X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie moge kazdego cyklu sie starac niestety ta oresja mnie wykonczy :( gluoie to wszystko podziwiam Was babeczki

    Wlasnie te czekanie najgorsze ale dasz rade do terminu;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2018, 20:31

  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest właśnie przekichane :/ ja to samo. A jak na złość mam owulacje pod rząd 4 miesiące na n iedroznym jajowodzie co podobno u większości występują na przemian :( Zosiu a co który cykl możesz co drugi ? jakoś będę musiała...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide teraz na monitoring kwiecien byl z lewej wiec teraz bedzie pewnie z prawej dlatego chodze nabuzowana. Od jutra zaczynam znowu biegac i musze do fryzjera sie wybrac i zadbac o siebie bo orzytlacza mnie to pomalu.Czyli mamy podobnie zyczw Ci zeby @ nie przyszla do Ciebie

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Miałaś robioną laparoskopię?

    Laparo nie mialam, poniewaz mialam sonohsg i drożność wyszla w porządku..

  • migotka_83 Ekspertka
    Postów: 311 76

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Ja nie moge kazdego cyklu sie starac niestety ta oresja mnie wykonczy
    Dlaczego nie możesz, skoro masz zachowany jajowód?

    3i49zbmhg4kfjp76.png

    5 lat walki...
    3 x IUI, 1 x IMSI, 6 x FET
    Aniołek [*] 8tc 02.2017 - córeczka (T22)
    Aniołek [*] 5tc 08.2017 cb, 04.2018 cb, 05.2018 cb
    Ciąża pozamaciczna 05.2018
    NK 9,9%, KIR BX, ALLO-MLR 38%
    05.2019 Naturalsik ❤
  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mraky czy mozesz napisac jak wyglada inseminacja?
    Myślę o niej poniewaz u nas najwiekszy problem jest z przytulaniem w te dni.
    Moj partner odczuwa taka presje ze jest nam trudno. Jest mi go szkoda ze sie az tak przejmuje :/

  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nastawiaj sie Na lewą ( lepiej sie milo rozczarowac ) wykorzystaj ten czas wybierz się do tego fryzjera idź na paznokcie też jak człowiek się czymś zajmie mniej myśli ja już dom wysprzatalam cały na błysk co nienawidzę sprzątać haha :) dziękuję :* oby tak było.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka83 jest ryzyko kolejnej cp jesli bede probowac na prawym:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam duzo pracy w domu i poza domem jestem przekonana ze bedzie owulka po tej zlej

  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm a co chcesz wiedzieć ? Nie wiem co opisywać :D weszłam z mężem dostałam takie jednorazowe pantofelki i spodniczke ( zapytałam czy mogę jej nie ubierać bo miałam sukienkę Pani doktor pozwoliła ) weszliśmy na taką salę trochę czułam się jak w jakiejś sali operacyjnej strasznie ciepło była jeszcze Położna mówiła że musi być taka temperatura ze względu na nasienie zarodki itd. Kazali położyć mi się na takim płaskim łóżku przypominające do masażu ino miało te oparcia na nogi jak fotel ginekologiczny. Założyli mi cewnik i przez rureczke wstrzykli nasienie. Przy mialam moment ze poczułam ból ale tylko na chwilkę podobny jak przy hsg. Pani doktor pokazała nam później na usg nasienie w macicy. I lezalam sobie przez 10 min. Zrobiłam błąd ze miałam pusty pęcherz wtedy ponoc gorzej się to zakłada i nie widać na usg przez brzuszek ino miałam później dopochwowe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka skutecznosc jest tej inseminacji?

  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nawet dobrze w tych okolicznościach. Ja też zawsze dobrze wyczuwalam na którym będzie owulacja po tym po której stronie brzuch mnie bolał bardziej podczas @ .

  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoc 30 % skutecznosci .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie 2dc wiec znowu musze czekac i tak w kolko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest az tak duzo:( a znacie kogos komu sie udalo po tym? Mam nadzieje ze Tobie sie udalo ale opricz Ciebie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2018, 21:03

  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety :( tak wychodzi niby że statystyk przy naturalnych staraniach jest jeszcze mniejsze ponieważ nasienie musi przejść dłuższą drogę a tak to czeka na stanowiskach :) pocieszam się tyle że Doktorka powiedziała że bardzo ładny pecherzyk ( nie wiem po czym to stwierdziła ) i ze wiek u mnie działa na Plus. Zobaczymy...

  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jedynie Na forach różnych dużo czytałam większość pisze że za 2 i 3 razem jest najwieksza szansa ogólnie ze robi się do 6 inseminacji maksymalnie później on vitro

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha na tej zasadzie no to dzieki za informacje ;) mam nadzieje ze jednak Ty bedziesz w tych 30 procentach i dasz nam nadzieje

  • Mraky Koleżanka
    Postów: 31 1

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nmzc wiem tyle co wyczytalam od innych staraczek a od miesiaca to ino siedze na tych forach i czytam no i to co mi mówiła doktorka... byłabym prze szczęśliwa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze odetchnac troche od forum jutro robie zakaz zagladania na strony i wszelki informacje ale jak odpoczne to zajrze i mam nadzie ze bedzie pozytyw trzymam kciuki dobranoc powodzenia trzymam kciuki

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ