X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Amarilla Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 19 marca 2021, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whisperise wrote:
    Witam drogie Panie
    Od roku staramy się z Partnerem o maluszka. Niestety żadnych rezultatów. Pierwszy cykl mam stymulowany. Do tej pory jajeczka nie pękały. Mam stwierdzone POS.

    25lutego @ po 5 dniach brałam Clostilbegut 1/2 tabletki przez kolejne 5 dni. 5 marca monitoring piękne jajeczko (wymiarów nie pamietam) 8 marca kolejny monitoring i ovitrelle na pęknięcie. 10 marca jajeczka w jajniku brak owulacja była 9 marca wg lekarza. Od tego czasu biorę Duphaston 2x1 przez 10 dni. Od 15 marca jest mi niedobrze boli podbrzusze. W środę zrobiłam betę - wynik 9,2. Dzisiaj idę powtórzyć betę. Testy strumieniowe pozytywne czy to rano czy wieczorem. Drogie Panie czy warto się nakręcać czy to wszystko po Ovitrelle


    Hej! Ja po pierwszym Ovitrelle zrobiłam test w 10 dniu po zastrzyku i test wyszedł pozytywny. I za szybko się ucieszyłam, bo dwa dni potem dostałam okresu. Fakt, że u każdej z nas inaczej się on wypłukuje, jedna po 5 dniu już nie ma nic, a taka ja na 10 dzień i jeszcze się utrzymuje. Ale trzymam kciuki! U nas 2 gie podejście z Ovitrelle i się udało i mamy właśnie 15 tc :) Po 3 latach starań!

    Także trzymamy kciuki :)

  • Whisperise Znajoma
    Postów: 16 36

    Wysłany: 20 marca 2021, 04:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajsza Beata 2,3 czyli niestety negatywnie 😔

  • Desire87 Koleżanka
    Postów: 128 15

    Wysłany: 23 marca 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po ilu cyklach z zastrzykiem Wam się udało, u mnie już 5 cykl, obecnie czekam na testowanie.

  • Annie1989 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 marca 2021, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 dni temu miałam zastrzyk ovitrelle przy pęcherzyku 28 w 10 dc na clo. Wczoraj i dziś silny ból jajnika. Czy to możliwe, że owulacja dopiero teraz? Np że inny pęcherzyk dojrzał?
    To mój drugi cykl z clo plus zastrzyk, w poprzednim ból nie wystąpił

  • Annie1989 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 marca 2021, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ADRIANNA wrote:
    Dziewczyny, czy po podaniu ovitrelle bolał was jajowód i jajnik nawet 5 dni po podaniu?
    Ja właśnie mam taki bół po niecałym tygodniu, jak to się skonczyło u Ciebie?

  • Apka Ekspertka
    Postów: 227 249

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    to moj pierwszy post, ale mam zagwozdke i przychodze do Was z prosba o rade.

    To byl moj pierwszy cykl stymulowany clo+ovitrelle.
    Clo od 3dc 1x1, ovitrelle podane w 11 dc rano, w 13 dc wieczorem na monitoringu lekarka uznala, ze pecherzyki nie pekly (jeden byl mocno przerosniety, dwa pozostale mialy gdzies kolo 2,5 cm, ale bylo to juz kolo 58h po zastrzyku) .
    Juz tego samego dnia cyklu co ostatni dzien monitoringu (13) pani dr kazala mi wziac luteine 2x1 pod jezyk, przez 10 dni. Wlasnie mija 10 dni (a 13 od zastrzyku) i zrobilam test na wszelki wypadek pod katem odstawienia luteiny. Nie wiem czy mam zwidy, czy moze mi sie swiatlo odbija, czy widze to co chce widziec ale zobaczylam cien cienia z cienia (czyli prawie nic :P, nie da sie nawet temu zrobic zdjecia) na tescie, Obstawiam ze to moga byc resztki ovitrelle (nie robilam zadnego testu wczesniej) ale teraz moje pytanie: czy Waszym zdaniem wziac jeszcze dzis luteine, czy odstawienie jej w jakikolwiek sposob moze wplynac, jesli jakims (naprawde) cudem okazaloby sie ze to ciąża? Jutro chcialabym powtorzyc test.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2021, 14:17

    2021: 2x IUI - nieudane :(
    ________________________________________
    12.2021 ICSI -> 1 zarodeczek 5.1.1
    17.02.2022 FET; cykl naturalny
    23.02 6dpt: beta 23.07; prog 14.60
    24.02 7dpt: beta 51.19; prog 32.35 (po wdrozeniu Cyclogest + Prolutex)
    26.02 9 dpt: beta 115.9; prog 40.72
    02.03 beta 824.3; prog 33.54
    Pierwsze USG 14.03 6w1d CRL 0.57 cm i <3 bije
    27.10.2022 urodził sie zdrowy Synek 💙
    _______________________________________
    Wrzesien 2023 -wracamy po rodzeństwo, II procedura, 07.09 punkcja
    30.01.2024 FET cykl naturalny zarodek 3.1.1
    6dpt beta 49.83
    8dpt beta 122
    10 dpt beta 345.18
    13 dpt beta 1385.65
    17 dpt beta 7032.83

    12t1dc usg 1trym, ryzyka niskie, dziewczynka?


    age.png


    preg.png
    Drugi Bobasek w drodze
  • Whisperise Znajoma
    Postów: 16 36

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 14 dni po Ovi nadal test pozytywny. Sprawdziłam to Betą i negatywny. Teraz 2 cykl stymulowany i lekarz kazał brać luteinę do 28 dnia cyklu i poczekać 3 dni. Jeżeli okresu nie będzie zrobić test. Jak pozytywny to Luteina 3x1 od 31 dnia cyklu - zalecenie lekarza.

    Ja na twoim miejscu sprawdziłabym z krwi jak masz możliwość. Wtedy będziesz miała 100% pewności i wtedy dalej kontynuować branie progesteronu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2021, 20:28

  • lenami Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    08.04 duży pęcherzyk na usg + zastrzyk Ovitrelle
    23.04 test ciążowy z porannego moczu negatywny
    dziś 25.04 coś mnie naszło i zrobiłam test ciążowy jeszcze raz popołudniu (innej firmy niż poprzedni)

    Jak na złość apteki blisko mnie pozamykane a nie mam więcej testów w domu.

    Czy możliwe żeby po 17 dniach wyszedł jeszcze Ovitrelle jeśli 2dni wcześniej test wyszedł negatywny?

  • Pocahontas91 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 4 maja 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenami wrote:
    08.04 duży pęcherzyk na usg + zastrzyk Ovitrelle
    23.04 test ciążowy z porannego moczu negatywny
    dziś 25.04 coś mnie naszło i zrobiłam test ciążowy jeszcze raz popołudniu (innej firmy niż poprzedni)

    Jak na złość apteki blisko mnie pozamykane a nie mam więcej testów w domu.

    Czy możliwe żeby po 17 dniach wyszedł jeszcze Ovitrelle jeśli 2dni wcześniej test wyszedł negatywny?

    Jak u Ciebie? Udało się?

    Madziuska lubi tę wiadomość

  • Patkaaaa Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi jak lekarza kilka miesięcy temu powiedział, że in vitro to zmianialam lekarza, aktualnie czekam na wizytę.

    Rozmawiałam x moja ciocia, która kilka lat się starała i okazało się, że ma jajowody zatkany, więc zobaczymy. Mam nadzieję, że mnie też się w końcu uda po 2 latach.

  • Madziuska Koleżanka
    Postów: 40 32

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy którejś z Was udało się zajść po IUI za pierwszym razem? Staramy się z mężem 8 lat, wyniki nas obojga w porzadku, 9 cykli stymulowanych clo i ovitrele, starania naturalne, teraz po kolejnej stymulacji pierwsze UIU, jestem 6 dni po, pobolewa mnie podbrzusze, z jednej strony chciałabym juz zrobic test a wiem że po ovi moze byc sfałszowany. Mam milion myśli i boje się że znowu się zawiodę 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2021, 12:05

  • ADRIANNA Przyjaciółka
    Postów: 79 67

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuska wrote:
    Hej dziewczyny. Czy którejś z Was udało się zajść po IUI za pierwszym razem? Staramy się z mężem 8 lat, wyniki nas obojga w porzadku, 9 cykli stymulowanych clo i ovitrele, starania naturalne, teraz po kolejnej stymulacji pierwsze UIU, jestem 6 dni po, pobolewa mnie podbrzusze, z jednej strony chciałabym juz zrobic test a wiem że po ovi moze byc sfałszowany. Mam milion myśli i boje się że znowu się zawiodę 😔
    Jest wiele dziewczyn którym udało się za pierwszym podejściem. Najlepsze co możesz teraz dla siebie zrobić to relaks i spokój💚 chodźcie na spacery, róbcie to co sprawia Wam radość 🙃 ja jeszcze nie podchodziłem do IUI ale trzymam za Ciebie kciuki 🤞✊

    Po prawie 5 latach starań jesteś 🥰
    Czekamy na Ciebie Synku💙
    termin wg OM 4.08.2022
    termin wg USG 30.07.2022
  • Madziuska Koleżanka
    Postów: 40 32

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ADRIANNA wrote:
    Jest wiele dziewczyn którym udało się za pierwszym podejściem. Najlepsze co możesz teraz dla siebie zrobić to relaks i spokój💚 chodźcie na spacery, róbcie to co sprawia Wam radość 🙃 ja jeszcze nie podchodziłem do IUI ale trzymam za Ciebie kciuki 🤞✊
    Staram się o tym nie myśleć, ciągle szukam zajęcia, żeby nie dopatrywać się może pierwszych objawów... im bliżej spodziewanej @ tym jest gorzej 🤦‍♀️ jak nie teraz to będę próbować dalej 😇

  • ADRIANNA Przyjaciółka
    Postów: 79 67

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niestety tak jest, zawsze w okolicach okresu podczas starań dostajemy od tym kątem świra 🙈😂 dasz radę 🙏 z mojego doświadczenia mogę napisać że dzięki ovitrelle przestałam testować jak wariatka od 10 dpo i teraz kiedy już go nie przyjmuje to też czekam dość długo 😁

    Po prawie 5 latach starań jesteś 🥰
    Czekamy na Ciebie Synku💙
    termin wg OM 4.08.2022
    termin wg USG 30.07.2022
  • Madziuska Koleżanka
    Postów: 40 32

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam do piątku to będzie 13 dzien po ovi i pojde na betę bo dluzej pewnie nie wytrzymam z ciekawości 🙉 bardziej jestem nastawiona, że nic z tego nie wyjdzie...

  • syskaa Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) właśnie jestem w trakcie cyklu stymulowanego. Zastrzyk Ovitrelle miałam robiony 19.06, od 22.06 biorę duphaston 2x1. Dzisiaj mija 9 dzień po ovitrelle i zrobiłam test, chciałam sprawdzić czy jeszcze zastrzyk się utrzymuje czy już nie, test wyszedł negatywny... 1.07 robię betę i wysyłam wynik lekarzowi. Totalnie tego nie czuje, zaczęły mnie tez boleć wczoraj piersi tak jak na okres...

    Poronienie samoistne 28.04.2020 [*]

    Ona-30l
    ANA1 - dodatnie
    reszta ok

    On-35l
    MSOME - I - 4%, II-4%
    Morfologia - 10%

    3 x IUI ❌
    21.10.2022 - IVF
    12 dpt(02.11) - beta 267,0
    14 dpt(04.11) - beta 613,0
    19dpt(09.11) - beta 4091,0
    26dpt(16.11) - beta 26543,0
  • Madziuska Koleżanka
    Postów: 40 32

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syskaa wrote:
    Cześć dziewczyny:) właśnie jestem w trakcie cyklu stymulowanego. Zastrzyk Ovitrelle miałam robiony 19.06, od 22.06 biorę duphaston 2x1. Dzisiaj mija 9 dzień po ovitrelle i zrobiłam test, chciałam sprawdzić czy jeszcze zastrzyk się utrzymuje czy już nie, test wyszedł negatywny... 1.07 robię betę i wysyłam wynik lekarzowi. Totalnie tego nie czuje, zaczęły mnie tez boleć wczoraj piersi tak jak na okres...
    Ja miałam zastrzyk z ovitrelle 20.06 a dzien pozniej IUI i 23.06 duphaston 2x1. Tez czekam jak na igłach, wczoraj zrobilam test i wyszla druga bardzo blada kreska ale wcale mnie to nie ucieszyło bo wiem , że wynik moze byc falszywy. Mi lekarz kazał zrobi test jak wezme ostatnia tabletke duphastonu a to jeszcze 5 dni... nie nakrecajmy się na razie, bo to nie ma sensu, trzymam kciuki za Ciebie😊😇💪

  • lenami Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocahontas91 wrote:
    Jak u Ciebie? Udało się?

    Tak, dziś u mnie już 14tc :)

  • syskaa Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuska wrote:
    Ja miałam zastrzyk z ovitrelle 20.06 a dzien pozniej IUI i 23.06 duphaston 2x1. Tez czekam jak na igłach, wczoraj zrobilam test i wyszla druga bardzo blada kreska ale wcale mnie to nie ucieszyło bo wiem , że wynik moze byc falszywy. Mi lekarz kazał zrobi test jak wezme ostatnia tabletke duphastonu a to jeszcze 5 dni... nie nakrecajmy się na razie, bo to nie ma sensu, trzymam kciuki za Ciebie😊😇💪

    Również trzymam za Ciebie kciuki i czekam na wieści! 🙂 🍀

    Poronienie samoistne 28.04.2020 [*]

    Ona-30l
    ANA1 - dodatnie
    reszta ok

    On-35l
    MSOME - I - 4%, II-4%
    Morfologia - 10%

    3 x IUI ❌
    21.10.2022 - IVF
    12 dpt(02.11) - beta 267,0
    14 dpt(04.11) - beta 613,0
    19dpt(09.11) - beta 4091,0
    26dpt(16.11) - beta 26543,0
  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz 12 dzień po ovitrelle. Wczoraj i przedwczoraj miałam blada kreskę. Boję się, że to jescze działanie zastrzyku. Jutro i pojutrze zrobię testy a potem już na betę idę :)

‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ