X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Sara@123 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 10 listopada 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa333 wrote:
    Ja się boję robić test a u mnie już 16 dni od zastrzyku. Zrobię dopiero w czwartek bo wtedy planowo mam dostać @
    A ty jak czułaś się po ovitrelle? Miałaś jakieś dolegliwości?
    Ja robiłam test po 13 dniach. Wyszła jasna kreska. Drugiego dnia powtórzyłam. Troszkę ciemniejsza i poszłam na betę.

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 10 listopada 2022, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara@123 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Jestem po 2 inseminacji i udało się!!!
    Beta przyrost ponad 130%
    Jeśli są tu dziewczyny z okolic Płocka to serdecznie polecam Wam dr Hawryluka. Facet nie zastanawia się nad niepotrzenymi wątkami tylko działa. Trafiliśmy z mężem do kliniki na początku września. Jeszcze 3 miesiące temu mogłam pomarzyć o ciazy.

    Gratulacje!!! :)

    Sara@123 lubi tę wiadomość

  • AA_walcze Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 11 listopada 2022, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, gratulacje!! To piękna wiadomość ❤️

    Sara@123 lubi tę wiadomość

  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 41 2

    Wysłany: 13 listopada 2022, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara@123 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Jestem po 2 inseminacji i udało się!!!
    Beta przyrost ponad 130%
    Jeśli są tu dziewczyny z okolic Płocka to serdecznie polecam Wam dr Hawryluka. Facet nie zastanawia się nad niepotrzenymi wątkami tylko działa. Trafiliśmy z mężem do kliniki na początku września. Jeszcze 3 miesiące temu mogłam pomarzyć o ciazy.
    Gratuluje !!! 😊

    Czy któraś w najbliższych dniach testuje ? :) ja dzisiaj 12 dni po zastrzyku ale jednak czuje ze @ przyjdzie. Trochę pobolewa mnie brzuch. Ogółem mam wrażenie że po zastrzyku bardziej pracują mi jajniki. Jak zwykle w cyklach ich nie odczuwam tak teraz boli raz jeden raz drugi.

  • Fragile Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 13 listopada 2022, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy miałyście kiedykolwiek taką sytuację jak ja dziś: 16. dzień po zastrzyku, test z moczu, wynik do odczytania między 1 a 4 minutami. Po 2 pojawił się cień drugiej kreski, ok. 4 było czysto. Czy któraś tak miała ?

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 414

    Wysłany: 13 listopada 2022, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 dzień po Ovitrelle, 10 po IUI, Nie czuje nic. Wręcz czuje się bardzo dobrze. Obstawiam, że nic z tego. Z ciekawości robiłam testy owulacyjne - od 7 dnia juz były negatywne.

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 41 2

    Wysłany: 13 listopada 2022, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fragile wrote:
    Dziewczyny, czy miałyście kiedykolwiek taką sytuację jak ja dziś: 16. dzień po zastrzyku, test z moczu, wynik do odczytania między 1 a 4 minutami. Po 2 pojawił się cień drugiej kreski, ok. 4 było czysto. Czy któraś tak miała ?
    Chyba zrobiłabym drugi test. Raczej kreska testować powinna pozostać jak juz sie pojawiła dlatego może jakiś wadliwy test :)

  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 41 2

    Wysłany: 13 listopada 2022, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciaa wrote:
    11 dzień po Ovitrelle, 10 po IUI, Nie czuje nic. Wręcz czuje się bardzo dobrze. Obstawiam, że nic z tego. Z ciekawości robiłam testy owulacyjne - od 7 dnia juz były negatywne.
    Czasem dobrze nawet jak się nie ma żadnych objawów bo chyba lubimy się wtedy doszukiwać że może to już to :) kiedy testujesz? Przyjmujesz jakieś jeszcze leki czy tylko zastrzyk ?

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 414

    Wysłany: 13 listopada 2022, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaniaaa wrote:
    Czasem dobrze nawet jak się nie ma żadnych objawów bo chyba lubimy się wtedy doszukiwać że może to już to :) kiedy testujesz? Przyjmujesz jakieś jeszcze leki czy tylko zastrzyk ?

    Mam jeszcze duphaston dwa razy dziennie. Planowo mam zrobić bete 18.11 i chyba się wstrzymam do tego dnia 😁 u nas jest problem z nasieniem, więc ta inseminacja to raczej aby to odbębnić. 🤷‍♀️

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Sara@123 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 13 listopada 2022, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciaa wrote:
    Mam jeszcze duphaston dwa razy dziennie. Planowo mam zrobić bete 18.11 i chyba się wstrzymam do tego dnia 😁 u nas jest problem z nasieniem, więc ta inseminacja to raczej aby to odbębnić. 🤷‍♀️
    U nas też byl problem z nasieniem a jednak się udało.

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 414

    Wysłany: 13 listopada 2022, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara@123 wrote:
    U nas też byl problem z nasieniem a jednak się udało.


    Co było u Was problemem? Ilość czy morfologia?
    A miałaś jakieś objawy tego, że się udało przed testem?

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Nowa333 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 14 listopada 2022, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! I znów zaczynam kolejny cykl z clo a później pewnie zastrzyk ovitrelle.
    I mam pytanie do was: czy widzicie różnice w @ od kiedy bierzecie clo?
    Bo u mnie przed clo była obfita, trwała 6 dni a teraz z clo trwa 4 dni
    Z góry wielkie dzięki za info
    Pozdrawiam 🙂

  • Mi_ma Przyjaciółka
    Postów: 75 93

    Wysłany: 14 listopada 2022, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaniaaa wrote:
    Gratuluje !!! 😊

    Czy któraś w najbliższych dniach testuje ? :) ja dzisiaj 12 dni po zastrzyku ale jednak czuje ze @ przyjdzie. Trochę pobolewa mnie brzuch. Ogółem mam wrażenie że po zastrzyku bardziej pracują mi jajniki. Jak zwykle w cyklach ich nie odczuwam tak teraz boli raz jeden raz drugi.

    Hej, ja jutro testuje o ile @ mnie nie uprzedzi, duphaston skończony, wszystko boli jak na okres, więc zobaczymy.
    A Ty kiedy planujesz ?


  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 41 2

    Wysłany: 14 listopada 2022, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_ma wrote:
    Hej, ja jutro testuje o ile @ mnie nie uprzedzi, duphaston skończony, wszystko boli jak na okres, więc zobaczymy.
    A Ty kiedy planujesz ?

    A planowo jutro na przyjść u Ciebie @? Ja nie wiem sama kiedy zatestowac :( owulacje miałam w 13 dniu cyklu tj 3 listopada. Zastrzyk 1 listopada. Czyli patrząc na to powinnam około 16-17 dostać @. Ale nie powiem korci mnie juz jednak zatestowac :)
    Daj znać jutro jak zatestujesz ;) 3mam kciuku 😊

  • Mi_ma Przyjaciółka
    Postów: 75 93

    Wysłany: 15 listopada 2022, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaniaaa wrote:
    A planowo jutro na przyjść u Ciebie @? Ja nie wiem sama kiedy zatestowac :( owulacje miałam w 13 dniu cyklu tj 3 listopada. Zastrzyk 1 listopada. Czyli patrząc na to powinnam około 16-17 dostać @. Ale nie powiem korci mnie juz jednak zatestowac :)
    Daj znać jutro jak zatestujesz ;) 3mam kciuku 😊

    Hej, u mnie planowo powinna być w niedziele, jeżeli miałaby wypaść tak jak zawsze, ostatnio miałam regularne. Mógł duphaston mi przesunąć, testowałam dziś i mam mieszane uczucia - baaardzo blady cień cienia. Albo test mi robi żarty albo moje oczy albo Ovitrelle się utrzymuje jeszcze albo nie wiem. Powtórzę za 2 dni jeśli nadal @ nie będzie.

  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 41 2

    Wysłany: 15 listopada 2022, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_ma wrote:
    Hej, u mnie planowo powinna być w niedziele, jeżeli miałaby wypaść tak jak zawsze, ostatnio miałam regularne. Mógł duphaston mi przesunąć, testowałam dziś i mam mieszane uczucia - baaardzo blady cień cienia. Albo test mi robi żarty albo moje oczy albo Ovitrelle się utrzymuje jeszcze albo nie wiem. Powtórzę za 2 dni jeśli nadal @ nie będzie.

    Który to Twoj cykl stymulowany ?
    Ja się dzisiaj pokusiłam ma test- 14 dni po zastrzyku. Niestety bielutko także nici z tego. Dodatkowo przy aplikowaniu progesteronu na aplikatorze miałam delikatnie różowe prążki także powoli już @ sie zbliża. Niestety dodatkowo następny cykl będzie beż stymulacji pewnie bo moja gin ma urlop w tym czasem gdy miała bym iść na monitoring :(

    Mam pytanie odnośnie badań nasienia. Czy przed konsultowaliście sie w jakimś lekarzem czy robiliście na własną rękę. Jest taka możliwość w przychodniach?

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 414

    Wysłany: 15 listopada 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania nasienia to albo w laboratorium albo w klinikach. My umówiliśmy męża do kliniki tylko na badanie nasienia.

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • AA_walcze Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 15 listopada 2022, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a ja ten cykl mam nieźle pomieszany.. w 13dc pęcherzyki za małe więc wjechała stymulacja aromkiem przez kolejne 8dni.
    Wizytę kontrolną miałam w 24dc i okazało się że byłam świeżo po pęknięciu pęcherzyków. Dużo płynu i krwi, więc to był świeży temat. Obyło się bez zastrzyku.

    Teraz biorę 1x3 duphaston i 1x2 estrofem. Mam testować dopiero 25.11 czyli cykl będę miała wydłużony do 41 dni…
    Brzuch boli mnie od dwóch dni jak na @…czy któraś z was była w podobnej sytuacji?

  • Sara@123 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 15 listopada 2022, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciaa wrote:
    Co było u Was problemem? Ilość czy morfologia?
    A miałaś jakieś objawy tego, że się udało przed testem?
    U nas morfologia 0%
    Żadnych objawów. Bylam pewna że się nie udało. Temperatura spadła mi do 36 po 4 dniach od zabiegu.

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 376 414

    Wysłany: 15 listopada 2022, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara@123 wrote:
    U nas morfologia 0%
    Żadnych objawów. Bylam pewna że się nie udało. Temperatura spadła mi do 36 po 4 dniach od zabiegu.

    Dajesz mi nadzieję 🙈🙈 nie mam żadnych objawów. Tzn. Wrażliwe piersi, ale to mam co miesiąc. Po za tym czuje sie wyśmienicie 🤦‍♀️🤗 u nas tez morgologia 0-1, a teraz dodatkowo było ich mało przez gorączkę.

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
‹‹ 302 303 304 305 306 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ