X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 8 listopada 2022, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa333 wrote:
    Hej aaAniaaa! Ja też mam pierwszy raz z cło i ovitrelle. Lekarz kazał mi poczekać do czwartku i wtedy zrobić test, to będzie 18 dzień. Fajnie że nie jestem tu sama😉 A ty długo się starasz o maluszka?

    No będzie juz ponad 4 lata. Chociaz nie były to starania że prawdzalam dni płodne czy konsultacje z lekarzem tylko po prostu brak zabezpieczenia z myślą że się uda :) jednak już postanowiłam coś z tym zrobić :) póki co moja gin spróbowała włączyć właśnie stymulację cyklu jeżeli się nie uda będziemy szukać dalej problemu. A u Was już długie starania ? Przyjmujesz coś teraz dalej jakiś progesteron ?

  • Nowa333 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 8 listopada 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaniaaa wrote:
    No będzie juz ponad 4 lata. Chociaz nie były to starania że prawdzalam dni płodne czy konsultacje z lekarzem tylko po prostu brak zabezpieczenia z myślą że się uda :) jednak już postanowiłam coś z tym zrobić :) póki co moja gin spróbowała włączyć właśnie stymulację cyklu jeżeli się nie uda będziemy szukać dalej problemu. A u Was już długie starania ? Przyjmujesz coś teraz dalej jakiś progesteron ?

    Ja w tamtym roku w lipcu poroniłam w 8 tygodniu a to była niezaplanowana ciąża. Od tej pory prowadzę się na 100% ale po monitoringu okazało się że nie mam owulacji🙁 wtedy gin przepisał mi Clostilbegyt od 3-7dnia i w tamtym miesiącu okazało się że mam piękny pęcherzyk 20mm i podano mi zastrzyk ovitrelle. Teraz mam już 16 dzień od zastrzyku a od dwóch tygodni czuję się jakby miała dostać @ podbrzusze mnie kłuje i czasami jajniki bolą. Czekam do czwartku, jak nie będzie @ to robię test. Dodam że mam już 40lat i mam utrudnione zadanie 🙁
    A twoja jaka jest historia?
    Pozdrawiam

  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4400 3540

    Wysłany: 8 listopada 2022, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja. Mam pytanie o wasze doświadczenie.
    Jestem 12 dni po ovitrell, wczoraj zrobiłam test I wyszła jasna kreska, dzisiaj ( 11dpo I 12 po zastrzyku) zrobiłam ponownie I wydaje się mocniejsza.
    Ile u Was po tym zastrzyku wychodziła beta/ testy dodatnie?

    preg.png
  • Nowa333 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 8 listopada 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Heja. Mam pytanie o wasze doświadczenie.
    Jestem 12 dni po ovitrell, wczoraj zrobiłam test I wyszła jasna kreska, dzisiaj ( 11dpo I 12 po zastrzyku) zrobiłam ponownie I wydaje się mocniejsza.
    Ile u Was po tym zastrzyku wychodziła beta/ testy dodatnie?

    Ja się boję robić test a u mnie już 16 dni od zastrzyku. Zrobię dopiero w czwartek bo wtedy planowo mam dostać @
    A ty jak czułaś się po ovitrelle? Miałaś jakieś dolegliwości?

  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4400 3540

    Wysłany: 8 listopada 2022, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa333 wrote:
    Ja się boję robić test a u mnie już 16 dni od zastrzyku. Zrobię dopiero w czwartek bo wtedy planowo mam dostać @
    A ty jak czułaś się po ovitrelle? Miałaś jakieś dolegliwości?

    Nic nie miałam, ja ogólnie wszystkie leki dobrze znoszę.
    Zrobiłam bete, jest bardzo bardzo niska wynosi 4, czyli 12 dni po zastrzyku nawet się utrzymuje.

    preg.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4400 3540

    Wysłany: 8 listopada 2022, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Z mojego doświadczenia z krwią tez naprawdę radzę poczekać do 14 dnia, u mnie jeszcze w 11stym beta była ciut powyżej 5, tylko, ze wiedziałam, ze spada

    A wiesz może w którym dniu była już zero?
    Ja 12dzien po zastrzyku i beta 4. Obawiam się że to nadal zastrzyk

    preg.png
  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 8 listopada 2022, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa333 wrote:
    Ja w tamtym roku w lipcu poroniłam w 8 tygodniu a to była niezaplanowana ciąża. Od tej pory prowadzę się na 100% ale po monitoringu okazało się że nie mam owulacji🙁 wtedy gin przepisał mi Clostilbegyt od 3-7dnia i w tamtym miesiącu okazało się że mam piękny pęcherzyk 20mm i podano mi zastrzyk ovitrelle. Teraz mam już 16 dzień od zastrzyku a od dwóch tygodni czuję się jakby miała dostać @ podbrzusze mnie kłuje i czasami jajniki bolą. Czekam do czwartku, jak nie będzie @ to robię test. Dodam że mam już 40lat i mam utrudnione zadanie 🙁
    A twoja jaka jest historia?
    Pozdrawiam
    Bardzo mi przykro z powodu poronienia. Dobrze ze przynajmniej wiesz jaki jest problem. Wiadomo co robić by w tą ciążę udało się zajść :) podziwiam że mimo wszystko jeszcze tego testu nie wykonałaś:) trzymam kciuki mocno.

    Mi również przepisała gin clostilbegyt tak samo jak Tobie i na monitoringu w 11 dniu miałam już wystarczający pęcherzyk i gin przepisała właśnie ovitrelle. Więc w tym samym dniu zrobiony. Po około 36 godzinach przez cały dzień miałam okropny bol lewego jajnika i o dziwo plamienia które mi się nie zdarzają. Dla gin był to dobry znak i faktycznie na 16 dniu cyklu było już po i wszystko ok. Przepisała mi duphaston i progesteron naraz który biorę od wczoraj tj 17 dnia. Także teraz minimum 10 dni oczekiwania:) ale ogółem cały czas się czuje jakbym miala dostać okres. Pobolewa mnie podbrzusze i dziwnie pachwiny.

    Ogólnie myślę że dużo robi nam psychika względem objawów itp a najlepiej faktycznie poczekac do tego dnia miesiączki i wtedy robić test :)

  • Nowa333 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 8 listopada 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaniaaa wrote:
    Bardzo mi przykro z powodu poronienia. Dobrze ze przynajmniej wiesz jaki jest problem. Wiadomo co robić by w tą ciążę udało się zajść :) podziwiam że mimo wszystko jeszcze tego testu nie wykonałaś:) trzymam kciuki mocno.

    Mi również przepisała gin clostilbegyt tak samo jak Tobie i na monitoringu w 11 dniu miałam już wystarczający pęcherzyk i gin przepisała właśnie ovitrelle. Więc w tym samym dniu zrobiony. Po około 36 godzinach przez cały dzień miałam okropny bol lewego jajnika i o dziwo plamienia które mi się nie zdarzają. Dla gin był to dobry znak i faktycznie na 16 dniu cyklu było już po i wszystko ok. Przepisała mi duphaston i progesteron naraz który biorę od wczoraj tj 17 dnia. Także teraz minimum 10 dni oczekiwania:) ale ogółem cały czas się czuje jakbym miala dostać okres. Pobolewa mnie podbrzusze i dziwnie pachwiny.

    Ogólnie myślę że dużo robi nam psychika względem objawów itp a najlepiej faktycznie poczekac do tego dnia miesiączki i wtedy robić test :)

    Ja plamień nie miałam i ze 4 dni po zastrzyku czułam się super a później się zaczęło - cały czas czuję kłucia w podbrzuszu i ogólnie jakbym miała dostać @ i dzisiaj jest mi niedobrze 🙁

  • Mi_ma Przyjaciółka
    Postów: 75 93

    Wysłany: 9 listopada 2022, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u mnie zaczyna się dziś 9 dzień po przyjęciu Ovitrelle.
    Objawów na razie żadnych, aż mnie to zastanawia, bardziej czuję się jakby zaraz miało przyjść to, co przychodzi co miesiąc ;( Może jest jeden - strasznie chce mi się jeść, a momentami mi niedobrze.
    Dodatkowo 3 dni po zastrzyku miałam zacząć brać duphaston 2x1 tabl. przez 10 dni.
    @Nowa333 daj znać jak będziesz testować !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2022, 07:53

  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 9 listopada 2022, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa333 wrote:
    Ja plamień nie miałam i ze 4 dni po zastrzyku czułam się super a później się zaczęło - cały czas czuję kłucia w podbrzuszu i ogólnie jakbym miała dostać @ i dzisiaj jest mi niedobrze 🙁

    Oby te klucia i takie samopoczucie były dobrym znakiem :) daj znać jak będziesz testować:)
    Ja jako tako zastrzyku nie odczuwam. Jedynie może trochę ten brzuch ale u mnie to normalna w drugiej fazie cyklu :)
    Ale co zauważyłam to po zastrzyku miałam bolesna to owulacje bo bardzo czułam właśnie lewy jajnik przez prawie cały dzień plus to plamienie. Na codzień nigdy mi się to nie zdarza.

  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 9 listopada 2022, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_ma wrote:
    Cześć dziewczyny, u mnie zaczyna się dziś 9 dzień po przyjęciu Ovitrelle.
    Objawów na razie żadnych, aż mnie to zastanawia, bardziej czuję się jakby zaraz miało przyjść to, co przychodzi co miesiąc ;( Może jest jeden - strasznie chce mi się jeść, a momentami mi niedobrze.
    Dodatkowo 3 dni po zastrzyku miałam zacząć brać duphaston 2x1 tabl. przez 10 dni.
    @Nowa333 daj znać jak będziesz testować !

    Witaj. Jesteśmy w podobnym czasie u mnie dzisiaj 8 dzień po zastrzyku :) może ten zastrzyk takie daje objawy. Kiedy planujesz testować? Po zakończeniu duphastonu ? Ja również biorę ale 3x1 plus progesteron dopochwowo 2 razy dziennie. Także caly cykl na lekach.

  • Mi_ma Przyjaciółka
    Postów: 75 93

    Wysłany: 9 listopada 2022, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaniaaa wrote:
    Witaj. Jesteśmy w podobnym czasie u mnie dzisiaj 8 dzień po zastrzyku :) może ten zastrzyk takie daje objawy. Kiedy planujesz testować? Po zakończeniu duphastonu ? Ja również biorę ale 3x1 plus progesteron dopochwowo 2 razy dziennie. Także caly cykl na lekach.

    To Twój pierwszy cykl z zastrzykiem i duphastonem? U mnie pierwszy, jak teraz nie wyjdzie to mam zacząć jeszcze dodatkowo z aromkiem, bo bywają u mnie cykle bezowulacyjne.
    Myślałam, żeby właśnie po zakończeniu duphastonu i tak też zalecała doktor. Ciężko będzie wytrzymać, ale wiem, że testując teraz byłoby bez sensu.
    Czekają nas najbardziej dłużące się dni w najbliższym czasie.
    A Ty kiedy będziesz testować ? Tak samo? :) Może poczekam dzień dłużej to zrobimy jednego dnia :D
    Od paru godzin zaczęłam czuć podbrzusze, tak jak zaczyna się na okres, ale to byłoby za wcześnie z kolei.

  • Nowa333 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 9 listopada 2022, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tak czuję że nie będę się jutro testować. Brzuch mnie boli i pewnie zbliża się @🙁 cykl stracony i znów od nowa 🙁 dam znać rano jak coś 😉

  • Mi_ma Przyjaciółka
    Postów: 75 93

    Wysłany: 9 listopada 2022, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa333 wrote:
    Coś tak czuję że nie będę się jutro testować. Brzuch mnie boli i pewnie zbliża się @🙁 cykl stracony i znów od nowa 🙁 dam znać rano jak coś 😉
    Trzymam kciuki, żeby jednak wynik był taki jak byśmy chciały !

  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 9 listopada 2022, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa333 wrote:
    Coś tak czuję że nie będę się jutro testować. Brzuch mnie boli i pewnie zbliża się @🙁 cykl stracony i znów od nowa 🙁 dam znać rano jak coś 😉
    Dopóki nie ma @ zawsze jest nadzieja :) mimo wszystko czekamy na pozytywny wynik :)

  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 9 listopada 2022, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_ma wrote:
    To Twój pierwszy cykl z zastrzykiem i duphastonem? U mnie pierwszy, jak teraz nie wyjdzie to mam zacząć jeszcze dodatkowo z aromkiem, bo bywają u mnie cykle bezowulacyjne.
    Myślałam, żeby właśnie po zakończeniu duphastonu i tak też zalecała doktor. Ciężko będzie wytrzymać, ale wiem, że testując teraz byłoby bez sensu.
    Czekają nas najbardziej dłużące się dni w najbliższym czasie.
    A Ty kiedy będziesz testować ? Tak samo? :) Może poczekam dzień dłużej to zrobimy jednego dnia :D
    Od paru godzin zaczęłam czuć podbrzusze, tak jak zaczyna się na okres, ale to byłoby za wcześnie z kolei.

    Tak to mój pierwszy cykl z clo ovitrelle i duphastonem. Podstawowe badania i wyniki mam Ok dlatego gin zadecydowała że od razu stymulujemy i jak się nie będzie udawać będziemy szukać dalej. A kiedy wypada Ci termin @ ? Ja myślałam testować 16. Jakoś 15 dni już po zastrzyku by mi wypadło. Chociaż obawiam się że będzie ciężko zniesc ten czas oczekiwania :( Kurcze, ja też niby odczuwam ten bol jak na okres ale nie chce doszukiwać się żadnych objawów bo dużo pewnie nam siedzi teraz w głowie:)

  • Nowa333 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 10 listopada 2022, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak jak się spodziewałam dziewczyny w nocy dostałam @ i czas zacząć nowy etap z clo i ovitrelle 🙁

  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4400 3540

    Wysłany: 10 listopada 2022, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa333 wrote:
    I tak jak się spodziewałam dziewczyny w nocy dostałam @ i czas zacząć nowy etap z clo i ovitrelle 🙁

    Ehhh ja czekam z utęsknieniem na nowy cykl, ale jeszcze ze 4 dni. Ja mam szybko owulacje i później 18 dni czekam.

    preg.png
  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 10 listopada 2022, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa333 wrote:
    I tak jak się spodziewałam dziewczyny w nocy dostałam @ i czas zacząć nowy etap z clo i ovitrelle 🙁

    Przykro mi :(

  • Sara@123 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Jestem po 2 inseminacji i udało się!!!
    Beta przyrost ponad 130%
    Jeśli są tu dziewczyny z okolic Płocka to serdecznie polecam Wam dr Hawryluka. Facet nie zastanawia się nad niepotrzenymi wątkami tylko działa. Trafiliśmy z mężem do kliniki na początku września. Jeszcze 3 miesiące temu mogłam pomarzyć o ciazy.

    AA_walcze lubi tę wiadomość

‹‹ 301 302 303 304 305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ