Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Amarilla Debiutantka

Wysłany: 19 marca, 22:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whisperise wrote:
    Witam drogie Panie
    Od roku staramy się z Partnerem o maluszka. Niestety żadnych rezultatów. Pierwszy cykl mam stymulowany. Do tej pory jajeczka nie pękały. Mam stwierdzone POS.

25lutego @ po 5 dniach brałam Clostilbegut 1/2 tabletki przez kolejne 5 dni. 5 marca monitoring piękne jajeczko (wymiarów nie pamietam) 8 marca kolejny monitoring i ovitrelle na pęknięcie. 10 marca jajeczka w jajniku brak owulacja była 9 marca wg lekarza. Od tego czasu biorę Duphaston 2x1 przez 10 dni. Od 15 marca jest mi niedobrze boli podbrzusze. W środę zrobiłam betę - wynik 9,2. Dzisiaj idę powtórzyć betę. Testy strumieniowe pozytywne czy to rano czy wieczorem. Drogie Panie czy warto się nakręcać czy to wszystko po Ovitrelle

Hej! Ja po pierwszym Ovitrelle zrobiłam test w 10 dniu po zastrzyku i test wyszedł pozytywny. I za szybko się ucieszyłam, bo dwa dni potem dostałam okresu. Fakt, że u każdej z nas inaczej się on wypłukuje, jedna po 5 dniu już nie ma nic, a taka ja na 10 dzień i jeszcze się utrzymuje. Ale trzymam kciuki! U nas 2 gie podejście z Ovitrelle i się udało i mamy właśnie 15 tc :) Po 3 latach starań!

Także trzymamy kciuki :)

• Whisperise Nowa

Wysłany: 20 marca, 04:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajsza Beata 2,3 czyli niestety negatywnie 😔

• Desire87 Znajoma

Wysłany: 23 marca, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po ilu cyklach z zastrzykiem Wam się udało, u mnie już 5 cykl, obecnie czekam na testowanie.

• Annie1989 Nowa

Wysłany: 23 marca, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 dni temu miałam zastrzyk ovitrelle przy pęcherzyku 28 w 10 dc na clo. Wczoraj i dziś silny ból jajnika. Czy to możliwe, że owulacja dopiero teraz? Np że inny pęcherzyk dojrzał?
    To mój drugi cykl z clo plus zastrzyk, w poprzednim ból nie wystąpił

• Annie1989 Nowa

Wysłany: 23 marca, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ADRIANNA wrote:
    Dziewczyny, czy po podaniu ovitrelle bolał was jajowód i jajnik nawet 5 dni po podaniu?
    Ja właśnie mam taki bół po niecałym tygodniu, jak to się skonczyło u Ciebie?

• Apka Nowa

Wysłany: 8 kwietnia, 14:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    to moj pierwszy post, ale mam zagwozdke i przychodze do Was z prosba o rade.

To byl moj pierwszy cykl stymulowany clo+ovitrelle.
    Clo od 3dc 1x1, ovitrelle podane w 11 dc rano, w 13 dc wieczorem na monitoringu lekarka uznala, ze pecherzyki nie pekly (jeden byl mocno przerosniety, dwa pozostale mialy gdzies kolo 2,5 cm, ale bylo to juz kolo 58h po zastrzyku) .
    Juz tego samego dnia cyklu co ostatni dzien monitoringu (13) pani dr kazala mi wziac luteine 2x1 pod jezyk, przez 10 dni. Wlasnie mija 10 dni (a 13 od zastrzyku) i zrobilam test na wszelki wypadek pod katem odstawienia luteiny. Nie wiem czy mam zwidy, czy moze mi sie swiatlo odbija, czy widze to co chce widziec ale zobaczylam cien cienia z cienia (czyli prawie nic :P, nie da sie nawet temu zrobic zdjecia) na tescie, Obstawiam ze to moga byc resztki ovitrelle (nie robilam zadnego testu wczesniej) ale teraz moje pytanie: czy Waszym zdaniem wziac jeszcze dzis luteine, czy odstawienie jej w jakikolwiek sposob moze wplynac, jesli jakims (naprawde) cudem okazaloby sie ze to ciąża? Jutro chcialabym powtorzyc test.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 14:17

• Whisperise Nowa

Wysłany: 8 kwietnia, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 14 dni po Ovi nadal test pozytywny. Sprawdziłam to Betą i negatywny. Teraz 2 cykl stymulowany i lekarz kazał brać luteinę do 28 dnia cyklu i poczekać 3 dni. Jeżeli okresu nie będzie zrobić test. Jak pozytywny to Luteina 3x1 od 31 dnia cyklu - zalecenie lekarza.

Ja na twoim miejscu sprawdziłabym z krwi jak masz możliwość. Wtedy będziesz miała 100% pewności i wtedy dalej kontynuować branie progesteronu.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 20:28

• lenami Nowa

Wysłany: 25 kwietnia, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    08.04 duży pęcherzyk na usg + zastrzyk Ovitrelle
    23.04 test ciążowy z porannego moczu negatywny
    dziś 25.04 coś mnie naszło i zrobiłam test ciążowy jeszcze raz popołudniu (innej firmy niż poprzedni)

Jak na złość apteki blisko mnie pozamykane a nie mam więcej testów w domu.

Czy możliwe żeby po 17 dniach wyszedł jeszcze Ovitrelle jeśli 2dni wcześniej test wyszedł negatywny?

• Pocahontas91 Debiutantka

Wysłany: 4 maja, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenami wrote:
    08.04 duży pęcherzyk na usg + zastrzyk Ovitrelle
    23.04 test ciążowy z porannego moczu negatywny
    dziś 25.04 coś mnie naszło i zrobiłam test ciążowy jeszcze raz popołudniu (innej firmy niż poprzedni)

Jak na złość apteki blisko mnie pozamykane a nie mam więcej testów w domu.

Czy możliwe żeby po 17 dniach wyszedł jeszcze Ovitrelle jeśli 2dni wcześniej test wyszedł negatywny?

Jak u Ciebie? Udało się?

‹‹ 211 212 213 214 215
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego