X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Monia115 Znajoma
    Postów: 27 23

    Wysłany: 8 października 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Ja właśnie bardzo się zaciekawiłam tym, że nie czułaś nic! Po poprzednim cyklu, gdzie były książkowe pęcherze itd bolały mnie sutki tak, że myślałam, że oszaleję. Ale myślę, że to letrozol + progesteron + ovitrelle. I musiało to być to, bo test negatywny, ciąży nie ma.

    Myślę, że planując tak ciążę jak jesteśmy zmuszone - schizujemy się każdym objawem niestety. I ciężko tego nie robić. Ja ból sutków też odczuwałam jako pozytywny skutek i nastawiałam się, że będzie ok - nie było.

    Serio! Też jestem zaintrygowana, bo zawsze czekałam aż piersi spuchną i będą duże ;p Rozmawiałam też z przyjaciółkami, które już mają dzidziusie, że właśnie kiedy się udało piersi totalnie nie bolały.
    Ja ogólnie to co zauważyłam to ogromne ilości śluzu. Serio.. nie nadążam zmieniać bielizny.. i mam wyższa temperaturę cały czas.

    AA_walcze lubi tę wiadomość

  • AA_walcze Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 9 października 2022, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeskakuję z nogi na nogę z tej niecierpliwości. W środę idę robić betę. Obiecałam sobie, że w tym cyklu nie zrobię ani jednego sikanca i póki co dzielnie się trzymam.
    Piersi mięciutkie ale sutki bardzo wrażliwe na dotyk. Od dwóch dni mam śluz i ciągle uczucie mokrości.

    Cichutko liczę, że mogło się udać.
    Oszaleję do środy 🤯

  • Sara@123 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 9 października 2022, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziś 11 dzień po inseminacji. Zrobiłam test. Oczywiście jedna kreska. Piersi nie bolą, nie zauważyłam żeby wydzieliny było więcej. We wtorek idę na betę. Czarno to widzę.

  • AA_walcze Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 9 października 2022, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, z tego co czytałam tutaj na forum, to najlepiej robić betę.
    Głowa do góry, nie wszystkim od razu wychodzi test pozytywny, a nie oznacza to, że ciąży nie ma.
    Trzymam kciuki za wtorek, w końcu się uda!

    Sara@123 lubi tę wiadomość

  • Fragile Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 9 października 2022, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara@123 wrote:
    Hej. Dziś 11 dzień po inseminacji. Zrobiłam test. Oczywiście jedna kreska. Piersi nie bolą, nie zauważyłam żeby wydzieliny było więcej. We wtorek idę na betę. Czarno to widzę.
    Ja też będę testować we wtorek, to 12 dzień po zastrzyku i ostatni dzień brania prografu i progesteronu. Mam zrobić test przed odstawieniem leków. Szyjka nisko, więc się nie nastawiam. Czy w pomyślnym cyklu szyjka pozostaje po owulacji w górze , czy opada i unosi później? Bo nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1869 1756

    Wysłany: 9 października 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam do Was pytanie. W jaki sposób sprawdzacie sobie ułożenie szyjki? Kompletnie nie wiem jak miałabym to ocenić 🙈

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • Fragile Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 9 października 2022, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    A ja mam do Was pytanie. W jaki sposób sprawdzacie sobie ułożenie szyjki? Kompletnie nie wiem jak miałabym to ocenić 🙈

    Delikatnie wsuwam palec i sprawdzam, czy jestem w stanie wyczuć "koniec" pochwy, czyli szyjkę. Jeśli nie, znaczy że jest wysoko i zbliża się owulacja, jeśli jestem w stanie wyczuć pod palcem coś w dotyku przypominającego czubek nosa - to znaczy że szyjka jest nisko i zamknięta. Ogólnie podczas dni płodnych wsuwany palec idzie ",do góry ", w czasie niepłodnych - prawie w poziomie w kierunku kręgosłupa. Obserwacje szyjki pokrywają mi się z potwierdzaną podczas monitoringu owulacją i u mnie to póki co najpewniejsza metoda.

    Elza1234 lubi tę wiadomość

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 10 października 2022, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia115 wrote:
    Beta 46,5 🥺🥺🥺 nie mogę w to uwierzyć.
    Dla mnie okres stymulacji był straszny i na tyle dołujący, ze miesiąc temu zapisałam się do psychoterapeuty a dzisiaj taka informacja.. trzymajcie za Nas kciuki
    Cudowna wiadomość!!! Trzymam kciuki za kolejne tygodnie! :*

    Monia115 lubi tę wiadomość

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 10 października 2022, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia115 wrote:
    13 dzień po zastrzyku Beta 46,5
    Dzisiaj, czyli 15 dzień po zastrzyku beta 123,1 🥹🥹
    Gratulacje!!! ❤️

    Monia115 lubi tę wiadomość

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 10 października 2022, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara@123 wrote:
    Hej. Dziś 11 dzień po inseminacji. Zrobiłam test. Oczywiście jedna kreska. Piersi nie bolą, nie zauważyłam żeby wydzieliny było więcej. We wtorek idę na betę. Czarno to widzę.
    Nie poddawaj się. W końcu się uda :)

    Sara@123 lubi tę wiadomość

  • Alicja22 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 października 2022, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Lekarz stwierdził u mnie PCOS i słabo ułożonego mięśniaka 3cm oraz mocno podwyższona prolaktyne, która zbijam dostinexem. Staramy się o dziecko około 3 miesiące, ale w tamtym tygodniu 3 października pierwszy raz przyjelam ovitrelle przy jednym pęcherzyku 18mm. Lekarz nie poinformował mnie, że ovi powoduje fałszywe testy i podwyższona betę, dowiedziałam się dopiero na forum i mam pytanie, czy jeżeli po 3 dniach od zastrzyku beta wyszła mi 63, a dziś (po 7dniach) wyszła 11,3 to mam jeszcze szanse na zajście w ciąże w tym cyklu? Czy jak spadła o tyle to już nie ma na co liczyć?

  • AA_walcze Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 10 października 2022, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, z tego co wyczytałam na forum, to szansa może być, ale teraz jest zdecydowanie za wcześnie.
    Beta wychodzi Ci zafałszowana przez ovi.
    Mi ginekolog radził robić test dopiero 14 dni po zastrzyku, wtedy będzie już miarodajny. Ale wiem, że dziewczyny robią też po 12 dniach.

    Dziewczyny, które jutro mają bety- trzymam kciuki!! Dawajcie znać jak wasze wyniki.
    Ja dopiero w środę, ale już niestety czuję jak zbliża się @…😞

    Alicja22 lubi tę wiadomość

  • alauda Autorytet
    Postów: 2393 1755

    Wysłany: 10 października 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja22 wrote:
    Cześć,
    Lekarz stwierdził u mnie PCOS i słabo ułożonego mięśniaka 3cm oraz mocno podwyższona prolaktyne, która zbijam dostinexem. Staramy się o dziecko około 3 miesiące, ale w tamtym tygodniu 3 października pierwszy raz przyjelam ovitrelle przy jednym pęcherzyku 18mm. Lekarz nie poinformował mnie, że ovi powoduje fałszywe testy i podwyższona betę, dowiedziałam się dopiero na forum i mam pytanie, czy jeżeli po 3 dniach od zastrzyku beta wyszła mi 63, a dziś (po 7dniach) wyszła 11,3 to mam jeszcze szanse na zajście w ciąże w tym cyklu? Czy jak spadła o tyle to już nie ma na co liczyć?

    Pewnie, ze jest szansa. Spadająca beta to zdecydowanie ovitrelle.
    Jeśli robiłaś zastrzyk 7 dni temu, to zapewne owulację miałaś 1-2 dni po. Żaden test ciążowy nie wyszedłby Ci 5 dni po owulacji. Czasami do implantacji dochodzi dopiero 10+ dni od owulacji.

    Trzymam kciuki za pozytywny test! 🤞🏼☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2022, 19:54

    Alicja22 lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • Alicja22 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 października 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się wystraszyłam, bo dużo kobietek pisze, ze jeżeli wartość bety wzrasta, a następnie maleje to raczej nie ma szans na pozytywny wynik..

  • AA_walcze Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 10 października 2022, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja22 wrote:
    Trochę się wystraszyłam, bo dużo kobietek pisze, ze jeżeli wartość bety wzrasta, a następnie maleje to raczej nie ma szans na pozytywny wynik..

    Tak jest jeśli testujesz zaraz po zastrzyku. Zastrzyk utrzymuje się w organizmie według ulotki do 10 dni, z doświadczeń nawet do 12. Teraz beta nie będzie dla Ciebie miarodajna, za szybko testowałaś 😊

  • AA_walcze Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 11 października 2022, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co u was słychać? Jak się czujecie?

  • Sara@123 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 11 października 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta <2,3
    Wiedziałam ☹️

  • AA_walcze Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 11 października 2022, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi 😞 zaopiekuj się dzisiaj sobą, wypij dobrą herbatkę, wyśpij się.
    Ja jutro idę na betę ale jestem przekonana, że znam wynik,. Gdyby nie fakt, że lekarz mi kazał zrobić żeby wykluczyć CB, to nawet bym się nie fatygowała.

  • Sara@123 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 11 października 2022, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AA_walcze wrote:
    Przykro mi 😞 zaopiekuj się dzisiaj sobą, wypij dobrą herbatkę, wyśpij się.
    Ja jutro idę na betę ale jestem przekonana, że znam wynik,. Gdyby nie fakt, że lekarz mi kazał zrobić żeby wykluczyć CB, to nawet bym się nie fatygowała.
    Mimo wszystko trzymam kciuki 🙂

  • Fragile Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 11 października 2022, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara@123 wrote:
    Beta <2,3
    Wiedziałam ☹️

    Dokładnie tak samo u mnie.
    Mam już serdecznie dość. Wszystko u mnie ok po stymulacji, rośnie i pęka, nasienie średnie (6mln plemników w 1 ml) - nie wiem, co może być przyczyną. Czy nadal coś u mnie, czy czynnik męski.
    Spróbuję jeszcze raz, a później albo inseminacja albo in vitro. Nie mam już weny na te same działania i kolejny zawód co miesiąc.

‹‹ 298 299 300 301 302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ