Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Surveyorka wrote:
    Mamaraz przy okazji wizyty lekarz moze pobrac wymaz zeby sprawdzic czy to drozdzaki czy bakteria i wdrozyc leczenie. Wedlug mojego lekarza globulki dopochwowe nie wplywaja na plodnosc. Mialam taka sytuacje w zeszlym cyklu, stosowalam clotrimazolum w czasie kiedy mialam owulacje. Lepiej wyleczyc to teraz niz miec problemy w ciazy:)
    Ja dzisiaj 28 dc, 15 dpo i test negatywny. Czekam na okres. Pozdrawiam
    Moglas normalnie współżyć?

  • Surveyorka Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaraz wrote:
    Moglas normalnie współżyć?
    Specjalnie pytalam o to lekarza bo to byl dzien owulacji,powiedzial ze nie na przeciwskazan. Zalecil rownoczesnie dla mojego partnera masc clotrimazolum, jest bez recepty.

    Gusiia lubi tę wiadomość

  • Gusiia Koleżanka
    Postów: 102 8

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Zrobiłam betę po ovitrelle
    8 dni - wynik 10
    9 dni - wynik 6,6
    Czy jest szansa, że jeszcze urośnie?

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiia wrote:
    Hej

    Zrobiłam betę po ovitrelle
    8 dni - wynik 10
    9 dni - wynik 6,6
    Czy jest szansa, że jeszcze urośnie?
    Moim zdaniem to zastrzyk.

    Za wcześnie.

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Surveyorka wrote:
    Specjalnie pytalam o to lekarza bo to byl dzien owulacji,powiedzial ze nie na przeciwskazan. Zalecil rownoczesnie dla mojego partnera masc clotrimazolum, jest bez recepty.
    Byłam u gin.
    Mam coś grzybicznego :/
    Z racji że byłam stymulowana i mąż i tak pewnie już coś załapał to mamy się starać przez weekend a od poniedziałku brać globulki. Mąż miał tylko jedną tabletkę fluocast.
    Wczoraj zastrzyk przy pęcherzyku 22mm a w środę monitoring czy pękło.

  • mlia Autorytet
    Postów: 960 1865

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś się spotkał z sytuacją że ovitrelle był podany dzień po transferze? Mam tak zrobić i jest to dla mnie dziwne. Betę potem mam mierzyć 7dpt i 9dpt żeby zobaczyć czy rośnie.

    age.png
  • Gusiia Koleżanka
    Postów: 102 8

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mlia wrote:
    Czy ktoś się spotkał z sytuacją że ovitrelle był podany dzień po transferze? Mam tak zrobić i jest to dla mnie dziwne. Betę potem mam mierzyć 7dpt i 9dpt żeby zobaczyć czy rośnie.
    Nie spotakalam się nigdy z taką metida, ale daj znać jak Beta

    mlia lubi tę wiadomość

  • Gusiia Koleżanka
    Postów: 102 8

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiia wrote:
    Hej

    Zrobiłam betę po ovitrelle
    8 dni - wynik 10
    9 dni - wynik 6,6
    Czy jest szansa, że jeszcze urośnie?
    Niestety 11 dzień- wynik 2,44
    Progesteron 23.7
    Test(sikacz) blada kreska
    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2022, 10:22

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w piątkę ok. 20stej miałam zrobiony zastrzyk z Ovitrelle.
    Do tej pory nie czuje żadnego bólu (2cs) a miesiąc temu umierałam dwa dni po podaniu.

    W środę mam monitoring to zobaczę czy pęcherzyki pękły ale boję się, że nie było teraz owulacji :(

    Czy zawsze po Ovitrelle czuć ból?
    Stymulacja 3-7dc clo

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiia wrote:
    Niestety 11 dzień- wynik 2,44
    Progesteron 23.7
    Test(sikacz) blada kreska
    :(
    Musisz czekać żeby zrobić betę minimum 14dni po zastrzyku. Ja się sama naciełam i zrobiłam wcześniej betę a później rozczarowanie..

  • Gusiia Koleżanka
    Postów: 102 8

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaraz wrote:
    Dziewczyny w piątkę ok. 20stej miałam zrobiony zastrzyk z Ovitrelle.
    Do tej pory nie czuje żadnego bólu (2cs) a miesiąc temu umierałam dwa dni po podaniu.

    W środę mam monitoring to zobaczę czy pęcherzyki pękły ale boję się, że nie było teraz owulacji :(

    Czy zawsze po Ovitrelle czuć ból?
    Stymulacja 3-7dc clo
    Ja miałam 3 razy zastrzyk i nigdy nie czułam bólu. A pecharzyki na monitoringu zawsze popękane

  • Gusiia Koleżanka
    Postów: 102 8

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaraz wrote:
    Musisz czekać żeby zrobić betę minimum 14dni po zastrzyku. Ja się sama naciełam i zrobiłam wcześniej betę a później rozczarowanie..
    Skoro beta aż tak spadła to nadzieję nie ma

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiia wrote:
    Skoro beta aż tak spadła to nadzieję nie ma
    Dopóki nie masz okresu, to nadzieja jest zawsze!
    Mogło jeszcze nawet nie dojść do zagnieżdżenia :)
    Zrób betę w dniu spodziewanej miesiączki

  • Gusiia Koleżanka
    Postów: 102 8

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaraz wrote:
    Dopóki nie masz okresu, to nadzieja jest zawsze!
    Mogło jeszcze nawet nie dojść do zagnieżdżenia :)
    Zrób betę w dniu spodziewanej miesiączki
    Ale objawy na okres juz sa, czyli bol w podbrzuchu skorcze w dole macicy, a ciazowaych żadnych:(.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2022, 20:14

  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1731 2446

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mlia wrote:
    Czy ktoś się spotkał z sytuacją że ovitrelle był podany dzień po transferze? Mam tak zrobić i jest to dla mnie dziwne. Betę potem mam mierzyć 7dpt i 9dpt żeby zobaczyć czy rośnie.
    Na cyklu naturalnym?
    Jeśli tak, to Ovi ma odżywić ciałko żółte :)

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    21.08 - III prenatalne, zdrowa Amelka :)
    age.png
  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiia wrote:
    Ale objawy na okres juz sa, czyli bol w podbrzuchu skorcze w dole macicy, a ciazowaych żadnych:(.
    Takie same objawy jak na okres miałam w ciąży, więc to nie jest wyznacznik.

  • Gusiia Koleżanka
    Postów: 102 8

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaraz wrote:
    Takie same objawy jak na okres miałam w ciąży, więc to nie jest wyznacznik.
    Niestety nadal spada.

    Bylam u lekarza i zaczynamy procedurę do IUI :(

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiia wrote:
    Niestety nadal spada.

    Bylam u lekarza i zaczynamy procedurę do IUI :(
    Przypominasz Wasza historię?

  • Gusiia Koleżanka
    Postów: 102 8

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 lata bezskutecznych starań. Następnie leczenie niepłodności na NFZ - badania hormonów w normie, badania nasienia pół na pół.

    Sprawdzenie drożności jajowodów metoda hsg i laparoskopia - prawy jajaowod geteycznie za dlugi z przewężeniem (niedrożny).

    Podjęcie leczenia w prywanej klinice nieplodnosci i przygotowa do IUI. Podczas pobierania wymazów na badania dostałam ovitrelle, bo był pęcherzyk, dobre endometrium i śluz. Tylko, ze Pani doktor nie powiedziała, że to po prawej stronie i doszło do ciąży, ale pozamacicznej. Poroniłam sama.
    Między czasie dostałam wyniki okazało się, że mam ureaplazme, dostałam antybiotyk, ale mąż juz nie, bakteria nadal byla:/.

    Zmienilam pania doktor i od czerwca aromek, ovitrelle i niestety nic :(

    Wczoraj zrobiłam wymazy, mąż w piątek ma badania nasienia. Myślę, że w październiku transfer

    Jak dlugo czeka się na wyniki nasienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2022, 06:56

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiia wrote:
    2 lata bezskutecznych starań. Następnie leczenie niepłodności na NFZ - badania hormonów w normie, badania nasienia pół na pół.

    Sprawdzenie drożności jajowodów metoda hsg i laparoskopia - prawy jajaowod geteycznie za dlugi z przewężeniem (niedrożny).

    Podjęcie leczenia w prywanej klinice nieplodnosci i przygotowa do IUI. Podczas pobierania wymazów na badania dostałam ovitrelle, bo był pęcherzyk, dobre endometrium i śluz. Tylko, ze Pani doktor nie powiedziała, że to po prawej stronie i doszło do ciąży, ale pozamacicznej. Poroniłam sama.
    Między czasie dostałam wyniki okazało się, że mam ureaplazme, dostałam antybiotyk, ale mąż juz nie, bakteria nadal byla:/.

    Zmienilam pania doktor i od czerwca aromek, ovitrelle i niestety nic :(

    Wczoraj zrobiłam wymazy, mąż w piątek ma badania nasienia. Myślę, że w październiku transfer

    Jak dlugo czeka się na wyniki nasienia?
    Skąd jesteście? Poszukaj sobie Jerzy Przybycień Tarnów. Spróbujcie jeszcze u niego :)

    Jeśli doszło do jednej ciąży to może są szanse?

‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ