X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • LaKaMi Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 13 września, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak naprawdę to też do konca nie wiem z czego wynika nasz problem.. doktorka mi powiedziala, ze moje przeciwciala moga miec wplyw, ale nie znaczy ze mają. Mam tez zmiane na szyjce, z ktorej krwawie, ale nie powinnam jej usuwac przed ciaza (chodzi o porod). Moze my za bardzo chcemy? Moze ktos komu nie zalezy tez ma problemy, o ktorych nie wie a i tak zachodzi? Ja staram się wrzucić na luz, ale wiem ze mam to z tyłu głowy ZAWSZE.

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 110 22

    Wysłany: 13 września, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałyście dziewczyny laparoskopię zwiadowczą? Czasami to też rozwiązuje jakieś problemy i pokazuje rzeczy, których nie widać na USG np. Endometriozę

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • LaKaMi Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 13 września, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, ja nie miałam, ale poczytam o tym 🤔 dziewczyny, głupio mi było pytać doktorki o to 🤭 czy Wy jakos dluzej lezycie po serduszkowaniu? Zaczynam sie zastanawiac, czy moim problemem nie jest to, że ja po ok 15 min wstaję i od razu lecę na siku 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września, 21:02

  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 420 265

    Wysłany: 13 września, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    A miałyście dziewczyny laparoskopię zwiadowczą? Czasami to też rozwiązuje jakieś problemy i pokazuje rzeczy, których nie widać na USG np. Endometriozę

    Podobno teraz się odchodzi się od laparoskopii, bo mogą powstawać zrosty. Bardziej histeroskopie i usg typowo u specjalisty od endometriozy ☺️

    Krakovi
    I IVF IMSI:
    5.1.1❄️ 4.1.1 ❄️❄️

    I FET: 17.09 ❄️5.1.1 ❤️


    11.01.2022-20.03.2022 9t4d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 341 113

    Wysłany: 13 września, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Ogólnie to 2 pęcherzyki jajnik prawy 21 mm i jajnik lewy 20 mm więc może oby dwa pękną, jutro zastrzyk i jutro serduszkowanie i pojutrze. Ja jeszcze w poniedziałek chce. Dodatkowo mam nowe leki : progesterone besins oraz estrofem. Czy coś więcej o tych lekach możecie mi powiedzieć, brałyście któreś z nich ?

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 13 września, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Jestem po wizycie. Ogólnie to 2 pęcherzyki jajnik prawy 21 mm i jajnik lewy 20 mm więc może oby dwa pękną, jutro zastrzyk i jutro serduszkowanie i pojutrze. Ja jeszcze w poniedziałek chce. Dodatkowo mam nowe leki : progesterone besins oraz estrofem. Czy coś więcej o tych lekach możecie mi powiedzieć, brałyście któreś z nich ?
    Progesterone besins to najgorszy progesteron jaki brałam.. czułam się po tym tragicznie :( zjazd straszny

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 13 września, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 10 dni po zastrzyku, 8/9 po owulacji. Test pozytywny. Ale nie wiem czy jeszcze od zastrzyku czy już od ciąży.. nie chce sobie robić nadziei, więc zakładam że to zastrzyk 🤣 w tamtym cyklu w 9 dniu po zastrzyku już była biel vizira. Ale też testy inne, miałam z allegro. Teraz kupiłam facelle paskowy z Rossmana.

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 110 22

    Wysłany: 13 września, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9212 wrote:
    Podobno teraz się odchodzi się od laparoskopii, bo mogą powstawać zrosty. Bardziej histeroskopie i usg typowo u specjalisty od endometriozy ☺️
    Oooo ciekawe - ja jeszcze nie byłam u takiego specjalisty póki co leczę się u lekarza w klinice gdzie leczą niepłodność. Musiałabym chyba poszukać kogoś od endometriozy..

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 110 22

    Wysłany: 13 września, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Jestem po wizycie. Ogólnie to 2 pęcherzyki jajnik prawy 21 mm i jajnik lewy 20 mm więc może oby dwa pękną, jutro zastrzyk i jutro serduszkowanie i pojutrze. Ja jeszcze w poniedziałek chce. Dodatkowo mam nowe leki : progesterone besins oraz estrofem. Czy coś więcej o tych lekach możecie mi powiedzieć, brałyście któreś z nich ?
    Ja ten progesteron brałam w pierwszym stymulowanym cyklu i było ok. Teraz w trzecim też biorę ale póki co jestem po 2 tabletkach 😊 ale jak przeczytałam post od żony brodacza o tych tabletkach to dzisiaj ranno czułam się jakbym była lekko pijana - ale efekt po jakimś czasie minął. No i teraz nie wiem czy to siła placebo czy jednak faktycznie to marny lek 😂😂😂

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 110 22

    Wysłany: 13 września, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    U mnie 10 dni po zastrzyku, 8/9 po owulacji. Test pozytywny. Ale nie wiem czy jeszcze od zastrzyku czy już od ciąży.. nie chce sobie robić nadziei, więc zakładam że to zastrzyk 🤣 w tamtym cyklu w 9 dniu po zastrzyku już była biel vizira. Ale też testy inne, miałam z allegro. Teraz kupiłam facelle paskowy z Rossmana.
    Kiedy planujesz powtórzyć test? Nie odbieraj sobie nadziei ♥️ ale warto to jeszcze sprawdzić w późniejszych testach ewentualnie beta 12/13 po obitrelle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września, 23:48

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 341 113

    Wysłany: 14 września, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Ja ten progesteron brałam w pierwszym stymulowanym cyklu i było ok. Teraz w trzecim też biorę ale póki co jestem po 2 tabletkach 😊 ale jak przeczytałam post od żony brodacza o tych tabletkach to dzisiaj ranno czułam się jakbym była lekko pijana - ale efekt po jakimś czasie minął. No i teraz nie wiem czy to siła placebo czy jednak faktycznie to marny lek 😂😂😂

    O kurde hahaha zobaczymy jak u mnie będzie 😂😂

  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 420 265

    Wysłany: 14 września, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    U mnie 10 dni po zastrzyku, 8/9 po owulacji. Test pozytywny. Ale nie wiem czy jeszcze od zastrzyku czy już od ciąży.. nie chce sobie robić nadziei, więc zakładam że to zastrzyk 🤣 w tamtym cyklu w 9 dniu po zastrzyku już była biel vizira. Ale też testy inne, miałam z allegro. Teraz kupiłam facelle paskowy z Rossmana.

    Zawsze możesz iść na betę i za dwa dni potworzyć będziesz mieć czarno na białym czy to od zastrzyku czy już ciąża.

    Ja 9 dpo miałam betę 7 lekarz miał wątpliwości czy to nie pozostałość po ovitrelle , bo za mała wartość a 11dpo beta 20 więc rosła nie miał wątpliwości 😉

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

    Krakovi
    I IVF IMSI:
    5.1.1❄️ 4.1.1 ❄️❄️

    I FET: 17.09 ❄️5.1.1 ❤️


    11.01.2022-20.03.2022 9t4d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 420 265

    Wysłany: 14 września, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Oooo ciekawe - ja jeszcze nie byłam u takiego specjalisty póki co leczę się u lekarza w klinice gdzie leczą niepłodność. Musiałabym chyba poszukać kogoś od endometriozy..

    Ja za bardzo się nie znam akurat na endometriozę (miałam histeroskopie nie było widocznych ognisk w jamie macicy) więc nie zgłębiałam tematu. Obserwuję na insta dr Janowiec on jest takim specjalistą i leczy też niepłodność (jak zmieniałam lekarza to i nic myślałam). Dużo pisze o endo 😉

    Krakovi
    I IVF IMSI:
    5.1.1❄️ 4.1.1 ❄️❄️

    I FET: 17.09 ❄️5.1.1 ❤️


    11.01.2022-20.03.2022 9t4d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 110 22

    Wysłany: 14 września, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaKaMi wrote:
    Ooo, ja nie miałam, ale poczytam o tym 🤔 dziewczyny, głupio mi było pytać doktorki o to 🤭 czy Wy jakos dluzej lezycie po serduszkowaniu? Zaczynam sie zastanawiac, czy moim problemem nie jest to, że ja po ok 15 min wstaję i od razu lecę na siku 🤔
    Rozumiem Twoje pytanie, też się zastanawiam nad takimi rzeczami jak np.jak długo leżeć, czy może są lepsze / gorsze pozycje, czy jak jestem w trakcie owulacji a może we wczesnej ciąży to czy powinnam ćwiczyć/ jeździć na rowerze - czy może lepiej prowadzić spokojny tryb życia, żeby wszystko na spokojnie się zagnieździło 🤡 i nie mam odp na to pytanie bo głupio mi pytać lekarza, który i tak jest małomówny..

    LaKaMi lubi tę wiadomość

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 341 113

    Wysłany: 14 września, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie to czekam 5 min 😂 jestem strasznie niecierpliwa i mi się nudzi jak tak leżę. Wydaje mi się że pozycja nie ma znaczenia. A mitem jest żeby nogi do góry trzymać.

    Klaudia9212 lubi tę wiadomość

  • LaKaMi Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 14 września, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam problem z nudzeniem, moje 15 minut wydaje sie trwac wiecznosc 😅 Ja zawsze mam milion pytan do lekarza, ale gdy tylko wchodze po prostu mam wielką pustkę i głupio mi pytać. 🫣 Ja jestem po wczorajszym zastrzyku, na razie zadnych objawow owulacji, czekam, bo zazwyczaj czuje lekkie kłucie. 😊

  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 420 265

    Wysłany: 14 września, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaKaMi wrote:
    Ja tez mam problem z nudzeniem, moje 15 minut wydaje sie trwac wiecznosc 😅 Ja zawsze mam milion pytan do lekarza, ale gdy tylko wchodze po prostu mam wielką pustkę i głupio mi pytać. 🫣 Ja jestem po wczorajszym zastrzyku, na razie zadnych objawow owulacji, czekam, bo zazwyczaj czuje lekkie kłucie. 😊

    Ja mam zawsze kartkę z hasłami o co bym chciała zapytać 😉

    Krakovi
    I IVF IMSI:
    5.1.1❄️ 4.1.1 ❄️❄️

    I FET: 17.09 ❄️5.1.1 ❤️


    11.01.2022-20.03.2022 9t4d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
  • LaKaMi Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 14 września, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9212 wrote:
    Ja mam zawsze kartkę z hasłami o co bym chciała zapytać 😉
    Oooo, bardzo dobry pomysł, podbiorę 😃

    Klaudia9212 lubi tę wiadomość

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 341 113

    Wysłany: 14 września, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kartkę ale z tego wszystkiego i tak zapominam żeby zobaczyć 😂

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

  • LaKaMi Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 14 września, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mija 32 godzina od zastrzyku. Czuje naprzemienne kłucie po obu stronach, ale glownie z lewej strony. Na usg mialam widoczny pecherzyk w prawym jajniku. Czy to mozliwe ze to kłucie z lewej strony to pekniecie pecherzyka a pani doktor napisała tylko o jednym pecherzyku? Już świruje 🫣

‹‹ 376 377 378 379 380 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ