie moja macica w tym czasie rozpoczynała oczyszczanie się mimo przyjmowania progesteronu - mam problemy z przerostami błony endometrialnej. Generalnie plamienia przez @ są moją zmorą i nie świadczą w moim przypadku o niewydolności ciałka żółtego...

    Edit: moje piersi chyba dzisiaj wybuchną, mam ochotę zdjąć stanik, bo z bólu myśleć nie mogę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2018, 10:51

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Poczekam do terminu @ i albo zrobie betę albo przy najblizszej wizycie skonsultuje to z lekarzem.

    Mraky lubi tę wiadomość

  • M_B Koleżanka
    Postów: 54 5

    Wysłany: 14 maja 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Widzę, że jest tutaj wiele dziewczyn, które są dalej ode mnie w ustaleniu swojej niepłodności, dlatego mam do Was pytanie.
    Moja sytuacja wygląda tak :
    Wszystkie wyniki ok , lekko podwyższone TSH - 3,5, AMH - 9,2,jajowody drożne, nasienie męża super.
    Reszta podstawowych badań w normie.
    Ostatnie 3 cykle byłam na lamettcie + ovitrelle + duphaston - niestety nic z tego. Staramy się z mężem od ponad 4 lat i nigdy nie byłam w ciąży.
    Od 3 miesięcy jestem w klinice leczenia niepłodności. Po tych 3 cyklach lekarz chce mnie skierować na inseminację, ale ja mam wątpliwości - nie zna przyczyny niepłodności czy dobrze zrobię idąc od razu na inseminację? Proszę doradzcie jakie badania powinnam zrobić skoro od tylu lat nawet raz nie udało mi się zajść w ciąże ( dodam , że moja siostra ma ten sam problem... ) Widzę, że wy macie sporo wyników, ale nie za bardzo wiem , które w moim przypadku byłyby najistoniejsze... Może znajdzie się jakas dobra duszyczka i mi doradzi co dalej zrobic ?

    Dziękuję z góry za odpwoiedź :*

  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 14 maja 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane podpowiedzcie bo zlamane serce juz boi sie cieszyc- w 9 i 10 dniu po zastrzyku 4 testy rozne negatywne. Dzis, z popoludniowego sikaw 12dpo a 13 dniu po zastrzyku 3 testy pozytyw- bobo, pink czuly i facele. Kreski blade ale sa na pewno. Myslicie ze to to? Boje sie:(:(:(

    kinga27.30, Ewus85 lubią tę wiadomość

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 14 maja 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaAnna wrote:
    Kochane podpowiedzcie bo zlamane serce juz boi sie cieszyc- w 9 i 10 dniu po zastrzyku 4 testy rozne negatywne. Dzis, z popoludniowego sikaw 12dpo a 13 dniu po zastrzyku 3 testy pozytyw- bobo, pink czuly i facele. Kreski blade ale sa na pewno. Myslicie ze to to? Boje sie:(:(:(
    Kochana chyba się udało:) ja mialam w 13 negatyw a potem beta i ciaza. Ja teraz radzę dziewczynom żeby robić betę.. Ona da Ci 100%

    Mraky lubi tę wiadomość

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 14 maja 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_B wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Widzę, że jest tutaj wiele dziewczyn, które są dalej ode mnie w ustaleniu swojej niepłodności, dlatego mam do Was pytanie.
    Moja sytuacja wygląda tak :
    Wszystkie wyniki ok , lekko podwyższone TSH - 3,5, AMH - 9,2,jajowody drożne, nasienie męża super.
    Reszta podstawowych badań w normie.
    Ostatnie 3 cykle byłam na lamettcie + ovitrelle + duphaston - niestety nic z tego. Staramy się z mężem od ponad 4 lat i nigdy nie byłam w ciąży.
    Od 3 miesięcy jestem w klinice leczenia niepłodności. Po tych 3 cyklach lekarz chce mnie skierować na inseminację, ale ja mam wątpliwości - nie zna przyczyny niepłodności czy dobrze zrobię idąc od razu na inseminację? Proszę doradzcie jakie badania powinnam zrobić skoro od tylu lat nawet raz nie udało mi się zajść w ciąże ( dodam , że moja siostra ma ten sam problem... ) Widzę, że wy macie sporo wyników, ale nie za bardzo wiem , które w moim przypadku byłyby najistoniejsze... Może znajdzie się jakas dobra duszyczka i mi doradzi co dalej zrobic ?

    Dziękuję z góry za odpwoiedź :*
    Kochana myślę że warto skonsultować to z innym lekarzem.. Albo jeszcze poczekać i postarać się naturalnie.. Ja mialam robiona laparo a lekarz na następnej wizycie wyleciał z ivf nie zgodziłam się. Dostałam zastrzyk i duphaston. I zaszła w ciążę.. A lekarz nie wierzyl że mi się uda.. I tak skończyła się nasza znajomość..

  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 14 maja 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_B a prolaktyna w porządku ?



  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 14 maja 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaAnna wrote:
    Kochane podpowiedzcie bo zlamane serce juz boi sie cieszyc- w 9 i 10 dniu po zastrzyku 4 testy rozne negatywne. Dzis, z popoludniowego sikaw 12dpo a 13 dniu po zastrzyku 3 testy pozytyw- bobo, pink czuly i facele. Kreski blade ale sa na pewno. Myslicie ze to to? Boje sie:(:(:(

    Skoro pierwsze testy wyszły negatywne to teraz na pewno pozytywny wynik nie jest wynikiem zastrzyku :) leć kochana robić betę trzymam kciuki !

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ