X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przybywam tu ponownie ku pokrzepieniu Waszych serc.
    Moja historia długa i trudna, walczyliśmy o ciaze 4 lata, wszyscy lekarze mówili że wszystko dobrze, hormony dobre, owulacja jest, miesiączki regularne. A ciąży nie było... Miało udać się "na pewno" po hsg - badaniu drożności jajowodów. Nie udało się.
    W marcu 2020 trafiłam do CM Angelius w Katowicach do dr Paligi. Pani doktor zaczela po kolei wykluczać różne przyczyny, próbowaliśmy stymulacji lamettą, ovitrellem, pregnylem, uzupelnilysmy niedobór witaminy D, był duphaston, encorton. W końcu po pół roku pani doktor zdecydowała o konieczności laparoskopii. Endometrioza II stopnia, adenomioza, ognisko endometriozy które przyciągnęło nienaturalnie do siebie jajowody. Płacz i sugestia in vitro jeśli w ciągu 6 miesięcy nie będzie ciąży.
    Od laparoskopii w lipcu mijały miesiące, trzeba było umówić się do immunologa do Łodzi - termin na 14 grudzień i in vitro.

    Dzień po wizycie u immunologa miał być termin miesiączki, wizyta do dr Paligi ws. Omówienia in vitro ustalona.

    A tu 15 grudnia beta 282,
    17 grudnia 813.... ♥

    USG 22 grudnia - 10 mm pęcherzyk ciążowy
    USG 4 stycznia - bijące serduszko ♥

    Dziewczyny, nigdy, przenigdy nie traćcie nadziei. To był dla mnie niesamowity bożonarodzeniowy cud... Nachodziły mnie myśli że już nigdy nie bede mieć dzieci.
    Z całego serca polecam dr Paligę (i cały personel angeliusa, Panie pielęgniarki w szczególności i opiekę na oddziale), to wspaniały Człowiek, nigdy nie zapomnę jej ogromnego zaangażowania i empatii.
    Trzymam gorąco za Was kciuki i życzę wszystkiego co najlepsze, bo mimo że może nie udzielałam się często, to nie raz byłyście otarciem moich łez 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2021, 21:15

    Bodzenka, Kat@rina, Maryjanka lubią tę wiadomość

  • Amarilla Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia Rumi wrote:
    Amarilla gratuluję! Wspaniale!
    Dajesz nadzieję że wszystkim nam kiedyś się uda :) :) :)

    Z całego serca wam wszystkim życzę w niedalekiej przyszłości tej radości, której teraz ja zaznaję 😊 Stary rok zakończył się pomyślnie, w nowy rok wchodzimy z nadzieją i mam nadzieję, za niedługo, z dobrymi wieściami od was kobietki 😊

  • Maryjanka Koleżanka
    Postów: 31 23

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chyba nadszedł czas i na mój pierwszy post, bo do tej pory tylko czytałam. Czy któraś z Was oczekuje na rezultaty starań w obecnym cyklu? Razem może jakoś lepiej będzie:) ja jestem tydzień po podaniu podwójnej dawki ovitrelle i stymulacji clo w 3cim podejściu. Pecherzyk tym razem pękł, jednak jakoś nie oczekuje zbyt wiele po tym cyklu. Bardziej nastawilam się już na hsg, które planowalysmy z ginekolog na luty, ale właśnie wczoraj ręce mi opadły po odebraniu wyniku i pozytywnym wyniku ureoplazmy..także w kolejnym miesiącu nici zarówno z drożności i jak i samej stymulacji :( kolejne leki, ponowny wymaz , ehh
    Jak u Was ?

  • Kat@rina Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 lutego 2021, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki 😊 staramy się z mężem dłuższy czas. Za mną 3 nieudane inseminacje w tym pierwsza na naturalnym cyklu. Później dwie stymulowane ovalep bez zastrzyku na pęknięcie. W kolejnym cyklu po pierwszej Inseminacji stymulowanej ciąża biochemiczna 😞 kolejny cykl test pozytywny lecz ciąża zatrzymana w 6tc poronienie samoistne nastąpiło w 8tc. Później przerwa aż do grudnia i nieudane podejście do 3 stymulowanej inseminacji. Aktualnie jestem po 4 stymulowanej inseminacji i zastrzyku z ovitrelle i czekam.... Mam wielkie nadzieje bo nasienie męża było super morfologia aż 19.2%. Miałam 2 dominujące pecherzyki jeden na prawym drugi na lewym. Jestem 3dp inseminacji a 5 dp zastrzyku. Jak nigdy ciągnie mi się ten czas😞

  • Maryjanka Koleżanka
    Postów: 31 23

    Wysłany: 17 lutego 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat@rina wrote:
    Witam wszystkie staraczki 😊 staramy się z mężem dłuższy czas. Za mną 3 nieudane inseminacje w tym pierwsza na naturalnym cyklu. Później dwie stymulowane ovalep bez zastrzyku na pęknięcie. W kolejnym cyklu po pierwszej Inseminacji stymulowanej ciąża biochemiczna 😞 kolejny cykl test pozytywny lecz ciąża zatrzymana w 6tc poronienie samoistne nastąpiło w 8tc. Później przerwa aż do grudnia i nieudane podejście do 3 stymulowanej inseminacji. Aktualnie jestem po 4 stymulowanej inseminacji i zastrzyku z ovitrelle i czekam.... Mam wielkie nadzieje bo nasienie męża było super morfologia aż 19.2%. Miałam 2 dominujące pecherzyki jeden na prawym drugi na lewym. Jestem 3dp inseminacji a 5 dp zastrzyku. Jak nigdy ciągnie mi się ten czas😞

    Kat@rina dopiero zobaczyłam Twój post.. To oczekiwanie jest najgorsze, ale u Ciebie lada dzień już się okaże bądź już wiesz. Mamy szczęśliwe zakończenie?

  • Patkaaaa Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 19 lutego 2021, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) 31.01 zastrzyk ovitrelle, następnego dnia inseminacja. 12 dni po inseminacji test negatywny jak i również przyszła @. Za tydzień jadę na usg ale i tak wiem, że lipa..

  • ADRIANNA Przyjaciółka
    Postów: 79 67

    Wysłany: 4 marca 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy po podaniu ovitrelle bolał was jajowód i jajnik nawet 5 dni po podaniu?

    Bodzenka lubi tę wiadomość

    Po prawie 5 latach starań jesteś 🥰
    Czekamy na Ciebie Synku💙
    termin wg OM 4.08.2022
    termin wg USG 30.07.2022
  • Bodzenka Autorytet
    Postów: 270 401

    Wysłany: 4 marca 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ADRIANNA wrote:
    Dziewczyny, czy po podaniu ovitrelle bolał was jajowód i jajnik nawet 5 dni po podaniu?
    Hej to całkiem normalne i do tego kłócicie też się może pojawić

    Ona: 01.1989
    TSH 1,9
    IO metformax 2 g
    AMH 5.21
    Histeroskopia 29.02.2024 usunięto 4 polipy i cystę wraz z łyżeczkowaniem

    On : 05.1984
    Morfologia 2%


    Pierwsza córka 07.2013 15 cykli starań

    Druga córka 08.2021 prawie 4 lata starań


    Walka o 3 szczęście od września 2023
  • ADRIANNA Przyjaciółka
    Postów: 79 67

    Wysłany: 4 marca 2021, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bodzenka dziękuję😊 normalnie po owulacji bolało max 1 dzień po A teraz już 5 dpo i ten paskudny ból nadal jest...nawet ciężko mi naciskać pedał sprzęgła i gazu w samochodzie 🙈

    Bodzenka lubi tę wiadomość

    Po prawie 5 latach starań jesteś 🥰
    Czekamy na Ciebie Synku💙
    termin wg OM 4.08.2022
    termin wg USG 30.07.2022
  • Bodzenka Autorytet
    Postów: 270 401

    Wysłany: 5 marca 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ADRIANNA wrote:
    Bodzenka dziękuję😊 normalnie po owulacji bolało max 1 dzień po A teraz już 5 dpo i ten paskudny ból nadal jest...nawet ciężko mi naciskać pedał sprzęgła i gazu w samochodzie 🙈


    To dobrze znaczy że wszystko pracuje , ja zaszłam w 3 cyklu z ovitrelle więc trzymam kciuki i informuj za pare dni jaki wynik oby 2 kreseczki😘

    ADRIANNA lubi tę wiadomość

    Ona: 01.1989
    TSH 1,9
    IO metformax 2 g
    AMH 5.21
    Histeroskopia 29.02.2024 usunięto 4 polipy i cystę wraz z łyżeczkowaniem

    On : 05.1984
    Morfologia 2%


    Pierwsza córka 07.2013 15 cykli starań

    Druga córka 08.2021 prawie 4 lata starań


    Walka o 3 szczęście od września 2023
  • ADRIANNA Przyjaciółka
    Postów: 79 67

    Wysłany: 5 marca 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale, gratulacje 💚 dziś kontrolnie zrobiłam test i ovi już się wypłukał🙂 (6 dni od podania) także za kilka dni mogę sprawdzać czy ktoś tam pod serduszkiem jest 😊

    Po prawie 5 latach starań jesteś 🥰
    Czekamy na Ciebie Synku💙
    termin wg OM 4.08.2022
    termin wg USG 30.07.2022
  • Patkaaaa Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 7 marca 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po drugiej inseminacji, zobaczymy co i jak. Przy pierwszej inseminacji jak i przy tych zastrzykach strasznie sie stresowałam wszystko mnie bolało, a teraz nic nie wiem czy dobrze czy nie ale wiem, że inaczej już jestem psychicznie nastawiona :)


    @adrianna trzymam kciuki!!!!! ❤️

    ADRIANNA lubi tę wiadomość

  • ADRIANNA Przyjaciółka
    Postów: 79 67

    Wysłany: 8 marca 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Patkaaaa ja za Ciebie też ✊ u mnie już końcowe odliczanie do testowania 😁

    Patkaaaa lubi tę wiadomość

    Po prawie 5 latach starań jesteś 🥰
    Czekamy na Ciebie Synku💙
    termin wg OM 4.08.2022
    termin wg USG 30.07.2022
  • Patkaaaa Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 15 marca 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ADRIANNA wrote:
    @Patkaaaa ja za Ciebie też ✊ u mnie już końcowe odliczanie do testowania 😁



    I jaki wynik???🤩🤩🤩

  • ADRIANNA Przyjaciółka
    Postów: 79 67

    Wysłany: 16 marca 2021, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaaa wrote:
    I jaki wynik???🤩🤩🤩
    Niestety biel wizira😥 to nic. To dopiero pierwsza stymulacja. Zobaczymy za 2 miesiące...

    Po prawie 5 latach starań jesteś 🥰
    Czekamy na Ciebie Synku💙
    termin wg OM 4.08.2022
    termin wg USG 30.07.2022
  • Patkaaaa Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 16 marca 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś zrobilam test przed momentem, jedna krecha.....

  • ADRIANNA Przyjaciółka
    Postów: 79 67

    Wysłany: 17 marca 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaaa wrote:
    Ja też dziś zrobilam test przed momentem, jedna krecha.....
    Przykro mi😥 też pierwsze podejście?

    Po prawie 5 latach starań jesteś 🥰
    Czekamy na Ciebie Synku💙
    termin wg OM 4.08.2022
    termin wg USG 30.07.2022
  • Patkaaaa Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 18 marca 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię jeszcze jeden w dniu spodziewanej @ zobaczymy. Nie, to już druga, lekarz mi powiedział, że jeszcze jedno podejście i później im vitro... A tego z całego serca chciałam uniknąć.

    Kate14 lubi tę wiadomość

  • Whisperise Znajoma
    Postów: 16 36

    Wysłany: 19 marca 2021, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie Panie
    Od roku staramy się z Partnerem o maluszka. Niestety żadnych rezultatów. Pierwszy cykl mam stymulowany. Do tej pory jajeczka nie pękały. Mam stwierdzone POS.

    25lutego @ po 5 dniach brałam Clostilbegut 1/2 tabletki przez kolejne 5 dni. 5 marca monitoring piękne jajeczko (wymiarów nie pamietam) 8 marca kolejny monitoring i ovitrelle na pęknięcie. 10 marca jajeczka w jajniku brak owulacja była 9 marca wg lekarza. Od tego czasu biorę Duphaston 2x1 przez 10 dni. Od 15 marca jest mi niedobrze boli podbrzusze. W środę zrobiłam betę - wynik 9,2. Dzisiaj idę powtórzyć betę. Testy strumieniowe pozytywne czy to rano czy wieczorem. Drogie Panie czy warto się nakręcać czy to wszystko po Ovitrelle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2021, 08:44

  • Patkaaaa Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 19 marca 2021, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy mogly6pokazac jeszcze obitrelle, bo u kazdej inaczej sie wyplukuje. Natomiast beta ładna, zobaczysz co będzie dziś za wynik. Trzymam kciuki6!!! ❤️

‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ