Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • JaJagoda Debiutantka

Wysłany: 6 stycznia, 21:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przybywam tu ponownie ku pokrzepieniu Waszych serc.
    Moja historia długa i trudna, walczyliśmy o ciaze 4 lata, wszyscy lekarze mówili że wszystko dobrze, hormony dobre, owulacja jest, miesiączki regularne. A ciąży nie było... Miało udać się "na pewno" po hsg - badaniu drożności jajowodów. Nie udało się.
    W marcu 2020 trafiłam do CM Angelius w Katowicach do dr Paligi. Pani doktor zaczela po kolei wykluczać różne przyczyny, próbowaliśmy stymulacji lamettą, ovitrellem, pregnylem, uzupelnilysmy niedobór witaminy D, był duphaston, encorton. W końcu po pół roku pani doktor zdecydowała o konieczności laparoskopii. Endometrioza II stopnia, adenomioza, ognisko endometriozy które przyciągnęło nienaturalnie do siebie jajowody. Płacz i sugestia in vitro jeśli w ciągu 6 miesięcy nie będzie ciąży.
    Od laparoskopii w lipcu mijały miesiące, trzeba było umówić się do immunologa do Łodzi - termin na 14 grudzień i in vitro.

Dzień po wizycie u immunologa miał być termin miesiączki, wizyta do dr Paligi ws. Omówienia in vitro ustalona.

A tu 15 grudnia beta 282,
    17 grudnia 813.... ♥

USG 22 grudnia - 10 mm pęcherzyk ciążowy
    USG 4 stycznia - bijące serduszko ♥

Dziewczyny, nigdy, przenigdy nie traćcie nadziei. To był dla mnie niesamowity bożonarodzeniowy cud... Nachodziły mnie myśli że już nigdy nie bede mieć dzieci.
    Z całego serca polecam dr Paligę (i cały personel angeliusa, Panie pielęgniarki w szczególności i opiekę na oddziale), to wspaniały Człowiek, nigdy nie zapomnę jej ogromnego zaangażowania i empatii.
    Trzymam gorąco za Was kciuki i życzę wszystkiego co najlepsze, bo mimo że może nie udzielałam się często, to nie raz byłyście otarciem moich łez 😘

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia, 21:15

Bodzenka, [email protected], Maryjanka lubią tę wiadomość

• Amarilla Nowa

Wysłany: 19 stycznia, 23:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia Rumi wrote:
    Amarilla gratuluję! Wspaniale!
    Dajesz nadzieję że wszystkim nam kiedyś się uda :) :) :)

Z całego serca wam wszystkim życzę w niedalekiej przyszłości tej radości, której teraz ja zaznaję 😊 Stary rok zakończył się pomyślnie, w nowy rok wchodzimy z nadzieją i mam nadzieję, za niedługo, z dobrymi wieściami od was kobietki 😊

• Maryjanka Nowa

Wysłany: 20 stycznia, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chyba nadszedł czas i na mój pierwszy post, bo do tej pory tylko czytałam. Czy któraś z Was oczekuje na rezultaty starań w obecnym cyklu? Razem może jakoś lepiej będzie:) ja jestem tydzień po podaniu podwójnej dawki ovitrelle i stymulacji clo w 3cim podejściu. Pecherzyk tym razem pękł, jednak jakoś nie oczekuje zbyt wiele po tym cyklu. Bardziej nastawilam się już na hsg, które planowalysmy z ginekolog na luty, ale właśnie wczoraj ręce mi opadły po odebraniu wyniku i pozytywnym wyniku ureoplazmy..także w kolejnym miesiącu nici zarówno z drożności i jak i samej stymulacji :( kolejne leki, ponowny wymaz , ehh
    Jak u Was ?

• [email protected] Nowa

Wysłany: 6 lutego, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki 😊 staramy się z mężem dłuższy czas. Za mną 3 nieudane inseminacje w tym pierwsza na naturalnym cyklu. Później dwie stymulowane ovalep bez zastrzyku na pęknięcie. W kolejnym cyklu po pierwszej Inseminacji stymulowanej ciąża biochemiczna 😞 kolejny cykl test pozytywny lecz ciąża zatrzymana w 6tc poronienie samoistne nastąpiło w 8tc. Później przerwa aż do grudnia i nieudane podejście do 3 stymulowanej inseminacji. Aktualnie jestem po 4 stymulowanej inseminacji i zastrzyku z ovitrelle i czekam.... Mam wielkie nadzieje bo nasienie męża było super morfologia aż 19.2%. Miałam 2 dominujące pecherzyki jeden na prawym drugi na lewym. Jestem 3dp inseminacji a 5 dp zastrzyku. Jak nigdy ciągnie mi się ten czas😞

• Maryjanka Nowa

Wysłany: 17 lutego, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki 😊 staramy się z mężem dłuższy czas. Za mną 3 nieudane inseminacje w tym pierwsza na naturalnym cyklu. Później dwie stymulowane ovalep bez zastrzyku na pęknięcie. W kolejnym cyklu po pierwszej Inseminacji stymulowanej ciąża biochemiczna 😞 kolejny cykl test pozytywny lecz ciąża zatrzymana w 6tc poronienie samoistne nastąpiło w 8tc. Później przerwa aż do grudnia i nieudane podejście do 3 stymulowanej inseminacji. Aktualnie jestem po 4 stymulowanej inseminacji i zastrzyku z ovitrelle i czekam.... Mam wielkie nadzieje bo nasienie męża było super morfologia aż 19.2%. Miałam 2 dominujące pecherzyki jeden na prawym drugi na lewym. Jestem 3dp inseminacji a 5 dp zastrzyku. Jak nigdy ciągnie mi się ten czas😞

[email protected] dopiero zobaczyłam Twój post.. To oczekiwanie jest najgorsze, ale u Ciebie lada dzień już się okaże bądź już wiesz. Mamy szczęśliwe zakończenie?

• Patkaaaa Nowa

Wysłany: 19 lutego, 00:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) 31.01 zastrzyk ovitrelle, następnego dnia inseminacja. 12 dni po inseminacji test negatywny jak i również przyszła @. Za tydzień jadę na usg ale i tak wiem, że lipa..

‹‹ 210 211 212 213 214
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego