X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Agatekk Ekspertka
    Postów: 228 297

    Wysłany: 14 lipca 2022, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki97 wrote:
    Ja przed zastrzykiem byłam w ciągu tygodnia 3 razy. Jak w czwartek lekarka powiedziała ze pięknie urósł to mogłam na drugi dzień przyjąć zastrzyk i później już ani razu nie byłam na badaniu do czasu aż okazało się ze Beta wyszła pozytywna. Obecnie jestem w 4 miesiącu ;) dziewczyny dajcie sobie czasu..

    Gratulacje Wiki97! Jak się czujesz?Miałaś rewelacje pierwszotrymestrowe? Za którym razem z Ovi u Ciebie szczęśliwe zakończenie i czy czułaś różnice w pozostałych cyklach?

    U mnie mija za niedługo 48h od zastrzyku i jakoś tak czuję się jak balon…mam wrażenie, że może jednak nic nie pękło (2h po zastrzyku czułam coś podejrzanego jedynie,co mogło mi się z pękanie skojarzyć, ale chyba to za wczesnie). I że z tych dorodnych całkiem sporej ilości pęcherzyków za chwile zrobią się jeszcze bardziej dorodne torbiele…

    Jak u Was samopoczucie?

    preg.png
  • Surveyorka Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 14 lipca 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Testowalam w 11 dniu po ovitrelle (9 dpo),beta= 1,8 wiec jakas iskierka nadzieji sie pojawila ze moze cos sie zaczyna dziac. 13 dnia po ovitrelle (11 dpo) pink test negatywny :( myslicie ze jest jeszcze szansa?ze testy byly za wczesnie? Beta 1,8 to chyba pozostalosc po zastrzyku:( owulacje mialam w 12 dc, w tej chwili 23 dc

  • Agatekk Ekspertka
    Postów: 228 297

    Wysłany: 14 lipca 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Surveyorka wrote:
    Hej Dziewczyny. Testowalam w 11 dniu po ovitrelle (9 dpo),beta= 1,8 wiec jakas iskierka nadzieji sie pojawila ze moze cos sie zaczyna dziac. 13 dnia po ovitrelle (11 dpo) pink test negatywny :( myslicie ze jest jeszcze szansa?ze testy byly za wczesnie? Beta 1,8 to chyba pozostalosc po zastrzyku:( owulacje mialam w 12 dc, w tej chwili 23 dc

    Hej Surveyorka, hmmm…ciężko stwierdzić-niby za niska beta, ale może zastrzyk się już nie utrzymuje i był to wynik bardzo wczesnej ciąży?Choć dziewczyny pisały,że przy powyżej 5 można mieć już pewność…ale niech wypowiedzą się bardziej doświadczone dziewczyny. Trzymam kciuki w każdym razie!

    preg.png
  • Wiki97 Koleżanka
    Postów: 43 8

    Wysłany: 14 lipca 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatekk wrote:
    Gratulacje Wiki97! Jak się czujesz?Miałaś rewelacje pierwszotrymestrowe? Za którym razem z Ovi u Ciebie szczęśliwe zakończenie i czy czułaś różnice w pozostałych cyklach?

    U mnie mija za niedługo 48h od zastrzyku i jakoś tak czuję się jak balon…mam wrażenie, że może jednak nic nie pękło (2h po zastrzyku czułam coś podejrzanego jedynie,co mogło mi się z pękanie skojarzyć, ale chyba to za wczesnie). I że z tych dorodnych całkiem sporej ilości pęcherzyków za chwile zrobią się jeszcze bardziej dorodne torbiele…

    Jak u Was samopoczucie?
    Nasza historia jest zupełnie inna niż wszystkich dziewczyn o których czytam tutaj. U nas starania były rok, dostałam się do mojej ginekolog z polecenia, miliony badań przed rozpoczęciem wszystkiego. Ja nie miałam owulacji chyba nigdy, bardzo rzadko pojawiała się miesiączka…. Dostałam tabletki przy miesiączce które brałam przez 8 dni i po jakimś tygodniu lub dwóch przyjęłam zastrzyk Ovitrelle pierwszy raz. Zastrzyk w czwartek, w piątek-sobota-niedziela starania. W piątek pierwszy raz w życiu miałam owulacje poczułam ja dosłownie w każdym kawałku ciała, współczuje wszystkim dziewczynom które przechodzą to bardzo boleśnie. Miałam testować 7-8 maj. Nie wytrzymałam i zrobiłam test 4-go maja… patrzę kreska tylko ciagle się zastanawiałam czy ona tam jest czy tylko ja chce ja widzieć… poszłam na betę. Wieczorem wynik jakoś 14,8 stres jak cholera, tego nie zapomnę i to niedowierzanie ze się udało. Teraz szczęśliwie nosze maluszka, może we wtorek dowiem się kto tam mieszka. Czujemy się rewelacyjnie.

    Trottin lubi tę wiadomość

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 16 lipca 2022, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Mam pytanie.
    Kiedy najlepiej wykonać badanie progesteronu?
    Mam dziecko z 2021 i staramy się od kilku miesięcy o rodzeństwo, ale okazuje się że ja nie miałam owulacji, mimo że czułam ból...

    Teraz jestem w 18dc i to mój pierwszy cykl z clo+Ovittrel
    Zastrzyk dostałam 11.07 bo miałam dwa pęcherzyki po prawej stronie na 22,4mm + endometrium 10.33

    13.07 czułam od rana potworny ból w plecach i brzuchu tak że chodzić nie mogłam, aż musiałam wziąć nospe bo mnie slabilo. To był dzień kiedy nie było seksu, ale nie dałam radę a nie chciałam na siłę i pod presją.

    Wczoraj (17dc) byłam na kolejnym monitoringu i owulacja była, endometrium 16,07 pęcherzyki pękły.

    Dostałam od lekarza : estabion mama i utrogestan dopochwowo + krem pimafucin bo mnie wszystko swędzi więc jakaś infekcja.

    Jak myślicie kiedy mogę zrobić betę? Sikaczy nie chce robić, bo to niepotrzebny stres.

    Mam niedoczynność tarczycy + Hashimoto i przyjmuje euthyrox.

    Pozdrawiam serdecznie!!!

  • Agatekk Ekspertka
    Postów: 228 297

    Wysłany: 17 lipca 2022, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki97 wrote:
    Nasza historia jest zupełnie inna niż wszystkich dziewczyn…/QUOTE]

    Ale cudownie! Fajnie tak czyta się o podobnych historiach- zawsze to pewna nadzieja pozostaje. Rośnijcie zdrowo!
    Mamaraz wrote:
    Hej!
    Mam pytanie.
    Kiedy najlepiej wykonać badanie progesteronu?
    Mam dziecko z 2021 i staramy się od …

    Z tego, co orientuję się to tydzień po podaniu zastrzyku (ale poprawcie mnie dziewczyny czy to nie tydzień po owulacji?).

    Mamaraz to będziemy testować w podobnym czasie! Ja zrobiłam sobie zastrzyk we wtorek wieczorem, jutro z samego rana mam dopiero monitoring czy pecherzyki pękły. Staram się wyluzować-raz po zastrzyku nie zadziało się nic :/ Mam ciągle pobolewania w podbrzuszu i od wczoraj zaczęłam czuć wyraźniej swoje brodawki. Bólu piersi nie mam nigdy przed @ , ale może być to działanie leku…

    Betę lekarz zlecił na 13-14 dzień po zastrzyku-postaram się wytrzymać🙈

    preg.png
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 18 lipca 2022, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaraz wrote:
    Hej!
    Mam pytanie.
    Kiedy najlepiej wykonać badanie progesteronu?
    Mam dziecko z 2021 i staramy się od kilku miesięcy o rodzeństwo, ale okazuje się że ja nie miałam owulacji, mimo że czułam ból...

    Teraz jestem w 18dc i to mój pierwszy cykl z clo+Ovittrel
    Zastrzyk dostałam 11.07 bo miałam dwa pęcherzyki po prawej stronie na 22,4mm + endometrium 10.33

    13.07 czułam od rana potworny ból w plecach i brzuchu tak że chodzić nie mogłam, aż musiałam wziąć nospe bo mnie slabilo. To był dzień kiedy nie było seksu, ale nie dałam radę a nie chciałam na siłę i pod presją.

    Wczoraj (17dc) byłam na kolejnym monitoringu i owulacja była, endometrium 16,07 pęcherzyki pękły.

    Dostałam od lekarza : estabion mama i utrogestan dopochwowo + krem pimafucin bo mnie wszystko swędzi więc jakaś infekcja.

    Jak myślicie kiedy mogę zrobić betę? Sikaczy nie chce robić, bo to niepotrzebny stres.

    Mam niedoczynność tarczycy + Hashimoto i przyjmuje euthyrox.

    Pozdrawiam serdecznie!!!

    Wg mnie progesteron najszybciej 19.07, a beta 22.07?
    Ten progesteron chcesz sprawdzić, bo podejrzewasz, że masz niedobór?
    Może ktoś jeszcze wypowie się co do bety? Wydaje mi się, że minimum 10 dni po Ovitrelle?

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3635 1865

    Wysłany: 18 lipca 2022, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaraz wrote:
    Hej!
    Mam pytanie.
    Kiedy najlepiej wykonać badanie progesteronu?
    Mam dziecko z 2021 i staramy się od kilku miesięcy o rodzeństwo, ale okazuje się że ja nie miałam owulacji, mimo że czułam ból...

    Teraz jestem w 18dc i to mój pierwszy cykl z clo+Ovittrel
    Zastrzyk dostałam 11.07 bo miałam dwa pęcherzyki po prawej stronie na 22,4mm + endometrium 10.33

    13.07 czułam od rana potworny ból w plecach i brzuchu tak że chodzić nie mogłam, aż musiałam wziąć nospe bo mnie slabilo. To był dzień kiedy nie było seksu, ale nie dałam radę a nie chciałam na siłę i pod presją.

    Wczoraj (17dc) byłam na kolejnym monitoringu i owulacja była, endometrium 16,07 pęcherzyki pękły.

    Dostałam od lekarza : estabion mama i utrogestan dopochwowo + krem pimafucin bo mnie wszystko swędzi więc jakaś infekcja.

    Jak myślicie kiedy mogę zrobić betę? Sikaczy nie chce robić, bo to niepotrzebny stres.

    Mam niedoczynność tarczycy + Hashimoto i przyjmuje euthyrox.

    Pozdrawiam serdecznie!!!

    Hej, progesteron robi się 7 dni po owulacji.
    Co do bety po ovitrelle to dobrze by było żebyś zrobila sikacza po 10 dniach czy zastrzyk się jeszcze utrzymuje a 14 dni po zastrzyku beta. Prędzej nie ma sensu. Tak mi lekarz zalecał a też biorę clo, ovitrelle i po owulacji duphaston

    Trottin lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 18 lipca 2022, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    Wg mnie progesteron najszybciej 19.07, a beta 22.07?
    Ten progesteron chcesz sprawdzić, bo podejrzewasz, że masz niedobór?
    Może ktoś jeszcze wypowie się co do bety? Wydaje mi się, że minimum 10 dni po Ovitrelle?

    Tak, wcześniej miałam cykle gdzie pojawiały się brązowe plamienia, skrócone cykle.
    W ogóle myślę że jakoś od nowego roku mi się coś podziało i nie mam tej owulacji itd...
    Dostałam od lekarza progesteron besins 200mg ale miałam po tym taki zjazd... Helikopter i odcięta od święta na godzine :/

    W takim razie w środę 20.07 pójdę na progesteron a za tydzień w poniedziałek najwcześniej beta, obym wytrzymała 🙈

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 18 lipca 2022, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Hej, progesteron robi się 7 dni po owulacji.
    Co do bety po ovitrelle to dobrze by było żebyś zrobila sikacza po 10 dniach czy zastrzyk się jeszcze utrzymuje a 14 dni po zastrzyku beta. Prędzej nie ma sensu. Tak mi lekarz zalecał a też biorę clo, ovitrelle i po owulacji duphaston
    Szczerze, to tyle razy robiłam sikacze, że wolę uniknąć rozczarowania 🙈

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 19 lipca 2022, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laaaaski, halo jest tu ktoś? :)

    Jutro idę na badanie progesteronu i zastanawiam się czy zrobić betę czy za wcześnie?
    11.07 miałam zastrzyk (13dc)
    13.07 ból więc chyba owulacja bo nawet nie dałam radę się przytulać z mężem..

  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 19 lipca 2022, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaraz wrote:
    Tak, wcześniej miałam cykle gdzie pojawiały się brązowe plamienia, skrócone cykle.
    W ogóle myślę że jakoś od nowego roku mi się coś podziało i nie mam tej owulacji itd...
    Dostałam od lekarza progesteron besins 200mg ale miałam po tym taki zjazd... Helikopter i odcięta od święta na godzine :/

    W takim razie w środę 20.07 pójdę na progesteron a za tydzień w poniedziałek najwcześniej beta, obym wytrzymała 🙈

    A badałaś prolaktynę w temacie tych plamień? Badania podstawowych hormonów masz w normie? Jakies podejrzenie endometriozy czy raczej wszystko OK? Może po prostu lepiej Duphaston niż ten Progesteron, skoro Ci nie służył? Nie wiem czy można je stosować zamiennie?
    A na betę będzie jutro za szybko, to dopiero tydzień po owulacji, a zagnieżdżenie może trwać do 10 dni, więc chyba strata pieniędzy.

  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 19 lipca 2022, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatekk wrote:
    Gratulacje Wiki97! Jak się czujesz?Miałaś rewelacje pierwszotrymestrowe? Za którym razem z Ovi u Ciebie szczęśliwe zakończenie i czy czułaś różnice w pozostałych cyklach?

    U mnie mija za niedługo 48h od zastrzyku i jakoś tak czuję się jak balon…mam wrażenie, że może jednak nic nie pękło (2h po zastrzyku czułam coś podejrzanego jedynie,co mogło mi się z pękanie skojarzyć, ale chyba to za wczesnie). I że z tych dorodnych całkiem sporej ilości pęcherzyków za chwile zrobią się jeszcze bardziej dorodne torbiele…

    Jak u Was samopoczucie?

    Ja z kolei w ogóle nie czuję owulacji, więc nawet nie wiem czy jest, ale dzisiaj o 18.00 mijają 24h od zastrzyku.. zawsze działa, więc mam nadzieję, że pęcherzyk pękł i wieczorem trzeba podziałać! :D

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 19 lipca 2022, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    A badałaś prolaktynę w temacie tych plamień? Badania podstawowych hormonów masz w normie? Jakies podejrzenie endometriozy czy raczej wszystko OK? Może po prostu lepiej Duphaston niż ten Progesteron, skoro Ci nie służył? Nie wiem czy można je stosować zamiennie?
    A na betę będzie jutro za szybko, to dopiero tydzień po owulacji, a zagnieżdżenie może trwać do 10 dni, więc chyba strata pieniędzy.

    Prolaktyne sprawdzalam raz w kwietniu co były te plamienia i miałam 11,50ng/ml,
    Progesteron był za niski więc dostałam ten progesteron besins 200mg.
    Podstawowe hormony tzn? :)
    Endometrioze moja poprzednia gin raczej wyklucza. Ale zmieniłam lekarza na razie i właśnie on mi dał zamiast duphastonu ten Utrogestan bo mówił, że dopochwowo i na noc to nie powinnam się źle czuć po tym.

    A gdybym jutro zrobiła betę i w piątek np powtorzyla? Czy nie ma sensu? 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2022, 15:52

  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 19 lipca 2022, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaraz wrote:
    Prolaktyne sprawdzalam raz w kwietniu co były te plamienia i miałam 11,50ng/ml,
    Progesteron był za niski więc dostałam ten progesteron besins 200mg.
    Podstawowe hormony tzn? :)
    Endometrioze moja poprzednia gin raczej wyklucza. Ale zmieniłam lekarza na razie i właśnie on mi dał zamiast duphastonu ten Utrogestan bo mówił, że dopochwowo i na noc to nie powinnam się źle czuć po tym.


    A gdybym jutro zrobiła betę i w piątek np powtorzyla? Czy nie ma sensu? 🤔

    Przez podstawowe hormony rozumiem LH, FSH i estradiol.
    Większą wiarygodność miałabyś w poniedziałek, ale zrobisz jak chcesz :)

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 19 lipca 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    Przez podstawowe hormony rozumiem LH, FSH i estradiol.
    Większą wiarygodność miałabyś w poniedziałek, ale zrobisz jak chcesz :)

    To mam zrobione, wszystkie wyszły dobrze
    AMH 2,86

  • Agatekk Ekspertka
    Postów: 228 297

    Wysłany: 20 lipca 2022, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    Ja z kolei w ogóle nie czuję owulacji, więc nawet nie wiem czy jest, ale dzisiaj o 18.00 mijają 24h od zastrzyku.. zawsze działa, więc mam nadzieję, że pęcherzyk pękł i wieczorem trzeba podziałać! :D

    Działajcie! :)

    Ja po poniedziałkowym monicie dowiedziałam się, że wszystkie cztery pęcherzyki pękły! Radość ogromna,
    bo ostatnie trzy cykle nie pękały. Teraz mała obawa czy coś z tego się wykluje (z lekką nadzieją, że nie wszystkie trafione🙈), ale z drugiej strony mogło nic nie wyjść… znowu czekanie…

    @Mamaraz właśnie chyba pokuszę się o betę w poniedziałek(14 dzień po zastrzyku…myślałam żeby sikacza zrobić w 11 dniu po zastrzyku (czyli w piątek)-myślicie,że może mieć to sens?

    Trottin lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 20 lipca 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatekk wrote:
    Działajcie! :)

    Ja po poniedziałkowym monicie dowiedziałam się, że wszystkie cztery pęcherzyki pękły! Radość ogromna,
    bo ostatnie trzy cykle nie pękały. Teraz mała obawa czy coś z tego się wykluje (z lekką nadzieją, że nie wszystkie trafione🙈), ale z drugiej strony mogło nic nie wyjść… znowu czekanie…

    @Mamaraz właśnie chyba pokuszę się o betę w poniedziałek(14 dzień po zastrzyku…myślałam żeby sikacza zrobić w 11 dniu po zastrzyku (czyli w piątek)-myślicie,że może mieć to sens?

    Agatekk, żeby chociaż jeden był trafiony! 💗
    Ja bym zrobiła sikacza w piątek na Twoim miejscu, a w poniedziałek betę :)

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 20 lipca 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatekk wrote:
    Działajcie! :)

    Ja po poniedziałkowym monicie dowiedziałam się, że wszystkie cztery pęcherzyki pękły! Radość ogromna,
    bo ostatnie trzy cykle nie pękały. Teraz mała obawa czy coś z tego się wykluje (z lekką nadzieją, że nie wszystkie trafione🙈), ale z drugiej strony mogło nic nie wyjść… znowu czekanie…

    @Mamaraz właśnie chyba pokuszę się o betę w poniedziałek(14 dzień po zastrzyku…myślałam żeby sikacza zrobić w 11 dniu po zastrzyku (czyli w piątek)-myślicie,że może mieć to sens?

    A ja nie wytrzymałam i dziś podczas badania progesteronu zrobiłam też betę...

    Teraz jestem na siebie zła 🤦🏼‍♀️ bo wiem, że to za wcześnie ehh..

  • Agatekk Ekspertka
    Postów: 228 297

    Wysłany: 20 lipca 2022, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    Agatekk, żeby chociaż jeden był trafiony! 💗
    Ja bym zrobiła sikacza w piątek na Twoim miejscu, a w poniedziałek betę :)

    Oj takk...Chyba tak zrobię choć jak czytałam tu na forum potrafiły jeszcze białe wychodzić...ale...jak już doczekam do piątku rana to pewnie i do soboty- lubię tak sobie challengować :P
    Mamaraz wrote:
    A ja nie wytrzymałam i dziś podczas badania progesteronu zrobiłam też betę...

    Teraz jestem na siebie zła 🤦🏼‍♀️ bo wiem, że to za wcześnie ehh..

    ale może już coś bardzo wczesnego wyjdzie? Dawaj znać i trzymam kciuki!

    preg.png
‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ