X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2022, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, ja rowniez jestem nowa. 12.02 mialam swoja pierwsza inseminacje oraz zastrzyk z ovitrelle.
    Xvghi mam podobnie jak Ty, od dnia zastrzyku pobolewa mnie podbrzusze, ale wczesniej czytalam na innych forach, ze inne dziewczyny tez tak mialy, wiec to chyba normalny objaw.

  • k.p Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 17 lutego 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki17 wrote:
    Czesc dziewczyny, ja rowniez jestem nowa. 12.02 mialam swoja pierwsza inseminacje oraz zastrzyk z ovitrelle.
    Xvghi mam podobnie jak Ty, od dnia zastrzyku pobolewa mnie podbrzusze, ale wczesniej czytalam na innych forach, ze inne dziewczyny tez tak mialy, wiec to chyba normalny objaw.

    i jak wrazenia po inseminacji ja 22.02 mam wizyte i dowiem sie kiedy bede miala inseminacje . Bolalo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2022, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama inseminacja nie boli :) Po niej lezalam 10 minut i do domku. A po zastrzyku lekko pobolewało mnie podbrzusze. Teraz jestem 6 dni po IUI i czuje tylko spięty brzuch, ale to pewnie z nerwów. Sprawdzam rowniez jak dlugo bede miala pozytywny test po zastrzyku. 2 dni po byly 2 kreski, 5 dni po druga kreska bardzo slabo widoczna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dzisiaj 7 dzień po IUI, test po ovitrelle juz nie pokazuje 2 kreski, jedynie pod światło jest cien cienia, napiszcie kiedy Wam najszybciej wyszedl pozytywny test ciążowy, zastanawiam sie kiedy zrobić nastepny w poszukiwaniu 2 kresek. Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

    Hanek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2022, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k.p wrote:
    i jak wrazenia po inseminacji ja 22.02 mam wizyte i dowiem sie kiedy bede miala inseminacje . Bolalo?
    Hej, daj znac po wizycie kiedy podchodzisz do IUI :)

  • Kalina89 Przyjaciółka
    Postów: 78 53

    Wysłany: 22 lutego 2022, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, pisze tu pierwszy raz chodź czytam posty jakiś czas. Moje starania trwały ponad 2,5 roku. W międzyczasie mnóstwo badań min. drożność jajowodów, laparoskopia. Dnia 24 stycznia miałam pierwszą inseminację około 12:00, zastrzyk ovitrelle miałam podany rano w tym dniu co inseminacja , pęcherzyk pękł następnego dnia koło 17, czułam bardzo wyraźnie. Brzuch bolał mnie bardzo długo i często, w 26 dn. cyklu zrobiłam test bo nie mogłam już wytrzymać a później nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam dwie kreski. Brzuch bolał mnie tak jakbym miała dostać okres. Więc cały czas byłam niepewna co do wyniku, tym bardziej, że naczytałam się ze zastrzyk może się bardzo długo utrzymywać. Dla pewności po 3 dniach zrobiłam betę. Beta wynosiła 571. Druga beta 2315. Dziś idę do ginekologa na USG. Mam nadzieję że wszystko jest w porządku i w końcu spełni się nasze marzenie. Wam też dziewczynki życzę powodzenia :* i trzymam kciuki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2022, 10:13

    Tweety_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2022, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina89 wrote:
    Cześć dziewczyny, pisze tu pierwszy raz chodź czytam posty jakiś czas. Moje starania trwały ponad 2,5 roku. W międzyczasie mnóstwo badań min. drożność jajowodów, laparoskopia. Dnia 13 stycznia miałam pierwszą inseminację około 12:00, zastrzyk ovitrelle miałam podany rano w tym dniu co inseminacja , pęcherzyk pękł następnego dnia koło 17, czułam bardzo wyraźnie. Brzuch bolał mnie bardzo długo i często, w 26 dn. cyklu zrobiłam test bo nie mogłam już wytrzymać a później nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam dwie kreski. Brzuch bolał mnie tak jakbym miała dostać okres. Więc cały czas byłam niepewna co do wyniku, tym bardziej, że naczytałam się ze zastrzyk może się bardzo długo utrzymywać. Dla pewności po 3 dniach zrobiłam betę. Beta wynosiła 571. Druga beta 2315. Dziś idę do ginekologa na USG. Mam nadzieję że wszystko jest w porządku i w końcu spełni się nasze marzenie. Wam też dziewczynki życzę powodzenia :* i trzymam kciuki :*

    Wielkie gratulacje, na pewno wszystko będzie dobrze. Milo poczytać, że IUI sie udaje :) Napisz ile mial twój pecherzyk w dniu IUI.

  • k.p Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 22 lutego 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina89 wrote:
    Cześć dziewczyny, pisze tu pierwszy raz chodź czytam posty jakiś czas. Moje starania trwały ponad 2,5 roku. W międzyczasie mnóstwo badań min. drożność jajowodów, laparoskopia. Dnia 13 stycznia miałam pierwszą inseminację około 12:00, zastrzyk ovitrelle miałam podany rano w tym dniu co inseminacja , pęcherzyk pękł następnego dnia koło 17, czułam bardzo wyraźnie. Brzuch bolał mnie bardzo długo i często, w 26 dn. cyklu zrobiłam test bo nie mogłam już wytrzymać a później nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam dwie kreski. Brzuch bolał mnie tak jakbym miała dostać okres. Więc cały czas byłam niepewna co do wyniku, tym bardziej, że naczytałam się ze zastrzyk może się bardzo długo utrzymywać. Dla pewności po 3 dniach zrobiłam betę. Beta wynosiła 571. Druga beta 2315. Dziś idę do ginekologa na USG. Mam nadzieję że wszystko jest w porządku i w końcu spełni się nasze marzenie. Wam też dziewczynki życzę powodzenia :* i trzymam kciuki :*


    pięknie!!!! gratulacje!!! mam nadzieje ze mi tez przy poerwszej sie uda ;)

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 22 lutego 2022, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k.p wrote:
    pięknie!!!! gratulacje!!! mam nadzieje ze mi tez przy poerwszej sie uda ;)

    Zawsze miło czytać, kiedy kolejnej z nas się udaje 😊

    Spędziłam na tym forum prawie pół roku. Starania trwały jeszcze dłużej. Miałam najpierw stymulację i samodzielne próby, a potem trzy nieudane IUI. Presja tylko rosła. Po trzeciej próbie postanowiłam zrobić przerwę, wyluzować i mentalnie przygotować się na in vitro- ostatnią szansę. I to pomogło, w drugim naturalnym cyklu bez spinki zobaczyłam upragnione 2 kreski. Do teraz uwierzyć nie mogę.
    Życzę Wam wytrwałości, spokoju i upragnionych 2 kresek ❤️




    Gusiia lubi tę wiadomość

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 22 lutego 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki17 wrote:
    Hej dziewczyny, dzisiaj 7 dzień po IUI, test po ovitrelle juz nie pokazuje 2 kreski, jedynie pod światło jest cien cienia, napiszcie kiedy Wam najszybciej wyszedl pozytywny test ciążowy, zastanawiam sie kiedy zrobić nastepny w poszukiwaniu 2 kresek. Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

    Najlepiej ok 10-12 dnia od IUI iść na betę. Testy niejednokrotnie wychodziły dziewczynom pozytywne dopiero po terminie spodziewanej miesiączki.

    Wiki17 lubi tę wiadomość

  • k.p Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 22 lutego 2022, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Zawsze miło czytać, kiedy kolejnej z nas się udaje 😊

    Spędziłam na tym forum prawie pół roku. Starania trwały jeszcze dłużej. Miałam najpierw stymulację i samodzielne próby, a potem trzy nieudane IUI. Presja tylko rosła. Po trzeciej próbie postanowiłam zrobić przerwę, wyluzować i mentalnie przygotować się na in vitro- ostatnią szansę. I to pomogło, w drugim naturalnym cyklu bez spinki zobaczyłam upragnione 2 kreski. Do teraz uwierzyć nie mogę.
    Życzę Wam wytrwałości, spokoju i upragnionych 2 kresek ❤️



    dziekuje! ❤❤

    my z mezem staramy sie od 4 lat. Od dwoch pod opieka lekarzy niestety nadal nic.... dlatego zdecydowalismy sie na IUI jak sie nie uda rowniez myślimy o in vitro choć mam wielka nadzieje. że nie będzie potrzebne ;)

  • k.p Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 22 lutego 2022, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki17 wrote:
    Hej, daj znac po wizycie kiedy podchodzisz do IUI :)


    hej jestem po wizycie. czekam na miediaczke i w tym cyklu podchodzimy ;) jestem taka pelna nadzieji ze to moze akurat ten czas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2022, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k.p wrote:
    hej jestem po wizycie. czekam na miediaczke i w tym cyklu podchodzimy ;) jestem taka pelna nadzieji ze to moze akurat ten czas

    Nadzieja i pozytywne podejście to najwazniejsze 👏 Trzymam kciuki, abyś szybko zobaczyla 2 kreseczki 👍👍👍

    Kalina89 lubi tę wiadomość

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 23 lutego 2022, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby ktoś potrzebował mam 2 szt. Ovi w penie.
    130 zł/sz+kw
    (płaciłam 174...)
    Trzymamy w lodówce ale do 30 dni może być poza lodówką jakby co
    piszcie tu lub [email protected]

  • Szyszka90 Autorytet
    Postów: 750 585

    Wysłany: 24 lutego 2022, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane!
    To mój 4 cykl na ovitrelle po poronieniu. Nurtuje mnie taka rzecz, czy któraś z Was miała tak, że zastrzyk utrzymywał się bardzo długo (u mnie dzisiaj wieczorem minie 12 dzień) i ciągle były cienie na teście, a później zaczęły ciemnieć i jakby nie było tego momentu pustego testu? Zastanawiam się, czy może tak być. U mnie się utrzymuje zastrzyk nawet do 13-14 dnia po podaniu i 14 dnia beta <2.3.

    Za pierwszym razem po ovi była ciąża (stracona) to był wtedy mój pierwszy zastrzyk i 6 dnia po nim nie było już śladu na teście, później 12 dnia cień.

    Buziaki 🥰

    Starania od 03.2020

    09.2021 👼🏼 Agatka - trisomia 22.

    ONA
    Hormony OK
    Wymazy OK

    ON
    Mofrologia 3%
    HBA 21%
    fDNA 11%


    mhsv3e5exoqxv630.png
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 24 lutego 2022, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka90 wrote:
    Hej Kochane!
    To mój 4 cykl na ovitrelle po poronieniu. Nurtuje mnie taka rzecz, czy któraś z Was miała tak, że zastrzyk utrzymywał się bardzo długo (u mnie dzisiaj wieczorem minie 12 dzień) i ciągle były cienie na teście, a później zaczęły ciemnieć i jakby nie było tego momentu pustego testu? Zastanawiam się, czy może tak być. U mnie się utrzymuje zastrzyk nawet do 13-14 dnia po podaniu i 14 dnia beta <2.3.

    Za pierwszym razem po ovi była ciąża (stracona) to był wtedy mój pierwszy zastrzyk i 6 dnia po nim nie było już śladu na teście, później 12 dnia cień.

    Buziaki 🥰

    U jednej z dziewczyn utrzymywał się 13dni.
    Trzymam kciuki, żeby się udało!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2022, 19:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2022, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    Od 2 do 6 dc letrozole. 14.02. - ovi, 17.02 - monitoring - Jajo uwolnione. Na 14 dni luteina. Dzisiaj test z moczu - negatywny. Za szybko? Jest jakaś szansa lub nadzieja, że beta 3.03 pokaże coś innego?

  • Kalina89 Przyjaciółka
    Postów: 78 53

    Wysłany: 25 lutego 2022, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki17 wrote:
    Wielkie gratulacje, na pewno wszystko będzie dobrze. Milo poczytać, że IUI sie udaje :) Napisz ile mial twój pecherzyk w dniu IUI.
    W dniu zabiegu miałam dwa pęcherzyki jeden był prawie 19 mm a drugi 28 mm. U mnie bardzo szybko rósł, bo dzień wcześniej miałam robiony monitoring to miałam 14 mm i 26 mm.

    Wiki17 lubi tę wiadomość

  • Szyszka90 Autorytet
    Postów: 750 585

    Wysłany: 25 lutego 2022, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agole wrote:
    Witajcie,

    Od 2 do 6 dc letrozole. 14.02. - ovi, 17.02 - monitoring - Jajo uwolnione. Na 14 dni luteina. Dzisiaj test z moczu - negatywny. Za szybko? Jest jakaś szansa lub nadzieja, że beta 3.03 pokaże coś innego?


    hej, u mnie od 3-7 dnia lametta również 14.02 ovi, luteine mam brać do poniedziałku. Wczorajszy test - cień (jeszcze po ovi), dziś test biały, myślę, że jeszcze za wcześnie. Ja mam w zaleceniach zrobić betę w poniedziałek, ale będę jeszcze testować w sobote i niedzielę.

    Starania od 03.2020

    09.2021 👼🏼 Agatka - trisomia 22.

    ONA
    Hormony OK
    Wymazy OK

    ON
    Mofrologia 3%
    HBA 21%
    fDNA 11%


    mhsv3e5exoqxv630.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2022, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka90 wrote:
    hej, u mnie od 3-7 dnia lametta również 14.02 ovi, luteine mam brać do poniedziałku. Wczorajszy test - cień (jeszcze po ovi), dziś test biały, myślę, że jeszcze za wcześnie. Ja mam w zaleceniach zrobić betę w poniedziałek, ale będę jeszcze testować w sobote i niedzielę.

    No nic - poczekamy, zobaczymy. To dopiero pierwszy cykl. Jak nie w tym, to może w następnym.


‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ