X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Szyszka90 Autorytet
    Postów: 750 585

    Wysłany: 25 lutego 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agole wrote:
    No nic - poczekamy, zobaczymy. To dopiero pierwszy cykl. Jak nie w tym, to może w następnym.
    Trzymam kciuki. U mnie w lipcu się udało po 1 zastrzyku. Teraz mam już 4 za sobą i za chwilę się okaże czy tym razem się udało

    Starania od 03.2020

    09.2021 👼🏼 Agatka - trisomia 22.

    ONA
    Hormony OK
    Wymazy OK

    ON
    Mofrologia 3%
    HBA 21%
    fDNA 11%


    mhsv3e5exoqxv630.png
  • Vero90 Przyjaciółka
    Postów: 84 34

    Wysłany: 26 lutego 2022, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam 13 dzien po zastrzyku i wciąż widzę kreskę na teście, niestety nie ciemnieje , sama nie wiem co o tym myśleć. Bolą mnie plecy jak na okres..:(

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 27 lutego 2022, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny został mi Ovitrelle pen
    mam 2 szt
    Ważny 03.2023
    Odbiór Białystok
    Płaciłam 174 za szt -odsprzedam za 130 lub 250 za dwa
    Przechowywany w lodówce
    Do 30 dni może być poza lodówką więc możliwa wysyłka

  • k.p Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 1 marca 2022, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki17 wrote:
    Czesc dziewczyny, ja rowniez jestem nowa. 12.02 mialam swoja pierwsza inseminacje oraz zastrzyk z ovitrelle.
    Xvghi mam podobnie jak Ty, od dnia zastrzyku pobolewa mnie podbrzusze, ale wczesniej czytalam na innych forach, ze inne dziewczyny tez tak mialy, wiec to chyba normalny objaw.



    i jak udalo sie?
    ja podchodze w przyszłym tyg do pierwszej

  • Szyszka90 Autorytet
    Postów: 750 585

    Wysłany: 1 marca 2022, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduje ze u mnie nie wyszło. Torbiel 20 mm. Czekam na okres. To mój 4 raz z ovitrelle

    Starania od 03.2020

    09.2021 👼🏼 Agatka - trisomia 22.

    ONA
    Hormony OK
    Wymazy OK

    ON
    Mofrologia 3%
    HBA 21%
    fDNA 11%


    mhsv3e5exoqxv630.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2022, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka90 wrote:
    Ja melduje ze u mnie nie wyszło. Torbiel 20 mm. Czekam na okres. To mój 4 raz z ovitrelle

    Przykro mi… Może „next time”… Sciskam ciepło 💙

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2022, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k.p wrote:
    i jak udalo sie?
    ja podchodze w przyszłym tyg do pierwszej
    Hej, niestety nie udalo się. W 12 dniu po IUI beta 0,46 i w sobote przyszla @. Inna, bo skąpa, ale po zastrzyku ponoć tak czasami bywa. Jutro mam kolejna wizyte i jak wszystko bedzie dobrze to przed nami 2 podejcie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k.p wrote:
    i jak udalo sie?
    ja podchodze w przyszłym tyg do pierwszej

    No i trzymam kciuki za pierwsze podejście. Powodzenia 👍👍👍

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2022, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka90 wrote:
    Ja melduje ze u mnie nie wyszło. Torbiel 20 mm. Czekam na okres. To mój 4 raz z ovitrelle
    W poprzednich cyklach tez mialas torbiele po ovitrelle, bo tez sie troche ich obawiam :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2022, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Jutro beta - zgodnie z poleceniem lekarza.

    Trzymajcie kciuki, bo już napięcie na poziomke level 🙈

  • Bezsilna;( Przyjaciółka
    Postów: 103 28

    Wysłany: 2 marca 2022, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny ☺️
    W styczniu pierwszy cykl stymulowany niestety nie udany ;(
    Teraz 24.02. była wizyta dwa pęcherzyki w lewym jajniku niestety prawy został mi uszkodzony w wieku 17 lat ;((o czym wg nie wiedziałam )
    26.02. mąż zrobił mi zastrzyk z Ovitrelle
    W pierwszym cyklu strasznie źle się po nim czułam ból brzucha jajników piersi.
    Teraz żadnego bolu dolegliwości jedynie jestem bardziej senna. Dziś czuj lekki ból kłucie w jajniku ale do wytrzymania. Czy to możliwe że zastrzyk dopiero zaczyna działać ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agole wrote:
    Hej,

    Jutro beta - zgodnie z poleceniem lekarza.

    Trzymajcie kciuki, bo już napięcie na poziomke level 🙈

    Trzymam mocno kciuki 👍👍👍 i czekam na dobre wiesci :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2022, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezsilna;( wrote:
    Część dziewczyny ☺️
    W styczniu pierwszy cykl stymulowany niestety nie udany ;(
    Teraz 24.02. była wizyta dwa pęcherzyki w lewym jajniku niestety prawy został mi uszkodzony w wieku 17 lat ;((o czym wg nie wiedziałam )
    26.02. mąż zrobił mi zastrzyk z Ovitrelle
    W pierwszym cyklu strasznie źle się po nim czułam ból brzucha jajników piersi.
    Teraz żadnego bolu dolegliwości jedynie jestem bardziej senna. Dziś czuj lekki ból kłucie w jajniku ale do wytrzymania. Czy to możliwe że zastrzyk dopiero zaczyna działać ?

    Zastrzyk dziala bardzo szybko, mnie od 1 dnia pobolewal brzuch. Efekty daje kolo 24-36 h po podaniu, a w organizmie utrzymuje sie średnio do 10 dnia, ale u niektorych dziewczyn utrzymywal sie nawet 13 dni. To taki maly zbiór informacji :) Dzisiaj pytalam lekarza o samopoczucie po ovitrelle, to powiedziala, ze kazda kobieta ma inaczej.

  • Anna78 Koleżanka
    Postów: 156 16

    Wysłany: 3 marca 2022, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także wzięłam już kilka zastrzyków. U mnie lekkie bóle brzucha i mdłości, ale nic poza tym. Pecherzyki rosna mi szybko i są duże już w 9, 10 dc. Mają wielkość 23-25 mm. Wychodzi na to, że stymulacja jest u mnie zbędna.

    Kiedy lekarze zalecają Wam starania po Ovitrelle?

  • Bezsilna;( Przyjaciółka
    Postów: 103 28

    Wysłany: 3 marca 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna78 wrote:
    Ja także wzięłam już kilka zastrzyków. U mnie lekkie bóle brzucha i mdłości, ale nic poza tym. Pecherzyki rosna mi szybko i są duże już w 9, 10 dc. Mają wielkość 23-25 mm. Wychodzi na to, że stymulacja jest u mnie zbędna.

    Kiedy lekarze zalecają Wam starania po Ovitrelle?



    Mi lekarz kazał zrobić zastrzyk w sobotę wieczorem i od niedzieli 4-5 dni starać się ;)

  • Bezsilna;( Przyjaciółka
    Postów: 103 28

    Wysłany: 3 marca 2022, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki17 wrote:
    Zastrzyk dziala bardzo szybko, mnie od 1 dnia pobolewal brzuch. Efekty daje kolo 24-36 h po podaniu, a w organizmie utrzymuje sie średnio do 10 dnia, ale u niektorych dziewczyn utrzymywal sie nawet 13 dni. To taki maly zbiór informacji :) Dzisiaj pytalam lekarza o samopoczucie po ovitrelle, to powiedziala, ze kazda kobieta ma inaczej.



    Po pierwszym zastrzyku 5dnia była bladziutka kreska a 9dnia już był vizir ☺️
    Wiem wiem że każda ma inaczej ale troszkę stresowałam się czy mąż dobrze zrobił zastrzyk bo nie czułam po nim nic a po pierwszym zastrzyku myślałam że wyjdę z siebie tak ból brzucha i jajników miałam.
    Dziś czuje mocniejszy ból w podbrzuszu i nic więcej jak narazie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2022, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    bet 276 😳😳
    Pykło 🥺🥺🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2022, 13:11

  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1445 1940

    Wysłany: 4 marca 2022, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezsilna;( wrote:
    Część dziewczyny ☺️
    W styczniu pierwszy cykl stymulowany niestety nie udany ;(
    Teraz 24.02. była wizyta dwa pęcherzyki w lewym jajniku niestety prawy został mi uszkodzony w wieku 17 lat ;((o czym wg nie wiedziałam )
    26.02. mąż zrobił mi zastrzyk z Ovitrelle
    W pierwszym cyklu strasznie źle się po nim czułam ból brzucha jajników piersi.
    Teraz żadnego bolu dolegliwości jedynie jestem bardziej senna. Dziś czuj lekki ból kłucie w jajniku ale do wytrzymania. Czy to możliwe że zastrzyk dopiero zaczyna działać ?
    Hej. Ja też wzięłam zastrzyk 26.02 i drugi 28.02 (na ciałko żółte). Za pierszym razem w styczniu bardzo źle się czułam przez parę dni, teraz po prostu senna jestem i tyle :)

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
  • Gosia221989 Przyjaciółka
    Postów: 63 43

    Wysłany: 4 marca 2022, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa..proszę powiedzcie czy u Was 8 dni po ovitralle test juz nic nie pokazywał...jestem po pierwszej inseminacji na cyklu naturalnym dziś strasznie boli mnie podbrzusze jajniki strasznie ciagna..beta 12.03 ja chyba zwariuje do tego czasu ..czy któraś z was podchodziła na naturalnym cyklu?jakie były rezultaty?

  • Bezsilna;( Przyjaciółka
    Postów: 103 28

    Wysłany: 4 marca 2022, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Hej. Ja też wzięłam zastrzyk 26.02 i drugi 28.02 (na ciałko żółte). Za pierszym razem w styczniu bardzo źle się czułam przez parę dni, teraz po prostu senna jestem i tyle :)



    To ja wzięłam tylko jeden zastrzyk i właśnie po nim jestem senna i teraz dopiero od wtorku środę pobolewa mnie brzuch i lewy jajnik tylko..:) a w styczniu było coś okropnego po nim nienadawalam się do niczego.

‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ